PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل اساسی ویندوز

Lofty
01-03-2008, 22:39
با سلام
:20:

ویندوز موقع بالا امدن مشکل ندارد بعد ار این که صفحه دسکتاپ نمایان می شود قبل از نمایش آیکونهای دسکتاب سیستم مکث می کند و بعدLog Off می شود و بعد Loading ............................
دوباره همین عمل را تکرار می کند تا زمانی که سیستم را دستی ریستارت کنم مشکل چیست
حیاتی است زود جواب بدهید ممنون میشوم

البته چند زیر کلید را از رجیستری پاک کردم اما متاسفانه دسترسی به رجیستری ندارم در ضمن ریپیر ویندوز هم عمل نمی کند ؟
لطفا نگویید که ویندوز را عوض کنم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mahdi7610
01-03-2008, 22:46
با سلام

ویندوز موقع بالا امدن مشکل ندارد بعد ار این که صفحه دسکتاپ نمایان می شود قبل از نمایش آیکونهای دسکتاب سیستم مکث می کند و بعدLog Off می شود و بعد Loading ............................

البته چند زیر کلید را از رجیستری پاک کردم اما متاسفانه دسترسی به رجیستری ندارم در ضمن ریپیر ویندوز هم عمل نمی کند ؟
سلام دوست عزیز

خوب قبل از دستکاری باید یه نسخه پشتیبان از جایی که می خوای دستکاری کنی میگرفتی .

می تونی از برنامه هایی که رجیستری را تعمییر می کنند استفاده کنی .

یا یک بار سعی کن از سیستم ریستور ویندوز استفاده کنی . و به تاریخی که مشکل وجود نداشت برگردی .

این دو کار را سعی کنید از safe mode انجام بدید .

موفق باشید .

Lofty
01-03-2008, 22:59
سلام دوست عزیز

خوب قبل از دستکاری باید یه نسخه پشتیبان از جایی که می خوای دستکاری کنی میگرفتی .

می تونی از برنامه هایی که رجیستری را تعمییر می کنند استفاده کنی .

یا یک بار سعی کن از سیستم ریستور ویندوز استفاده کنی . و به تاریخی که مشکل وجود نداشت برگردی .

این دو کار را سعی کنید از safe mode انجام بدید .

موفق باشید .

ممنون دوست عزیز
ولی بنده عرض کردم که ویندوز کاملا لود نمی شه

این اعتماد به نفس هم بعضی وقتها کار دست ادم میده

Hadi King
01-03-2008, 23:09
ویندوز کاملا لود نمی شه

دوست عزیز وقتی لود نمیشه کاری نمیشه کرد جز عوض کردن ویندوز.....:21:

mahdi7610
01-03-2008, 23:17
یعنی توی حالت safe mode هم نمی تونید کاری انجام بدید .
از last good configuration استفاده کنید .

برای وارد شدن به سیستم می تونید از طریق safe mode با یوزر adminstator وارد بشید .

Lofty
01-03-2008, 23:28
یعنی توی حالت safe mode هم نمی تونید کاری انجام بدید .
از last good configuration استفاده کنید .

برای وارد شدن به سیستم می تونید از طریق safe mode با یوزر adminstator وارد بشید .

safe mode همین حالت رو داره امتحان کردم گزینه های دیگر F8 هم جواب نمی ده ؟

یک سوال اگر ویندوز را دوباره نصب کنیم و درایو مورد نظر را فرمت نکنیم برنامه های قبلی باقی خواهند ماند یا حذف می شوند ؟

mahdi7610
01-03-2008, 23:35
اگه یه ویندوز دیگه نصب کنید و دراریو را فرمت نکنید . با نصب ویندوز جدید برنامه های نصب شده توی ویندوز قبلی هیچ کدوم توی ویندوز جدید اجرا نخواهند شد . پاک نخواهند شد اما اجرا هم نخواهند شد . پس با این حساب به چه دردی می خورن .

Lofty
01-03-2008, 23:46
اگه یه ویندوز دیگه نصب کنید و دراریو را فرمت نکنید . با نصب ویندوز جدید برنامه های نصب شده توی ویندوز قبلی هیچ کدوم توی ویندوز جدید اجرا نخواهند شد . پاک نخواهند شد اما اجرا هم نخواهند شد . پس با این حساب به چه دردی می خورن .
خوب اینجوری کارم را می افته

Hadi King
01-03-2008, 23:59
خوب اینجوری کارم را می افته

دوست عزیز وقتی برنامه کار نکنه چه جوری کارت راه میفته...:18::18:برنامه تو اون ویندوز قبلی فعال بوده بعد از نصب ویندوز جدید غیره فعال میشه ؟؟؟؟باید اون برنامه رو از اول نصب کنی:5:

merlin001
02-03-2008, 00:48
شاید این یک برنامه باشه ک توی استارت آپ هست.
شاید بتونی از داس بری به مسیر استارت آپ و اونو پاک کنی.
اگه هم تو استارت آپ نباشه وقتی با سیف مود میری اجرا نمیشه. در ضمن من شنیدم که وقتی وندوز لود میشه اگه کلید کنترل رو نگه داری برنامه های توی استارت آپ لود نمیشن؟!؟ امتحانش ضرری نداره

javadshahvand
02-03-2008, 11:43
با سلام

ویندوز رو repair کن از طریق سی دی ویندوز

Lofty
03-03-2008, 08:36
ویندوز رو repair کن از طریق سی دی ویندوز

ریپیر قبل از بالا آمدن پسورد ادمین می خواهد من ندارم و نمی خواهم پسورد ادمین را
عوض کنم

Lofty
03-03-2008, 08:44
دوست عزیز وقتی برنامه کار نکنه چه جوری کارت راه میفته...:18::18:برنامه تو اون ویندوز قبلی فعال بوده بعد از نصب ویندوز جدید غیره فعال میشه ؟؟؟؟باید اون برنامه رو از اول نصب کنی:5:
بابا این ماکرو سافت واقعا کارش محشره؟
دیروز دیگه از خیر همه چیز گذشتیم اومدیم ویندوز نصب کنیم بعد از کپی فایلهای سیستمی ویندوز یک صفحه جدید اورد که تا حالا من ندیده بودم البته باید بگم که قبلا بارها ویندوز آپگرید ، تعویض ، ریپیر ..............کردم ولی تا حالا همچین چیزی ندیده بودم و بعد نصب کامل تمام برنامه ها مثل قبل از خرابی ،،،سالم و درست کار می کردند در حالی که من ویندوز جدید نصب کردم

خدا پدر بیل گیتس بیامرزه با این شرکتش

javadshahvand
03-03-2008, 12:22
ریپیر قبل از بالا آمدن پسورد ادمین می خواهد من ندارم و نمی خواهم پسورد ادمین را
عوض کنم

repair ویندوز ربطی به پسورد نداره

Lofty
03-03-2008, 13:15
repair ویندوز ربطی به پسورد نداره
مطمئن باش داره :27:

javadshahvand
03-03-2008, 13:19
مطمئن باش داره :27:

دوست گرامی منظور من از داخل ویندوز نبود

Lofty
03-03-2008, 13:37
دوست گرامی منظور من از داخل ویندوز نبود

متوجه نشدم ولی در کل : اگر بخواهی با سی دی ویندوز بوت بشوی و بعد از کپی فایلهای سیستمی ویندوز قبلی را ریپیر بکنی پسورد لازم است

mahdi7610
03-03-2008, 15:14
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

متوجه نشدم ولی در کل : اگر بخواهی با سی دی ویندوز بوت بشوی و بعد از کپی فایلهای سیستمی ویندوز قبلی را ریپیر بکنی پسورد لازم است

سلام دوستان خوبم Lofty و javadshahvand

دوستان عزیز اگر شما قصد ریپیر کردن ویندوز از طریق ریکاوری کنسول را داشته باشید بعد از وارد کردن شماره ویندوزی که خراب شده است از شما پسوورد adminstator را می خواهد .
اگر شما به این یوزر پسوورد داده باشید باید در اون قسمت پسوورد را وارد کنید و اگر به ان پسوورد نداده باشید باید اون قسمت را خالی گذاشته و اینتر را بزنید .

در ضمن یوزری که شما در اخرین مرحله نصب ویندوز درست می کنید همون قسمتی که بعد از 37 دقیقه نصب ویندوز می اید و از شما می خواهد تا حداکثر 5 تا یوزر انتخاب کنید این یوزر ، یوزر adminstator نیست .

در مراحل ابتدایی نصب ویندوز بعد از ریستارت اولیه از شما یک پسوورد برای یوزر می خواهد این پسوورد ، پسوورد یوزر adminstator است .

اگر شما از طریق ریکاوری کنسول بخواهید ویندوز را ریپیر کنید که دوستمون جناب Lofty از این طریق اقدام به ریپیر کردن نموده اند پسوورد ادمین را از شما می خواهد . و اگر به ادمین پسوورد نداده اید پس جای ان را خالی گذاشته و اینتر را بزنید .در غیر این صورت باید پسوورد را وارد کنید .

اما اگر از داخل ویندوز اقدام با اپگرید کردن ویندوز نمایید از شما پسووردی نخواهد خواست .

موفق باشید .

Lofty
03-03-2008, 15:21
---------------------------------------

Lofty
03-03-2008, 15:22
mahdi7610
اگر شما از طریق ریکاوری کنسول بخواهید ویندوز را ریپیر کنید که دوستمون جناب Lofty از این طریق اقدام به ریپیر کردن نموده اند پسوورد ادمین را از شما می خواهد . و اگر به ادمین پسوورد نداده اید پس جای ان را خالی گذاشته و اینتر را بزنید .در غیر این صورت باید پسوورد را وارد کنید .

با تائید فرمایشات جنابعالی
بنده همون پست اول عرض کردم که ویندوز کاملا لود نمیشه پس نتیجه می گیریم که امکان ریپیر از داخل ویندوز امکانپذیر نبود
:46:

Lofty
03-03-2008, 15:25
mahdi7610 عزیز
چطور شد که بعد از نصب ویندوز جدید بدون اینکه آپگرید یا ریپیر کنم داخل همون درایو برنامه های قبلی بدون ایراد کار می کنند ؟

mahdi7610
03-03-2008, 15:30
با تائید فرمایشات جنابعالی
بنده همون پست اول عرض کردم که ویندوز کاملا لود نمیشه پس نتیجه می گیریم که امکان ریپیر از داخل ویندوز امکانپذیر نبود
:46:
خوب Lofty عزیز مگه من چی گفتم . من هم گفتم شما از طریق ریکاوری کنسول اقدام به ریپیر کردن ویندوز نموده اید .
شما می گفتید پسوورد می خواد . اقا جواد میگفتند پسوورد نمی خواد . من فقط خواستم بگم که از چه طریقی پسوورد می خواد و از چه طریقی پسوورد نمی خواد .
من کامل در جریان مشکل شما بودم و می دونستم که از طریق خود ویندوز امکان ریپیر کردن وجود ندارد چون شما در همون پست اول گفتید که ویندوز لود نمی شو د .

موفق باشی.

mahdi7610
03-03-2008, 15:38
mahdi7610 عزیز
چطور شد که بعد از نصب ویندوز جدید بدون اینکه آپگرید یا ریپیر کنم داخل همون درایو برنامه های قبلی بدون ایراد کار می کنند ؟
راستش الان می خواستم همین سوال را ازتون بپرسم که اون صفحه دقیقا یادتون هست چی میگفت؟
یعنی نوشته های اون صفحه را خوندید ؟
چه گزینه هایی توی صفحه بود ؟
چه گزینه ای را زدید ؟
ویندوزی که نصب کردید بعد از نصب کامل ویندوز شما توی اون درایو چند تا ویندوز دارید ؟
صفحه اول انتخاب ویندوز ها موقع راه اندازی سیستم میاد یا نه ؟
ویندوز قبلی را فرمت کردید یا اینکه بدون فرمت این ویندوز را نصب کردید ؟
این صفحه ای که میگید اومد قبل از قسمتی بود که باید ویندوز را فرمت می کردید یا بعد از اون قسمت اومد ؟
ویندوزی که نصب کردین چی بود ؟

راستش تا حالا ندیده بودم همچین اتفاقی بیفته .
ممنون می شم به سوال ها دقیق جواب بدین .

winxp
03-03-2008, 16:19
بله ما هم مشتاقیم بدونیم چی بوده

هر چند فکر کنم lotfy خواب دیده و الا تمام مراحل کاملا مشخص هستش که چی به چی هست

به هر حال خالی بندی موقوف d:

موفق باشین عزیزان من

Lofty
04-03-2008, 19:15
راستش الان می خواستم همین سوال را ازتون بپرسم که اون صفحه دقیقا یادتون هست چی میگفت؟
یعنی نوشته های اون صفحه را خوندید ؟
چه گزینه هایی توی صفحه بود ؟
چه گزینه ای را زدید ؟
ویندوزی که نصب کردید بعد از نصب کامل ویندوز شما توی اون درایو چند تا ویندوز دارید ؟
صفحه اول انتخاب ویندوز ها موقع راه اندازی سیستم میاد یا نه ؟
ویندوز قبلی را فرمت کردید یا اینکه بدون فرمت این ویندوز را نصب کردید ؟
این صفحه ای که میگید اومد قبل از قسمتی بود که باید ویندوز را فرمت می کردید یا بعد از اون قسمت اومد ؟
ویندوزی که نصب کردین چی بود ؟

راستش تا حالا ندیده بودم همچین اتفاقی بیفته .
ممنون می شم به سوال ها دقیق جواب بدین .

بله عزیز فکر کنم مشاهده کردید که در موقع آپگرید ویندوز از داخل خود ویندوز یک صفحه همسان سازی نمایان میکند که درایوهای وبرنامه های دیگر را محفوظ می دارد
زمانی که ویندوز جدید را نصب کردم بعد از انتخاب درایو البته بدون فرمت کردن و کپی کردن فایلهای سیستم و قبل از شروع 39 دقیقه بدون هیچ گونه سوالی و انتخاب گزینه ای صفحه مشابه همون صفحه اما یکمی متفاوت تر از اون که عمل ذخیره وهمسان سازی را انجام میداد نمایش داد

ولی من تعجبم از این جاست که بنده مطمئناً برای نصب ویندوز جدید اقدام کردم چرا اتوماتیک وار خودش این عمل انجام داد و مطمئنآ هم مربوط به فرمت کردن درایو نیست

Lofty
04-03-2008, 19:27
بله ما هم مشتاقیم بدونیم چی بوده

هر چند فکر کنم lotfy خواب دیده و الا تمام مراحل کاملا مشخص هستش که چی به چی هست

به هر حال خالی بندی موقوف d:

موفق باشین عزیزان من

اگر اسم کاربری بنده هم winxp بود حتما ویندوز XP را استاد بودم ولی تو خواب هم نمی بینم :31: