PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترين نرم افزار ريكاوري موجود رو شديدا نياز دارم

adamhesaby
06-03-2008, 13:55
سلام دوستان
متاسفانه هاردم پارتيشن بنديش بهم خوردو مجبور شدم كل هاردم رو بدون گرفتن ريكاوري فرمت كنم.
لطفا كاربردي ترين نرم افزار موجود رو همراه با كرك يا سريالش معرفي كنيد.
به خدا خيلي نياز دارم.
ممنونم

mrmostafa
06-03-2008, 17:27
يه ريكاوري كه رم هاي موبايل رو بتونه كاملا برگردونه و همچنين فلش مموري چه برنامه اي خوبه ممنون ميشم لينك بدين ؟!

S_A_E_I_D
06-03-2008, 17:43
من خودم از برنامه my recovery استفاده کردم بد نبود چند بار فایل های رو که می خواستم برگردوند
اینم لینک upload شدش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

S_A_E_I_D
06-03-2008, 17:48
واسه ریکاوری فایل ها از مموری کارت بهترین برنامه ای که دیدم flash memory tool kit هستش البته smart flash revovery هم بد نیست

لینک

Mohsen6558
06-03-2008, 22:54
یه سرچی می کردی خوب بود!
پیشنهاد من
Get Data Back v3.03.013 for FAT and NTFS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موضوعات مربط با موضوع شما که درصورت سرچ پیدا می کردین :
بهترین برنامه ریکاوری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8C)
برنامه اي براي برگردان فايل هايي كه اشتباه پاك شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8C)
بازیابی اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تبادل نظر در این مورد:
نرم افزارهای بازيابي فايلهاي پاك شده بحث و تبادل نظر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

adamhesaby
07-03-2008, 00:57
من خودم از برنامه my recovery استفاده کردم بد نبود چند بار فایل های رو که می خواستم برگردوند
اینم لینک upload شدش

واقعا ممنون دوست گلم

adamhesaby
07-03-2008, 01:07
یه سرچی می کردی خوب بود!
پیشنهاد من
Get Data Back v3.03.013 for FAT and NTFS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موضوعات مربط با موضوع شما که درصورت سرچ پیدا می کردین :
بهترین برنامه ریکاوری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8C)
برنامه اي براي برگردان فايل هايي كه اشتباه پاك شده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8C)
بازیابی اطلاعات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
تبادل نظر در این مورد:
نرم افزارهای بازيابي فايلهاي پاك شده بحث و تبادل نظر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

راستش بیشتر میخواستم بدونم کدوم نرم افزار بهتره
ممنون از توصیت دوست عزیزم