PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این چه پیغامی هستش

ramin4116
01-03-2008, 03:36
سلام من کامپیوترم در ماه 1 بار یا 2 بار خاموش می شه می خواستم بدونم این پیغام چیه که هر 20دقیقه می یات رو دکستاپ اگر راهی هست برای رفع اشکالش لطفا راهنماییم کنید مرسی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MB_Danger
01-03-2008, 05:27
سلام دوست من :11:
آیا Printer یا Scanner ی به سیستم وصل است ؟
در صورتی که جواب مثبت است ، نام تجاری ( مثلا HP ) آن را مرقوم فرمایید .
موفق باشید .

mahdi7610
01-03-2008, 08:31
سلام من کامپیوترم در ماه 1 بار یا 2 بار خاموش می شه می خواستم بدونم این پیغام چیه که هر 20دقیقه می یات رو دکستاپ اگر راهی هست برای رفع اشکالش لطفا راهنماییم کنید مرسی

سلام محمد باقر عزیز
خوبی دوست گلم

و دوست خوبم رامین جان

راستش این error تا جایی که من می دونم چون این سوال بارها پرسیده شده . مربوط به یک باگ در سیستم عامل سرویس پک 2 ماکروسافت هستش و ماکروسافت هم برای این مشکل وصله های امنیتی خود را معرفی کرده است .
که می تونید این وصله های امنیتی را از مسیر زیر دریافت کنید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بعد از این که وصله های امنیتی را نصب کردید . سعی کنید با استفاده از برنامه زیر پورتهای باز سیستم را ببندید .

البته شاید محمد جان نظر دیگه داشته باشند . که در نوع خودش بتونه راحت تر مشکل شما را حل کنه .
محمد جان اگه چیزی به غیر از اینها می تونه باعث وجود این مشکل باشه خوشحال می شم بدونم .

موفق باشید .

ramin4116
01-03-2008, 19:48
اقا یون هم پیرینتر hp دارم هم ویندوزم سرویس پک 2 گولدن هستش

MB_Danger
01-03-2008, 21:21
سلام رامین جان .
از مهدی عزیزم تشکر می کنم .

این اتفاق معمولا زمانی رخ می دهد که شما پرینتر HP تان را با درایور قدیمی اش نصب کرده باشید .

راه کار :
1 . به سایت HP مراجعه کنید .
2 . درایور و برنامه های جدید را دریافت نمایید .

ادامه ...

3 . رایانه و چاپگر را خاموش نمایید .
4 . کابل چاپگر را از رایانه جدا کنید .
5 . رایانه را روشن نمایید .
6 . درایور و برنامه های سازگار با چاپگر را نصب کنید و مجددا کابل آن را به رایانه متصل نمایید .

مهم : از آن جایی که این مشکل می تواند دلایلی دیگری داشته باشد ، توصیه می کنم قبل از انجام مراحل فوق ، ابتدا فایل زیر را دانلود و نصب کنید ؛ شاید مشکل بر طرف شد .

WindowsXP-KB894391-x86-ENU.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر مشکل بر طرف نشد ، مراحل زیر را دنبال کنید :
1 . در کادر محاوره ای Run عبارت net stop wuauserv را تایپ کنید و از روی کیبرد کلید Enter را فشار دهید .
2 . پوشه های زیر را Delete کنید .
X:\WuTemp
X:\Windows\System32\Catroot2

3 . وارد پوشه ی X:\Windows شوید و فولدر SoftwareDistribution را به SoftwareDistributionOLD تغییر نام دهید .
4 . وارد پوشه ی X:\Windows\system32 و فایل های ...
Wuweb.dll را به Wuweb.dll.old
Wuapi.dll را به Wuapi.dll.old
Wuauclt.exe را به Wuauclt.exe.old
Wuaucpl.cpl را به Wuaucpl.cpl.old
Wuaueng1.dll را به Wuaueng1.dll.old
Wuaueng.dll را به Wuaueng.dll.old
Wuauserv.dll را به Wuauserv.dll.old
Wucltui.dll را به Wucltui.dll.old
Wups2.dll را به Wups2.dll.old
Wups.dll را به Wups.dll.old تغییر نام دهید .

نکته :
X نام درایوی است که ویندوز در آن نصب شده است .

منبع :

اگر کما کان مشکل باقی بود ، به آدرس زیر مراجعه کنید .

موفق باشید .

Hadi King
01-03-2008, 23:03
دوست عزیز این برنامه فارسی رو دانلود کن:46:اجراش کن بعد برو به قسمت بخش کنترل و تنظیمات سیستم بعد تو همون صفحه برو به قسمت بالا یعنی تنظیمات 3 تیک این ارور رو بردار دیگه این ارور نمیاد...:40:
کامپیوتر خودم این ارور میداد حالا دیگه نه:10:

MB_Danger
01-03-2008, 23:40
دوست عزیز این برنامه فارسی رو دانلود کن:46:اجراش کن بعد برو به قسمت بخش کنترل و تنظیمات سیستم بعد تو همون صفحه برو به قسمت بالا یعنی تنظیمات 3 تیک این ارور رو بردار دیگه این ارور نمیاد...:40:
کامپیوتر خودم این ارور میداد حالا دیگه نه:10:

سلام H.VIKE جان :11:
امیدوارم حالت خوب و خوش باشه .
من مثه شما می نویسم یا شما مثه من ؟ :31:
به صورت دستی هم میشه Error Reporting رو غیر فعال کرد .
با من همراه شوید :

1 . در کادر محاوره ای Run عبارت sysdm.cpl را تایپ کنید و از روی کیبرد کلید Enter را فشار دهید تا کادری با عنوان System Properties نمایش داده شود .
2 . به زبانه ی Advanced بروید و در پایین صفحه شستی Error Reporting را فشار دهید .
3 . در پنجره ی جدید روی گزینه ی Disable error reporting کلیک کنید و تیک گزینه ی But notify me when critical errors occur را بر دارید .
4 . در تمام پنجره ها شستی OK را فشار دهید .

نکته : با انجام مراحل فوق دیگر Error ی به کاربر گزارش داده نمی شود ، اما مشکل کما فی السابق باقیست !
موفق باشید .

Hadi King
01-03-2008, 23:52
با من همراه شوید :

1 . در کادر محاوره ای Run عبارت sysdm.cpl را تایپ کنید و از روی کیبرد کلید Enter را فشار دهید تا کادری با عنوان System Properties نمایش داده شود .
2 . به زبانه ی Advanced بروید و در پایین صفحه شستی Error Reporting را فشار دهید .
3 . در پنجره ی جدید روی گزینه ی Disable error reporting کلیک کنید و تیک گزینه ی But notify me when critical errors occur را بر دارید .

نکته : با انجام مراحل فوق دیگر Error ی به کاربر گزارش داده نمی شود ، اما مشکل کما فی السابق باقیست !
موفق باشید .

MB_Danger جان امیدوارم حال شما هم خوب باشه!!!!

این دیگه معلومه که من مثل شما مینویسم نه شما مثل من تا دیگه مثل شما ننویسم اگه خوشت نمیاد دوست عزیز!
همین چند روز پیش این برنامه رو دانلود کردم دستکاریش میکردم اون گزینه رو دیدم گفتم یه توضیحی بدم؟
دستت هم از بابت غیره فعال کردن این ارور به طور دستی هم درد نکنه؟؟؟

mahdi7610
01-03-2008, 23:57
با من همراه شوید :

موفق باشید .
سلام بروبچ گل p30

کاملا درسته با این کار فقط خودمون را گول می زنیم . چون مشکل همچنان باقی هستش .
باید از ماکروسافت ممنون باشیم که این کار را کرده تا اگه مشکلی به وجود اومد خبردار بشیم .

موفق باشید .

Farahmand Farshidy
02-03-2008, 02:17
سلام عزیزان دل!:11::11:

حالا بنده حقیر و فقیر یه برنامه معرفی میکنه ک این چنین مشکلات و ارور ها رو از بن و ریشه ترمیم نموده و همیش مراقب رجیستری، سرویس ها، ستارتپ و دیگر نقاط حساس ویندور بوده و زمانی که یه مشکل پیش میاد خیلی سریع به رفع اون اقدام میکنه.

آدرس دانلود تصحیح شــــــــــد!

اینم آدرس دانلود برنامه:

حجم: 1.6 مگابایت

پسورد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمؤفق باشید!:10:
فرهمنــــــــد

Hadi King
02-03-2008, 02:43

حالا بنده حقیر و فقیر یه برنامه معرفی میکنه ک این چنین مشکلات و ارور ها رو از بن و ریشه ترمیم نموده و همیش مراقب رجیستری، سرویس ها، ستارتپ و دیگر نقاط حساس ویندور بوده و زمانی که یه مشکل پیش میاد خیلی سریع به رفع اون اقدام میکنه.

اینم لینک دانلود برنامه:

پسورد:
فرهمنــــــــد

دوست عزیز لینک دانلودش کجاست:5:

موفق باشید:40:

MB_Danger
02-03-2008, 03:18
MB_Danger جان امیدوارم حال شما هم خوب باشه!!!!

این دیگه معلومه که من مثل شما مینویسم نه شما مثل من تا دیگه مثل شما ننویسم اگه خوشت نمیاد دوست عزیز!
همین چند روز پیش این برنامه رو دانلود کردم دستکاریش میکردم اون گزینه رو دیدم گفتم یه توضیحی بدم؟
دستت هم از بابت غیره فعال کردن این ارور به طور دستی هم درد نکنه؟؟؟
سلام گلم :11:
اختیار داری عزیزم ...
من چیکاره م ، هر جور دوس داری بنویس :10:
اون برنامه هم کار یکی از بچه های خوب همین انجمنه .
موفق و پیروز ...

باید از ماکروسافت ممنون باشیم که این کار را کرده تا اگه مشکلی به وجود اومد خبردار بشیم .
بله ...
باید ممنون و سپاسگذار باشیم و همگی برای سلامتی بیل عزیز دعا کنیم و از خداوند مهربان جهت استفاده از ویندوزهای غیر Original طلب مغفرت نماییم ، باشد که به راه راست هدایت شویم :31:

mahdi7610
02-03-2008, 08:10

اینم لینک دانلود برنامه:

پسورد:
فرهمنــــــــد
سلام فرهمند جان
خوبی گلم ؟:40:
همه جا لینک برنامه را می زارن و پسوورد یادشون می ره . حالا تو برعکس عمل می کنی پسوورد را گذشتی و لینک برنامه یادت رفته بزاری .

موفق باشی .:11: