PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی : روش Publish کردن یک وب سایت با استفاده از XAMP در شبکه Local

delta-pt
05-03-2008, 00:38
سلام من نرم افزار xampp یا همن وب سرور مجازی رو روی کامپیوترم روی شبکه مدرسه نصب کردم و یه سایت مجازی درست کردم همراه با cms حالا میخوام هر کی روی هر سیستمی به آدرس سایت مجازی من روی شبکه بره سایت مجازی من براش لود بشه مثال localhost/home رو که نوشت بیاد توی وب سرور مجازی من و توی سایتم و index page فولدی home رو نشون بده من هر کاری میکنم از روی کامپیوتری دیگه به وب سرور خودم که روی کامپیوتری دیگه نصب شده رجوع کنم error میده cannot fined server اگه کسی بلده دریغ نکنه لطفآ

delta-pt
05-03-2008, 16:40
کمک کمک کمک یعنی هیچکی بلد نیست فوری است کمک کنید لطفآ

secure
09-03-2008, 04:03
دوست عزیز تا اونجایی که میدونم XAMP فقط برای یک سیستم پاسخگوه یعنی سرور APache و دیتابیس MySQL که نصب میشه فقط روی همون سیستم جواب میده و نمیشه برای سیستم های دیگه استفاده کرد البته مطمین نیستم تا حالا امتحان نکردم امتحان میکنم اگه شد روش کار رو بهت میگم .

اما اگه نشد یه راه دیگه برات سراغ دارم الان خستم نصفه شبه فردا برات توضیح میدم .

fazelit
12-10-2010, 00:02
سلام
من هم همین مشکل رو دارم کسی نیست جواب بده!!!!!!!!!

hraeissi
17-10-2010, 09:02
خوب اینکار امکانش است

اول باید مطمئن بشی IP سیستم سرور دیده شود
دوم همانطور که میدانید این برنامه با IIS مشکل دارد یعنی هر دو می خواهند از پورت 80 استفاده کنند که بایستی برای رفع آن پورت xamp را عوض کنید
ولی مورد اولم خیلی مهمه چون اگر سایت در لوکال بالا بیاد تنها مورد ندیدن IP سرور توسط سیستمهای دیگر است که آن هم به احتمال زیاد بدلیل فایروال سرور است