PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه اي براي پيدا کردن پسورد يک فايل rar از يک ديکشنري(براي فايل هاي rar چند پارتي)

mrmmnb
03-03-2008, 22:05
يه سري فايل rar دارم که به صورت چند پارتي هستند(هر کدومشون 7 الي 10 تا پارت هستند) همشون هم پسورد دارند منم يه ديکشنري دارم که تقريبا پسورد همه اونا داخلش هست ولي تعداد پسوردا زياد هست و نميشه دستي امتحان کرد چند تا برنامه هم داشتم با هاشون تست کردم برا فايلاي که تک پارتي بودند جواب داد وپسوردا پيدا ميشد ولي چون اين فايلا چند پارتي هستند پيغام ميده (ميگه چون مولتي پارت هست نميتونه)
حالا من يه برنامه ميخوام که rar هاي چند پارتي رو هم ساپورت کنه

b3dnet
04-03-2008, 00:49
این برنامه برای پیدا کردن پسورد rar است و اینکه می گی چند پارتی هستند خوب همه ی اینا یه پسورد گرفتند و یکی رو پیدا کنی بقیه باز می شه بدشم برنامه های چند پارتی rar به این صورت یه وقتی part 1 یه برنامه را باز می کنی دیگه احتاجی به باز کردن اونایه دیگه نیست و به صورت اتوماتیک همشون یکجا جمع می شن.
حالا یه برنامه تو سایت زیر هست یه سر بزنی بد نیست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mrmmnb
04-03-2008, 15:23
مشکل من اینه که همون پارت یک رو قبول نمیکنه وگرنه که بقیش دیگه خودمم میدونم حل میشه هیچ کدوم پارت رو از شماره 1 تا اخریش قبول نمیکنه تا بره برای سرچ پسوردش در صورتی کهrarهای تک پارتی رو قبول میکنه وسرچ میکنه و پسوردشون تقریبا پیدا میشه از توی دیکشنری
دوست عزیز اولا که لینکت یه قسمتش ----- شده که اون قسمت رو باید با فاصله بنویسی دوما من ورژن 8 همین برنامه رو خودم دارم وتست کردم وفایده نداشته
امیدورام بقیه بتونند کمک کنند

Carl
04-03-2008, 16:28
يه سري فايل rar دارم که به صورت چند پارتي هستند(هر کدومشون 7 الي 10 تا پارت هستند) همشون هم پسورد دارند منم يه ديکشنري دارم که تقريبا پسورد همه اونا داخلش هست ولي تعداد پسوردا زياد هست و نميشه دستي امتحان کرد چند تا برنامه هم داشتم با هاشون تست کردم برا فايلاي که تک پارتي بودند جواب داد وپسوردا پيدا ميشد ولي چون اين فايلا چند پارتي هستند پيغام ميده (ميگه چون مولتي پارت هست نميتونه)
حالا من يه برنامه ميخوام که rar هاي چند پارتي رو هم ساپورت کنه
در مورد پیدا کردن پسورد فایل‌های رار تا الان حداقل 20 تا تاپیک بوده که هیچ‌کدوم به نتیجه درست و حسابی نرسیدن

شما بهتره اسم یکی از فایل‌هارو به کمک گوگل دنبالش بگردی تا پسوردشو پیدا کنی

mrmmnb
04-03-2008, 21:46
کارل جان من پسوردا رو دارم توی یه دیکشنری هست منتها تعداشون زیاد هست ودستی نمیشه دنبالش گشت مشکل من اینه این 4 ای 5 برنامه ای که من تست کردم دیکشنری قبول میکردند ولی فقط روی rar های یک پارتی کار میکرد وپسورد رو از دیکشنری پیدا میکرد من یه برنامه میخوام که از توی دیکشنری که خودم دارم پسورد فایل rar که به صورت چند پارتی هست رو پیدا کنه(این برنامه به خاطر اینکه rar های که من بهشون میدادم چند پارتی بودند قبول نمیکردند)

Mohsen6558
05-03-2008, 00:01
اینطوری که پیداست شما باید نرم افزار های موجود رو خودتون تست کنین ببنید چند پارتی ها رو می تونه کرک کنه یا نه
در بخش بحث نرم افزاری هم می تونین تاپیک بزنین