PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : error که باعث ميشه restart کنم

adameh_bahal
05-03-2008, 20:43
بعضی وقت ها اين error ظاهر ميشه که رهی جز restart برام نميزاره:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
معمولاً هم وقتی با Internet Download Manager کار ميکنم اينجوری ميشه,البته با Version 5.12 build 8 اينجوری ميشه ولی با version های قبلی مشکلی نداشتم

mahdi7610
05-03-2008, 21:57
بعضی وقت ها اين error ظاهر ميشه که رهی جز restart برام نميزاره:

معمولاً هم وقتی با Internet Download Manager کار ميکنم اينجوری ميشه,البته با Version 5.12 build 8 اينجوری ميشه ولی با version های قبلی مشکلی نداشتم
سلام دوست عزیز

این صفحه ابی رنگ مشهور است به Crash . و یکی از error هایی است که سیستم را از پا در میاره .
ابتدا این مشکل می تونه از برنامه هایی که روی سیستم عامل نصب هستش باشه . که با تعویض ویندوز مشکل حل می شه .

اما بعضی وقتها مشکل به نرم افزار مربوط نمی شه .

بیشترین دلیل این اخطار مشکل در ram سیستم می باشد . اگر مشکل نرم افزاری نباشد احتمال زیاد ram شما دچار مشکل شده است .
سعی کنید ram خودتون را از اسلاتش دربیارید و به اسلات دیگه ای بزنید . اگه مشکل حل نشود باید با یه ram دیگه سیتسم را امتحان کنید .
اگه مشکل از ram نباشد در این صورت مشکل از پاور شما هستش .

موفق باشید .

adameh_bahal
05-03-2008, 22:43
سلام دوست عزیز

این صفحه ابی رنگ مشهور است به Crash . و یکی از error هایی است که سیستم را از پا در میاره .
ابتدا این مشکل می تونه از برنامه هایی که روی سیستم عامل نصب هستش باشه . که با تعویض ویندوز مشکل حل می شه .

اما بعضی وقتها مشکل به نرم افزار مربوط نمی شه .

بیشترین دلیل این اخطار مشکل در ram سیستم می باشد . اگر مشکل نرم افزاری نباشد احتمال زیاد ram شما دچار مشکل شده است .
سعی کنید ram خودتون را از اسلاتش دربیارید و به اسلات دیگه ای بزنید . اگه مشکل حل نشود باید با یه ram دیگه سیتسم را امتحان کنید .
اگه مشکل از ram نباشد در این صورت مشکل از پاور شما هستش .

موفق باشید .

مشکل اينه که لپ تاپ هستش :(
1 چيز ديگه هم که هست اينه که اين ورژن IDM از 30 40 K شروع ميشه و رو 13 14 K صابت ميشه در صورتی که ورژنهای قبليش اينجوری نبود

mahdi7610
05-03-2008, 23:11
مشکل اينه که لپ تاپ هستش :(
1 چيز ديگه هم که هست اينه که اين ورژن IDM از 30 40 K شروع ميشه و رو 13 14 K صابت ميشه در صورتی که ورژنهای قبليش اينجوری نبود
خوب میگفتید که لپ تاپ هستش .
با این حساب سوال شما مربوط می شه به انجمن لپ تاپ
چون اونا از لپ تاپ بیشتر سر در میارن . برای رسیدن سریع به جواب سوال خودتون را اونجا بپرسید .

اگه فکر می کنید از این برنامه هستش خوب ورژنهای دیگه را امتحان کنید .

sinaset
06-03-2008, 00:48
سلام دوست من
منم چيزي زياد در مورد لبتاپ سر در نمي يارم ولي

بعضي موقعه كه فايل ها مهم ويندوز پاك بشن اينطوري مي شه
يا ويندوز خراب بشه يعني نصب زياد نرم افزار و يا نرم افزاري كه با كامپيوتر شما ست نيست و شايد هم بعضي مواقع مشكل از رم كامپيوتر است وقتي كه رم كامپيوتر خراب باشد موقع فشار برو روي كامپيوتر ريستارت مي شود (كراش)
----------------------
دوست من شما يك بار ويندوز رو نصب كن و از دوباره idm رو نصب كن ببين ايا باز هم اينطوري مي شه يا نه؟
:20::11::10:

adameh_bahal
06-03-2008, 18:15
خوب میگفتید که لپ تاپ هستش .
با این حساب سوال شما مربوط می شه به انجمن لپ تاپ
چون اونا از لپ تاپ بیشتر سر در میارن . برای رسیدن سریع به جواب سوال خودتون را اونجا بپرسید .

اگه فکر می کنید از این برنامه هستش خوب ورژنهای دیگه را امتحان کنید .

ممنون از شما
ولی به هر حال کامپيوتر کامپيوتره فرقی نداره
در مورد ورژن های ديگه ،چون اين ورژن آخرين ورژنش هست من ازش استفاده ميکنم
البته کرکش هم کردم

adameh_bahal
06-03-2008, 18:18
سلام دوست من
منم چيزي زياد در مورد لبتاپ سر در نمي يارم ولي

بعضي موقعه كه فايل ها مهم ويندوز پاك بشن اينطوري مي شه
يا ويندوز خراب بشه يعني نصب زياد نرم افزار و يا نرم افزاري كه با كامپيوتر شما ست نيست و شايد هم بعضي مواقع مشكل از رم كامپيوتر است وقتي كه رم كامپيوتر خراب باشد موقع فشار برو روي كامپيوتر ريستارت مي شود (كراش)
----------------------
دوست من شما يك بار ويندوز رو نصب كن و از دوباره idm رو نصب كن ببين ايا باز هم اينطوري مي شه يا نه؟
:20::11::10:

سلام دوست عزيز
ولی من برنامه زياد نصب نميکنم و با همين لپتاپ و برنامه ها قبلاً هم کار کردم تنها فرقی که کرده از ورژن جديد IDM و جديدن هم از kaspersky استفاده ميکنم
با تعويض ويندوز هم اين مشکل بازم برام پيش مياد