PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ديدن اطلاعات كامپيوترهاي شبكه شده توسط يكديگر

masoud.b
01-03-2008, 10:02
سلام. كامپيوترهايي كه شبكه هستند مثل كافي نت يا سايت دانشگاه رو چطوري ميشه اطلاعاتشونو مثل چيزايي كه دانلود شده ديد و برداشت. مي خوام چيزايي كه بچه ها دانلود ميكننو ديگه وقت براي دانلودش صرف نكنم.

mamad_tk_pk
01-03-2008, 10:25
سلام. كامپيوترهايي كه شبكه هستند مثل كافي نت يا سايت دانشگاه رو چطوري ميشه اطلاعاتشونو مثل چيزايي كه دانلود شده ديد و برداشت. مي خوام چيزايي كه بچه ها دانلود ميكننو ديگه وقت براي دانلودش صرف نكنم.

سلام دوست عزيز
شما در ساير كامپيوتر ها اطلاعات مورد نظر را Share كنيد ، تا در كل كامپيوترهاي شبكه ديده شوند و بتوانيد آنها را كپي كنيد .
اگر اين موضوع ، يعني Share كردن اطلاعات را بلد نيستيد ، بفرمائيد تا به شما آموزش دهم .
موفق باشيد .

masoud.b
01-03-2008, 10:44
سلام دوست عزيز
شما در ساير كامپيوتر ها اطلاعات مورد نظر را Share كنيد ، تا در كل كامپيوترهاي شبكه ديده شوند و بتوانيد آنها را كپي كنيد .
اگر اين موضوع ، يعني Share كردن اطلاعات را بلد نيستيد ، بفرمائيد تا به شما آموزش دهم .
موفق باشيد .

من هيچي نمي دونم اگه ميشه بگيد الانم تو سايت دانشگاه نشستم منتظره جوابتونم. چجوري share كنم تو كامپيوترهاي ديگه. كلا آموزش بدبن ممنون.الان مي خونم.

javadshahvand
01-03-2008, 11:11
من هيچي نمي دونم اگه ميشه بگيد الانم تو سايت دانشگاه نشستم منتظره جوابتونم. چجوري share كنم تو كامپيوترهاي ديگه. كلا آموزش بدبن ممنون.الان مي خونم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

masoud.b
01-03-2008, 15:25
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خيلي ممنون. رديف شد.جااااااااااااااااااااا ااااااااااااااان.

mamad_tk_pk
01-03-2008, 22:14

ببخشيد دوست عزيز
من نبودم كه جوابتون رو بدم .
ولي خداروشكر دوستمون راهنماييتون كردند .