PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش نصب كلاينت ( اجرا كننده ) بازی های N-Gage II روی گوشی های نوکیا + مشکلات نصب

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19

Legend
27-01-2009, 09:19
سلام
كمك هم ميكنيم..:31: اون كلاينت به صورت تبليغاتي هست...شما ميتوني با اين آموزش كلاينت و بازي ها رو نصب كني و چون كد داري فقط بازي آسفالت رو از سايت انگيج بگير و با كد فعال كن...:46:
شاد باشي

Legend
27-01-2009, 09:27
یعنی فقط یه بار extract رو بزنم؟
بعدش کل فایل میاد؟

بله...بعضی اوقات هم یه فایل فشرده دیگه میاد که باید دوباره همین کار رو انجام بدی....البته گاهی..:46:

superior
27-01-2009, 10:07
به نام او

آقا دست شما درد نکنه . ولی من بازم گیج هستم!!!:18:

اولا: شما میگی که اون كلاينت به صورت تبليغاتي هست ولی وقتی به لینک:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بری میگه که اگه تصویر آیکن ngage رو مثل تصویر زیر داشته باشی . و وقتی کلیک کنی وارد محیط برنامه بشی . دیگه نیازی نیست به نصب مجدد . چون برنامه کامل هست و اگه کلیک کنی و یه کلیپ نشون بده . نمایشی هست و...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و من دقیقا این تصویر رو توی menu دارم .و حتی نسخه آزمایشی یه بازی اکشن رو هم نصب کردم.

ثانیا :

پس تکلیف این قضیه نصب بودن این بازی ها چی میشه؟یعنی وقتی نوشتهASPHALT3 نصب شده هست بازم باید برم دانلودش کنم؟

1 . توی جعبه گوشی هم یه دفترچه مربوط به بازی ASPHALT3:Street Rules هست که توش یه شماره سریال فعال سازی هست و نوشته که بازی بصورت پیش فرض نصب شده و فقط باید فعالش کرد!

2 . توی APPMANAGER گوشی هم که میرم نوشته که Ngage و Discover Ngage و Ngage installer و بازی ASPHALT3:Street Rules و حتی بازی EA Sport FIFA نصب شده هست!!!

خلاصه اگه کسی فهمید. ما رو هم خبر کنه!:10::11:

ms68
27-01-2009, 10:16
با سلام
گوشی من نوکیا n81 8GB است و هنگام نصب برنامه Secman با چنین اروری مواجه می شوم:
Certificate Error.Cantact The Application Supplier
لطفاَ مرا راهنمایی کنید.

Legend
27-01-2009, 10:20
آها...شما گوشیت آپدیت هست و کلاینت به صورت پیشفرض نصب شده...پس شما آموزش رو انجام بده...فقط کلاینت رو دیگه نصب نکن..

superior
27-01-2009, 14:06
به نام او

آقا دست شما درد نکنه.

پس اینطور که قضیه برا من افتاد:

مرحله اول که مربوط به فایل منجیر و ساین کردن هست رو نمیخواد.چون فایل منیجر رو دارم و برا ساین کردن هم از روش دیگه ای استفاده میکنم.!!!!

گام اول از مرحله دوم رو هم که مال نصب اجرا کننه هست نمیخواد.

بقیه مراحل رو هم طبق آموزش میرم. لطفا تاییدم کنید!!!!:31::31:

sogol6561
27-01-2009, 14:07
با سلام.
یونس جان من باز هم از اول کلاینت n-gage رو نصب کردم و ... اخر هم 25 تا بازی رو کپی کردم و inistall کردم و نصبشون کردم تو مرحله اخر اومدم پچ رو نصب کنم که دیدم دوباره مینویسه unable to inistall و مثل دفعه قبل.چاره چیه؟

Legend
27-01-2009, 15:20
با سلام.
یونس جان من باز هم از اول کلاینت n-gage رو نصب کردم و ... اخر هم 25 تا بازی رو کپی کردم و inistall کردم و نصبشون کردم تو مرحله اخر اومدم پچ رو نصب کنم که دیدم دوباره مینویسه unable to inistall و مثل دفعه قبل.چاره چیه؟

پچ 1318 رو هم تست كردي؟

Legend
27-01-2009, 15:24
مرحله اول بايد هك ساين انجام بدي ها...!!! نه اينكه فايل ساين كني..وجود سكمن هم الزاميه..چون بايد cer مخصوص BiNPDA رو نصب كني..بنابراين از همين راه برو...

شما كلا" فقط مرحله دوم و گام اول رو نرو...(هر چند اگه 1345 نصب كني بهتره) به هر حال انجام بده ببين ميتوني يا نه..:46:
شاد باشي

sogol6561
27-01-2009, 15:34
پچ 1318 رو هم تست كردي؟
مگه پچ 1318 گوشی n95 8gb رو ساپورت میکنه؟

Legend
27-01-2009, 15:42
مگه پچ 1318 گوشی n95 8gb رو ساپورت میکنه؟

پچ همون پچه...فرق نداره..ولي واسه 1345 مخصوصه خودشه چون پاك هم ميكنه...اگه 1318 رو نصب كني ديگه نميتوني بازي نصب كني تا وقتي كه بتوني اين پچي كه ارور ميده رو نصب كني...
من ميگم اصلا" نصب نكن...

superior
27-01-2009, 16:55
به نام او

سلام. کسی در مورد این قضیه که من تا حالا چند جا مطرح کردم و جواب نگرفتم چیزی میدونه؟

. توی جعبه گوشی یه دفترچه مربوط به بازی ASPHALT3:Street Rules هست که توش یه شماره سریال فعال سازی هست و نوشته که بازی بصورت پیش فرض نصب شده و فقط باید فعالش کرد!

2 . توی APPMANAGER گوشی هم که میرم نوشته که Ngage و Discover Ngage و Ngage installer و بازی ASPHALT3:Street Rules و حتی بازی EA Sport FIFA نصب شده هست!!!

ولی عملا توی انگیج من هیچ اثری از بازی آسفالت نیست و پوشه انگیج هر دوتا حافظه خالی هست!

باید برای وجود اسم بازی توی لیست App.Mrg دلیلی وجود داشته باشه. مخصوصا با توضیحات دفترچه همراهش!

Legend
27-01-2009, 17:02
به نام او

سلام. کسی در مورد این قضیه که من تا حالا چند جا مطرح کردم و جواب نگرفتم چیزی میدونه؟

باید برای وجود اسم بازی توی لیست app.mrg دلیلی وجود داشته باشه. مخصوصا با توضیحات دفترچه همراهش!

چرا جواب نگرفتي؟ گفتم كه با آپديت جديد كلاينت روش نصب ميشه..و از اونجا كه احتمالا" شما گوشي روجديدا" خريدي برات كد فعالسازي يكي از بازي ها رو به صورت جايزه قرار دادند..دو تا بازي تريل هم ريختن كه هر كدوم رو خواستي با اون كد فول كني (كه شما ميگي واسه آسفالت هست) و بازي كني..همين.
كجاش مبهم بود؟ بگو توضيح بدم..

mhgh44
27-01-2009, 18:32
با سلام
من كلاينت n-gage را نصب كردم و از همين سايت 7 تا بازي رو دانلود كردم و طبق مراحل گفته شده بازي ها رو نصب كردم و كلي هم لذت بردم.
حالا 10 تا ديگه هم دانلود كردم و وقتي كه تو خود برنامه نصب بازي رو ميزنم از كلاينت خارج ميشه
ايراد كار از كجاست؟
با تشكر

Legend
27-01-2009, 21:07
با سلام
من كلاينت n-gage را نصب كردم و از همين سايت 7 تا بازي رو دانلود كردم و طبق مراحل گفته شده بازي ها رو نصب كردم و كلي هم لذت بردم.
حالا 10 تا ديگه هم دانلود كردم و وقتي كه تو خود برنامه نصب بازي رو ميزنم از كلاينت خارج ميشه
ايراد كار از كجاست؟
با تشكر
مشكل اينجاست كه شما دقت نميكني...همين:

گام دوم :
نصب پچ:

1.10 (1345)

(اين پچ براي برداشتن علامت تريل كنار بازي هاست) با اين توضيح كه:
وقتي نصبش ميكنيد بهتون 2 تا گزينه ميده: هر بار كه نصب ميكنيد بايد يكيشو انتخاب كنيد

patch ts : كه علامت تريل رو برميداره , ولي بعد از نصب نميتونيد ديگه بازي نصب كنيد...و فقط ميتونيد بازي هاي قبلي رو اجرا كنيد..
Unpatch ts : علامت تريل رو برميگردونه و ميتونيد بازي نصب كنيد...

پیشنهاد می کنم فایل نصب پچ رو روی گوشیتون داشته باشید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید (1318)

پچ رو فقط نصب کنید...

superior
27-01-2009, 23:28
چرا جواب نگرفتي؟ گفتم كه با آپديت جديد كلاينت روش نصب ميشه..و از اونجا كه احتمالا" شما گوشي روجديدا" خريدي برات كد فعالسازي يكي از بازي ها رو به صورت جايزه قرار دادند..دو تا بازي تريل هم ريختن كه هر كدوم رو خواستي با اون كد فول كني (كه شما ميگي واسه آسفالت هست) و بازي كني..همين.
كجاش مبهم بود؟ بگو توضيح بدم..

به نام او

ممنون. در مورد کلاینت که فهمیدم روش نصب هست. (آپدیت گوشی 30 هست) . چند تا بازی آزمایشی رو هم نصب و داخل انگیج اجرا کردم.
مشکل من اینجاس که دوتا بازی روش نصب شده هست( توی مدیر برنامه ها نوشته .مثلا نوشته ASPHALT3:Street Rules و جلوش نوشته Installed) ولی در عمل اثری از اون دو بازی نیست!

اون کد هم مخصوص آسفالت 3 هست. اصلا یه دفترچه جداگانه مخصوص آسفالت توی جعبه بود .
که توی اون دفترچه کد فعال سازی تا نیمه 2009 قرار داده شده و نوشته برای اکتیو کردن باید به محیط انگیج برم و بازی آسفالت رو که بصورت آزمایشی و پیش فرض هست اجرا کنم و از تو بازی کد رو بدم.
ولی توی انگیج که آسفالت نبود!یعنی هیچی نبود تا اینکه خودم چند تا بازی Trial ریختم.

حالا مشکل من اینجاس که آسفالت کجاست؟
توضیح از این واضح تر ؟:20::46:

Legend
27-01-2009, 23:39
به نام او

ممنون. در مورد کلاینت که فهمیدم روش نصب هست. (آپدیت گوشی 30 هست) . چند تا بازی آزمایشی رو هم نصب و داخل انگیج اجرا کردم.
مشکل من اینجاس که دوتا بازی روش نصب شده هست( توی مدیر برنامه ها نوشته .مثلا نوشته asphalt3:street rules و جلوش نوشته installed) ولی در عمل اثری از اون دو بازی نیست!

اون کد هم مخصوص آسفالت 3 هست. اصلا یه دفترچه جداگانه مخصوص آسفالت توی جعبه بود .
که توی اون دفترچه کد فعال سازی تا نیمه 2009 قرار داده شده و نوشته برای اکتیو کردن باید به محیط انگیج برم و بازی آسفالت رو که بصورت آزمایشی و پیش فرض هست اجرا کنم و از تو بازی کد رو بدم.
ولی توی انگیج که آسفالت نبود!یعنی هیچی نبود تا اینکه خودم چند تا بازی trial ریختم.

حالا مشکل من اینجاس که آسفالت کجاست؟
توضیح از این واضح تر ؟:20::46:

خب فدا سرت..از تو همونجا پاکش کن و از سایت انگیج تریل رو دانلود کن...بعد فعالش کن...

superior
28-01-2009, 00:03
خب فدا سرت..از تو همونجا پاکش کن و از سایت انگیج تریل رو دانلود کن...بعد فعالش کن...

دست شما درد نکنه!!! :20::11:

خوب این راهکار مشخصی هست . ولی من فقط از این اتفاق تعجب کرده بودم!که توی لیست برنامه ها هست . ولی خودش نیست!

میخواستم بدونم که واسه بقیه رفقا هم اینطوریه یا فقط مال من اینطوریه؟

و مشکلی نیست.

الان توی همین فروم واسه فایل cer در خواست دادم و منتظرم. که اگه بشه دیگه کارم راه افتاده(واسه GPS )

راستی یه سوال:

من N95 8GB دارم.میخوام بدونم که من باید بالاخره بازی های انگیج 2 رو دریافت کنم یا انگیج 1؟ یعنی مال من کدوم نسخه هست؟ و اساسا چه فرقی بین ایندو هست؟

از شما بابت راهنمایی های خوب و سریعتون چه در خود انگیچ و چه سایر نرم افزار های سیمبیان صمیمانه سپاسگذارم.:11::11:

Legend
28-01-2009, 07:55
دست شما درد نکنه!!! :20::11:

خوب این راهکار مشخصی هست . ولی من فقط از این اتفاق تعجب کرده بودم!که توی لیست برنامه ها هست . ولی خودش نیست!

میخواستم بدونم که واسه بقیه رفقا هم اینطوریه یا فقط مال من اینطوریه؟

و مشکلی نیست.

الان توی همین فروم واسه فایل cer در خواست دادم و منتظرم. که اگه بشه دیگه کارم راه افتاده(واسه GPS )

راستی یه سوال:

من N95 8GB دارم.میخوام بدونم که من باید بالاخره بازی های انگیج 2 رو دریافت کنم یا انگیج 1؟ یعنی مال من کدوم نسخه هست؟ و اساسا چه فرقی بین ایندو هست؟

از شما بابت راهنمایی های خوب و سریعتون چه در خود انگیچ و چه سایر نرم افزار های سیمبیان صمیمانه سپاسگذارم.:11::11:

خواهش ناک...!:31:

باید بازی های N-Gage II رو بگیری...
فرقشونم تو سایز بازی و گرافیک و کلاینت و امتیاز دهی و همچنین امکان چت روم هست...:46:
شاد باشی:40:

Punisher_2008
28-01-2009, 09:51
خیلی ممنون روی n78 خیلی راحت نصب شد

Legend
28-01-2009, 10:10
خیلی ممنون روی n78 خیلی راحت نصب شد

8. از تذکر به سایر کاربران جدا خودداری بفرمایید.و بجای پست تشکر از دکمه تشکر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنید.

لطفا" به قواانین توجه کنید.

ms68
28-01-2009, 10:59
با سلام
من کاربر جدید هستم و از گذشته از این سایت خوب استفاده می کردم
هم اکنون پوشی من نوکیا n81 8gb است و نمی توانم طبق دستور داده شده نمی توانم عمل کنم.
لطفاً در اسرع وقت راهنمائی ام کنید.

Legend
28-01-2009, 16:45
با سلام
من کاربر جدید هستم و در گذشته از این سایت خوب استفاده می کردم
هم اکنون گوشی من نوکیا n81 8gb است و نمی توانم طبق دستور داده شده نمی توانم عمل کنم.
لطفاً در اسرع وقت راهنمایی ام کنید.

با سلام
خوش آمدید.
چرا نمیتوانید طبق دستور داده شده عمل کنید؟ لطفا" آن را تشریح کنید.
متشکرم.

mr_khodaei2008
28-01-2009, 17:12
من گوشیم 95 8گیگ است من کلاینت اجرای بازیهای n-gage را رو گوشیم نصب نکردم ولی وقتی خریدم سه تا بازی که fifa 2009 , snake , asphalt3 را داشت و من بازی میکردم من گوشیمو با کد #7370#* فرمت کردم حالا دیگه این بازیها نیستند چرا؟ 2 - از دیروز تا حالا وقتی ایکن game منو را میزنم که بره برای بازیها مینویسه system error و وارد نمیشه چرا البته بعد از فرمت کردن وارد میشد ولی بازی نداشت ولی حالا دیگه وارد هم نمیشه ؟

Majid393
28-01-2009, 17:20
من گوشیم 95 8گیگ است من کلاینت اجرای بازیهای n-gage را رو گوشیم نصب نکردم ولی وقتی خریدم سه تا بازی که fifa 2009 , snake , asphalt3 را داشت و من بازی میکردم من گوشیمو با کد #7370#* فرمت کردم حالا دیگه این بازیها نیستند چرا؟ 2 - از دیروز تا حالا وقتی ایکن game منو را میزنم که بره برای بازیها مینویسه system error و وارد نمیشه چرا البته بعد از فرمت کردن وارد میشد ولی بازی نداشت ولی حالا دیگه وارد هم نمیشه ؟

یکبار دیگه گوشیتو مستر ریست کن و دوباره از این روش n-gage رو نصب کن :

superior
28-01-2009, 19:28

قصه نخور!:31::31::31: واسه من که اسم این سه تا بازی توی لیست نصبی ها بود . ولی خودشون نبودن!

باز خوبه واسه تو از اول بوده!

n-VIDIA
28-01-2009, 21:55
سلام

ببخشید من همه مراحل رو انجام دام ولی بعضی بازی ها تریل هستند.میشه راهنمایی کنید.

ممنون

H M R 0 0 7
28-01-2009, 23:59
دوستان من
دلبندان من
کاربران فعال عزیز و دوست داشتنی
اسپم ندهید لطفا
اینجا چت روم نیست

پست های اسپم پاک شد

قربان همتون
حسین

Legend
29-01-2009, 00:09
سلام

ببخشید من همه مراحل رو انجام دام ولی بعضی بازی ها تریل هستند.میشه راهنمایی کنید.

ممنون

سلام

دوست عزیز شما به مطلب انتهای پست اول توجه کردید؟

البته يه نكته لازم به ذكر هست....

از مجموع 27 بازي كه تا كنون اومده...تنها حدود 10 بازي يا كمتر رو گوشي هاي شما عزيزان به صورت فول و كامل اجرا ميشه كه اون به علت نقص كرك شدن بازي هاست...باقي بازي به صورت تريل يا آزمايشي هستند كه شامل حدود 5% بازي هستند...

فعلا" این شکل وجود داره و راه حلی هم نداره...:41:

masoud_ac
29-01-2009, 00:27
N93i به هیچ عنوان هک نمیشه و نمیشه از بازی های N-GAGE لذت برد.

اینم از شانس ما

موفق باشید.

از دوستان اگه کسی راهی یا ........ داره ما رو هم یاری کنه.

ما هم دوست داریم از بازی های n-gage لذت ببریم و بازی کنیم.

مثل اینکه هک n93i هنوز نیومده.

ما هنوزم نتونستیم کاری کنیم.

ظاهراً کسی هم نیست که ما رو کمک کنه.

Legend
29-01-2009, 09:43
مثل اینکه هک n93i هنوز نیومده.

ما هنوزم نتونستیم کاری کنیم.

ظاهراً کسی هم نیست که ما رو کمک کنه.
اگه فايل Cer داري به اين تاپيك يه سر بزن...

فقط فايل installserver فرق ميكنه كه خودم بهت ميدم...هر وقت به اون مرحله رسيدي بهم پيغام بده...بلكم جواب بده...

mehrdad232
29-01-2009, 12:34
توی گوشیه N81 هم وفتی بازی Infinite Dreams Hooked on Creatures of the Deep Cracked-BiNPDA را می خوام نصب کنم یهو ار برنامه Ngage می پره بیرون کسی چنین مشکلی داشته منو راهنمایی کنه؟

meitix
29-01-2009, 12:47
salam raveshe jadidi baraye hacke 9.3 nayoumade ?
bebakhshid finglish neveshtam windowsam farsi nadere

Legend
29-01-2009, 13:53
توی گوشیه n81 هم وفتی بازی infinite dreams hooked on creatures of the deep cracked-binpda را می خوام نصب کنم یهو ار برنامه ngage می پره بیرون کسی چنین مشکلی داشته منو راهنمایی کنه؟

پچ 1345 رو نصب كنيد و اين بار تيك patch رو برداريد..

salam raveshe jadidi baraye hacke 9.3 nayoumade ?
Bebakhshid finglish neveshtam windowsam farsi nadere

خير هنوز روشي نيست..

شاد باشيد:40:

meitix
29-01-2009, 16:35
خير هنوز روشي نيست..
چرا هست خودتون معرفي كردين . اينا . .

ولي ارور كمبود رم ميده همونجا براتون كامل توضيح دادم

Legend
29-01-2009, 16:38
چرا هست خودتون معرفي كردين . اينا . .

ولي ارور كمبود رم ميده همونجا براتون كامل توضيح دادم

:31:

به اينم دقت كرديد؟

و شايد كليه گوشي هاي غير قابل هك

هنوز كسي تست نكرده...

شاد باشي:40:

ويرايش:

انگار خودت تست كردي...:31:

ميتوني يه كم ساده و روون تر خودت اونجا يه پست بدي و آموزش رو بگي تا دوستاني كه مشكل دارند بتونند استفاده كنند؟

meitix
29-01-2009, 17:14
حالا يه مسلمون به من بگه چه بلايي سر N - Gage بيارم كه بازيها رو بالا بياره

mehrdad232
29-01-2009, 17:28
آقا من بازی ماهیگیری رو گرفتم، برنامه انگیج هم نصب کردم پچ سازگار با n73 که ورژن اونو 1281 می کنه رو نصب کردم، با Secman توی گزینه هاش instal root و turn plat security off رو زدم، پچ خود بازی رو نصب کردم، ولی وقتی فایل بازی رو کپی می کنم توی پوشه ngage و شروع به نصب می کنه مثل همیشه میگه file cruppted......(در ضمن مطمئن ام که فایل کامل دانلود شده)
من که خداییش گیج شدم دیگه هر کاری بوده کردم.
میشه یکی یه توضیح مفصل و جامع واسه n73 بده که خودشم جواب گرفته باشه؟؟؟؟:42::42::42::41:

Bs_panzer
29-01-2009, 17:38
ببینید من همه کاراشو کردم ولی وقتی Hellocarbide رو منو 1 میزنم میاد بیرون سوییچ می کنم تو اکس پلور sys باز نمیشه !!!!!!
n96

Legend
29-01-2009, 17:44
ببینید من همه کاراشو کردم ولی وقتی hellocarbide رو منو 1 میزنم میاد بیرون سوییچ می کنم تو اکس پلور sys باز نمیشه !!!!!!
N96
گوشيه شما آپديت شده و اين روش پاسخ گو نيست...

به تاپيك نصب بر روي گوشي هاي غير قابل هك بريد...:46:

Legend
29-01-2009, 18:05
حالا يه مسلمون به من بگه چه بلايي سر n - gage بيارم كه بازيها رو بالا بياره

رو گوشيت كه كلا" 8 بازي فول اجرا نميشه...:31: ولي از گام دوم به بعد رو انجام بده از رو آموزش 9.3..:46:

Punisher_2008
29-01-2009, 22:21
[quote=legend;3438875

فعلا" این شکل وجود داره و راه حلی هم نداره...:41:

شاد باشی:40:[/quote]

یعنی هیج راهی نیست؟
در میشه امید وار بود ؟ در اینده بیاد ؟

Legend
29-01-2009, 22:29
یعنی هیج راهی نیست؟
در میشه امید وار بود ؟ در اینده بیاد ؟
بله...بايد بياد...چون گوشي هاي جديد همگي 9.3 هستند..

Punisher_2008
29-01-2009, 23:08
بله...بايد بياد...چون گوشي هاي جديد همگي 9.3 هستند..
ببخشید یک سوال دیگه
شما اسم بازی هایی که به صورت کامل برای سیمبین 9.3 اجرا میشه رو دارین ؟ میشه بدین؟ ( فقط فیفا 09 خودم تست کردم کامل کار کرده)
بازم یک سوال:
اگه بازی از خود نوکیا بخریم به صورت کامل اجرا میشه؟ ایا امکان ارسال به ایران وجود داره؟ قیمتش هر بازی چنده ؟
خیلی کنجکاو شدم بدونم

و یک سوال دیگه
وقتی کلاینت برای گوشی های چیپ دار بیاد دیگه گوشی های فاقد چیپ گرافیکی از رده خارج میشن ؟ مثل ( n81.n96 و...) یا کمرنگ میشن؟

farbod N73 me
29-01-2009, 23:41
حالا يه مسلمون به من بگه چه بلايي سر N - Gage بيارم كه بازيها رو بالا بياره

ببین این روش که برای افزایش مقدار رم هستش برات جواب میده؟

omid king
29-01-2009, 23:59
دوستان(اقا یونس.اقامجید393.و...) من یک سوال داشتم...من وقتی بازی تریل یا کامل رو دانلود اون علامت تریل پاک میشه یعنی بازی های تریل هم علامتش پاک میشه گفتم ببینم راهی هست؟؟؟

djgr8
30-01-2009, 03:04
6220 کلاسیک تست شد و جواب نداد !!!

meitix
30-01-2009, 10:10
ببین این روش که برای افزایش مقدار رم هستش برات جواب میده؟
ممنون از كمبود رم نيست چون در بد ترين حالت 70 مگ رم آزاد دارم

Legend
30-01-2009, 10:12
آقا من بازی ماهیگیری رو گرفتم، برنامه انگیج هم نصب کردم پچ سازگار با n73 که ورژن اونو 1281 می کنه رو نصب کردم، با secman توی گزینه هاش instal root و turn plat security off رو زدم، پچ خود بازی رو نصب کردم، ولی وقتی فایل بازی رو کپی می کنم توی پوشه ngage و شروع به نصب می کنه مثل همیشه میگه file cruppted......(در ضمن مطمئن ام که فایل کامل دانلود شده)
من که خداییش گیج شدم دیگه هر کاری بوده کردم.
میشه یکی یه توضیح مفصل و جامع واسه n73 بده که خودشم جواب گرفته باشه؟؟؟؟:42::42::42::41:

قبلا" عرض كردم خدت شما...تاريخ گوشيتون درسته؟

دوستان(اقا یونس.اقامجید393.و...) من یک سوال داشتم...من وقتی بازی تریل یا کامل رو دانلود اون علامت تریل پاک میشه یعنی بازی های تریل هم علامتش پاک میشه گفتم ببینم راهی هست؟؟؟

با نصب پچ مخصوص ديگه پچ نمايش داده نميشه...چه بازي تريل باشه چه كرك شده...

meitix
30-01-2009, 10:14
رو گوشيت كه كلا" 8 بازي فول اجرا نميشه...
قربون دستت . . . . مي شه اسم بازيا رو بگي
من با آسفالت و متالگير امتحان كردم نشد

Legend
30-01-2009, 10:15
ببخشید یک سوال دیگه
شما اسم بازی هایی که به صورت کامل برای سیمبین 9.3 اجرا میشه رو دارین ؟ میشه بدین؟ ( فقط فیفا 09 خودم تست کردم کامل کار کرده)
بازم یک سوال:
اگه بازی از خود نوکیا بخریم به صورت کامل اجرا میشه؟ ایا امکان ارسال به ایران وجود داره؟ قیمتش هر بازی چنده ؟
خیلی کنجکاو شدم بدونم

و یک سوال دیگه
وقتی کلاینت برای گوشی های چیپ دار بیاد دیگه گوشی های فاقد چیپ گرافیکی از رده خارج میشن ؟ مثل ( n81.n96 و...) یا کمرنگ میشن؟

من خودم مطمئن نيستم كدوما اجرا ميشه كدوما نميشه...

بعله اگه قانونا" بازي رو خريداري كني هيچ مشكلي نداره و ميتوني راحت بازي كني...هر بازي هم متوسط حدود 15 تومان ميشه...

گمان نكنم...احتمالا" يه آپشن براي بازي ميزارن تا گوشي هاي چيپ دار اون رو on كنند..

Legend
30-01-2009, 10:42
قربون دستت . . . . مي شه اسم بازيا رو بگي
من با آسفالت و متالگير امتحان كردم نشد

مطمئن نيستم...ولي گمانم:

system rush
Fifa 08
tetris
snakes
sims
dogz
asphalt 3
space impact

و شايد

poker
COTD
Pinball
golf
brain challenge
block breaker

meitix
30-01-2009, 12:54
مطمئن نيستم...ولي گمانم:

System rush
fifa 08
tetris
snakes
sims
dogz
asphalt 3
space impact

و شايد

poker
cotd
pinball
golf
brain challenge
block breaker

ممثله اينكه مشكلم از يه جا ديگست هيچ بازي رو بالا نمياره

Legend
30-01-2009, 13:02
ممثله اينكه مشكلم از يه جا ديگست هيچ بازي رو بالا نمياره
كلاينت اجرا ميشه؟ ارور ميده؟ يا اصلا" بالا نمياد؟

mgb
30-01-2009, 13:07
سلام
من یه مشکل دارم با n-gage تو گوشی 5700
اونم اینه که بعضی بازیها مثل boom blox,metal gear solid,system rush evolution,resident evil ،بازی از صفحه ی lcd میزنه بیرون مثل اینکه به سایز صفحم نمیخوره!
فایل txt سایز صفحه رو هم ریختم رو گوشی!!!
داره اعصابمو خورد می کنه. خیلی از بازیها بدون مشکل اجرا میشه ولی این چندتا مشکل دارن.
ممنون میشم اگه بهم کمک کنین!!!

meitix
30-01-2009, 13:08
كلاينت اجرا ميشه؟ ارور ميده؟ يا اصلا" بالا نمياد؟
اجرا ميشه ارور ميده kern-exe 3
ولي اصلا رم كم ندارم
كلاينت 1318 هست و 1345 نصب نميشه

Legend
30-01-2009, 13:09
سلام
اونم اینه که بعضی بازیها مثل boom blox,metal gear solid,system rush evolution,resident evil ،بازی از صفحه ی lcd میزنه بیرون مثل اینکه به سایز صفحم نمیخوره!
داره اعصابمو خورد می کنه. خیلی از بازیها بدون مشکل اجرا میشه ولی این چندتا مشکل دارن.
مهم : مشکلات و مباحث مربوط به بازی های N-Gage II فقط در این تاپیک

Legend
30-01-2009, 13:15
اجرا ميشه ارور ميده kern-exe 3
ولي اصلا رم كم ندارم
كلاينت 1318 هست و 1345 نصب نميشه

گوشيت تو حالت هك نيست؟ ريست كردي؟

اگه نشد:

گوشي رو تو حالت هك بزار و با فايل منيجر اين فايل رو به c:\private\10202be9 منتقل كن...از برنامه ها خارج شده;
سپس گوشي رو ريست كن.

اين فايل:

mgb
30-01-2009, 13:16
سلام

Legend
30-01-2009, 13:19
سلام

سلام
فايل txt رو اشتباه يا تو جاي اشتباه نريختي؟

meitix
30-01-2009, 13:22
گوشيت تو حالت هك نيست؟ ريست كردي؟
آره ريست كردم
منظورت از حالت هك چيه ؟؟ سكمن رو گوشيم كار نميكنه

mgb
30-01-2009, 13:27
سلام
فايل txt رو اشتباه يا تو جاي اشتباه نريختي؟
نه. دقیقا چک کردم
آخه با بقیه ی بازیها مشکلی ندارم!!!

Legend
30-01-2009, 13:35
آره ريست كردم
منظورت از حالت هك چيه ؟؟ سكمن رو گوشيم كار نميكنه

مگه گوشيتو هك نكردي؟ بزار رو حالت هك...هر روشي كه ميشه...

نه. دقیقا چک کردم
آخه با بقیه ی بازیها مشکلی ندارم!!!

شما اين كار رو بكن:

این فایل رو دوباره پاک کن
c:\private\10202be9\persists\20001079.cre
فایل 20001079.txt رو هم توی c:\private\10202be9 کپی کن هم توی c:\private\10202be9\persists

meitix
30-01-2009, 13:50
چرا . . .
ولي فايل هاي سيستمي رو نمي تونم دست كاري كنم فقط بدون احتياج به ساين برنامه ها نصب ميشه

Legend
30-01-2009, 13:54
چرا . . .
ولي فايل هاي سيستمي رو نمي تونم دست كاري كنم فقط بدون احتياج به ساين برنامه ها نصب ميشه
:31: اينكه هك نميشه...اينو ميگفتي از ديروز تا حالا؟
پس راهي نداره...:41:

mgb
30-01-2009, 14:01

شما اين كار رو بكن:

خیلی خیلی ممنون!
مشکل حل شد!!!
خیلی بهم حال دادی mer30!!!
:40:

farzin-n78
30-01-2009, 15:07
سلام دوستان من عضو جدیدم
یه مشکل برام پیش اومده :
من n78 دارم کاری که در مورد کلانیت فرمودید انجام ندادم چون گوشیم رو قبلا ساین کرده بودم اما در مورد نصب بازی n-gage خودم نرم افزار رو داشتم ولی برای از بین بردن تریال کار هایی رو که شما گفتید مو به مو انجام دادم الا علامت تریال حذف شده ولی بازم بازی ها رو نمی تونم کامل انجام بدم و مثل نسخه تریال عمل می کنه اسم بازی ها هم : one-asfalt 3 - resident evil D

farzin-n78
30-01-2009, 15:11
میشه به من کمک کنید

mansour_nokia
30-01-2009, 15:28
سلام
یه سوال:
بازیهایی که واسه دانلود چند قسمت کردین نیازه که با برنامه ای اونا رو به هم وصل کنیم؟

Legend
30-01-2009, 15:56
سلام دوستان من عضو جدیدم
یه مشکل برام پیش اومده :
من n78 دارم کاری که در مورد کلانیت فرمودید انجام ندادم چون گوشیم رو قبلا ساین کرده بودم اما در مورد نصب بازی n-gage خودم نرم افزار رو داشتم ولی برای از بین بردن تریال کار هایی رو که شما گفتید مو به مو انجام دادم الا علامت تریال حذف شده ولی بازم بازی ها رو نمی تونم کامل انجام بدم و مثل نسخه تریال عمل می کنه اسم بازی ها هم : one-asfalt 3 - resident evil D

روي گوشي هاي 9.3 بازي ها اكثرا" تريل اجرا ميشن...انتهاي پست اول اشاره شده...

سلام
یه سوال:
بازیهایی که واسه دانلود چند قسمت کردین نیازه که با برنامه ای اونا رو به هم وصل کنیم؟

با برنامه winrar كافيه همگي روكنار هم بزاريد و extract كنيد...

MRTZ HSV
30-01-2009, 21:39
آسفالت 3 که کامله...

ms68
31-01-2009, 01:04
با سلام
گوشی من نوکیا n81 8GB است و هنگام نصب برنامه Secman با چنین اروری مواجه می شوم:
Certificate Error.Cantact The Application Supplier
لطفاَ مرا راهنمایی کنید.

Legend
31-01-2009, 10:49
با سلام
گوشی من نوکیا n81 8gb است و هنگام نصب برنامه secman با چنین اروری مواجه می شوم:
Certificate error.cantact the application supplier
لطفاَ مرا راهنمایی کنید.
سلام
ورژن گوشي شما چنده دوست عزيز؟

farzin-n78
31-01-2009, 13:35
یعنی من هیچ راهی ندارم تا این بازی ها رو به طور کامل انجام بدم

meitix
31-01-2009, 13:43
سلام
مشكلم رو حل كردم بايد فايل رزولوشن رو كپي ميكردم
بالا اومد ولي صفحه رو نمي چرخونه يه خواهش از اونايي كه 9.3 دارن بخصوص اونايي 6210 دارن
لطفا فايل
c:\private\10202be9\20001079.txt رو آپلود كنيد اگه حوصلش رو نداريد يا پيدا نكرديد كل private رو زيپ كنيد بفرستيد
يا اصلا محتويات فايل txt رو كپي كنيد و با استفاده از ارسال پاسخ سريع يه پست بديد
ممنون ميشم

راستي يه چيز يگه چرا بازي ONE و چندتاي ديگه كرك شده هست به صورت تريال اجرا ميشه يعني بازي ناقص ميباشد و با محدوديت بالا مياد تازه تونو اولين گزينش buy game هست

Legend
31-01-2009, 14:47
سلام
مشكلم رو حل كردم بايد فايل رزولوشن رو كپي ميكردم
بالا اومد ولي صفحه رو نمي چرخونه يه خواهش از اونايي كه 9.3 دارن بخصوص اونايي 6210 دارن
لطفا فايل
c:\private\10202be9\20001079.txt رو آپلود كنيد اگه حوصلش رو نداريد يا پيدا نكرديد كل private رو زيپ كنيد بفرستيد
يا اصلا محتويات فايل txt رو كپي كنيد و با استفاده از ارسال پاسخ سريع يه پست بديد
ممنون ميشم

راستي يه چيز يگه چرا بازي one و چندتاي ديگه كرك شده هست به صورت تريال اجرا ميشه يعني بازي ناقص ميباشد و با محدوديت بالا مياد تازه تونو اولين گزينش buy game هست
به همن دليل كه تو پست 1982 گفتم..:31: يا حتي پست قبلش..

Legend
31-01-2009, 15:44
یعنی من هیچ راهی ندارم تا این بازی ها رو به طور کامل انجام بدم
نه همشون...7-8 تا رو ميتوني كامل بازي كني...

farbod N73 me
31-01-2009, 15:58
آقا یونس چرا اصلا شما از روش Sec Man استفاده کردی؟
من نمیفهمم؟
روش Hello Carbide از همش آسون تره دوستان هم گیج نمیشن
می خوای توضیح بدم؟

farbod N73 me
31-01-2009, 16:01
یا میخوای خودت توضیح بده!

Legend
31-01-2009, 16:09
آقا یونس چرا اصلا شما از روش sec man استفاده کردی؟
من نمیفهمم؟
روش hello carbide از همش آسون تره دوستان هم گیج نمیشن
می خوای توضیح بدم؟
چه فرقي داره با روشي كه من تو پست اول تاپيك 9.2 توضيح دادم؟

zenup_x
31-01-2009, 18:28
سلام من 6620 کلاسیک رو دیروز گرفتم میخوام ببینم چجوری روش امگیج 2 بازی کنم
این کارایی رو که تو پست اول گفتی کردم ولی sys باز نشد که اکسترکت کنم چی کار کنم؟؟؟:41:
:19: :18: :2: :41: :9:

Majid393
31-01-2009, 18:34
این کارایی رو که تو پست اول گفتی کردم ولی sys باز نشد که اکسترکت کنم چی کار کنم؟؟؟:41:

احتمالا" گوشیتون هک نمیشه ......

فکر کنم با این روش میتونید نصب کنید :

روش زیر رو هم تست کنید .... شاید بتونید گوشیتون رو هک کنید :

mehrdad232
31-01-2009, 19:50
من وفتی می خوام brothers in amrs را نصب کنم جای نصب را براش مشخص می کنم ولی وقتی می خواد شروع به پر شدن برای نصب کنه می گه Unable To Instal.
مشکل کجاست؟؟:41:

farbod N73 me
31-01-2009, 23:16
چه فرقي داره با روشي كه من تو پست اول تاپيك 9.2 توضيح دادم؟
من اونجا رو ندیدم ببخشید:31:
ولی از نظر من که Hello Carbide خیلی از Sec Man راحت تر و جمع و جور تره:27:

Legend
31-01-2009, 23:18
من وفتی می خوام brothers in amrs را نصب کنم جای نصب را براش مشخص می کنم ولی وقتی می خواد شروع به پر شدن برای نصب کنه می گه unable to instal.

شما ورژن سيس اين بازي رو رو گوشيت نداري احتمالا"؟

farbod N73 me
31-01-2009, 23:24
من وفتی می خوام brothers in amrs را نصب کنم جای نصب را براش مشخص می کنم ولی وقتی می خواد شروع به پر شدن برای نصب کنه می گه unable to instal.

شما ورژن سيس اين بازي رو رو گوشيت نداري احتمالا"؟
به نظر من فقط همون سیس رو بازی کن هیچ فرقی بینشون نیست!:41:
آقا یونس بینشون فرق زیادی هست؟

farbod N73 me
31-01-2009, 23:26
راستی یونس جان این صفحه ی Show Room من اصلا باز نمیشه؟
وقتی میرم توش هنگ میکنه فقط Home رو میزنم میاد بیرون
اصلا هیچ چیز هم نشون نمیده فقط صفحه ی سفید!

Legend
31-01-2009, 23:28
به نظر من فقط همون سیس رو بازی کن هیچ فرقی بینشون نیست!:41:
آقا یونس بینشون فرق زیادی هست؟
نه..فرقي ندارند...فقط اون پوينت ميده و ثبت امتياز داره...

Legend
31-01-2009, 23:29
راستی یونس جان این صفحه ی show room من اصلا باز نمیشه؟
وقتی میرم توش هنگ میکنه فقط home رو میزنم میاد بیرون
اصلا هیچ چیز هم نشون نمیده فقط صفحه ی سفید!
بايد وصل شي به اينترنت تا آخرين بازي ها رو نشونت بده...

persian021
01-02-2009, 00:17
درود به تو. واقعا ممنونم بابت تمام لطف های که به دوستان داری برای مشکلاتشون. قرض از مزاحمت؟ گوشی من 5700 خواستم کمکم کنی در مورد N-Gage ll من تمام کارهایی که گفتید انجام دادم اما هنگام نصب بازی تو گوشی پیغام you need the latest n_gage application to run this game download now رو میده میشه کمکم کنی.

persian021
01-02-2009, 00:21
درود به تو Legend عزیز . واقعا ممنونم بابت تمام لطف های که به دوستان داری برای مشکلاتشون. قرض از مزاحمت؟ گوشی من 5700 خواستم کمکم کنی در مورد N-Gage ll من تمام کارهایی که گفتید انجام دادم اما هنگام نصب بازی تو گوشی پیغام you need the latest n_gage application to run this game download now رو میده میشه کمکم کنی.

persian021
01-02-2009, 00:27
درود به تو. واقعا ممنونم بابت تمام لطف های که به دوستان داری برای مشکلاتشون. قرض از مزاحمت؟ گوشی من 5700 خواستم کمکم کنی در مورد N-Gage ll من تمام کارهایی که گفتید انجام دادم اما هنگام نصب بازی تو گوشی پیغام you need the latest n_gage application to run this game download now رو میده میشه کمکم کنی.

farbod N73 me
01-02-2009, 00:31
بايد وصل شي به اينترنت تا آخرين بازي ها رو نشونت بده...

بابا من کانکت هستم که اینجوری میشه
اصلا نمیاد بابا

mehrdad232
01-02-2009, 10:51
ممنون دوست عزیز مشکل حل شد:8::40:

Legend
01-02-2009, 11:18
درود به تو. واقعا ممنونم بابت تمام لطف های که به دوستان داری برای مشکلاتشون. قرض از مزاحمت؟ گوشی من 5700 خواستم کمکم کنی در مورد n-gage ll من تمام کارهایی که گفتید انجام دادم اما هنگام نصب بازی تو گوشی پیغام you need the latest n_gage application to run this game download now رو میده میشه کمکم کنی.

سلام، ممنون
دوست عزيز كلاينت شما ورژن چنده؟ براي كدوم بازي (ها) اين ارور رو ميده؟

بابا من کانکت هستم که اینجوری میشه
اصلا نمیاد بابا

كلاينتت ورژن چنده؟:13:

meitix
01-02-2009, 14:36
سلام دوستان
من تو n gage يه پلير ساختم با كامپيوتر مي تونم لاگين شم ولي با گوشي نه مي شه راهنمايي كنيد
اررورشم اينه : player name or pasword is invalid

Legend
01-02-2009, 14:41
سلام دوستان
من تو n gage يه پلير ساختم با كامپيوتر مي تونم لاگين شم ولي با گوشي نه مي شه راهنمايي كنيد
اررورشم اينه : Player name or pasword is invalid
با همون پسورد گیر میده؟ قبلا" با یوزر دیگه ای وارد نشدی؟ پاکش کن دوباره نصب کن کلاینت رو...

------------------

راستی الان با منتقل کردن اون فایل installserver همه برنامه ها رو بدون ساین نصب میکنی؟ بدون استثنا؟ فایل رو برام آپ میکنی..:31: من گمش کردم...میخوام همین که برات جواب داده رو آپ کنی...

ممنون.

meitix
01-02-2009, 14:56
با همون پسورد گیر میده؟ قبلا" با یوزر دیگه ای وارد نشدی؟ پاکش کن دوباره نصب کن کلاینت رو...

------------------

راستی الان با منتقل کردن اون فایل installserver همه برنامه ها رو بدون ساین نصب میکنی؟ بدون استثنا؟ فایل رو برام آپ میکنی..:31: من گمش کردم...میخوام همین که برات جواب داده رو آپ کنی...

ممنون.
آره
همينه ديگه فقط اسمش بايد بشه Installserver.exe همين
يكي ديگه اينه فرقي باهم ندارند هردو شون يه كارو انجام ميدن

Legend
01-02-2009, 15:05
آره
همينه ديگه فقط اسمش بايد بشه Installserver.exe همين
يكي ديگه اينه فرقي باهم ندارند هردو شون يه كارو انجام ميدن

من هنوزم شک دارم...ببخشیدا...:31: آخه تو فروم های خارجی هیچکس جواب نگرفته...اگه جواب بده که ما اولین فرومیم...:31:

اینو نصب کن اگه جواب داد من تاپیک fp2 رو هم بزنم...

اگه نصب شد بعد از تو app.manager پاکش کن...

خیلی ممنونم:11:

meitix
01-02-2009, 15:58
اين فايل 20001079.txt چرا صفحه رو نمي چرخونه؟؟
يه FP2 دار مي تونه مال خودشو بفرسته؟؟؟:7:

meitix
01-02-2009, 16:01
من هنوزم شک دارم...ببخشیدا...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آخه تو فروم های خارجی هیچکس جواب نگرفته...اگه جواب بده که ما اولین فرومیم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینو نصب کن اگه جواب داد من تاپیک fp2 رو هم بزنم...

اگه نصب شد بعد از تو app.manager پاکش کن...
به جان بچم نصب شد چرا باور نمي كني همين كه دادي هم نصب شد
راستي من modo رو نديده بودم برا همين فكر ميكردم نمي تونم فايل هاي سيستمي رو دست كاري كنم :دي

Legend
01-02-2009, 16:13
به جان بچم نصب شد چرا باور نمي كني همين كه دادي هم نصب شد
راستي من modo رو نديده بودم برا همين فكر ميكردم نمي تونم فايل هاي سيستمي رو دست كاري كنم :دي
:31:
اوکی...دستت درد نکنه...:10:اینم تاپیکش:

Alex_sad
01-02-2009, 17:10
سلام خسته نباشید
من یه n79 خریدم الان 2،3 روزه که هرچی سعی میکنم برم تو games نمیره یعنی اصلا" هیچ واکنشی نشون نمیده.:18: ممنون میشم راهنماییم کنید..

farbod N73 me
01-02-2009, 18:00
كلاينتت ورژن چنده؟:13:

فقط جون من نگو که دوباره نصب کنم!:41:

(N.Gage Version 1.10 (1318

Legend
01-02-2009, 18:02
فقط جون من نگو که دوباره نصب کنم!:41:

(n.gage version 1.10 (1318
نه..نباید مشکلی داشته باشه...ریست کردی؟ به نظرم اگه میخوای دوباره نریزی بیخیالش شو...به کار ما که نمیاد با ایرانسل بازی دانلود کنیم..اونم تریل..:41:

persian021
01-02-2009, 20:39
سلام دوست عزيز
شما به پست 103 توجه كن!حل ميشه.

درود به تو Legend. واقعا ممنونم بابت تمام لطف های که به دوستان داری برای مشکلاتشون. قرض از مزاحمت؟ گوشی من 5700 خواستم کمکم کنی در مورد N-Gage ll من تمام کارهایی که گفتید انجام دادم اما هنگام نصب بازی تو گوشی پیغام you need the latest n_gage application to run this game download now رو میده میشه کمکم کنی.
manzoret az poste 103 chiye

Legend
01-02-2009, 20:50
درود به تو Legend. واقعا ممنونم بابت تمام لطف های که به دوستان داری برای مشکلاتشون. قرض از مزاحمت؟ گوشی من 5700 خواستم کمکم کنی در مورد N-Gage ll من تمام کارهایی که گفتید انجام دادم اما هنگام نصب بازی تو گوشی پیغام you need the latest n_gage application to run this game download now رو میده میشه کمکم کنی.
manzoret az poste 103 chiye

سلام
اون پست قبل از تقسيم شدن اين تاپيك بود..به اون توجه نكن..:46:

شما الان كلاينت رو اجرا كن و از Option گزينه About رو بزن و به من بگو ورژن كلاينتت چنده؟:20:

alireza_ap
02-02-2009, 09:19
با اجازه یونس جون

شما گوشیتون سری FP2 هست و با روش زیر که خود یونس عزیز ارائه کرده گوشی رو هک کن ، مشکلت برطرف می شه

meitix
02-02-2009, 10:42
سلام
نمي دونم چي كار كردم كه وقتي ميخوام برم تو بازي از كلاينت مي پره بيرون
كلاينت روو پاك كردم دوباره نصب كردم نشد
حتما بايد گوشيمو دوباره فرمت كنم؟؟
جون بچتون يه راهي پيشنهاد كنيد از پري روز تا الآن اين 13همين باريه كه فرمت ميكنم (البته اگه اينم حساب كنيم)

Legend
02-02-2009, 10:57
چرا نميدوني چي كاركردي؟:31: خب بايد حواست باشه...والله خداييش من تا حالا 2 تا دونه از اين مشكلاي اين تاپيك رو نداشتم...نمشدونم شما چه ميكنيد با گوشياتون...چاره اي جز مستر ريست نداري...:41:

meitix
02-02-2009, 10:59
سلام خسته نباشید
من یه n79 خریدم الان 2،3 روزه که هرچی سعی میکنم برم تو games نمیره یعنی اصلا" هیچ واکنشی نشون نمیده.:18: ممنون میشم راهنماییم کنید..
شما گوشيتو به روش delta fox يا Hello0x هك كن بعد كلاينت 1345 رو از سايت n-gage.com دانلود و نصب كن البته قبلش ان گيج خودتو پاك كن بايد درست بشه فكر نمي كنم راه ديگه اي داشته باشه

فقط اگه حل شد C:\private\10202be9\20001079.txt رو برام بفرست

به قول يونس : شاد باشي :40:

farbod N73 me
02-02-2009, 14:44
به قول يونس : شاد باشي :40:

منم موندم که این فلسفه ی شاد باشی چیه؟!!!:31:

djgr8
02-02-2009, 18:07
من گوشی رو هک کردم .... کلاینت N-gage هم نصب کردم ... نصب هم شد ....
حالا آیکونش کجا میره !!!!؟؟؟ من چیزی نمیبینم !!!!!!!!!!!

Legend
02-02-2009, 18:11
من گوشی رو هک کردم .... کلاینت n-gage هم نصب کردم ... نصب هم شد ....
حالا آیکونش کجا میره !!!!؟؟؟ من چیزی نمیبینم !!!!!!!!!!!
تو قسمت برنامه ها ديگه...تو 6220 نميدونم كجا ميشه...ميره همونجا كه برنامه ها همه ميرند..

djgr8
02-02-2009, 18:14
والا چیزی نمیبینم !!!! نیست که نیست !!!

Legend
02-02-2009, 18:19
والا چیزی نمیبینم !!!! نیست که نیست !!!
پس نصب نشدده ديگه..:31: مطمئني نصب كردي؟ نصبش چقدر طول كشيد؟ راستي تو تاپيك مشكلات بايد مطرح ميكردي...:46:
اونجا ادامه بده...

djgr8
02-02-2009, 18:23
کلا 20 ثانیه طول کشید !!!! 3 تا سوال هم بیشتر نپرسید !!!!
نصب شده .... چون وقتی دوباری نصب میکنم میگه که این فایل نصب شده ... میخواهید جایگزین کنید ؟؟؟؟
...

djgr8
02-02-2009, 18:30
دوستا امیدوارم که همه شاد باشید !!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

من کلاینت رو برای 6220 کلاسیک که 9.3 هست نصب کردم .... ولی آیکونش موجود نیست !!! همه جا رو گشتم .. نیست که نیست !!!!

نصبش 20 ثانیه طول کشید !!! و نصب هم شد چون وقتی دوباری که نصب میکنم میگه که این فایل قبلا" نصب شده ...
میخواهید جایگزین کنید ؟؟؟؟

تورو خدا کمک کنید تا منم بتونم مثل شما شاد باشم !!!!!!

Legend
02-02-2009, 18:42
دوستا امیدوارم که همه شاد باشید !!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

من کلاینت رو برای 6220 کلاسیک که 9.3 هست نصب کردم .... ولی آیکونش موجود نیست !!! همه جا رو گشتم .. نیست که نیست !!!!

نصبش 20 ثانیه طول کشید !!! و نصب هم شد چون وقتی دوباری که نصب میکنم میگه که این فایل قبلا" نصب شده ...
میخواهید جایگزین کنید ؟؟؟؟

تورو خدا کمک کنید تا منم بتونم مثل شما شاد باشم !!!!!!
همه شادن...نترس:31:

ببين تو app.manger نصب شده؟ اگه شده پاكش كن اينو نصب كن:

djgr8
02-02-2009, 18:57
خیالم راحت شد که همه شادن !!!!
خدارو شکر !
امیدوارم تا 10 دقیقه دیگه که این فایل دانلود بشه ما هم به جمع شاد ها بپیوندیم !!!!
من برنامه رو ریموو کردم ... و دارم این جدیدرو دانلود میکنم ... فقط یک سوال !
به نحوه ی هک کردن برنمیگرده ؟ ... آخه من از روش جدید هک کردم که خود جناب Legend دز جریان هستند ....

Legend
02-02-2009, 19:12
خیالم راحت شد که همه شادن !!!!
خدارو شکر !
امیدوارم تا 10 دقیقه دیگه که این فایل دانلود بشه ما هم به جمع شاد ها بپیوندیم !!!!
من برنامه رو ریموو کردم ... و دارم این جدیدرو دانلود میکنم ... فقط یک سوال !
به نحوه ی هک کردن برنمیگرده ؟ ... آخه من از روش جدید هک کردم که خود جناب Legend دز جریان هستند ....
تو قسمت N-Gage مخاطبت منم...:31:
اين لينكي كه بهت دادم فايل ريپك شده همون قبلي هست...براي گوشي هايي كه با انگيج سازگار نيستند مچ شده..:46:
ميتوني شاد باشي:31::40:

djgr8
02-02-2009, 19:16
امروز بنده 7-8 تا تشکر به Legend بدهکارم ... نمیدونم با چه زبونی تشکر کنم ...
مرسی
جواب داد ... و مثل همیشه تووووووووووپ !!!

djgr8
02-02-2009, 19:18
من نصب کردم ولب eror eker exe رو میده

Legend
02-02-2009, 19:23
امروز بنده 7-8 تا تشکر به legend بدهکارم ... نمیدونم با چه زبونی تشکر کنم ...
مرسی
جواب داد ... و مثل همیشه تووووووووووپ !!!

راستی setup بازی ها رو کجا بریزیم که کلاینت بشناستش و نصبش کنه ؟

آره انگار خيلي كمكت كردم..بهت ساخته...:31: يكم بگرد خب..تو آموزش نوشته بودم::20:

گام دوم :
بعد از دانلود بازي و خارج كردن از حالت فشرده (rar) فايل بازي ngage. هست اون رو مستقيما" به e:/n-gage منتقل كنيد...

ضمنا" از اين به بعد سعي كن 2 تا پست پشت سر هم ندي..همونو ميتوني ويرايش كني...:46:

starn
02-02-2009, 19:30
آقا ما خیلی وقته اینجا نیومده هنوز هم که هنوزه خبری از کامل اجرا کردن بازی های ان گیج بر روی گوشی های 9.3 نیومده؟

djgr8
02-02-2009, 19:42
ضمنا" از اين به بعد سعي كن 2 تا پست پشت سر هم ندي..همونو ميتوني ويرايش كني...

اوکی ...دیگه تکرار نمیشه ....

عزیز من هر بازی نصب مبکنم چه کرک شده و چه تریال ... ارور ekern3 میده و بازی اجرا نمیشه

Majid393
02-02-2009, 19:46
آقا ما خیلی وقته اینجا نیومده هنوز هم که هنوزه خبری از کامل اجرا کردن بازی های ان گیج بر روی گوشی های 9.3 نیومده؟

نه هنوز ..... فعلا" بازیهای کرک شده با گوشیهای fp2 مشکل دارن ......

mobilebaz
02-02-2009, 19:49
سلام
میشه یکی به من بگه با این روش میشه بازی های کرک شده BinPDA رو نصب کرد.
من کلاینت رپیک شده انگیج رو با موفقیت نصب کردم ولی موقع نصب بازی ها خود به خود انگیج رو می بنده.

angi_5700
02-02-2009, 19:52
سلام. یه سوال داشتم: من وقتی می خوام N-Gage 1.10 build رو رو 5700 نصب کنم، پیغام file currpet میده. چی کار کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

angi_5700
02-02-2009, 21:29
سلام. ببخشید من تو قسمت نصب کلاینت ( اجرا کننده) مشکل دارم. یعنی موقع نصب پیغام file corrupted میده. کسی از دوستان هست که منو راهنمایی کنه؟ ممنون میشم.

djgr8
03-02-2009, 01:31
ُفکرکنم شما باید گوشیتون رو هک کنید ... بعد نصبش کنید ....

meitix
03-02-2009, 10:17
عزیز من هر بازی نصب مبکنم چه کرک شده و چه تریال ... ارور ekern3 میده و بازی اجرا نمیشه شما فایل رزولوشن (20001079.txt) رو کپی نکردی اونو کپی کن حل میشه مال ان 82 رو اکثثر گوشی ها جواب میده
حالا دیگه شاد شو:46:

راستی منم 6220 دارم اگه فایلی پیدا کردی که صفحه رو چرخوند ممنون میشم بذاری منم استفاده کنم این فایل ها فقط بازی رو اجرا می کنن
:40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::40::4 0::40::40:

Legend
03-02-2009, 10:44
سلام. ببخشید من تو قسمت نصب کلاینت ( اجرا کننده) مشکل دارم. یعنی موقع نصب پیغام file corrupted میده. کسی از دوستان هست که منو راهنمایی کنه؟ ممنون میشم.
لا اله الا الله....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پست بالا رو زیارت کردی؟

Legend
03-02-2009, 10:46
سلام
میشه یکی به من بگه با این روش میشه بازی های کرک شده binpda رو نصب کرد.
من کلاینت رپیک شده انگیج رو با موفقیت نصب کردم ولی موقع نصب بازی ها خود به خود انگیج رو می بنده.

خب جاش كه اينجا نيست موبايل باز جان....:41: بخش داريم واسش...:46:

تو تاپيك مشكلاتش مطرح كن..:20:

سلام:20:
من چی گفتم به شما؟ مشکلات دقت کردی؟
تو اونجا مطرح کن.

---------

باید فایل پچ و آنپچ رو دانلود و آنپچ کنی تا بتون بازی نصب کنی...قسمت دوم و گام دوم آموزش.

Legend
03-02-2009, 10:50
اوکی ...دیگه تکرار نمیشه ....

عزیز من هر بازی نصب مبکنم چه کرک شده و چه تریال ... ارور ekern3 میده و بازی اجرا نمیشه

باید یه فایل txt رو جاگذاری کنی..اسمشو عوض کن و بزار:

20001079.txt

بعد بزارش تو این آدرس:

c:\private\10202be9

جایگزین قبلی کن (اگه بود)

سلام. یه سوال داشتم: من وقتی می خوام N-Gage 1.10 build رو رو 5700 نصب کنم، پیغام file currpet میده. چی کار کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

شما از روی آموزش عمل کردی؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گام به گام با آموزش برو..

شاد باشید:40:

mobilebaz
03-02-2009, 11:03
از شما عذر خواهی میکنم.
به خاطر راهنماییتون ممنونم :40:

meitix
03-02-2009, 11:31
روز بخیر یونس جان
یه سوال چند وقته مخمو درگیر کرده
گوشیت چیه؟؟

mobilebaz
03-02-2009, 11:58
سلام آقا یونس
تمام کارهایی که شما گفتید انجام دادم بازیها نصب شد ، ولی مشکلی که هست وقتی یه بازی مثل Dirk Dagger و یا بقیه بازی ها رو اجرا می کنم یه صفحه سیاه و بعد آرم انگیج میاد و همون جا قفل میکنه.

سوال دوم من اینه که من از کدوم کلاینت استفاده کنم :
1- کلاینت رپیک شده BinPDA
2- کلاینت رو از سایت انگیج دانلود کنم.

Legend
03-02-2009, 12:04
سلام آقا یونس
تمام کارهایی که شما گفتید انجام دادم بازیها نصب شد ، ولی مشکلی که هست وقتی یه بازی مثل Dirk Dagger و یا بقیه بازی ها رو اجرا می کنم یه صفحه سیاه و بعد آرم انگیج میاد و همون جا قفل میکنه.

سوال دوم من اینه که من از کدوم کلاینت استفاده کنم :
1- کلاینت رپیک شده BinPDA
2- کلاینت رو از سایت انگیج دانلود کنم.
گمانم از سايت خودش دانلود كني بهتر باشه...چون گوشيت مشكل ساپورت نداره...راجع به اون مشكل هم بايد فايل txt گمانم جاگذاري كني...الان بايد برم. ميتوني همين قبلي رو دان كني و اسم 79 رو بزاري تو فايلش...:31: نميدونم جواب ميده يا نه...:13:

mobilebaz
03-02-2009, 12:06
راجع به اون مشكل هم بايد فايل txt گمانم جاگذاري كني...الان بايد برم. ميتوني همين قبلي رو دان كني و اسم 79 رو بزاري تو فايلش...

این کار کردم نشد.

djgr8
03-02-2009, 12:57
من فایل رو همونجوری که گفتید ... کپی کردم ...
فایل قبلا موجود نبوده ... و من کپیش کردم ...
ولی فرقی نکرد ....

Legend
03-02-2009, 13:16
این کار کردم نشد.

نكته: بازي dirk dagger و bia با 1-2 تا ديگه رو گوشيهاي 9.3 اجرا نميشند..يا ارور ميدند...

من فایل رو همونجوری که گفتید ... کپی کردم ...
فایل قبلا موجود نبوده ... و من کپیش کردم ...
ولی فرقی نکرد ....

گوشيتو ريست معمولي كردي؟

meitix عزیز لطف میکنی به این دوستمون کمک کنی؟:20: ایشون هم 6220 داره..

ویرایش: ممنون، انگار حل شد.

روز بخیر یونس جان
یه سوال چند وقته مخمو درگیر کرده
گوشیت چیه؟؟

چی باشه خوبه؟:31:
N82 اصل فنلاند.

djgr8
03-02-2009, 13:24
همه ی بازیای N-gage رو پاک کردم .... فایل رو کپی کردم ....
دوباره بازیارو نصب کردم ... و درست شد !!!!
هم اینک از دست بنده راحت شدین !!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).gif

salamaqmehdi
03-02-2009, 16:34
سلام
من از برنامه ngage installer 1.10 استفاده کردم برای 6220
خوب نصب شد همینطور هم بازی هاش
ولی موقع اجرا ارور میده )unable to start game- error6(
مشکل از کجاست؟file:///C:/Documents%20and%20Settings/MOVAHEDI%20POOR/Desktop/Screenshot0005.jpg

Legend
03-02-2009, 16:48
سلام
من از برنامه ngage installer 1.10 استفاده کردم برای 6220
خوب نصب شد همینطور هم بازی هاش
ولی موقع اجرا ارور میده )unable to start game- error6(
مشکل از کجاست؟file:///c:/documents%20and%20settings/movahedi%20poor/desktop/screenshot0005.jpg
علیک سلام
پست 2042 رو انجام بده ...

djgr8
03-02-2009, 19:58
با اینکه از پچ استفاده کردم .... چرا همچنان بازی ها تریاله ؟

Legend
03-02-2009, 20:25
با اینکه از پچ استفاده کردم .... چرا همچنان بازی ها تریاله ؟
اون پچ فقط و فقط علامت تريل رو از بين ميبره...رو تريل بودن بازي تاثير نداره..رو گوشيتم 8-9 تا بازي بيشتر فول اجرا نميشه...

djgr8
03-02-2009, 23:27
میشه لیست این بازیها رو بدین !!!؟

Legend
03-02-2009, 23:34
میشه لیست این بازیها رو بدین !!!؟
هنوز ليست دقيقي ندارم...چون كسي بران تست كنه و ليست بده پيدا نكردم...:41:

djgr8
03-02-2009, 23:51
اوکی ... پس خودم مجبورم زحمت این 34 تا بازی رو بکشم ...

alireza_ap
04-02-2009, 09:21
اگه لیست مشخص بشه خیلی عالیه

مخصوصا برای اونایی که مشکل سرعت و دانلود دارن

Legend
04-02-2009, 09:47
اوکی ... پس خودم مجبورم زحمت این 34 تا بازی رو بکشم ...
34 تا نيست...27 تاست...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون ميشم تست كني...

البته اينارو اصلا" تست نكن كه مطمئنم:

One
dirk dagger
BIA

meitix
04-02-2009, 11:55
سلام
بازی های modifi شده هم کامل اجرا نمیشه؟؟؟؟؟

Legend
04-02-2009, 12:01
سلام
بازی های modifi شده هم کامل اجرا نمیشه؟؟؟؟؟
سلام

نه...اونا فقط تنظیم شده اند تا بار Cer خود گوشی ساین بشند...همین..:46:

hasanmotori
04-02-2009, 12:19
اين بازيها روي i8510 نصب ميشن؟

Bahador.p
04-02-2009, 12:32
سلام دوستان من گوشی I8510 دارم و اونو با روش HelloOx هک کردم و کلاینت رپیک رو بلاخره تونستم روش نصب کنم و بازی ها روش نصب می شن ولی وقتی می خواهم اونارو اجرا کنم ارور می ده می زنه کرنل ارور یا استارت آپ ارور ممنون میشم راهنمایی کنین بگین چیکار کنم

Legend
04-02-2009, 13:03
اين بازيها روي i8510 نصب ميشن؟
فعلا" نه..چون هنوز فایل txt مخصوص گوشی های شما ساخته نشده...بازی ها نصب میشند ولی اجرا نمیشند..

Legend
04-02-2009, 13:04
سلام دوستان من گوشی I8510 دارم و اونو با روش HelloOx هک کردم و کلاینت رپیک رو بلاخره تونستم روش نصب کنم و بازی ها روش نصب می شن ولی وقتی می خواهم اونارو اجرا کنم ارور می ده می زنه کرنل ارور یا استارت آپ ارور ممنون میشم راهنمایی کنین بگین چیکار کنم
شما باید یه فایل txt رو جاگذاری کنید...تا کنون هم مخصوص گوشیه شما ساخته نشده...پس نمیتونید بازی ها رو اجرا کنید..

Bahador.p
04-02-2009, 13:08
میشه در مورد فایل Txt بیشتر توضیح بدین

Legend
04-02-2009, 13:10
میشه در مورد فایل txt بیشتر توضیح بدین
یه فایلی که توش تنظیمات صفحه نمایش برای هر گوشی واسه کلاینت نوشته و ریلیز شده...چون گوشی های سامسونگ با نوکیا از این نظر متفاوته..این فایل های دستوری رو گوشی شما جواب نمیده...ولی احتمالش قویه که تا چندوقت دیگه یه نفر ریپکش کنه برای گوشیه شما...

اگه اومد براتون آپ میکنم.

Bahador.p
04-02-2009, 13:30
خیلی ممنون :11:

IPHONE 3g
04-02-2009, 13:55
[quote=Bahador.p;3461723]خیلی ممنون :11:

میتونی به جای پست تشکر از دکمه ی تشکر استفاده کنی

morteza.m2n
04-02-2009, 14:04
سلام

من وقتی میخوام برنامه ی Drakkarious_3.01_FP1_FP2___PreFP1.rar رو نصب کنم ارور میده (choose your phone type re-install aplication)

مدا گوشیم n78

sofware version :12.046

اگه مشکل از ورزن گوشی هست لطفا راهنمایی کنید که چجوری ورزنشو تغییر بدم تا بازیها رو بتونم اجرا کنم

Legend
04-02-2009, 14:24
سلام

من وقتی میخوام برنامه ی drakkarious_3.01_fp1_fp2___prefp1.rar رو نصب کنم ارور میده (choose your phone type re-install aplication)

مدا گوشیم n78

sofware version :12.046

اگه مشکل از ورزن گوشی هست لطفا راهنمایی کنید که چجوری ورزنشو تغییر بدم تا بازیها رو بتونم اجرا کنم
از طریق تاپیک امضای من هک کنید گوشیرو...

شادباشی:40:

vanish
04-02-2009, 20:31
میشه روی 5800 این NGage رو نصب کرد؟

Legend
04-02-2009, 20:34
میشه روی 5800 این NGage رو نصب کرد؟
به هيچ وجه...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
طرفاي عيد قراره يه خبرايي بشه واسه شما ها...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hasanmotori
04-02-2009, 22:52
اصلاً كلاينت هم نصب نشد
حتماً بايد با اين روش كه گفتين هك كنم؟
من الان با hello ox هك كردم فايل هاي ساين نشده رو نصب مي كنه ولي اينو كه ميزنم ميگه:
cannot install. device is not compatible with ngage

Legend
05-02-2009, 08:21
اصلاً كلاينت هم نصب نشد
حتماً بايد با اين روش كه گفتين هك كنم؟
من الان با hello ox هك كردم فايل هاي ساين نشده رو نصب مي كنه ولي اينو كه ميزنم ميگه:
cannot install. device is not compatible with ngage
اصولا" سلام...
بايد كلاينت ريپك شده دانلود و نصب كني...

meitix
05-02-2009, 09:23
میشه در مورد فایل Txt بیشتر توضیح بدین

این فایل رو به c:\private\10202be9 منتقل کن شاید درست شد:20:

یونس جان مردم رو نا امید نکن شاید بشه
سری 60 که با سری 60 که فرقی نمیکنه . . . میکنه؟؟:46: شاید هم بکنه سیمبیان رو چه دیدی:13:

Legend
05-02-2009, 09:41
این فایل رو به c:\private\10202be9 منتقل کن شاید درست شد

یونس جان مردم رو نا امید نکن شاید بشه
سری 60 که با سری 60 که فرقی نمیکنه . . . میکنه؟؟
چرا نا امید...؟ من بعید میدونم...چون قبلا" یه بابایی تست کرده بود نشده بود...

hasanmotori
05-02-2009, 13:07
سلام
بازم نشد تا مرحله انتخاب محل نصب ميره بعد ميگه: unable to install a protected package from an untrasted suplier

Legend
05-02-2009, 13:17
سلام
بازم نشد تا مرحله انتخاب محل نصب ميره بعد ميگه: unable to install a protected package from an untrasted suplier
از این کاربر کمک بگیرید...روی 8510 نصب کرده...

Dr.mc
05-02-2009, 14:39
آقا یونس مدتیه بعد از یه ریست و فرمت, آواتار تمام Friend هام پریده نمی شه کارش کرد !!!!
این آواتارا رو مموری ذخیره می شه یا رو فضایی که مربوط به هاست خودشونه و به هر کاربر میدن ؟؟؟
:11:
تو گوشی هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم !!!

Legend
05-02-2009, 17:23
آقا یونس مدتیه بعد از یه ریست و فرمت, آواتار تمام Friend هام پریده نمی شه کارش کرد !!!!
این آواتارا رو مموری ذخیره می شه یا رو فضایی که مربوط به هاست خودشونه و به هر کاربر میدن ؟؟؟
تو گوشی هرچی گشتم چیزی پیدا نکردم !!!
رو سرور n-gage آپلود ميشه...بايد مدت زيادي وصل باشي تا جزييات دوستنت رو بهت بده...من الان نصف دوستام رو زده پوينت 0 در صورتي كه همشون پوينت دارند...

salamaqmehdi
05-02-2009, 20:59
سلام آقا یونس
n gage گوشئ n95 رو به چه صورتی باید فعال کرد
اونم نیاز به هک داره
با برنامه خود گوشئ مئ شه؟

IPHONE 3g
05-02-2009, 23:00
روش نصب انگیج رو گوشی هایی که ساپورت میکنند:

طبق این روش یونس جان شما میتونید انگیج رو رو گوشیتون داشته باشید.

Majid393
05-02-2009, 23:03
سلام آقا یونس
n gage گوشئ n95 رو به چه صورتی باید فعال کرد
اونم نیاز به هک داره
با برنامه خود گوشئ مئ شه؟

روی ان95 هم N-gage نصب میشه .......
اگه n-gage رو داری ( آیکون نارنجی) باید حذفش کنی و از آموزش زیر دوباره N-gage نصب کنی :

Dark Prince
06-02-2009, 02:38
دوستان روی 6220 نمیشه بازی های N-Gage2 نصب کرد؟
ویرایش: شرمنده همین الان تاپیکش رو پیدا کردم.

mansorsmsnr
06-02-2009, 09:54
لينك خرابه

salamaqmehdi
06-02-2009, 09:54
دوستان روی 6220 نمیشه بازی های N-Gage2 نصب کرد؟
ویرایش: شرمنده همین الان تاپیکش رو پیدا کردم.
__________________ سلام
من ngage روئ گوشئم نصب کردم ودارم حالشو می برم فقط برای نصب باید پست 2042 رو هم به روش نصب اضافه کنی.

Majid393
06-02-2009, 11:08
لينك خرابه

لینک چی خرابه ؟؟؟

ka_boy
06-02-2009, 13:14
با سلام به دوستان

آقا ما تازه میخواهیم وارد دنیای :46: n-gage شیم اما به مشکل برخورد کردیم:41:

Gameloft Midnight Pool Cracked-BiNPDA.n-gage این اسم بازی که دانلود کردیم وریختیم تو رم گوشی در پوشه n-gage
بعد در n-gage گوشی نصب شده پیغام preparing installation نصب میشه بعد
پیغام file is corrupted delet now ?
yes|no میده

حالا چی کار کنیم
n-gage version 1.01
N82
----------------------------------

Dark Prince
06-02-2009, 13:18
آقا اون قسمتی که گفتی بعد از Extract فایل ها رو در آدرس C:/sys/bin کپی کنیم. داخل فولدر sys اصلا فولدری به نام bin نیست که من بخوام کپی کنم؟!

Dark Prince
06-02-2009, 14:08
دوستان من روی 6220 وقتی میخوام برنامه ی N-Gage 2 رو نصب کنم Unable To Install میده.
مشکل از چیه ؟

qo0oick
06-02-2009, 15:13
دوستان من روی 6220 وقتی میخوام برنامه ی N-Gage 2 رو نصب کنم Unable To Install میده.
مشکل از چیه ؟
اینجا رو بخون :20:

qo0oick
06-02-2009, 15:17
با سلام به دوستان

آقا ما تازه میخواهیم وارد دنیای :46: N-gage شیم اما به مشکل برخورد کردیم:41:

Gameloft midnight pool cracked-binpda.n-gage این اسم بازی که دانلود کردیم وریختیم تو رم گوشی در پوشه n-gage
Yes|no میده

حالا چی کار کنیم
n-gage version 1.01
n82
سلام
خوش اومدید :10:
تاریخ گوشیتون درسته؟

masoud_ac
06-02-2009, 15:41
هنوز کسی روش نصب و هک گوشی n93i رو پیدا نکرده؟

هر ورژنی باشه فقط نصب بشه.

تمام راههایی که گفته شد رو انجام دادم و متاسفانه جواب نگرفتم.

کمک کنید ممنون.

farzad3260
06-02-2009, 16:13
ببخشین.منn85دارم.تا اونجایی که میدونم،فقط با Hello Xهک میشه.اما من وقتی map drive رو نصب میکنم،اجرا نمیشه.البته اروری هم نمیده.وقتی باقی کارهارو هم ادامه میدم،نتیجه ای نمی گیرم.میشه کمکم کنید.قبلا N82 v20رو با binpda secmanagerهک می کردم و عشق می کردم.اما حالا... .کم کم دارم تصمیم می گیرم گوشیمو عوض کنم.آیا راهی هست؟آیا روش هک دیگه ای هم واسه این گوشی هست؟ممنون میشم اگه کمک کنین.

farhad61
06-02-2009, 17:39
سلام بچه ها
نمیدونم این جا برای مطرح کردن سئوالم جای درستی هست یا نه؟
آقا من میخام چند تا بازی انگیج نصب کنم اولاً چیزی ازین بازیا و یا طریقه نصبش نمی دونم
دوم چند تا بازی کم حجم ( به علت اینترنت زغالی) و جالب بهم معرفی کنید
از راهنمایتون ممنونم

masoud_ac
06-02-2009, 17:54
هنوز کسی روش نصب و هک گوشی n93i رو پیدا نکرده؟

هر ورژنی باشه فقط نصب بشه.

تمام راههایی که گفته شد رو انجام دادم و متاسفانه جواب نگرفتم.

کمک کنید ممنون.

بالا خره خودم هکش کردم.

روشش رو میزارم.

Majid393
06-02-2009, 17:55
آقا اون قسمتی که گفتی بعد از Extract فایل ها رو در آدرس C:/sys/bin کپی کنیم. داخل فولدر sys اصلا فولدری به نام bin نیست که من بخوام کپی کنم؟!

sys باز میشه و فولدر BIN وجود نداره ؟؟؟
خودت BIN رو درست کن ...... :46:

Majid393
06-02-2009, 17:58
سلام بچه ها
نمیدونم این جا برای مطرح کردن سئوالم جای درستی هست یا نه؟
آقا من میخام چند تا بازی انگیج نصب کنم اولاً چیزی ازین بازیا و یا طریقه نصبش نمی دونم
دوم چند تا بازی کم حجم ( به علت اینترنت زغالی) و جالب بهم معرفی کنید
از راهنمایتون ممنونم

گوشیت چیه ؟؟؟
این آموزش برای گوشیهای 9.1 و 9.2 :

اینم گوشیهای 9.3 :

بازیهای کم حجم :
کراش - رزیدنت اویل - متال گیر - Boom blox - فیفا 08 و 09 ، Bounce و ........

farhad61
06-02-2009, 18:07
بابا چه سرعت عملی دارین شما:18::18::18::18:
گوشیم n95 معمولی هست

Majid393
06-02-2009, 18:11
بابا چه سرعت عملی دارین شما:18::18::18::18:
گوشیم n95 معمولی هست

:دی
خب همین آموزش رو مو به مو انجام بده :

مشکلی داشتی تو همین تاپیک مطرح کن ...... :11:

IPHONE 3g
06-02-2009, 19:06
سلام

من گوشیم 5700 هست کلاینت انگیج هم نصب کردم ورژن 1318 بازی وان و اسنیاکس و فیفا 08 رو ریختم ولی:

1.عکس تریال گوشه بازی ها هست.

2.بازی ها ارور های مختلفی مثل اکسایتد ویت ان ارور و ... میده موقع اجرا.

یه بار این پچ رو نصب کردم دیگه نرفت تو کلاینت. چرا؟؟؟؟؟؟؟

مال منم دقیقا همین مشخصات رو داره ولی این مشکلو نداره مال دوستم اینجوری شده.

لطفا راهنمایی کنید.

masoud_ac
06-02-2009, 19:45
سلام از همگی ممنون

15 تا بازی N-GAGE نصب کردم رو N93i چه بازی های با گرافیکیه.

خیلی حال کردم.

ممنون

Legend
06-02-2009, 20:28
آقا اون قسمتی که گفتی بعد از extract فایل ها رو در آدرس c:/sys/bin کپی کنیم. داخل فولدر sys اصلا فولدری به نام bin نیست که من بخوام کپی کنم؟!

مدل گوشی شما چیه و همینطور فریمور گوشیتون؟

sys باز میشه و فولدر bin وجود نداره ؟؟؟
خودت bin رو درست کن ...... :46:

مجید جان گمانم گوشیش هک نمیشه...:46:

Legend
06-02-2009, 20:39
مشکل از چیه ؟

شما گوشیتونو هک کردید؟باید از کلاینت ریپک شده استفاده کنید:

ببخشین.منn85دارم.تا اونجایی که میدونم،فقط با Hello Xهک میشه.اما من وقتی map drive رو نصب میکنم،اجرا نمیشه.البته اروری هم نمیده.وقتی باقی کارهارو هم ادامه میدم،نتیجه ای نمی گیرم.میشه کمکم کنید.قبلا N82 v20رو با binpda secmanagerهک می کردم و عشق می کردم.اما حالا... .کم کم دارم تصمیم می گیرم گوشیمو عوض کنم.آیا راهی هست؟آیا روش هک دیگه ای هم واسه این گوشی هست؟ممنون میشم اگه کمک کنین.

شما احتیاجی به هک ندارید زیاد...:13: از این تاپیک پیروی کنید..

سلام

من گوشیم 5700 هست کلاینت انگیج هم نصب کردم ورژن 1318 بازی وان و اسنیاکس و فیفا 08 رو ریختم ولی:

1.عکس تریال گوشه بازی ها هست.

2.بازی ها ارور های مختلفی مثل اکسایتد ویت ان ارور و ... میده موقع اجرا.

یه بار این پچ رو نصب کردم دیگه نرفت تو کلاینت. چرا؟؟؟؟؟؟؟

مال منم دقیقا همین مشخصات رو داره ولی این مشکلو نداره مال دوستم اینجوری شده.

لطفا راهنمایی کنید.

یه بار گوشیرو مستر ریست کن و دوباره نصب کن..

سلام از همگی ممنون

15 تا بازی N-GAGE نصب کردم رو N93i چه بازی های با گرافیکیه.

خیلی حال کردم.

ممنون

ممنون میشم اسم روشش رو اینجا مطرح کنی..

IPHONE 3g
06-02-2009, 21:11
شما گوشیتونو هک کردید؟باید از کلاینت ریپک شده استفاده کنید:

شما احتیاجی به هک ندارید زیاد...:13: از این تاپیک پیروی کنید..

یه بار گوشیرو مستر ریست کن و دوباره نصب کن..

ممنون میشم اسم روشش رو اینجا مطرح کنی..

این کارم کردم نشد:19::41:.

masoud_ac
06-02-2009, 23:04
مشکل بازی ها روی N93i برطرف شد.

حالا مشکل ما روی گوشی بابام (5700) هست که همه چیز به خوبی پیش میره تا زمانی که بازی رو اجرا میکنم ارور میده.

ارور مثلاً : Asphalt 3 - Street Rules exited with an error

Phone Model no. : 5700

چطوری برطرف کنم این ارور رو؟

بازی نصب میشه همه چیز تا قبل از اجرای بازی خوبه اما تا بازی رو اجرا میکنم ...... .

ممنون

raminmousavi
06-02-2009, 23:23
سلام دوستان.
من تازه يه N82 گرفتم. اين مراحل رو انجام دادم اما جواب نميده.اولين مرحله كه انتقال installserver.exe هست رو اولا به كدوم قسمت گوشي منتقل كنم؟ حافظه گوشي يا كارد؟ به چه فلدري؟
اين از مرحله اول كه اجرا نشد به هرحال. مرحله بعدي نصب سكمن بود كه نصب كردم و اجا كردم.ميگه كه ريبوت كنيد گوشيو. ريبوت منظور ري استارت هست ديگه؟ يعني بدون خاموش كردن؟ من گوشي رو خاموش كردم و دوباره روشن كردم اما هيچ اتفاقي نيوفتاد.دوباره برنامه رو اجرا كردم اما هيچ چيزي باز نميشه و اجرا نميشه.فقط دكمه اوكي رو نشون ميده. اين مرحله هم نشد پس D:
فايل كلاينت نصب شد. برعكس گفته ي اموزش هيچ سوال زيادي نپرسيد.و يك دقيقه بيشتر نكشيد.بعد از نصب برنامه ان گيج رو باز كردم و ديدم برنامش اپديت شده.
فيل پچ هم نصب نشد ( تو گام سوم ) ارور ميده.

در مورد اون پچ كه بايد به گوشي منتقل كنم، مموري يا خود گوشي؟ مموريه من فلدري به اسم 10202be9 نداره. تو اموزش گفته c:\private\10202be9 يعني درايو حافظه گوشي ديگه؟ اما گوشي اجازه نميده اصلا فايلي به اونجا كپي كنم. در ضمن همچين فلدري نداره تو گوشي. توي رم قسمت پرايويت من فلدر 10202be9 ندارم. بجاش 20001f63, 10203636, 102033E6, 101ffca9 و چنتا ديگه هست. تو كدوم بريزمش؟

من تازه گوشي رو خريدم.نكنه فرق داره نصبش؟
ممنون ميشم راهنمايي كنيد. مرسي

raminmousavi
06-02-2009, 23:27
سلام دوستان.
من تازه يه N82 گرفتم. اين مراحل رو انجام دادم اما جواب نميده.اولين مرحله كه انتقال installserver.exe هست رو اولا به كدوم قسمت گوشي منتقل كنم؟ حافظه گوشي يا كارد؟ به چه فلدري؟
اين از مرحله اول كه اجرا نشد به هرحال. مرحله بعدي نصب سكمن بود كه نصب كردم و اجا كردم.ميگه كه ريبوت كنيد گوشيو. ريبوت منظور ري استارت هست ديگه؟ يعني بدون خاموش كردن؟ من گوشي رو خاموش كردم و دوباره روشن كردم اما هيچ اتفاقي نيوفتاد.دوباره برنامه رو اجرا كردم اما هيچ چيزي باز نميشه و اجرا نميشه.فقط دكمه اوكي رو نشون ميده. اين مرحله هم نشد پس D:
فايل كلاينت نصب شد. برعكس گفته ي اموزش هيچ سوال زيادي نپرسيد.و يك دقيقه بيشتر نكشيد.بعد از نصب برنامه ان گيج رو باز كردم و ديدم برنامش اپديت شده.

در مورد اون پچ كه بايد به گوشي منتقل كنم، مموري يا خود گوشي؟ مموريه من فلدري به اسم 10202be9 نداره. تو اموزش گفته c:\private\10202be9 يعني درايو حافظه گوشي ديگه؟ اما گوشي اجازه نميده اصلا فايلي به اونجا كپي كنم. در ضمن همچين فلدري نداره تو گوشي. توي رم قسمت پرايويت من فلدر 10202be9 ندارم. بجاش 20001f63, 10203636, 102033E6, 101ffca9 و چنتا ديگه هست. تو كدوم بريزمش؟

Majid393
06-02-2009, 23:30
سلام دوستان.
من تازه يه n82 گرفتم. اين مراحل رو انجام دادم اما جواب نميده.اولين مرحله كه انتقال installserver.exe هست رو اولا به كدوم قسمت گوشي منتقل كنم؟ حافظه گوشي يا كارد؟ به چه فلدري؟
اين از مرحله اول كه اجرا نشد به هرحال. مرحله بعدي نصب سكمن بود كه نصب كردم و اجا كردم.ميگه كه ريبوت كنيد گوشيو. ريبوت منظور ري استارت هست ديگه؟ يعني بدون خاموش كردن؟ من گوشي رو خاموش كردم و دوباره روشن كردم اما هيچ اتفاقي نيوفتاد.دوباره برنامه رو اجرا كردم اما هيچ چيزي باز نميشه و اجرا نميشه.فقط دكمه اوكي رو نشون ميده. اين مرحله هم نشد پس d:

در مورد اون پچ كه بايد به گوشي منتقل كنم، مموري يا خود گوشي؟ مموريه من فلدري به اسم 10202be9 نداره. تو اموزش گفته c:\private\10202be9 يعني درايو حافظه گوشي ديگه؟ اما گوشي اجازه نميده اصلا فايلي به اونجا كپي كنم. در ضمن همچين فلدري نداره تو گوشي. توي رم قسمت پرايويت من فلدر 10202be9 ندارم. بجاش 20001f63, 10203636, 102033e6, 101ffca9 و چنتا ديگه هست. تو كدوم بريزمش؟

ورژن گوشیت چیه ؟؟؟
این کد رو وارد کن : ستاره مربع 0000 مربع ( *0000#* )

raminmousavi
06-02-2009, 23:54
V 30.0.019
23-07-08
RM-313
Nokia N82 (08.01)

Legend
07-02-2009, 10:43
این کارم کردم نشد:19::41:.

من راهی به ذهنم نمیرسه...:41:گوشیش آپدیته؟ آخرین راه هارد ریسته...اگه مطمئنی مثه گوشیه خودته همه چیش..:13:

مشکل بازی ها روی n93i برطرف شد.

حالا مشکل ما روی گوشی بابام هست که همه چیز به خوبی پیش میره تا زمانی که بازی رو اجرا میکنم ارور میده.

ارور مثلاً : Asphalt 3 - street rules exited with an error

بازی نصب میشه همه چیز تا قبل از اجرای بازی خوبه اما تا بازی رو اجرا میکنم ...... .

ممنون

نگفتی چجوری رو 93 نصب کردی...!؟
گوشی پدرت چیه؟

سلام دوستان.
من تازه يه n82 گرفتم. اين مراحل رو انجام دادم اما جواب نميده.اولين مرحله كه انتقال installserver.exe هست رو اولا به كدوم قسمت گوشي منتقل كنم؟ حافظه گوشي يا كارد؟ به چه فلدري؟
اين از مرحله اول كه اجرا نشد به هرحال. مرحله بعدي نصب سكمن بود كه نصب كردم و اجا كردم.ميگه كه ريبوت كنيد گوشيو. ريبوت منظور ري استارت هست ديگه؟ يعني بدون خاموش كردن؟ من گوشي رو خاموش كردم و دوباره روشن كردم اما هيچ اتفاقي نيوفتاد.دوباره برنامه رو اجرا كردم اما هيچ چيزي باز نميشه و اجرا نميشه.فقط دكمه اوكي رو نشون ميده. اين مرحله هم نشد پس d:

در مورد اون پچ كه بايد به گوشي منتقل كنم، مموري يا خود گوشي؟ مموريه من فلدري به اسم 10202be9 نداره. تو اموزش گفته c:\private\10202be9 يعني درايو حافظه گوشي ديگه؟ اما گوشي اجازه نميده اصلا فايلي به اونجا كپي كنم. در ضمن همچين فلدري نداره تو گوشي. توي رم قسمت پرايويت من فلدر 10202be9 ندارم. بجاش 20001f63, 10203636, 102033e6, 101ffca9 و چنتا ديگه هست. تو كدوم بريزمش؟

شما گوشیت هک نشده..از روش امضام هکش کن و دوباره آموزش رو انجام بده...به این تفاوت که قسمت اول رو انجام نده...

Legend
07-02-2009, 10:49
v 30.0.019
23-07-08
rm-313
nokia n82 (08.01)
تو تاپیک مشکلت مطرح کردی چرا اینجا ادامه میدی دوست عزیز؟
چرا هیچکس دقت نمیکنه آخه؟:41:

ka_boy
07-02-2009, 11:59
سلام
خوش اومدید :10:
تاریخ گوشیتون درسته؟

تاریخ گوشی رو با دفترچه n-gage یکی کردم بازم جواب نداد تاریخ بروز هم دادم بازم نشد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟
:41::41::41::41::41::41: مشکل از بازی نباشه دوستان

Legend
07-02-2009, 12:15
با سلام به دوستان

آقا ما تازه میخواهیم وارد دنیای :46: N-gage شیم اما به مشکل برخورد کردیم:41:

Gameloft midnight pool cracked-binpda.n-gage این اسم بازی که دانلود کردیم وریختیم تو رم گوشی در پوشه n-gage
Yes|no میده

حالا چی کار کنیم
n-gage version 1.01
n82

سلام
شما با چه روشی هک کردید؟ ورژن گوشیتون چنده؟

raminmousavi
07-02-2009, 12:28
حق با شماست.شرمنده. اول اينجا سوال رو پرسيدم.بعد ديدم تاپيكي واسه مشكلات هست.بعد اونجا پرسيدم.اين دوستمون اينجا جواب داد بع پستم.منم همينجا جوابش رو دادم. بازم معذرت ميخوام

masoud_ac
07-02-2009, 16:41
مشکل بازی ها روی N93i برطرف شد.

حالا مشکل ما روی گوشی بابام هست که همه چیز به خوبی پیش میره تا زمانی که بازی رو اجرا میکنم ارور میده.

ارور مثلاً : Asphalt 3 - Street Rules exited with an error

ممنون

گوشیش 5700

ببخشید یادم رفت.فکر کردم نوشتم.

Phone Model : 5700

Legend
07-02-2009, 16:47
گوشیش 5700

ببخشید یادم رفت.فکر کردم نوشتم.

Phone Model : 5700
آموزش رو درست مطالعه نكردي ديگه...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قسمت دوم و گام سوم.

عشق نو
07-02-2009, 23:27
با سلام

یه مشکلی واسه گوشی من ان 95---8گیگ پیش اومده اینکه من قبلا n-gageرو نصب کرده بودم وحدود 20 تا بازی رو داشتم اینو هم بگم که گوشیم ورژن 20هست و هک شده چند روز پیش با گوشی وارد منوی n-gageاونجایی که آّپدیت ان گیج نوشته بود رو وارد شدم یه فایل حدود 5/9مگ رو دانلود کردم و موقع نصبش موبایل این پیغامو دادم که ورژن 0/1موجود است با 01/1جایگزین شود که منم yesکردم چون فکر کردم ورژن جدیدترشه،بعد از اونم پیغام ریستارت گوشی اومد که منم ok کردم ؛ولی از وقتی که گوشیم اومد بالا دیگه ngageاون کار نمی کنه یعنی وارد نشده خارج میشه----از دوستان که اطلاعات دارند خواهش می کنم منو راهنمایی کنند

ممنون همه دوستان عزیز

Legend
07-02-2009, 23:55
با سلام

یه مشکلی واسه گوشی من ان 95---8گیگ پیش اومده اینکه من قبلا n-gageرو نصب کرده بودم وحدود 20 تا بازی رو داشتم اینو هم بگم که گوشیم ورژن 20هست و هک شده چند روز پیش با گوشی وارد منوی n-gageاونجایی که آّپدیت ان گیج نوشته بود رو وارد شدم یه فایل حدود 5/9مگ رو دانلود کردم و موقع نصبش موبایل این پیغامو دادم که ورژن 0/1موجود است با 01/1جایگزین شود که منم yesکردم چون فکر کردم ورژن جدیدترشه،بعد از اونم پیغام ریستارت گوشی اومد که منم ok کردم ؛ولی از وقتی که گوشیم اومد بالا دیگه ngageاون کار نمی کنه یعنی وارد نشده خارج میشه----از دوستان که اطلاعات دارند خواهش می کنم منو راهنمایی کنند

ممنون همه دوستان عزیز
سلام

پاکش کنید و ورژنی که تو آموزش هست رو نصب کنید.

kamran agha
08-02-2009, 00:50
آقا من نمی دونم گوشیم چه مرگش شده اصلا این دایرکتوری که میگین بعد از "آن" کردن سکمن هم به وجود نمیاد!
توی درایو "ای" دارم پوشه "سیس" رو ولی تو "سی" چنین چیزی به وجود نمیاد!!

professor
08-02-2009, 14:23
سلام
من n85 ورژن 11 دارم. هنوز راه هکی نیومده براش؟
ممنون

Legend
08-02-2009, 14:29
سلام
من n85 ورژن 11 دارم. هنوز راه هکی نیومده براش؟
ممنون
سلام
شما با این روش هک کن:

acmilan308
08-02-2009, 17:14
سلام یونس جان.
من گوشیم 5700 هست ورژن 3.83 n gage رو طبق آموزش شما :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دنبال کردم.
بازیه رو هم توی کلاینت نصب کرم(اسفالت و رزیدنت اویل) ولی وقتی میخام وارد بازی بشم (error-6) یا (error code-18 ) یا (exited with an error) یا (kern-exec.3) رو میده بعضی وقتام میخواد به اینترنت وصل بشه.
لطفا بگید چکار کنم ؟ آیا تو بعضی قسمتها ی نصب اشتباه کردم یا ....؟
ببخشید اگه زیاد شد ...

Legend
08-02-2009, 18:14
سلام یونس جان.
من گوشیم 5700 هست ورژن 3.83 n gage رو طبق آموزش شما :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید دنبال کردم.
بازیه رو هم توی کلاینت نصب کرم(اسفالت و رزیدنت اویل) ولی وقتی میخام وارد بازی بشم (error-6) یا (error code-18 ) یا (exited with an error) یا (kern-exec.3) رو میده بعضی وقتام میخواد به اینترنت وصل بشه.
لطفا بگید چکار کنم ؟ آیا تو بعضی قسمتها ی نصب اشتباه کردم یا ....؟
ببخشید اگه زیاد شد ...
پست اول همين صفحه رو انجام دادي؟

SPY.07
08-02-2009, 20:32
سلام،
ببخشید روی 5800 بازی های انگیج نصب میشه؟
و یه توضیح کلی درباره ی بازی های انگیج بدین ممنون میشم. برای یکی از دوستان می خوام که چیزی از انگیج نمیدونه.
ممنون

Majid393
08-02-2009, 21:23
سلام،
ببخشید روی 5800 بازی های انگیج نصب میشه؟
و یه توضیح کلی درباره ی بازی های انگیج بدین ممنون میشم. برای یکی از دوستان می خوام که چیزی از انگیج نمیدونه.
ممنون

نه .... روی 5800 نصب نمیشه .....
البته با ریلیز شدن N97 ، کلاینت n-gage برای گوشیهای s60v5 که تاچ هستن ، میاد .....

acmilan308
09-02-2009, 11:18
پست اول همين صفحه رو انجام دادي؟

سلام ممنون یونس جان مشکل همون بود که گفتی
اشتباه rename کرده بودم
ممنون

acmilan308
09-02-2009, 16:40
سلام یونس جان
واقعا خسته نباشی خیلیییییییییی باحالی :11:

راستی جدیدترین بازی انگیج کدومه؟ هیچ خبری از بازیهای جدید نداری؟
ببخشید اگه اینجا پرسیدم...

Legend
09-02-2009, 16:51
سلام یونس جان
واقعا خسته نباشی خیلیییییییییی باحالی :11:

راستی جدیدترین بازی انگیج کدومه؟ هیچ خبری از بازیهای جدید نداری؟
ببخشید اگه اینجا پرسیدم...
توي تاپيك اخبار بايد ميپرسيدي....جديدش همون سودوكو هست كه كرك نشده...

شاد باشي

عشق نو
09-02-2009, 22:46
سلام

پاکش کنید و ورژنی که تو آموزش هست رو نصب کنید.

ممنون می شم به صفحه دقیق تایپیک اشاره کنیدآخه 211صفحه هست:11:

Majid393
09-02-2009, 22:53
ممنون می شم به صفحه دقیق تایپیک اشاره کنیدآخه 211صفحه هست:11:

معمولا" آموزشها توی صفخات اول تاپیک هست ..... :دی

Mohammad_666
10-02-2009, 02:30
سلام 5320 3.26 هک نشده هنوز ؟

Legend
10-02-2009, 09:39
به اين تاپيك مراجعه كن:

شاد باشي

farbod N73 me
10-02-2009, 12:44
یونس جان چی شده؟؟؟؟
تو امضات چی نوشتی؟
ها؟
مگه چه اتفاقی اقتاده خدا بد نده!

IPHONE 3g
10-02-2009, 13:08
یونس جان چی شده؟؟؟؟
تو امضات چی نوشتی؟
ها؟
مگه چه اتفاقی اقتاده خدا بد نده!

اقا چه ربطی به موضوع تاپیک داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13::13:

پدر گرامی اقای mojtaba n87 فوت شده.:41::41:

میتونستی پ.خ بدی.:13:

masoud_ac
10-02-2009, 14:01
آموزش رو درست مطالعه نكردي ديگه...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قسمت دوم و گام سوم.

همشون و دان کردم. اما اما فایل واسه 5700 نداره.

فایل همه گوشی ها توش نیست.

اگه میشه مال همه گوشی هارو بزارید.

من خودم تامیر کار موبایلم(نرم افزار) گوشی های زیادی میاد.من باید تکمیل باشم.
اگه میشه کاملش کنید.

ممنون

Majid393
10-02-2009, 14:08
همشون و دان کردم. اما اما فایل واسه 5700 نداره.

فایل همه گوشی ها توش نیست.

اگه میشه مال همه گوشی هارو بزارید.

من خودم تامیر کار موبایلم(نرم افزار) گوشی های زیادی میاد.من باید تکمیل باشم.
اگه میشه کاملش کنید.

ممنون

فایلهای txt رو میگی ؟؟؟
تو همون فایل اول اسم 5700 هست دیگه :

masoud_ac
10-02-2009, 14:19
فایلهای txt رو میگی ؟؟؟
تو همون فایل اول اسم 5700 هست دیگه :

گوشی های دیگه چی؟
n78 , 6220 و .............. .

Majid393
10-02-2009, 14:39
گوشی های دیگه چی؟
n78 , 6220 و .............. .

n78 که نمیخواد ....... خودم تست کردم .......
6220 رو هم نمیدونم ....... کلا" فکر کنم گوشیهای fp2 فایل txt نمیخوان ......... :20:

masoud_ac
10-02-2009, 14:57
n78 که نمیخواد ....... خودم تست کردم .......
6220 رو هم نمیدونم ....... کلا" فکر کنم گوشیهای fp2 فایل txt نمیخوان ......... :20:

منظوره من این دوتا گوشی نیود.
مثلا e65 هم بهش اضافه کن.

الان یدونش و دارم.

میخوام روش تمام بازی ها رو نصب کنم.

بدونه مشکل.

Legend
10-02-2009, 15:59
منظوره من این دوتا گوشی نیود.
مثلا e65 هم بهش اضافه کن.

الان یدونش و دارم.

میخوام روش تمام بازی ها رو نصب کنم.

بدونه مشکل.
شما همين فايل رو جاگذاري كن...ببين جواب ميده يا نه...

شاد باشي

farbod N73 me
10-02-2009, 22:49
اقا چه ربطی به موضوع تاپیک داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟:13::13:

پدر گرامی اقای mojtaba n87 فوت شده.:41::41:

آقا ببخشید
حواسم نبود:19::41:
حالا خدا بیامرزتش
ببخشید:41:

میتونستی پ.خ بدی
این یعنی چی؟:18:

metana
12-02-2009, 00:52
اشتباه شــــــــــــــــــــــــ ـــــــــد....

metana
12-02-2009, 01:38
سلام.

من گوشیم 5700 ورژن 5.11 هست. راهی برای نصب n-gAGE هست؟

ممنون.

Legend
12-02-2009, 10:00
سلام.

من گوشیم 5700 ورژن 5.11 هست. راهی برای نصب n-gAGE هست؟

ممنون.
سلام
خب ببين هك ميشه يا نه...از همين وش برو...نشد HelloOX رو امتحان كن...

شاد باشي

metana
12-02-2009, 14:20
سلام.
به هزار بدبختی SecMan رو نصبیدم. فولدر Sys رو باز کرد. هنوز Install Server رو نریختم. احتمالا باید حل شده باشه دیگه. نه؟

ممنون.

qo0oick
12-02-2009, 15:32
سلام.
به هزار بدبختی SecMan رو نصبیدم. فولدر Sys رو باز کرد. هنوز Install Server رو نریختم. احتمالا باید حل شده باشه دیگه. نه؟

ممنون.
سلام..
با اجازه یونس عزیز
آره دیگه Install Server رو بریز گوشیت هک میشه :31:
بعد بقیه مراحل رو انجام بده...
دیگه کار اصلی رو انجام دادی چیزی نمونده....
موفق باشی

acmilan308
12-02-2009, 15:58
شما گوشیت هک نشده..از روش امضام هکش کن و دوباره آموزش رو انجام بده...به این تفاوت که قسمت اول رو انجام نده...

شاد باشید:40:[/QUOTE]

یونس جان سلام من هم میخواستم روی n82 دوستم سیکمن رو نصب کنم همین مشکلو دارم
ورژنش فرق نمیکنه؟
تو امضات که چیزی نیست؟ :31:

metana
12-02-2009, 15:59
من مثل اینکه کلا با InstallServer مشکل دارم. وقتی میریزم نمیتونم برنامه نصب کنم. مجبورم از کامپیوتر تک تک برنامه هارو ساین کنم. درد سر شده.
لطفا بگین چیکار کنم.

Legend
12-02-2009, 16:15
من مثل اینکه کلا با InstallServer مشکل دارم. وقتی میریزم نمیتونم برنامه نصب کنم. مجبورم از کامپیوتر تک تک برنامه هارو ساین کنم. درد سر شده.
لطفا بگین چیکار کنم.
تو sys ريختي؟ مخصوص گوشيه خودتو؟ چه اروري ميده؟

Legend
12-02-2009, 16:18
یونس جان سلام من هم میخواستم روی n82 دوستم سیکمن رو نصب کنم همین مشکلو دارم
ورژنش فرق نمیکنه؟
تو امضات که چیزی نیست؟ :31:
از اين روش:

شاد باشي

metana
12-02-2009, 16:37
اره دیگه. 5700 preFP1 نیست مگه؟
ریختم تو:

درسته؟
نه Installserver جواب میده نه HelloOx. یعنی هیچ راهی نیست؟:41:
اگه نشه کارم ساختت. باید همه ی برنامه هارو تک تک ساین کنم. ...:41:

ممنون.

Legend
12-02-2009, 16:56
اره دیگه. 5700 preFP1 نیست مگه؟
ریختم تو:

c:\sys\bin

درسته؟
خب همين ديگه...من كه تو آموزش هم گفتم...5700 تو ليست FP1 هست...نه PreFP1...

اون يكي رو بزار...:46:

شاد باشي

metana
12-02-2009, 16:58
واقعا ممنون. حل شد. یهووووووووووووووووووو

نمیدونم چطور تشکر کنم.

ممنون. بای

Dark Prince
14-02-2009, 15:29
دوستان من هر بازی کپی شده ای روی N82ـم میگذارم ارور File is Corrupted رو میده. مشکل کجاست؟

Legend
14-02-2009, 15:37
دوستان من هر بازی کپی شده ای روی n82ـم میگذارم ارور file is corrupted رو میده. مشکل کجاست؟
ورژن گوشیت چنده؟

> ارور file corrupted رو ميده..؟
به برنامه secman بريد و تو option گزينه دوم رو بزنيد...install root cer...
يا ممكنه ايراد از تاريخه گوشيتون باشه..