PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند سئوال کامپیوتری

ahora50002000
29-02-2008, 22:23
ببخشید چند سئوال دارم
1 - آیا امکان دارد پسوردم درYAHOO را کسی هک کند چون فکر می کنم بعضی ایمیلهایم حذف و یا نمیرسد البته کسی به هیچ وجه در خانه یا محل کار پسوردم را نمی داند

2 - برنامه Windows Media Player در کامپیوترم کار نمی کند و این پیغام را می دهد
Windows Media Player is not installed properly and must be reinstalled
Do you want to install the player from the microsoft web site

3 - چه طور میشود از صفحه کامپیوتر عکس گرفت من قبلا با فشار دادن دکمه prt sc و در paint آن را save as می کردم ذخیره میشد ولی الان هر کاری می کنم as save نمی شود علت چیست

omid.sarmad
29-02-2008, 22:34
ببخشید چند سئوال دارم
1 - آیا امکان دارد پسوردم درYAHOO را کسی هک کند چون فکر می کنم بعضی ایمیلهایم حذف و یا نمیرسد البته کسی به هیچ وجه در خانه یا محل کار پسوردم را نمی داند

3 - چه طور میشود از صفحه کامپیوتر عکس گرفت من قبلا با فشار دادن دکمه prt sc و در paint آن را save as می کردم ذخیره میشد ولی الان هر کاری می کنم as save نمی شود علت چیست
سلام.
1)آره.ممکنه.البته ممکنه ایمیلها بلوک شده باشند.
2)میگه : ویندوز مدیا پلیر بدرستی نصب نشده شما باس اونو دوباره نصب کنید
اگه می خوای میتونیم از طریق وب سایت مایکروسافت هم برات نصبش کنیم،می خوای؟
3)راهش همونه.یعنی چی Save as نمیشه.اول عکس بگیر بعد تو یه برنامه مثلا paint پیست کن و بعد سیوش کن.البته می تونی از نرم افزارهایی مثله snag it یا demo shield که برای اینکار معرکه اس هم استفاده کنی.

mahdi7610
29-02-2008, 22:47
ببخشید چند سئوال دارم

سلام دوست عزیز

با حرفهای امید کاملا موافقم .

بله احتمال هک شدن وجود داره . بهتره هر چه زودتر پسوورد خودتون را عوض کنید . تا دیر نشده این کار را انجام دهید .
ویندوز مدیا پیلر را هم از قسمت کامپننت های ویندوز پاک کنید و سی دی ویندوز را قرار بدید و دوباره اونا از همون قسمت کامپپوننتهای ویندوز نصب کنید .

برای عکس گرفتن هم بهتره بعد از زدن دکمه prin screen اونا توی فتوشاپ save کنید . برنامه های دیگه ای هم هستند که امید جان معرفی کردند .

موفق باشید .

merlin001
02-03-2008, 01:43
فکر کنم با راهنمایی دوستان دیگه باید بتونی مشکلت رو حل کنی. . .

ahora50002000
06-03-2008, 22:03
با سلام
ممنون از جواب دوستان چند مورد به نظرم رسید
1- آیا به نظر شما اگر کسی بتواند یکبار پسوردم را حک کند آیا براحتی نمیتواند برای بار دوم و سوم نیز آنرا حک کند در ضمن از my accunt هم که پسوردم را می خواهم عوض کنم هر بار که پسورد را می دهم میگه پسورد غلط است در حالیکه با همین پسورد وارد می شوم
2- در خصوص ( ویندوز مدیا پیلر را هم از قسمت کامپننت های ویندوز پاک کنید و سی دی ویندوز را قرار بدید و دوباره اونا از همون قسمت کامپپوننتهای ویندوز نصب کنید ) دقیقا همین کار را کردم ولی بعد از نصب باز همان پیغام را می دهد و از طریق سایت هم فکر کنم پولی می باشد
3- اشتباه من این بود که بعد از فشار دادن دکمه prt sc و در paint آن را باید paste می کردم که یکی از دوستان به آن اشاره کرد

mahdi7610
06-03-2008, 22:21
با سلام
1- آیا به نظر شما اگر کسی بتواند یکبار پسوردم را حک کند آیا براحتی نمیتواند برای بار دوم و سوم نیز آنرا حک کند در ضمن از my accunt هم که پسوردم را می خواهم عوض کنم هر بار که پسورد را می دهم میگه پسورد غلط است در حالیکه با همین پسورد وارد می شوم
2- در خصوص ( ویندوز مدیا پیلر را هم از قسمت کامپننت های ویندوز پاک کنید و سی دی ویندوز را قرار بدید و دوباره اونا از همون قسمت کامپپوننتهای ویندوز نصب کنید ) دقیقا همین کار را کردم ولی بعد از نصب باز همان پیغام را می دهد و از طریق سایت هم فکر کنم پولی می باشد
3- اشتباه من این بود که بعد از فشار دادن دکمه prt sc و در paint آن را باید paste می کردم که یکی از دوستان به آن اشاره کرد
سلام دوست عزیز

هک کردن پسوورد زیاد کاری نداره . برنامه هایی برای این کار وجود دارند . ولی این بستگی به شما داره که به پاسخ کسی که می خواد شما را هک کنه جواب مثبت یا نه .

کسی که پسوورد شما را هک می کنه مطمئن باش سریع پسوورد اونا تغییر می ده . یا اگه خیلی باهوش باشه پسوورد را تغییر نمی ده و منتظر می شه ایمیل هایی که به شما ارسال می شه را هر بار بخونه .

همیشه سعی کن موقع انتخاب پسوورد از کلید space استفاده کنی . یعنی اول و اخر پسوورد چند بار کلیک space را بزن ( کاراکترهای کلید space هم به عنوان کاراکترهای پسوورد انتخاب می شوند ) با این کار اگه طرف پسوورد شما را هم بدست بیاره . نمی تونه بفهمه شما اولش کاراکتر خالی زدید یا نه . یا چند تا کاراکتر خالی زدید .

در مورد عوض کردن پسوورد هم بعضی وقتها همچین مشکلی پیش میاد . سعی کنید موقع عوض کردن پسوورد یاهو مسنجر بسته باشه . و دوباره از داخل ایمیل پسوورد را عوض کنید .

در مورد مدیا پلیر هم احتمالا مدیاپلیر ویندوزی که نصب می کنید دچار مشکل شده . سعی کنید مدیا پلیر 11 را روی سیسمتون نصب کنید .

مشکل اخر هم که به نظر میاد رفع شده .

موفق باشید .

ahora50002000
06-03-2008, 22:31
با سلام

mahdi7610
06-03-2008, 23:01
دوست عزیز شما چند بار این سوال را تکرار می کنید . پست بالایی را نگاه کنید این سوال دوبار تکرار شده

ahora50002000
07-03-2008, 17:49
ببخشید نمی دانم چرا اینطور شد منظوری نداشتم