PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در resolution صفحه در هنگام بازی

relax_l3oy
07-03-2008, 10:19
سلام من وقتی میخوام بعضی از بازیهای کم حجم رو اجرا کنم دچارمشکل با وضوح تصویر میشم مشکل چیست؟

lord_ashkan_z
07-03-2008, 10:28
احنمالا اين بازي ها در رزولوشن خاصي اجرا مي شوند( معمولا 600 * 800 ) و كامپوتر شما در اين رزولوشن نيست.
معمولا اين جور بازي ها خود رزولوشن كامپيوتر را موقتا ( در هنگام اجر بازي) تغيير مي دهند. چون شما گفتي بعضي از اين بازي ها اين جوري مي شوند مي توان گفت اين بازي ها تست نشده و ضعيف هستند.

Addication_x
07-03-2008, 10:35
احنمالا اين بازي ها در رزولوشن خاصي اجرا مي شوند( معمولا 600 * 800 ) و كامپوتر شما در اين رزولوشن نيست.
معمولا اين جور بازي ها خود رزولوشن كامپيوتر را موقتا ( در هنگام اجر بازي) تغيير مي دهند. چون شما گفتي بعضي از اين بازي ها اين جوري مي شوند مي توان گفت اين بازي ها تست نشده و ضعيف هستند.

خوب باید برای حل مشکل چی کار کرد؟:19: برای من هم این مشکل وجود داره!:41:

hadi665
07-03-2008, 12:11
برای من یه بار این مشکل بود اما وقتی رزولیشن ویندوزو بردم بالا حل شد
اما برای من مشکلم عکس شما بود ، فکر کنم شما باید رزولیشنو بیارید پایین

relax_l3oy
08-03-2008, 15:49

ا.800*600 است
2.من برنامه java ندارم.ممکنه دلیلش این باشه؟

AlilG
08-03-2008, 16:00
اکثرا وقتی مشکل درست میکنن که هـــــــــرتز screen refresh rate رو هم تغییر میدن!

AlilG
08-03-2008, 16:04
الان مشکل شما چی هست دقیقا؟

مشکلی که من داشتم این بود که وقتی بازی رو اجرا میکردم رزولوشن کمتر میشد و بازی اجرا میشد! همه چی هم خوب بود!
ولی وقتی از بازی خارج میشدم گند میزد به صفحه نمایشگر که میشد خربزه! گوشه هاش به هم نزدیک میشد و وسطش کشیده!

حالا مشکل شما چیه شاید راه داشته باشه!

AlilG
08-03-2008, 16:05
سلام من وقتی میخوام بعضی از بازیهای کم حجم رو اجرا کنم دچارمشکل با وضوح تصویر میشم مشکل چیست؟
ینی بازی اجرا نمیشه؟

relax_l3oy
08-03-2008, 16:18
ینی بازی اجرا نمیشه؟
بازی اجرا میشه ولی چون رزولشن بهم میریزه امکان دیدنش نیست درضمن من java plug-in نصب نکردم ممکنه مشکل از اون باشه؟

javadshahvand
08-03-2008, 16:24
بازی اجرا میشه ولی چون رزولشن بهم میریزه امکان دیدنش نیست درضمن من java plug-in نصب نکردم ممکنه مشکل از اون باشه؟

نه فقط درایور گرافیک رو آپدیت کن

relax_l3oy
08-03-2008, 16:30
چجوری عزیز؟ میشه نحوه آپدیتش رو بگید؟

AlilG
08-03-2008, 16:32

اینم هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا java plugin-in ؟ بازی بهت میگه اینو نصب کنی؟

اگه بازی میگه نصب کن خب! حتما برای اجرای صحیح به اون احتیاج داره اگه برای پلتفرم جاوا نوشته شده باشه!

نمیدونم دیگه دقیق! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یک کاری بکن! روی فایل exe اجرای بازیتون خب! کلیک راست بکنید! بعد بیاین تـــــــب Compatibility و این گزینه Run in 640x480 screen reslution رو تیک بزن و اوکی کن و بازیتو اجرا کن ببین اصلا بازی بالا میاد یا فقط صفحه سیاهی چیزی نشون میده!

راه حالی به نظرم نمیرسه دیگه! یه دف یه کاری بهت بگم بکنی سیستمت رو خراب کنی!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AlilG
08-03-2008, 16:33
چجوری عزیز؟ میشه نحوه آپدیتش رو بگید؟
اسم و مدل کارت گرافیکت رو سرچ کن! یا بگو تا ما واست پیدا کنیم!

relax_l3oy
08-03-2008, 16:40
اینم هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا java plugin-in ؟ بازی بهت میگه اینو نصب کنی؟

اگه بازی میگه نصب کن خب! حتما برای اجرای صحیح به اون احتیاج داره اگه برای پلتفرم جاوا نوشته شده باشه!

نمیدونم دیگه دقیق! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یک کاری بکن! روی فایل exe اجرای بازیتون خب! کلیک راست بکنید! بعد بیاین تـــــــب Compatibility و این گزینه Run in 640x480 screen reslution رو تیک بزن و اوکی کن و بازیتو اجرا کن ببین اصلا بازی بالا میاد یا فقط صفحه سیاهی چیزی نشون میده!

راه حالی به نظرم نمیرسه دیگه! یه دف یه کاری بهت بگم بکنی سیستمت رو خراب کنی!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه بازی دیگه داشتم که مشکلش مثل این بود میگفت باید java plug-in نصب شود.اگه لینک دانلود دارید دریغ نکنید:19:

AlilG
08-03-2008, 16:53
نــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــه! وقتی چیزی بهت نمیگه پس اصلا ربطی به جاوا نداره!

اصلا اسم این بازی چی هست؟ از کجا دانلود کردی؟ بگو منم دانلود کنم ببینم واسم کار میده یا نه!

شاید اصلا بازیش خراب هست!!!

relax_l3oy
08-03-2008, 17:00
monopoly که از yahoo games گرفتم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AlilG
08-03-2008, 17:10
monopoly که از yahoo games گرفتم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
adsl هستی یا dialup ؟
من بازی های یاهو با کرکشونو دارم! ( اینو ندارم الان دانلودش میکنم )

AlilG
08-03-2008, 18:28
من اینو نصب کردم! راحت هم باهاش بازی کردم!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کارت گرافیک اونچنان قوی هم نمیخواد!

ولی الان 99 درصد احتمال میدم شما فلش پلیر 9 رو نصب کرده نباشید!!!

فلش پلیر 9 رو دانلود و نصب کن حتما کار میده! کل بازی با فلش هســــت!!!

AlilG
08-03-2008, 18:32