PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشخصات یه سیستم خوب میخوام برای کار تدوین و میکس

mahdi1535
03-03-2008, 23:24
مشخصات یه سیستم خوب و عالی میخوام برای کار تدوین و میکس به همراه یه کارت تدوین (کارت رندر ) حدود 800000 هزار تومان

Javad_Ed
04-03-2008, 13:10
aghe mikhaie ba ghimat paien ya system khob bebandi ke be toni bahash kar koni ba man tamas beghir +++++
in system ke migham kart mix ham nemikhad ba sorat va kifiat besiar bala
دوست عزیز بازم از این کار ها
اولا :ایشون مشخصات خواست
ثانیا:با 800 تومن منم بلدم یه سیستم توپ بدون کارت ببندم
ثالثا :قبول ندارم که کارت لازم نیست
رابعا :نوشتن به فینگلیش ممنوعه
خامسا:یک بار تاپیکی که زدین پاک شد ،چرا بازم از این کار ها میکنید؟
--------------------------------------------------------------
آقا مهدی شما بگو با چه نرم افزاری میخوای کار کنی جواب میگیری بقیه سیستم هم انشا الله بچه های سخت افزار ردیف میکنن
موفق باشید

mahdi1535
04-03-2008, 20:53
با نرم افزار EDIUS میخوام کار کنم . نظر شما راجع به کارت Canopus EDIUS DVX چیه در ضمن این کارت تو PCI میخوره PCI E

mh2002ir
04-03-2008, 21:40
سلام دوست عزیز
کارت dvx به همراه پنل جدید چیزی حدوده 810000 تومان است
شک نکن که کارت خوبیه ...

Mohammadn17
15-03-2008, 21:35
سلام

فکر کنم جناب omid_zhiani اشاره به مادر بورد هایی دارند که ورودی 1394 یا همون IEEE دارند. البته شاید مادر بورد های جدیدتری هم اومده باشه که ورودی کامپوزیت یا اس ویدئو داشته باشه... ولی نکته قابل توجه و مهم اینه که این مادربورد ها بیشتر به درد تدوین های خونگی می خوارند تا کار های حرفه ای. و مسلما قدرت رندر یه کارت کپچر جدا رو ندارند.

یه سوال:شما می خواید خیلی حرفه ای کار کنید؟ یا خیلی خیلی حرفه ای؟ یا خیلی خیلی خیلی حرفه ای؟

کارت Canopus EDIUS DVX به همراه پنلش هم همونطور که mh2002ir گفتن کارت خوبیه. و حتی با پریمیر هم به صورت realtime کار می کنه. کیفیت ورودی و خروجیش هم حرف نداره... سرعت رندرش هم خیلی عالیه.

حالا من پیشنهاد می کنم که شما بگو سیستمت منهای قیمت کارت کپچر چقدر می خوای باشه؟ لااقل دوستان کمک کنند مشخصات سیستم رو بگن حالا بعد راجع به کارت کپچر بیشتر می شه بحث کرد.

پیشنهادمی کنم سیستم با هر مشخصات خواستی بگیری سی پی یوش ای ام دی سری اتلون باشه. آخه نسبت به قیمتش کاراییش حرف نداره.