PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه می توان ربات بازو ساخت ؟

bm24
03-03-2008, 16:11
سلام
کسی هست که بتونه منو راهنمایی بکنه چطوری میشه یک ربات بازو با 6 درجه آزادی ( چیزی شبیه رباتهایی که در صنعت استفاده میشه ) ساخت ؟ (مثلا جوشکار )
اگه ممکنه منابع و جزواتی که در این زمینه هست رو به صورت کامل بیان کنید یعنی از مقدماتی داشته باشه تا حرفه ای ( در هر سه زمینه مکانیک ، برق و کامپیوتریش )
در مورد سواد رباتیکی هم فرض کنید یه بی سواتِ کامل و تجربه هم صفر از نوع کلوینیش .
بسیار ممنون.

bm24
11-03-2008, 15:53
گویا دوستان عزیزی که اینجا در مورد رباتیک اظهار نظر میکنند فقط در مورد رباتهای اسباب بازی از قبیل مسیریاب و جنگجو هست ،چرا که بیش از یک هفته از طرح سوال میگذره و کسی جواب نداده . اصل قضیه رباتیک ( البته به فکر ناقص بنده ) چیز دیگری هستش .
واقعاً لطف کرده اگر کسی بتونه منو در مورد سوال فوق راهنمایی کنه .

dizgah
11-03-2008, 17:39
sharmande farsim kar nemikone
ie ketab bood be name osool va mabanie sakhte robot ba microhaie pic too oon hamchin mesaly ra dasht
nevisande : john iovin

ABTIN 2afm
06-12-2008, 10:58
سلام وخسته نباشید.عضو شدن در انجمن خیلی پیچیده بود وسخت بود درست مثل آزمونهای ورودی!!!!!!!یه خواهش داشتم لطفا اگه bm24رو کمک کردین به من هم کمک کنید .(من هم همون اطلاعات رو لازم دارم.شرایتم هم دقیقا همون طوره).

ABTIN 2afm
06-12-2008, 11:16
سلام
کسی هست که بتونه منو راهنمایی بکنه چطوری میشه یک ربات بازو با 6 درجه آزادی ( چیزی شبیه رباتهایی که در صنعت استفاده میشه ) ساخت ؟ (مثلا جوشکار )
اگه ممکنه منابع و جزواتی که در این زمینه هست رو به صورت کامل بیان کنید یعنی از مقدماتی داشته باشه تا حرفه ای ( در هر سه زمینه مکانیک ، برق و کامپیوتریش )
در مورد سواد رباتیکی هم فرض کنید یه بی سواتِ کامل و تجربه هم صفر از نوع کلوینیش .
بسیار ممنون.

گویا دوستان عزیزی که اینجا در مورد رباتیک اظهار نظر میکنند فقط در مورد رباتهای اسباب بازی از قبیل مسیریاب و جنگجو هست ،چرا که بیش از یک هفته از طرح سوال میگذره و کسی جواب نداده . اصل قضیه رباتیک ( البته به فکر ناقص بنده ) چیز دیگری هستش .
واقعاً لطف کرده اگر کسی بتونه منو در مورد سوال فوق راهنمایی کنه .

سلام bm24 عزیز اگه اطلاعاتی پیدا کردی به من هم بده.:19: