PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با P990 خودتن راحت تر کار کنید !!!

MAX 2008
04-03-2008, 01:13
دوستان عزیز سلام
همین طور که میبینید من یه تازه وارد هستم پس اگه ایراد یا اشتباهی دارم خوشحال می شم که به من بگید

خوب بریم سر اصل مطلب ، من چند تا چیز جدید ( البته برای خودم شما رو نمی دونم ) توی گوشی P990 خودم پیدا کردم :
1 روش سریع کپی کردن (Copy) متون در هرجای گوشی : کافیه بعد از انتخاب متنتون قلم گوشی را مانند شکل زیر روی صفحه گوشی بکشید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2 روش سریع کات کردن (Cut) متون در هرجای گوشی : کافیه بعد از انتخاب متنتون قلم گوشی را مانند شکل زیر روی صفحه گوشی بکشید

3 روش سریع پیست کردن (Paste) متون در هرجای گوشی : کافیه بعد از انتخاب متنتون قلم گوشی را مانند شکل زیر روی صفحه گوشی بکشید

امیدوارم خوشتون بیاد و به دردتون بخوره
با نظرات خودتون به من دلگرمی میدید.

zhina_gian
04-03-2008, 01:29
همه تازه کارها مثل شما باشند که ما باید جمع کنیم بریم.

به انجمن خوش آمدید و امدیوارم که فعالیت های شما ادامه دار باشد.

موفق باشید. :11:

MAX 2008
04-03-2008, 01:34
همه تازه کارها مثل شما باشند که ما باید جمع کنیم بریم.

به انجمن خوش آمدید و امدیوارم که فعالیت های شما ادامه دار باشد.

موفق باشید. :11:

شما لطف دارید

ali racer
04-03-2008, 12:58
خیلی جالب بود...مرسی من کات و پیستیشو بلد نبودم

Sasan Info
04-03-2008, 13:24
ایول خیلی به دردم خورد

بازم از این کارا بکن

MAX 2008
05-03-2008, 19:15
ایندفعه می خوام رسم الخط چند تا از نشانه های پرکاربرد در متون را که برای کسانی که تازه این مدل از گوشی را خریداری کرده اند مفید هست یاد بدم ( البته من خودم در محضر اساتیدی که این انجمن را می گردونن شاگردی می کنم امیدوارم جسارت نکرده باشم) :

اولین رسم الخط مربوط به (( ، )) هستش که خیلی پر کاربرده کافیه قلم گوشی رو مثل شکل زیر روی صفحه بکشید

دومین رسم الخط مربوط به (( ` )) هستش کافیه قلم گوشی رو مثل شکل زیر روی صفحه بکشید

سومین رسم الخط مربوط به (( " )) هستش کافیه شکل بالایی رو دو بار پشت سر هم روی صفحه بکشید

چهارمین رسم الخط که خیلی پر کاربرده نقطه هستش کافیه قلم گوشی رو مثل شکل زیر روی صفحه بکشید

امیدوارم از این آموزش هم خوشتون بیاد
منتظر آموزش های بعدی باشید
نظر هم یادتون نره

MAX 2008
05-03-2008, 19:30
راستی یادم رفت بگم
از همه دوستانی که راه هایی برای راحتتر کار کردن با گوشی p990 می شناسن خواهش می کنم اونا رو در این تاپیک مطرح کنند تا دیگران از جمله خودم هم استفاده کنند.
خیلی خیلی ممنون
:11::10:

choory
06-03-2008, 18:35
جالب بود.
اين روش برا همه گوشي هاي uiq3 صادقه.

marmolak
06-03-2008, 19:06
دوست عزیز تو خود گوشی به همه این روشهایی که شما گفتید اشاره شده و راهنمای کاملش به زبان انگلیسی داخل هلپ گوشی موجوده.

Sasan Info
07-03-2008, 01:17
موارد دوم رو خودم پیداشون کرم

برای تایپ کردن حروفی که نیاز به دو بار استفاده از قلم دارن(یعنی باید یه بار قلم رو از صفحه برداری)باید یک بار قلم رو از پایین به بالا بطورت موازی با طول صفحه میکشی
یه خط بوجود میاد که اگه دستتو برداری برای مدت کوتاهی اون خط میمونه و محو نمیشه
این نشانه آن است که شما میتوانید با برداشتن یک دست خود یک حرف رو کامل بنویسید و اون حرف نیمه کاره و اشتباه ثبت نشه
البته راه های دیگه هم برای حروفی که باید با برداشتن دست نوشت هست که اونم بعدا بهتون میگم
فکر کنم بیشتر شما این روش رو بلد باشین به هر حال اگه تکراری بود ببخشید(من چند ماهی نیست که w950 خریدم)
اگه خواستین چند روز دیگه عکسشو میکشم و براتون میذارم

Sasan Info
07-03-2008, 01:19
ایندفعه می خوام رسم الخط چند تا از نشانه های پرکاربرد در متون را که برای کسانی که تازه این مدل از گوشی را خریداری کرده اند مفید هست یاد بدم ( البته من خودم در محضر اساتیدی که این انجمن را می گردونن شاگردی می کنم امیدوارم جسارت نکرده باشم) :

اولین رسم الخط مربوط به (( ، )) هستش که خیلی پر کاربرده کافیه قلم گوشی رو مثل شکل زیر روی صفحه بکشید

دومین رسم الخط مربوط به (( ` )) هستش کافیه قلم گوشی رو مثل شکل زیر روی صفحه بکشید

سومین رسم الخط مربوط به (( " )) هستش کافیه شکل بالایی رو دو بار پشت سر هم روی صفحه بکشید

چهارمین رسم الخط که خیلی پر کاربرده نقطه هستش کافیه قلم گوشی رو مثل شکل زیر روی صفحه بکشید

امیدوارم از این آموزش هم خوشتون بیاد
منتظر آموزش های بعدی باشید
نظر هم یادتون نره

راستی این عکسا باز نمیشن و پسورد میخوان

جریان چیه؟

m_pixel
07-03-2008, 18:09
این هم عکس کلی

Captain_Nemo
07-03-2008, 23:36
ممنون خیلی بدرد میخوره.

MAX 2008
07-03-2008, 23:58
سلام
بابت مشکلی که برای عکسا پیش اومده بود منو ببخشید ( فکر کنم دیگه درست شده باشه ) :31:
از همه دوستان و اساتید به خاطر اینکه من رو قابل دونستن و با تشکرها و نظراتشون من رو خجالت دادن هم ممنون هستم.:11:

دوست عزیز تو خود گوشی به همه این روشهایی که شما گفتید اشاره شده و راهنمای کاملش به زبان انگلیسی داخل هلپ گوشی موجوده.

درضمن هدف من از راه اندازی این تاپیک یا هر چیز دیگه کمک به کسانی است که به علت ندونستن زبان انگلیسی و یا نداشتن وقت کافی نمی تونن از راهنمای گوشی استفاده کنن تا با مراجعه به اینجا سریع کارشون راه بیفته.
ضمنا همون طور که دوست عزیزمون choory گفتند این روشها در مورد همه گوشی های UIQ3 جواب میده.

MAX 2008
09-03-2008, 17:25
سلام به همگی
ایندفعه می خوام طرز نوشتن حرف T که یکی از حروف دو مرحله ای است را براتون بگم البته فقط با یک حرکت ، که شاید خیلی از دوستان بلد باشن :

امیدوارم به دردتون بخوره
تا آموزش بعدی خدا نگهدار.

shahshahani
10-03-2008, 11:28
حروف دو مرحله ای رو میشه همون دو مرحله نوشت یعنی قلم رو برداشت و یه بار دیگه گذاشت.مثل حرف T , X , i , f , K , Q مشکلی هم پیش نمیاد.

Novembers Doom
10-03-2008, 11:55
بهتره اسمه تاپیک را به آموزش خطاطی Uiq3 تغییر بدیم! :27:
اینا را که هر کی ندونه میگن عقل نداره یارو.... :31:
:2:

MAX 2008
10-03-2008, 15:14
بهتره اسمه تاپیک را به آموزش خطاطی Uiq3 تغییر بدیم! :27:
اینا را که هر کی ندونه میگن عقل نداره یارو.... :31:
:2:

دوست عزیز ما قصد توهین به شما حرفه ای ها رو نداشتیم به بزرگی خودتون ببخشید :21:
همونطور که قبلا هم گفتم هدفم از ایجاد این تاپیک کمک به غیر حرفه ای هاست ( مثلا خودم ):27:

اینهم آموزش طرز نوشتن F با یک حرکت :

امیدوارم خوشتون بیاد و دیگه به حرفه ایها و عاقلا بر نخوره .:2:

MAX 2008
12-03-2008, 23:06
سلام به همگی:20:

فکر کنم همه شما مورد استفاده کلید Alt گوشی P990 خودتون را بدونید .
وقتی می خاهید یک متنی را تایپ کنید که مثلا یک عدد چند رقمی توی اون وجود داره یک راه اینه که برای هر عدد ابتدا یک بار کلید Alt رو فشار بدید و بعد عدد رو فشار بدید و اینکارو برای عدد های بعدی مرتبا تکرار کنید که برای یک عدد طولانی اینکار خسته کننده هستش . اما راه دومی هم هستش اونم اینه که وقتی نوبت به تایپ اعداد رسید کلید Alt را دو بار پشت سر هم فشار بدید حالا مد نوشتن به مد اعداد تبدیل میشه و می تونید پشت سرهم اعداد را تایپ کنید برای تغییر مد اعداد به مد حروف کافیه یک بار کلید ALT را فشار دهید

باز هم میگم این تاپیک برای آموزش به مبتدی هاست پس دوستان حرفه ای و اساتید ناراحت نشن.:13:

موفق باشی:11:د

shahshahani
14-03-2008, 09:19
سلام به همگی:20:

فکر کنم همه شما مورد استفاده کلید Alt گوشی P990 خودتون را بدونید .
وقتی می خاهید یک متنی را تایپ کنید که مثلا یک عدد چند رقمی توی اون وجود داره یک راه اینه که برای هر عدد ابتدا یک بار کلید Alt رو فشار بدید و بعد عدد رو فشار بدید و اینکارو برای عدد های بعدی مرتبا تکرار کنید که برای یک عدد طولانی اینکار خسته کننده هستش . اما راه دومی هم هستش اونم اینه که وقتی نوبت به تایپ اعداد رسید کلید Alt را دو بار پشت سر هم فشار بدید حالا مد نوشتن به مد اعداد تبدیل میشه و می تونید پشت سرهم اعداد را تایپ کنید برای تغییر مد اعداد به مد حروف کافیه یک بار کلید ALT را فشار دهید

باز هم میگم این تاپیک برای آموزش به مبتدی هاست پس دوستان حرفه ای و اساتید ناراحت نشن.:13:

موفق باشی:11:د

ضمن تایید صحبت شما میشه Alt رو نگه داشت و اعداد رو تایپ کرد و بعد Alt رو ول کرد.

vahid_civil
14-03-2008, 13:29
چرا شما نمیای تو کلوپ پی 990 ؟

Novembers Doom
14-03-2008, 15:25
دوست عزیز ما قصد توهین به شما حرفه ای ها رو نداشتیم به بزرگی خودتون ببخشید :21:
همونطور که قبلا هم گفتم هدفم از ایجاد این تاپیک کمک به غیر حرفه ای هاست ( مثلا خودم ):27:

اینهم آموزش طرز نوشتن F با یک حرکت :

امیدوارم خوشتون بیاد و دیگه به حرفه ایها و عاقلا بر نخوره .:2:

خوبه ادامه بده به قول خودت به درد غیر حرفه ایها میخوره! :20:
ولی بهتر بود عنوان تاپیک را از P990 به UIQ3 تغییر میدادی چون همه این سری تقریبا مثله هم هست. :8: