PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد صدای هارد

amirara
04-03-2008, 23:43
دوستان ایا کسی میداند علت به صدا درامدن هاردهنگام کاربا رایانه چیست واگر میداند لطفا راه حل راهم بگوید متشکرم

b3dnet
05-03-2008, 00:35
باسه منم چند وقتیه اینتوریه اگه کسی جواب بده ممنون می شم.

merlin001
05-03-2008, 03:03
هارد رو دیفراگمنت کنین.
احتمالا بد سکتور هم افتاده . میتونی با نرم افزار های دیگه یا خود ویندوز چک کنی. به این صورت
روی درایو مورد نظر راست کلیک کن و برو به propertise و به تب tools برو و دکمه check now.. رو بزن.
مشکلت حل میشه
در ضمن اگه اطلاعاتت زیاد مهم نیست میتونی درایو ها رو یکی کی فرمت کنی. یا دیلت کنی و دوباره بسازی.
موفق باشی

mahdi7610
05-03-2008, 09:04
دوستان ایا کسی میداند علت به صدا درامدن هاردهنگام کاربا رایانه چیست واگر میداند لطفا راه حل راهم بگوید متشکرم
سلام دوست عزیز

به صدا در اومدن هارد می تونه به دلیل ایجاد شدن بدسکتور باشه .
حتما هارد خودتون با نرم افزارهایی مثل TreeSize Professional و O&O Defrag Pro و HDD Regenerator
برای رفع خرابی های احتمالی هارد برسی کنید .

موفق باشید .

amirara
05-03-2008, 22:18
ممنون ازهمه دوستان من همه راههارارفتم ایا برای خلاص شدن از شر این مشکل میشه هاردرا دوباره پارتیشن بندی کردوایا نتیجه ای دارد

mahdi7610
05-03-2008, 22:29
ممنون ازهمه دوستان من همه راههارارفتم ایا برای خلاص شدن از شر این مشکل میشه هاردرا دوباره پارتیشن بندی کردوایا نتیجه ای دارد
سلام دوست عزیز

بدسکتور داشتن هارد هیچ ربطی به پارتیشن بندی نداره . با پارتیشن بندی فقط شما ظرفیت هارد را به قسمتهایی تقسیم می کنید .

و دلیل بر این نمی شه که با پارتیشن بندی بشه خرابی سطح دیسک را برطرف کرد .

البته چون من هارد را ندیدم و صداش را هم نمی شنوم پس دلیل اصلی این صدا را داشتن خرابی در هارد می دونم . و شما باید سعی کنید خرابی ها را درست کنید .

و این برنامه ها فقط می تونند بدسکتور های نرم افزاری را رفع کنند . و اگر هارد دچار بدسکتور سخت افزاری شود باید با ان خداحافظی کرد . و احتمال برگرداندن ان خیلی کم است .

پیشنهاد می کنم اگر اطلاعات مهمی توی سیستمتون دارید حتما یه نسخه پشتیبان از انها روی dvd داشته باشید . چون با داشتن این گونه مشکلات هر لحظه احتمال بالا نیامدن سیستم وجود دارد .

موفق باشید .

kiarash3500
07-03-2008, 14:36
اگر هارد دچار بدسکتور سخت افزاری شود باید با ان خداحافظی کرد . و احتمال برگرداندن ان خیلی کم است .
دقيقا
صداي زوزه مانند هارد يعني رو به موت بودن هارد در سريع ترين زمان بك آپ از اطلاعات مهم بگيريد و به فكر يه هارد جديد باشيد...

amirara
07-03-2008, 23:04
دوستان ناامید شدم حالا من ماندم بایک هارد 320 درحال موت و تقریبا 200gb نرم افزار وغیره....... لطفا بگویید با چه برنامه ای بک آپ بگیرم ممنون

mahdi7610
07-03-2008, 23:15
دوستان ناامید شدم حالا من ماندم بایک هارد 320 درحال موت و تقریبا 200gb نرم افزار وغیره....... لطفا بگویید با چه برنامه ای بک آپ بگیرم ممنون
سلام دوست عزیز

این قدر هم نا امید نباشید . میتونید هاردتون را به مراکزی که بدسکتور را تعمیر میکنند نشون بدید ببینید اونا چی میگن . چون ممکنه با یه سری نرم افزار بتونند تعمیرش کنند . چون تا به هارد ضربه وارد نشده باشه نمی تونه بدسکتور سخت افزاری باشه .

و اگه بد سکتور نرم افزاری باشه قابل تعمیر هستش .

در ضمن در این گونه مواقع بک اپ گرفتن این نیست که شما از نرم افزارهای بک اپ گیری استفاده کنید . بلکه منظور از بک اپ گرفتن ریختن اطلاعات خود یا روی dvd یا روی یه هارد دیگه هستش . در کل یعنی اینکه اطلاعات مهم خودتون را از هارد بکشید بیرون .

اگر هم هاردتون را می خواهید به مراکزی نشون بدید سعی کنید به یه جای مطمئن نشون بدید .
منظورم اینه اگه اطلاعات مهم یا تصاویر و فیلمهای خانوادگی داری مواظب باش .

موفق باشی .

kiarash3500
10-03-2008, 13:56
این قدر هم نا امید نباشید . میتونید هاردتون را به مراکزی که بدسکتور را تعمیر میکنند نشون بدید ببینید اونا چی میگن . چون ممکنه با یه سری نرم افزار بتونند تعمیرش کنند
فكر كنم اگه قيمت سر سام آوري رو هم كه ميگيرن بهش بگي همون راه اول رو بيشتر ميپسنده اين كار معمولا براي مراكز نظامي و اداري كه اطلاعاتشون خيلي اهميت بالايي داره خوبه

mahdi7610
10-03-2008, 15:12
فكر كنم اگه قيمت سر سام آوري رو هم كه ميگيرن بهش بگي همون راه اول رو بيشتر ميپسنده اين كار معمولا براي مراكز نظامي و اداري كه اطلاعاتشون خيلي اهميت بالايي داره خوبه
سلام کیارش جان
این چیزی که شما می گیرد بیشتر برای مواقعی است که شما دوست دارید علاوه بر بدسکتور گیری بازیابی اطلاعات هم داشته باشید .
هم بدسکتور گیری و هم بازیابی اطلاعات برای همه انجام می شه و مختص مراکز نظامی نیست .
اما این دوستمون مشکلش فقط بدسکتور گیری هستش وگرنه به اطلاعاتشون دسترسی دارند . و اگه پست های بالایی را هم خونده باشی بهش گفتم هر چه زودتر اطلاعاتش را از روی هارد برداره .
موفق باشید .

komail2008
13-03-2008, 11:22
سلام کل هارد رو پاک کن و یه پارتیشن درست کن و فرمت کن بعد دوباره همان پارتیشن رو پاک کن دوباره پارتیشن بندی کن فکر کنم درست شه