PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اطلاعیه پذیرش دانشجو بورسیه در دانشگاه Skk کره جنوبی جهت رشته Mba توسط شرکت سامسونگ در سال 2008

S A M S U N G
05-03-2008, 15:10
مهلت ارسال رزومه به پابان رسید

شرکت سامسونگ الکترونیک، همانند سال گذشته در نظر دارد تعداد محدودی از دانشجویان ممتاز مقطع کارشناسی را جهت ادامه تحصیل در رشته MBA و بصورت بورسیه تحصیلی به کشور کره جنوبی ، دانشگاه SKK اعزام کند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شرایط گزینش :

دارا بودن مدرک کارشناسی از یکی ازدانشگاههای ممتاز کشور در بهمن ماه سال جاری
نداشتن منع خروج از کشور از اسفند ماه سال جاری
دانستن زبان انگلیسی در سطح تافل
کسب امتیاز لازم در مصاحبه و آزمون ورودی
داشتن فکر خلاق و نوآور در امور تجاری
دارا بودن روحیهء رقابت و مسئولیت پذیری
دارا بودن معدل بالا امتیاز محسوب میگرددفاکتورهای اصلی جهت گزینش دانشجویان در دانشگاه MIT Sloan عبارتند از :

نمره Gmat
نمره TOEFL
معدل بالا
توصیه نامه
مقالات نوشته شده توسط داوطلب (Essays)نحوهءارسال تقاضا:

ارسال رزومه به زبان انگلیسی از طریق email به نشانی :

samsungrecruits@gmail.com
تا تاریخ 17/12/1386 با ذکر موضوع scholarship 2008
اطلاعات بیشتر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

perjixen
05-03-2008, 15:25
اگر شرکت یه 3 سال صبر کنه ، من میتونم برم!! البته اگه ...................................!
سامی تو نمونه بارز یه آدم فدا شده در راه اعتقاد هستی!!! تا حالا کسی با دانش جنابالی تو سامسونگ ، با این فعالیت ندیده بودم. به نظرم آدم موفقی هستی!!!
خودت نمیتونی بری؟

S A M S U N G
05-03-2008, 15:36
از بچه هایی که من میشناسم : شهاب , مهیار , علی , رضا , hellbrian , سعید ..... هرکردوم مدرک لیسانس دارین از این فرصت استثنایی استفاده کنین ...

SKK بخش مهندسیش زیر نظر سامسونگ هست .... یعنی دانشگات تمام شد سامسونگ میبرتت توی یکی از کارخانه های خودش ... خلاصه بگم نونتون تو روغنه ... من دارم اینجا درس میخونم وگرنه حتما ارسال میکردم ...

2 روز دیگه بیشتر وقت نیست .... موارد دیگه مثل زبان زیاد مهم نیست فقط مدرک از دانشگاه دولتی و معدل خوب ملاکه .... پسر عمه من سال گذشته بورسیه بهش تعلق گرفت ...

موفق باشین ....

hellbrain666
05-03-2008, 17:27
فکر نکنم اینجا کسی شرایطش رو داشته باشه

Ali_BlueBoy
09-03-2008, 14:34
شرایط گزینش :

دارا بودن مدرک کارشناسی از یکی ازدانشگاههای ممتاز کشور در بهمن ماه سال جاری
نداشتن منع خروج از کشور از اسفند ماه سال جاری
دانستن زبان انگلیسی در سطح تافل
کسب امتیاز لازم در مصاحبه و آزمون ورودی
داشتن فکر خلاق و نوآور در امور تجاری
دارا بودن روحیهء رقابت و مسئولیت پذیری
دارا بودن معدل بالا امتیاز محسوب میگرددفاکتورهای اصلی جهت گزینش دانشجویان در دانشگاه MIT Sloan عبارتند از :

نمره Gmat
نمره TOEFL
معدل بالا
توصیه نامه
مقالات نوشته شده توسط داوطلب (Essays) چه جالب من هیچ کدوم از این شرایط رو ندارم!!!!!

mahyarSAMSUNG
11-03-2008, 09:31
ما که هممون ممنوع الخروجیم . کجا میخواید برید ؟ تازه من دارم فوق دیپلم میگیرم . حیف شد !!!

D o l f i n
11-03-2008, 11:46
خوش بحال اونايي كه تونستن و مي تونن برن

perjixen
11-03-2008, 21:31
ما که هممون ممنوع الخروجیم . کجا میخواید برید ؟ تازه من دارم فوق دیپلم میگیرم . حیف شد !!!
برای چی؟؟؟؟ از بابت خدمت؟؟؟
جدی شما فوق دیپلم میخونی؟؟؟ من گفتم سنت بالای 25 هست!!!!
البته درباره بقیه بچه ها هم همین احساس رو دارم!!
آقا محلتش مثل ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تمدید نمیش؟؟

mahyarSAMSUNG
14-03-2008, 09:42
آره بابا من 18 سال بیشتر سن ندارم . آره برای خدمت میگم . نه اونجا همچی حساب شده هستش تمدید و این چیزا نداره

راستی چرا گفتین که انگلیسی تافل زیاد مهم نیست ؟ مگه سر کلاس انگلیسی حرف نمیزنن . ما که انگلیسیمون در اون حد نیست . نکنه اول کلاس زیان میزارن ؟!!

S A M S U N G
14-03-2008, 10:56
سلام به همگی ....

من پسر عمم قبول شده بود ولی زبان بلد نبود ... ایراد نگرفته بودن ولی فکر کنم یه دوره 6 ماهه اونجا کلاس رفت ...

موفق باشین ...