PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور می تونم این مشکل رو حل کنم

ramin4116
01-03-2008, 20:01
سلام من تازه ویندوزم رو عوض کردم که وقتی داشتم کارت صدای دستگاهم رو نصب می کردم و نصب تمام شد این ارور نشان داده شده الان اگه راهی داره برای برطرف کردنش لطفا راهنماییم کنید مرسی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahdi7610
01-03-2008, 20:31
سلام من تازه ویندوزم رو عوض کردم که وقتی داشتم کارت صدای دستگاهم رو نصب می کردم و نصب تمام شد این ارور نشان داده شده الان اگه راهی داره برای برطرف کردنش لطفا راهنماییم کنید مرسی

سلام رامین جان
برو داخل سی دی اون فایل را پیدا کن و از داخل خود سی دی نصب کن . چون بعضی مواقع از طریق دیوایس منجر نصب نمی شه . داخل سی را نگاه کنی این فایل را می بینی .

البته وقتی سی دی اتوران بالا می یاد هم می تونی این فایل را نصب کنی .

موفق باشی .

Hadi King
01-03-2008, 23:27

دوست عزیز موقع این ارور هست صدا از اسپیکرت بیرون میاد....100% صدا نداری باید بری از تو سی دی دوباره نصب کنی بعد کامپیوترت رو باید ریستارت کنی....تا هم صدا فعال بشه هم این ارور میره:11:

ramin4116
02-03-2008, 01:56
انجام دادم نشده

Hadi King
02-03-2008, 02:28
انجام دادم نشده

دوست عزیز چه جوری نمیشه حالا این کارو کن:
سی دی صدا رو تو سی دی رام اجرا کن!
بعد برو رو این گزینه کلیک کن!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
صفحه Hardware Update wizard بالا میاد رو دکمه Next کلیک کن بعد سی دی صدا سرچ میشه فایلی که لازمه همونجا اتوماتیک نصب میشه....چند دقیقه باید صبر کنی:5:شرمنده عکس کوچیک آپلود شد

Hadi King
02-03-2008, 02:36
اشتباه شد.....

mahdi7610
02-03-2008, 08:16
انجام دادم نشده
سلام رامین جان
یعنی چی که نشد .
اون فایل را پیدا نکردی یا اینکه موقع نصب اخطار می داد ؟
اگه نصب نمی شه احتمالا به خاطر اینه که سی دی خش داره . سعی کن سی دی را کپی کنی داخل هارد و از داخل هارد اونا نصب کنی .
بعضی وقتها همچین اتفاقی می افته . طبیعی هستش .
موفق باشی .