PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیشنهاد بدهید. چطوری هاردم رو بازیابی کنم

++PC
02-03-2008, 17:49
با سلام به همه دوستان عزیز

یه مشکل اساسی واسم پیش اومده که نیاز به تجربه دوستان دارم

من رو هاردم 5 تا درایو داشتم و روی درایو C ویندوز نصب کرده بودم. احتیاج به لینوکس داشتم. وقتی که open Suse رو نصب کردم. نتنها ویندوزم پرید بلکه تمام هاردم پیرید. یعنی هاردم سه تا پارتین شد

پارتیشن اول: سواپ که دو گیگ هست
پارتیشن دوم: سیستم که 20 گیگ هست
پارتیشن سوم: که free گذاشته 54 گیگ هست

به این ترتیب من تمام اطلاعات هاردم رو از دست دادم. اطلاعاتی که روی درایو آخرم داشتم. یعنی درایو G (پنجمین درایو) خیلی واسم هیاتی هست. پیشنهادتون برای بازگردانی اطلاعاتم چیه؟

احتمالاً از بین این راه ها کدوم رو انتخاب کنم!

1- برنامه ای پیدا کنم که تحت همون open SUSE اطلاعاتم رو برگردونه
2- هاردم رو فرمت کنم و ویندوز نصب کنم و با نرم افزارهای بازیابی اطلاعات اطلاعاتم رو بازیابی کنم؟ (در این صورت ایا حتماً باید پارتیشن بندی دیسکم مثل قبل باشه یا نه؟ آیا این موضوع تاثیری روی بازیابی اطلاعاتم داره؟

3- هاردم رو slave کنم به یه سیستم دیگه و ببینم میشه بازیابیش کرد یا نه؟

اطلاعات پروژه هام روی درایو آخرم هست خیلی واسم حیاتی هست بنابراین ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

p_s_m
02-03-2008, 18:07
با درود.

دوست عزيز شما بايد ابتدا پارتيشن هاي پاك شده را با استفاده از نرم افزار active partition recovery

كه در active boot disk يا hiren boot cd وجود دارد بازيابي كنيد.

در استفاده از نرم افزار دقت كنيد چون كاملا حرفه اي است.

سپس روي پارتيشني كه اطلاعات آن براي شما مهم نيست يك ويندوز xp نصب كنيد.

نرم افزار tuneup utilities (يا نرم افزار هاي بازيابي اطلاعات)را نصب كنيد و در قسمت undelete... رفته و

اطلاعات خود را بازيابي كنيد.

موفق باشيد. :31:

mahdi7610
02-03-2008, 18:16
سلام دوست عزیز
من روش اخر را پیشنهاد می کنم . یعنی با یه سیستم دیگه هارد به هارد کن و با اون سیستم بیا بالا و از برنامه های ریکاوری که در لینک زیر قرار دارند استفاده کن .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشی .

omid.sarmad
02-03-2008, 23:35
با سلام به همه دوستان عزیز

یه مشکل اساسی واسم پیش اومده که نیاز به تجربه دوستان دارم

من رو هاردم 5 تا درایو داشتم و روی درایو C ویندوز نصب کرده بودم. احتیاج به لینوکس داشتم. وقتی که open Suse رو نصب کردم. نتنها ویندوزم پرید بلکه تمام هاردم پیرید. یعنی هاردم سه تا پارتین شد

پارتیشن اول: سواپ که دو گیگ هست
پارتیشن دوم: سیستم که 20 گیگ هست
پارتیشن سوم: که free گذاشته 54 گیگ هست

به این ترتیب من تمام اطلاعات هاردم رو از دست دادم. اطلاعاتی که روی درایو آخرم داشتم. یعنی درایو G (پنجمین درایو) خیلی واسم هیاتی هست. پیشنهادتون برای بازگردانی اطلاعاتم چیه؟

احتمالاً از بین این راه ها کدوم رو انتخاب کنم!

1- برنامه ای پیدا کنم که تحت همون open SUSE اطلاعاتم رو برگردونه
2- هاردم رو فرمت کنم و ویندوز نصب کنم و با نرم افزارهای بازیابی اطلاعات اطلاعاتم رو بازیابی کنم؟ (در این صورت ایا حتماً باید پارتیشن بندی دیسکم مثل قبل باشه یا نه؟ آیا این موضوع تاثیری روی بازیابی اطلاعاتم داره؟

3- هاردم رو slave کنم به یه سیستم دیگه و ببینم میشه بازیابیش کرد یا نه؟

اطلاعات پروژه هام روی درایو آخرم هست خیلی واسم حیاتی هست بنابراین ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.
سلام.دوست عزیز باز گردانی اطلاعات آخرین راه هست و در مواقعی استفاده میشه که راه دیگه ای نباشه.
در کل اگر می تونید اطلاعات رو مجددا بر روی سیستم جمع آوری کنید (مثلا آهنگها ، فیلمها و نرم افزارها).
حالا اگه فایلی رو به صورت پشتیبان ندارید و به سادگی هم پیدا نمیشه باید ریکاوری کنید.
محبت کن پسوند فایلهای مهمت رو بگو شاید راه بهتری ارائه دادیم.

Farahmand Farshidy
03-03-2008, 02:14
سلام به همه دوستان عزیزم!:11::11:

اطلاعات پروژه هام روی درایو آخرم هست خیلی واسم حیاتی هست بنابراین ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.دوست عزیز، شما هاردت را اصلاً کار نگیر زیرا اگر هاردت رو فرمت کنی و یا در اون فایل کپی کنی شانس باز یابی فایل های از دست رفته ات خیلی کم میشه و ممکن فایل هات درست باز یابی نشن!

همانطور که دیگر دوستان گفتن، شما میتونی هاردت را در کامپیوتر دیگر Slave قرار داده و با برنامه های بازیابی اطلاعات، اطلاعاتت را برگردونی.

در قسمت انتخاب برنامه من Power Data Recovery را پیشنهاد میکنم زیرا این برنامه میتونه حتی فایل ها و اطلاعات حذف شده از فلاپی دیسک شما را برگدونه.:27:

برنامه را از این آدرس دانلود کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحجم: خیلی کم و فقط 1.6 مگابایت

پسورد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمؤفق باشید!:10:
فرهمنــــــــد

winxp
03-03-2008, 16:33
سلام عزیزان

من برنامه ی get data back ورژن جدید رو پیشنهاد میکنم

و برای عکس هم recover my file رو

البته این نظر شخصی بنده بود

موفق باشین

فرهمند جان دوست دارم وحشتناک

++PC
03-03-2008, 19:07
با تشکر از همه دوستانی که تجربه خودشون رو در اختیار من گذاشتن.

همینطور لازم هست یه تشکر ویژه از شما دوست عزیز هم بکنم که راهنماییتون فوق العاده بود.
البته با سعی و خطا زیاد ولی تقریباً تمام اطلاعاتم برگردونده شد. از راهنماییتون خیلی ممنونم.

مرسییییییییییییییییییییی:4 0::40:

با درود.

دوست عزيز شما بايد ابتدا پارتيشن هاي پاك شده را با استفاده از نرم افزار active partition recovery

كه در active boot disk يا hiren boot cd وجود دارد بازيابي كنيد.

در استفاده از نرم افزار دقت كنيد چون كاملا حرفه اي است.

سپس روي پارتيشني كه اطلاعات آن براي شما مهم نيست يك ويندوز xp نصب كنيد.

نرم افزار tuneup utilities (يا نرم افزار هاي بازيابي اطلاعات)را نصب كنيد و در قسمت undelete... رفته و

اطلاعات خود را بازيابي كنيد.

موفق باشيد. :31: