PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل ریستارت در بالا امدن ویندوز

karaeyb
01-03-2008, 01:25
از متخصصان عزیز خواهشمندم مرا راهنمایی کنید تقریبا یک ماه ی هست که سیستم من هنگام با للا امدن ویندوز حداقل دو یا سه بار ریستارت میشود ویا بعضی وقتا بعد از یک دقیقه از بالاویندوز امدن ویندوزسیستم ریستارت میشه. چون به من گفتن که مشکل از پاور سیستم هست به خاطر این این مسله رو توی این تایپیک مطرح کردم حتی یکی دو بار هم صفحه مرگ بالا امد و این منو خیلی نگران کرد یه بار ویندوز زدم مشکل صفحه مرگ بر طرف شد البته الان بعضی وقتا صفحه safe mode میاد که با انتخاب start windos normalسیستم بالا میاد البته من دو ماهی هست که یک کارت --- هم نصب کردم گفتم شاید این هم مشکل ایجاد کرده باشد
بعضی وقتا اینقدر سیستم ریستارت میشه که قیدشو میزنم
خواهشا مرا راهنمایی کنید چون وقتی ادم میره تو بازار کامپیوتر یه کلاه اندازه دیگ رو سرادم میزارن وتا یه پول قلنبه از ادم نگیرن کارتو راه نمیندازن

مشخصات سیستم من :
mother bord: p4 duale azrak
power: green
cpu:2.5 celeron d
hard:80maxtor
ram:2* 512+256 ddr2

lindows
01-03-2008, 07:11
سلام
يه مدت يكي از رم هات را حذف كن و كار ببين باز ميشه يا نه
احتمال زياده كه از رم باشه
بهتره اون 256 را حذف كني

javadshahvand
01-03-2008, 10:39
از متخصصان عزیز خواهشمندم مرا راهنمایی کنید تقریبا یک ماه ی هست که سیستم من هنگام با للا امدن ویندوز حداقل دو یا سه بار ریستارت میشود ویا بعضی وقتا بعد از یک دقیقه از بالاویندوز امدن ویندوزسیستم ریستارت میشه. چون به من گفتن که مشکل از پاور سیستم هست به خاطر این این مسله رو توی این تایپیک مطرح کردم حتی یکی دو بار هم صفحه مرگ بالا امد و این منو خیلی نگران کرد یه بار ویندوز زدم مشکل صفحه مرگ بر طرف شد البته الان بعضی وقتا صفحه safe mode میاد که با انتخاب start windos normalسیستم بالا میاد البته من دو ماهی هست که یک کارت --- هم نصب کردم گفتم شاید این هم مشکل ایجاد کرده باشد
بعضی وقتا اینقدر سیستم ریستارت میشه که قیدشو میزنم
خواهشا مرا راهنمایی کنید چون وقتی ادم میره تو بازار کامپیوتر یه کلاه اندازه دیگ رو سرادم میزارن وتا یه پول قلنبه از ادم نگیرن کارتو راه نمیندازن

مشخصات سیستم من :
mother bord: p4 duale azrak
power: green
cpu:2.5 celeron d
hard:80maxtor
ram:2* 512+256 ddr2چ

به نظر من پاور شما مشکل داره و احتمال داره این مشکل به مادربرد و هارد صدمه زده باشه

شما سیستم رو با یک پاور دیگه تست کن بعد نتیجه رو اعلام کن

karaeyb
06-03-2008, 02:06
ممنون اقا جواد بخاطر راهنماییت من پاور رو چک کردم ودیدم که کلیه خازن های اون باد کرده بود خازن هاشو عوض کردم الان توپ توپ شده شکر خدا که برای مادر بورد مشکلی ایجاد نکرده بود