PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : fdisk هنگ میکنه!!!

adamhesaby
07-03-2008, 04:19
سلام دوستان
من یه هارد 160 ساتا دارم که چند وقت پیش یهو هنگ کرد و بعدش a disk error accured میداد.
چون یه هارد دیگه داشتم روی اون ویندوز نصب کردم و با هزار بدبخی هارد ساتا رو هم شناسوندمش!
ولی چندتا مشکل دارم لطفا کمکم کنید:
1.هاردم رو تونستم quick format بکنم ولی full format نمیشه
2.نمیدونم چرا نمیشه رو هارد ساتا ویندوز نصب کرد
3.چطوری میتونم هارد رو دوباره پارتیشن بندی کنم؟ وقتی با fdisk میخوام پارتیشن هاش رو پاک کنم یا پارتیشن چدید بسازم fdisk هنگ میکنه و باید ctrl+alt+delete بزنم تا ریست بشه
4.هارد 160 تبدیل شده به هارد 125!!!
لطفا کمکم کنید چون شدیدا به کمک نیاز دارم

پیشاپیش از کمکتون ممنونم

Rainbow
07-03-2008, 10:45
از خود CD ویندوز XP می تونی برای پارتیشن بندی استفاده کنی ...خیلی هم خوب این کار رو انجام می ده
ضمنا از طریق Partition Magic می تونی یک فلاپی بوت درست کنی و با اون هم پارتیشن بندی کنی
اگه وسط پارتیشن بندی به پیام خطایی در ارتباط با هارد دیدی میشه احتمال داد که شاید یه مشکلی برای هارد شما پیش اومده باشد
حالا نتیجه رو خبر بده ...

hadi665
07-03-2008, 11:51
دوست عزیز من فکر میکنم هاردتو بد سکتوره خفنی داره به نظره من ببر به یه مهندس نشون بده آخه اگه درستم بشه دفعه ی بعد میسوزه ها

adamhesaby
07-03-2008, 12:21
از خود CD ویندوز XP می تونی برای پارتیشن بندی استفاده کنی ...خیلی هم خوب این کار رو انجام می ده
ضمنا از طریق Partition Magic می تونی یک فلاپی بوت درست کنی و با اون هم پارتیشن بندی کنی
اگه وسط پارتیشن بندی به پیام خطایی در ارتباط با هارد دیدی میشه احتمال داد که شاید یه مشکلی برای هارد شما پیش اومده باشد
حالا نتیجه رو خبر بده ...

با خود سيدي ويندوز هم نشد!
هنوز پارتيشن مجيك رو امتحان نكردم البته، امتحان ميكنم خبرشو ميدم

adamhesaby
07-03-2008, 12:23
دوست عزیز من فکر میکنم هاردتو بد سکتوره خفنی داره به نظره من ببر به یه مهندس نشون بده آخه اگه درستم بشه دفعه ی بعد میسوزه ها

آخه ميترسم،اطلاعات خيلي شخصي دارم روش.
بد سكتور ها رو چطور بايد درست كنم؟
راستي هاردم رو 5-6 ماهه گرفتم آخه مشكلش چيه!

adamhesaby
07-03-2008, 18:45
لطفا كمك كنيد!
موقعيتم اورژانسيه!

adamhesaby
09-03-2008, 01:21
باکمک دوستان مشکلم حل شد
ممنون از همه