PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک برای نصب پچ بهبود دهنده گرافیگ در بازی فینال فانتزی 7

darkshahab
05-03-2008, 23:41
سلام
من توی نصب پک بهبود دهنده گرافیک بازی فینال فانتزی 7 به مشکل برخوردم.

پک اینه:

5.b) NPC Reconstruction Project for FF7PC 0.6 mod by Borde+ice_cold513+Stormmedia

پک شماره پنج که این کار رو انجام میده که عکس شماره یک رو به دو تبدیل میکنه و گرافیک رو بالا میبره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

طریقه نصبش هم اینطو توضیح داده:

NPC Reconstruction Project for FF7PC 0.6:
==================================

How to install?
---------------
installation
1) Make sure char.lgp,world_us.lgp and the chocobo.lgp files are the unaltered ones off the cd.
2) Extract all the files in char.lgp with Ficedula's lgptools to ...\Square Soft, Inc\Final Fantasy VII\data\field\char\
3) Run NPC Reconstruction Project Patch.exe
4) Create a new char.lgp useing lgptools and delete the char folder.
""Are you one of the many users who just can't seem to get any of these "char.lgp-repacking" patches to work?
Followed the instructions to the letter and yet it still wont work?
Here's how to fix it, and why it happens:
The dirty, quick fix:
Open the control panel, navigate to regional and language options, set the "Standards and format" setting to "English (United states)", reboot (UPDATE: reboot may or may not be neccesary), create a new char.lgp archive from the patched files
Why this happens:
Some locales sort file names differently from the US "standard", for example, in my case i had my locale set to Swedish, this makes windows treat V and W the same when sorting file names (which is insanely stupid)
Now, i dont know why, but apparently LGP tools does the same thing. Ficedula, if you're reading this, FIX IT tongue
That, in turn makes the "Error checking" AKA quick lookup table in the .lgp file incorrect, because the entries that contain V and W are all out of order in the TOC.
Oh and while you shouldn't have to, you may have to set your location to United States as well, i just set both and it worked.
-Aali""

لطفا کسانی که نصبش کردن راهنمایی کنند.

ضمنا ورژن فینال من اولتیما ایدیشن هست.

با تشکر

end_of_world
06-03-2008, 21:12
دوست من مشكلت رو بگو تا راهنمايي بكنند

darkshahab
07-03-2008, 11:23
من مشکل بالا رو حل کردم ولی به یه مشکل جدید برخورد کردم لطفا هر کی بلده راهنمایی کنه.

The SaiNt's High Res FF7PC Patch v1.00 یکی از پچ ها به اسم

کارش بالا بردن ریزولوشن و تبدیل اندازه اسکرین از 640 در 480 به 1280 در 1024

توی توضیحاتش نوشته برای استفاده از این پچ باید اولا مانیتور و کارت گرافیک این قضیه

رو ساپورت کنه و دوما باید این رو داشته باشی:

1.02 version of the FFVII executable. (a.k.a. TNT Patch)

من این رو دانلود میکنم و توش نوشته که باید کپی کنی توی درایوی که اونجا بازی

رو نصب کردی و من وقتی کپی میکنم پچ هم قبول میکنه ولی وقتی رو ایکونش کلیک میکنم میگه سی دی 1 و 2 و 3

رو بزار و دوباره سعی کن.

اگر هم از این استفاده نکنم اصلا پچ ارور میده.

لطفا کسی بلده راهنمایی کنه

ضمنا من گرافیکم 256

cyberali
31-10-2008, 15:38
کمک
با سلام
مشکل بزرگ من اینه که 11 تا فایل دانلود کردم ولی اصلا نمی تونم ffviixp رو نصب کنم
چطور باید نصبشون کنم؟؟؟؟؟؟

cyberali
31-10-2008, 15:40
کمک
نمی تونم 11 فایل دانلود شده را نصب کنم؟؟؟؟
کمک

Big-Boss
01-11-2008, 16:39
من عاشق ff هستم
لینک این پچی که میگی رو میزاری؟
همینی که گرافیکو عوض میکنه

(واجب شد یه بار دیگه خاطراتم با کلود رو زنده کنم)

SANR
02-11-2008, 13:39
من نسخه ی 8 رو تموم کردم ولی نسخه ی هفت رو به خاطر گرافیک پایین هنوز انجامش ندادم.

دوستان اگه جالبه بازیش رو آغاز کنم!

Big-Boss
03-11-2008, 00:51
من نسخه ی 8 رو تموم کردم ولی نسخه ی هفت رو به خاطر گرافیک پایین هنوز انجامش ندادم.

دوستان اگه جالبه بازیش رو آغاز کنم!

از جالب اونورتر اصلا FF VII آغاز اکثر نوآوری های ff بود
(البته همین باعث شد خیلی از ff های بعدی زیر سایه ش قرار بگیرن مثل FF IX که زییباییش بیشتر از FF VII نباشه کمتر نیست)