PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با Offline هاي ياهو ! F1

mehdi87
02-11-2005, 00:11
مدتي وقتي آنلاين ميشم كه آفلاين هامو چك كنم ميبينم چيزي برام نيومده !‌ شك كردم و با يكي ديگه از ID هام آنلاين شدم و تعدادي برام هم آف اومده بود - بعد با اين ID به اون ID ايم كه آفن لاين هام رو نشون نميده PM زدم و رفتم چك كنم ببنيم PM رسيده يا نه وقتي رفتم با :blink: ديدم كه نيومده ! انگار اينكه اصلا من آف نذاشته بودم !

خوب حالا دوستان ميگن چيكار كنم ! تا حالا با همچين موضوعي بر خوردين ! :blink:

خلاصه بگم وقتي كسي براي براي من آف بزاره انگار كه نذاشته ! نه اينكه آف ها بپپره ! هيچي نشون نيمده ! اما با اون يكي آي ديم مشكلي ندارم و وقتي براش آف ميزارم آف ها رو نشون ميده !

پس مشكل از Yahoo Messenger ام نيست ! :cool:

Tornado2800
02-11-2005, 00:48
داداش مسنجرت 7 کن یا اینکه از ------ استفاده کن ولی ما می گیم مسنجرت 7 کن 100% درست می شه

mehdi87
02-11-2005, 00:56
من مسنجرم 7 - آخرين ورژنش ! ميگم كه فقط با يكي از آي دي هام مشكل داره ! با اون يكي مشكل نداره !

Navid
02-11-2005, 17:59
مشکل از یاهو هست - برای مدتی آفلاین بدستت نمی رسه فقط باید صبر کنی تا درست بشه . من بیشتر از 3 ماه آفلاین نداشتم تا ماه پیش درست شد !!!

Beelzebub
02-11-2005, 21:58
منم اين مشكلو داشتم
اين كارا رو كردم درست شد.
ياهو رو پاك كن
بعد برو تو رجيستري
اين شاخه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اون يوزر مورد دار رو پاك كن
يا اصلا كل اين شاخه رو پاك كن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد دوباره ياهورو نصب كن ببين درست ميشه!

mehdi87
03-11-2005, 00:36
Beelzebub جان ممنون - ببينيم جواب ميده ! ولي من روي يه سيستم ديگه هم تست كردم جواب نداده ! :blink:

نويد از شما هم ممنونم

Beelzebub
03-11-2005, 11:19
ولي من روي يه سيستم ديگه هم تست كردم جواب نداده ! :blink:

عحب... :blink:
خوب يادم رفت يه چيزي بگم كه وقتي از رجيستري پاك كردي
با سرچ ويندوز ياهو رو سرچ كن هر چي بود پاك كن
البته يه حدس ديگه هم ميزنم كه باز براي خودم اتفاق افتاده بود
كه يه آي دي كه ادد كردي مورد داره يعني يه كوچولو گير داره كه بايد پيداش كني پاك كني بعد دوباره طرف رو ادد كني
اين چيزيا چون براي خودم شده دارم ميگم شايد اصلا يه طور ديگه باشه(هميني كه نويد گفت)