PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Motorola L9

Mostafa_Amol
06-03-2008, 22:49
سلام به همه ...
من یه L9 گرفتم ( البته نه برای خودم) یه چیز خیلی عجیب دیدم اونم این بود که وقتی که داشتم آهنگ یا فیلم اجرا می کنم اگه صداشو روی صفر بذارم باز هم صدا شنیده می شه ... حالا می خوام بدونم این گوشیه مشکل داره یا اصلا همشون این طورین ؟

همین الآن چشمم به یکی از فرمها خورد که درونش نوشته بود این گوشی می تونه به صورت MP4 فیلم برداری کنه ... می شه یه نفر بهم بگه چطور می شه این کار را کرد؟

برای اونها که می خوان بخرن باید بگم :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یه چیز جالب که همین چند دقیقه پیش درونش دیدم این هست که وقتی داری فیلم می گیری می تونی استپ بزنی و دوباره از ادامه ی فیلم قبلی فیلم برداری رو ادامه بدی و ( شایدم خیلی جدید نیست ) ولی من تا حالا توی موتورولا ندیده بودم.

رادیو Fm داره
بلوتوث 2
دوربین دو مگا پیکسل
رم داخلی 20 مگا و خارجی 2 گیگ.
باطریشم 2 ساعته شارژ می شه .(راستش خودم هنوز نمی دونم مکالمه چند ساعت دووم می آره)

دیگه این چیزهایی هست که خودم درونش دیدم ... خودتونم می تونید برید توی سایتش و ....
راستی 195000 تومن خریدمش
یا حق:11:

anti_girl
07-03-2008, 11:52
اين كه وسط فيلم برداري استپ ميشه و ميشه دوباره فيلم گرفت عجيب نيست چون v3x هم همين عمل رو انجام ميده موفق باشيمبارك باشه شما هم به موتو باز ها پيوستي

anti_girl
07-03-2008, 11:53
تكراري.....!

Mostafa_Amol
07-03-2008, 21:05
اين كه وسط فيلم برداري استپ ميشه و ميشه دوباره فيلم گرفت عجيب نيست چون v3x هم همين عمل رو انجام ميده موفق باشيمبارك باشه شما هم به موتو باز ها پيوستي

من خیلی وقته متورولا دارم ( V3I) و گفته بودم که این مال خودم نیست برای کس دیگه ای گرفتم .
ممنونم داداش

کاش کسی بود کارمونو راه می انداخت .... یا حق

Corvette
08-03-2008, 19:31
خب دوسته عزیز در مورده اولی چیزی نمی تونم بگم.... چون L9 نداشتم.. اما احتمالا با یه فلش یا تغییره فایله اصلیه

صدا ممکنه حل بشه...

ام در مورده دومی.. بله.... یه تغییره سیم این کارو میکنه...

seem 004a_0001

offset 1D1 )01 for .3gp video record, 03 for .mp4 video record)

همون طور که میبینی تغییره مقداره این آدرس به 01 فرمت رو 3gp میکنه و 03 فرمته ویدیو رو mp4 میکنه..

Mostafa_Amol
13-03-2008, 15:50
خیلی از لطفتون ممنونم ....
راستش من پشت دستم داغ کردم که دیگه به سیم ها کاری نداشته باشم .... یه بار این کار رو با گوشی خودم کردم و بدبخت شدم حالا نمی خوام گوشی یکی دیگه رو هم خراب کنم .

در هر صورت از لطفتون خیلی ممنونم
یاحق

farshidshd
13-03-2008, 17:29
خیلی از لطفتون ممنونم ....
راستش من پشت دستم داغ کردم که دیگه به سیم ها کاری نداشته باشم .... یه بار این کار رو با گوشی خودم کردم و بدبخت شدم حالا نمی خوام گوشی یکی دیگه رو هم خراب کنم .

در هر صورت از لطفتون خیلی ممنونم
یاحق

سیم کردن خیلی خطرناکه
راستی چرا بد بخت شدی؟؟ مگه چی شد؟؟

Corvette
13-03-2008, 18:59
ببخشید دوستان.. ولی من کاملا مخالفم... خیلی کاره ساده ای هستش و قدرته زیادی هم داره.... فقط یکم دقت

میخاد.. همین.. در ضمن قابلیته بک آپ هم که داره.. ولی در هر صورت این نظره منه.... و شما مختارید:12:

Mostafa_Amol
14-03-2008, 08:00
ببخشید دوستان.. ولی من کاملا مخالفم... خیلی کاره ساده ای هستش و قدرته زیادی هم داره.... فقط یکم دقت

میخاد.. همین.. در ضمن قابلیته بک آپ هم که داره.. ولی در هر صورت این نظره منه.... و شما مختارید:12:

قبول دارم که خیلی گوشی امکانات توپی پیدا می کنه .... ولی یه سوال برام به وجود اومده : خوب چرا خود شرکت این تغییرات رو نده تا هم گوشیاش امکانات بیشتر و هم بهتری داشته باشند و هم مطمئنا فروش و سودش بیشتر می شه .
پس چرا این کار رو نمی کنه ؟
لابد این تغییرات روی گوشی تاثیر بدی می گذارند ( شایدم دارم اشتباه می کنم .... نمی دونم :41:)
آخه نگاه کنید : اگه غیر از این باشه و مثلا بگیم که دلیلش این هست که شاید یه امکان رو گذاشته تا اختلاف صلیقه هایی که وجود داره هر کس بتونه هر طوری دوست داره اونو تغییر بده.. .... خوب شما نگاه کن : مطمئنا MP4 بهتر از 3GP هست چرا کاری نکرد که MP4 فیلم برداری کنه ؟ خوب فکر نکنم کسی باشه که دلش بخواد با کیفیت کم فیلم بگیره ... درسته ؟پ

ااااااااااااااه چقدر حرف زدما .... ببخشید .
موفق باشید .... یا حق:11:

Mostafa_Amol
14-03-2008, 08:06
سیم کردن خیلی خطرناکه
راستی چرا بد بخت شدی؟؟ مگه چی شد؟؟

حالا من یه چیز گفتم .. گیر نده دیگه :46:

خوب مجبور شدم فلش کنم و تموم شماره تلفنامو از دست بدم و . . . :41:

anti_girl
14-03-2008, 13:05
چرا شماره ها رو در سيم كارت save نميكني كه اين بلا سرت بياد اين يه درسه واسه اين كه ايدنده رو سيم كارت save كني

Mostafa_Amol
14-03-2008, 14:42
چرا شماره ها رو در سيم كارت save نميكني كه اين بلا سرت بياد اين يه درسه واسه اين كه ايدنده رو سيم كارت save كني

خوب این کارا حرص آدمو در می آره آدم زیاد امکانات درون سیم کارت نداره و اینکه اگه سیم کارت بسوزه چی ؟ من سعی می کنم هر چند وقت یک بار از شمارهام بک آپ بگیرم .
اما مشکل اینجاست که من نمی دونم این بک آپی که از شمارها می گیرم کجا می ره ( اگر چه با استفاده از خود برنامه اش می تونم دوباره بک آپ رو اجرا کنم اما وقتی ویندوز رو عوض می کنم همه چیز پاک می شه .)

Corvette
14-03-2008, 19:16
خوب این کارا حرص آدمو در می آره آدم زیاد امکانات درون سیم کارت نداره و اینکه اگه سیم کارت بسوزه چی ؟ من سعی می کنم هر چند وقت یک بار از شمارهام بک آپ بگیرم .
اما مشکل اینجاست که من نمی دونم این بک آپی که از شمارها می گیرم کجا می ره ( اگر چه با استفاده از خود برنامه اش می تونم دوباره بک آپ رو اجرا کنم اما وقتی ویندوز رو عوض می کنم همه چیز پاک می شه .)

در مورده اولیین نظرت برات بگم... هر چیزی یه استانداردی داره.. که میتونی از استاندارد درش بیاری... حالا اگر

این کارو درست بکنی میتونی ازش سود ببری اگرم نه که ضرر میکنی... این تغییره سیم ها و.... رو که میبینی

هیچ کدوم از طرفه کارخانه نیست و حتی خوده موتو برایه استفاده از اینا هشدار هم میده... اینا کاره هکرهاست

که خیلی هاش کاملا جواب داده و کاربرا ازش استفاده میکنند و مثله من راضی هستند :46:

خب میخای بدونی بک آپ کجا میره... همه ی فایلها رو تو folder option از حالته مخفی در بیار .... حالا برو به این

آدرس

برایه مثال

C:\Documents and Settings\masoud\Local Settings\Application Data\BVRP Software\Motorola Phone Tools\Backup

masoud اسمه یوزری هست که روش Motorola Phone Tools رو نصب کردی... حالا این جا و یه فولدر قبلش هرچی

بک آپ

گرفتی وجود داره.. میتونی ازشون کپی بگیری:12:

anti_girl
14-03-2008, 21:56
مرسي مسعود جان مثل هميشه كامل و مفيد بود

Mostafa_Amol
17-03-2008, 11:35
در مورده اولیین نظرت برات بگم... هر چیزی یه استانداردی داره.. که میتونی از استاندارد درش بیاری... حالا اگر

این کارو درست بکنی میتونی ازش سود ببری اگرم نه که ضرر میکنی... این تغییره سیم ها و.... رو که میبینی

هیچ کدوم از طرفه کارخانه نیست و حتی خوده موتو برایه استفاده از اینا هشدار هم میده... اینا کاره هکرهاست

که خیلی هاش کاملا جواب داده و کاربرا ازش استفاده میکنند و مثله من راضی هستند :46:

خب میخای بدونی بک آپ کجا میره... همه ی فایلها رو تو folder option از حالته مخفی در بیار .... حالا برو به این

آدرس

برایه مثال

C:\Documents and Settings\masoud\Local Settings\Application Data\BVRP Software\Motorola Phone Tools\Backup

masoud اسمه یوزری هست که روش Motorola Phone Tools رو نصب کردی... حالا این جا و یه فولدر قبلش هرچی

بک آپ

گرفتی وجود داره.. میتونی ازشون کپی بگیری:12:

سلام:5:
داداش خیلی ازتون ممنونم:10: ( و خیلی شرمندم که دیر دارم از تون تشکر می کنم چون اینترنتم مشکل داشت و نمی تونستم پستی بدم )
یاحق:11:

Corvette
18-03-2008, 12:14
قربانت... قابلی نداشت..;)

Mostafa_Amol
19-03-2008, 23:56
سلام مجدد
ببخشید من نمی دونم چرا شرکت موتو روی بسته بندیش نمی نویسه که چه چیزهایی در داخل بسته هست .... تا ما این قدر به فروشنده بدبین نشیم

آخه همراه گوشی فقط یه کابل شارژ بود و یه عالمه دفترچه به زبونهای مختلف ( از جمله فارسی)

خوب حالا مشکل ما اینه که نمی تونیم گوشی را به کامپیوتر وصل کنیم و پیامک ها رو ذخیره کنیم ( چون نرم افزاری نداریم ) ( البته روش کارت حافظه رو بلدم اما اون طوری نمی شه پیامک ها رو ذخیره کرد ... فقط می شه عکس و فیلم و آهنگ و نرم افزار و درونش ریخت و گرفت )
میشه یه نرم افزار بهم بدین (آدرسشو) تا من مشکلم حل شه ....
ممنونم .
یا حق

Corvette
20-03-2008, 02:01
برایه چی میخای ذخیره کنی..؟؟ به صورته text ؟؟

Motorola Phone Tools هست ولی حجمش زیاده شما بگو به چه منظور میخای sms

هات رو ذخیره کنی؟؟

Mostafa_Amol
22-03-2008, 11:13
برایه چی میخای ذخیره کنی..؟؟ به صورته text ؟؟

Motorola Phone Tools هست ولی حجمش زیاده شما بگو به چه منظور میخای sms

هات رو ذخیره کنی؟؟

من این نرم افزار رو برای V3I دارم اما نرم افزار نمی تونه بشناسدش .... چی کار باید بکنم ؟
نه من فقط می خوام پیامک ها رو ذخیره کنم تا داشته باشم حالا مهم نیست که متن باشه یا عکس ... فقط متن هم بشه ذخیره کرد خوبه.

راستی این گوشی عکس هایی برای فرستادن نداره و نمی شه عکسها رو باهاش فرستاد ( منظورم اون عکس های کوچیکی هست که توی پیامک ها می شه فرستاد هست ) راهی برای حل این مشکل نیست

شرمنده که این همه سوال می کنم .... و خیلی از داداش Corvette ممنونم که کمکم می کنه .... امیدوارم که همیشه موفق باشید :11:
یا حق :11:

Corvette
22-03-2008, 19:50
من این نرم افزار رو برای V3I دارم اما نرم افزار نمی تونه بشناسدش .... چی کار باید بکنم ؟
نه من فقط می خوام پیامک ها رو ذخیره کنم تا داشته باشم حالا مهم نیست که متن باشه یا عکس ... فقط متن هم بشه ذخیره کرد خوبه.

راستی این گوشی عکس هایی برای فرستادن نداره و نمی شه عکسها رو باهاش فرستاد ( منظورم اون عکس های کوچیکی هست که توی پیامک ها می شه فرستاد هست ) راهی برای حل این مشکل نیست

شرمنده که این همه سوال می کنم .... و خیلی از داداش Corvette ممنونم که کمکم می کنه .... امیدوارم که همیشه موفق باشید :11:
یا حق :11:

قربانه تو عزیز... ببین یه راه هست که میشه از کله sms هات یه جا به صورته یه فایل کپی برداری... که فکر کنم رو

L9 هم جواب بده .. اگر این نرم افزار گوشیت رو نمیشناسه احتماله زیاد از ورژنش هستش... حالا ببین کدوم راه

بدردت میخوره.... یا راه اولی که یه فایل داری که همه چی روشه و کاره خاصی باش نمیشه کرد ،فقط بریزی رو

گوشی و همه ی sms هات رو ببینی... یا اگر سرعته اینترنت شما زیاده ببینم لینکه Motorola Phone Tools رو

برات میتونم پیدا کنم..

البته ممکنه از درایورت هم باشه ببین میتونی به Motorola Phone Tools بشناسونیش.:12:

Mostafa_Amol
30-03-2008, 21:41
قربانه تو عزیز... ببین یه راه هست که میشه از کله sms هات یه جا به صورته یه فایل کپی برداری... که فکر کنم رو

L9 هم جواب بده .. اگر این نرم افزار گوشیت رو نمیشناسه احتماله زیاد از ورژنش هستش... حالا ببین کدوم راه

بدردت میخوره.... یا راه اولی که یه فایل داری که همه چی روشه و کاره خاصی باش نمیشه کرد ،فقط بریزی رو

گوشی و همه ی sms هات رو ببینی... یا اگر سرعته اینترنت شما زیاده ببینم لینکه Motorola Phone Tools رو

برات میتونم پیدا کنم..

البته ممکنه از درایورت هم باشه ببین میتونی به Motorola Phone Tools بشناسونیش.:12:

سلام
داداش ممنونم از جوابتون
ببخشید این درایورش رو از کجا می تونم گیر بیارم ؟
:11:

Corvette
31-03-2008, 00:54
سلام
داداش ممنونم از جوابتون
ببخشید این درایورش رو از کجا می تونم گیر بیارم ؟
:11:

تو خوده cd هستش .. گوشیت رو به عنوانه مودم میشناسه تو device manager ..

ببین اینم یه برنامه هستش که میتونی باش از sms هات به نوعی بک آپ بگیری...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mostafa_Amol
31-03-2008, 09:38
تو خوده cd هستش .. گوشیت رو به عنوانه مودم میشناسه تو device manager ..

ببین اینم یه برنامه هستش که میتونی باش از sms هات به نوعی بک آپ بگیری...

مثل اینکه یادم رفت بگم : توی بسته ی این گوشیم فقط یه کابل شارژ بود و یه 10 - 15 تا دفترچه به زبانهای مختلف ( از جمله فارسی ) ولی من فکر کرده بودم که قبلا گفته ام! در هر حال من نمی دونم چرا موتورولا رو بسته هاش از محتویات بسته نمی نویسه تا (حداقل) آدم توی دلش به فروشنده شک نکنه !

از لطفتون خیلی ممنونم.
یا حق:11:

Corvette
31-03-2008, 14:33
آره یادم بود... فقط پرسیدی درایورش کجاست.. گفتم درایوره این برنامه تو خودشه....

یرنامه ی 2 ومی هم واسه همین گزاشتم... ببین میتونی ازش استفاده کنی..

Mostafa_Amol
31-03-2008, 19:35
آره یادم بود... فقط پرسیدی درایورش کجاست.. گفتم درایوره این برنامه تو خودشه....

یرنامه ی 2 ومی هم واسه همین گزاشتم... ببین میتونی ازش استفاده کنی..

آهان ...
ولی با برنامه دومی هم نتونستم کاری بکنم .... آخه کامپیوتر نمی تونه گوشی رو بشناسه ... یعنی یه چیزی می خواد که گوشی رو بشناسه.

خوب حالا اگه بخوام داریور گوشیم یا برنامه ای که باهاش بشه گوشی رو به کامپیوتر شناخت و مشکلم رو برطرف کرد رو گیر بیارم توی تهران از کجا می شه یه همچین چیزی گیر آورد ؟

سپاسگذارم:11:

Corvette
01-04-2008, 22:29
آهان ...
ولی با برنامه دومی هم نتونستم کاری بکنم .... آخه کامپیوتر نمی تونه گوشی رو بشناسه ... یعنی یه چیزی می خواد که گوشی رو بشناسه.

خوب حالا اگه بخوام داریور گوشیم یا برنامه ای که باهاش بشه گوشی رو به کامپیوتر شناخت و مشکلم رو برطرف کرد رو گیر بیارم توی تهران از کجا می شه یه همچین چیزی گیر آورد ؟

سپاسگذارم:11:

خاهش.. لازم نیست جایی رو بگردی... شما به درایوره p2k نیاز داری.... اینو بخون همه چی دستگیرت میشه...

اگر لینک هاش مشکل داشت.. بگو تا برات لینکه جدید بدم عزیز...:12: