PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یک معمای پیچیده!

khatesabz
04-03-2008, 15:40
سلام
کامپیوترم دچار یه مشکلی شده،از یه کامپیوتر دیگه اطالاعاتی رو روش کپی کردم که اینجوری شد.
در پی این مشکل در همه جای کامپیوتر و همه ی درایوها New Folder هست، همه جا یه New Folder هست که اگر روش کلیک بکنم می ره به My Documents!
به اضافه ی اینکه Folder Options دیگه درمنوی Tools درMy Computer وجود نداره، درمنوی Tools این سه عبارت هست:

Map Network Drive.../Disconnect Network Drive.../synchronize
ممنون می شم،اگر برای حل این مشکل راهنمایی ام کنید.

mahdi7610
04-03-2008, 15:55
سلام

کامپیوترم دچار یه مشکلی شده،از یه کامپیوتر دیگه اطالاعاتی رو روش کپی کردم که اینجوری شد.
در پی این مشکل در همه جای کامپیوتر و همه ی درایوها New Folder هست، همه جا یه New Folder هست که اگر روش کلیک بکنم می ره به My Documents!
به اضافه ی اینکه Folder Options دیگه درمنوی Tools درMy Computer وجود نداره، درمنوی Tools این سه عبارت هست:

Map Network Drive.../Disconnect Network Drive.../synchronize

ممنون می شم،اگر برای حل این مشکل راهنمایی ام کنید.
سلام دوست عزیز
زیاد هم پیچیده نیست . و کاملا مشخص هستش که سیستم شما ویروس new folder.exe گرفته که می تونی با استفاده از روشی که در ادرس زیر وجود داره اونا از بین ببری .

کاری از دوست خویم mb_danger

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای برگردوندن قسمتهای حذف شده هم می تونی به ادرسی که توی امضاء من هست رجوع کنی .

موفق باشی

khatesabz
05-03-2008, 18:32
ممنون
با اجرای KNF تونستم New Folder ها رو پاک کنم,اما منوی Tools هنوز به شکل عادی اش در نیومده.

mahdi7610
05-03-2008, 18:54
ممنون
با اجرای KNF تونستم New Folder ها رو پاک کنم,اما منوی Tools هنوز به شکل عادی اش در نیومده.
سلام
خواهش می گنم
یعنی چه که به صورت عادی در نیومده . یکم واضح تر بگو
خوب مسلما بعد از پاک کردن ویروس اثار اون باقی می مونه و باید بازسازی بشه .
موفق باشید .

*عیسی*
05-03-2008, 19:36
شاید منظورت اینه که Folder option تو منوی تولز نیست؟ با ساختن یه یوزر جدید احتمالا مشکلتون حل می شه.

mahdi7610
05-03-2008, 19:45
شاید منظورت اینه که Folder option تو منوی تولز نیست؟ با ساختن یه یوزر جدید احتمالا مشکلتون حل می شه.
سلام دوست عزیز

با ساختن یوزر جدید مشکل حل نخواهد شد . به خاطر این که اگر ویروس داخل درایو ها باشه با فعال شدنش باز هم مشکل ایجاد خواهد شد .

به ادرسی که توی امضاء من هست رجوع کنید .

موفق باشید .

khatesabz
09-03-2008, 15:07
:41:من نمی تونم ویروس کشی رو که معرفی فرموده بودید رو دانلود کنم،چون به ناگاه هنگام دانلودش کامپیوترم ریستارت می شه.چندیدن بار هم امتحان کردم.
فایل های اپلیکیشن 42 کیلوبایتی جدیدی هم با نام های مختلف به کامپیوترم اضافه شدند.البته می تونم پاکشون کنم.اما تقصیر همین فایل هابود که ویندوز کامپیوترم رو با این که تازه بعد از پاک کردن نیو فولدر ها عوض کرده بودم، فولدر آپشن دوباره ناپدید شد.
ممنون می شم اگر راهنمایی ام کنید

sanatoramir
09-03-2008, 15:42
سلام دوست عزیز به این ادرس که می گم برو؟

برو تو run بنویس gpedit.mscو بعد group police باز می شه و بعد روی گزینه user configuratian

کلید کن برو رو گزینه administrative templatesبعد که باز شد برو رو گزینه windows componentsباز کن وبعد برو گزینه

windows explorer
باز کن و برو روی Removes the Folder Options item from all Windows Explorer menus کلید کن و اون رو disabled

کن حالا فولدر ابشن امد؟

برای ویروس new folder.exeهمه اون ها رو سرچ کن و با nod32 اون ها رو از ببن ببر؟

سوالی داشتی در خدمتیم؟

hassan_mojtahedi
12-03-2008, 12:43
فقط nod32 .......

Consul 141
21-03-2008, 02:21
فقط nod32 .......

سلام دوست عزیز همونطور که دوستمون گفت فقط nod32...
من خودم این ویروس رو با آنتی ویروس nod32 از بین بردم.
اگه آپدیتش کنی که عالی میشه...
موفق باشی...