PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه دانشجوی رشته کامپیوترام کمک کنید بد جوری به مشکل برخوردم

khosrojackson
01-03-2008, 21:54
سلام به اساتید و همه بچه های فروم من یه دانشجوی رشته کامپیوترم از روی نا آگاهی قبل از درس مباحث ویژه #c درس برنامه نویسی مبتنی بر وب رو گرفتم که با #c انجام میشه . یه درس بدون امتحانه و فقط پروژه لازم داره ولی برای پروژه ها توضیح هم میخواد به نظر شما چی کار کنم ؟ شما حداقل در این زمینه دو پیرهن بیشتر از من پاره کردید خیلی ممنون میشم.:40::40::40::40::40::40::40::40::40:

A_M_IT2005
02-03-2008, 00:49
سلام

مگه نمیتونی حذفش کنی؟؟؟؟
حذفش کن ترم بعد بردار. نمیشه؟؟؟!!

بعدم آخه یه توضیحی در مورد پروژه بده . پروژه در مورد چی هست. چی میخواد باشه. یکم بیشتر توضیح بده دوست عزیز تا بهتر به شما کمک رسانی بشه.
در ضمن من هنوز جیب پیرهنمم پاره نکردم چیه برسه به دو تا پیرهن کامل :دی
موفق باشی

khosrojackson
06-03-2008, 11:50
در آموزشكده ما درسهاي عملي حذف اظطراري نميشن
يه ده تا پرو‍ژه داده كه يكي به دلخواه انجام ميديم الان پيشم نيست در اولين فرصت ميفرستم
راستي اگه شما جيب پيرهن پاره نكرديد پس بايد پيرهن من اصلا دوخت نداشته باشه

Dr.ayat
06-03-2008, 12:04
خیلی مسئله بغرنجی نیست
شما میتونین ضمن پروژه و برای انجام پروژه #c رو یاد بگیرید...کار ساده ای هست توصیه میکنم یه سی دی آموزشش رو گیر بیار که یه چیزائی دستت بیاد بعد یه کتاب هم در کنارش استفاده کن...استفاده از سایتهای مربوط به برنامه نویسی و فرومهای مرتبط هم کار ساده ای و فرومهای فارسی مرتبط هست.

اکثر برنامه نویسها زبان برنامه نویسیشون را به انجام یه پروژه یاد میگیرن یعنی یه پروژه تعریف میکنن و با اون زبونی که میخوان کار رو انجام میدن.
شما هم از الان وقت دارین.....روی کمک های شفاهی و کتبی و آنلاینی هم میتونید حساب کنید.....

khosrojackson
28-03-2008, 10:56
از راهنمايي هاي شما خيلي ممنونم اين تنها راهيه كه واسم مونده خواهشمندم در انجام پروژه ها بهم كمك كنيد اين درس فقط پروژه هاي عمليه با تشكر فراوان ...((جكسون))...

khosrojackson
11-04-2008, 11:22
درباره آرایه ای از session ها کسی اطلاعی داره ؟
یه ماشین حساب ساده به زبان asp.net در محیط #Cچی؟