PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سلام

Hassan joon
05-03-2008, 01:51
سلام:11:

من تازه عضو انجمن شدم

من مشکلم را اینجا دیدم و تمامی راه حل های پیشنهادی را امتحان کردم ولی جوابی نگرفتم

مشکل من autoplay شدن درایو هاست من فایل autorun را به همراه دو فایل دیگر از درایوم پاک میکنم ولی تا می روم درایو بعدی را پاک کنم دوباره فایل autorun به درایو قبلیه کپی میشود لطفا مرا راهنمایی کنید.

ممنون میشم.

merlin001
05-03-2008, 02:55
سلام حسن جون
اول ویندوز رو ریست کن و بعد f8 رو بزن و با سیف مود وارد شو.
بعد هر درایوی که میخوای باز کنی رو روش راست کلیک کن و open رو بزن.
و اون فایل ها رو دیلت کن.
بعد برو run و تایپ کن Msconfig به تب Start up برو. اونجا یه فایلی هست که احتمالا خیلی مشکوکه. حالا اسمش فرق میکنه. ببین کودومش مشکوک میزنه و مال ویندوز نیست. تیک اون رو بردار و اون اسم اون فایل رو سرچ کن و هر جا پیداش کردی( احتمالا توی system 32) دیلتش کن.
و تمامی فایل های اوتوران و اون دو فایل دیگه رو سرچ کن و از ریشه درایو ها پاکش کن.
مشکلت حل میشه

mahdi7610
05-03-2008, 09:30
سلام:11:

من تازه عضو انجمن شدم

من مشکلم را اینجا دیدم و تمامی راه حل های پیشنهادی را امتحان کردم ولی جوابی نگرفتم

مشکل من autoplay شدن درایو هاست من فایل autorun را به همراه دو فایل دیگر از درایوم پاک میکنم ولی تا می روم درایو بعدی را پاک کنم دوباره فایل autorun به درایو قبلیه کپی میشود لطفا مرا راهنمایی کنید.

ممنون میشم.
سلام دوست عزیز

اگه به ادرسی که توی امضاء من هست رجوع کنی خیلی راحت میتونی از شر این ویروس خلاص بشی
3 روش برای از بین بردن این ویروس ذکر کردم .
فقط باید به 2 نکته دقت کنی که توی اموزش هم گفتم .
حتما باید با راست کلیک کردن روی درایو ها و زدن open وارد درایوها بشی چون با دابل کلیک کردن روی درایوها باز هم ویروس فعال خواهد شد .

و دیگر اینکه باید بلافاصله بعد از این که این ویروس را از تمام درایوها پاک کردی سریعا بدون انجام هیچ کاری سیستم را ریستارت کنی .
حتما به ادرسی که توی امضاء من هست رجوع کن .

موفق باشی .