PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و حل مشکلات در مورد فایل‏های تصویری و فیلمهای دانلودی

صفحه ها : 1 2 3 4 5 [6]

Nocturne
01-02-2012, 17:33
هم آنتی ویروس درست کار میکنه. هم این مشکل رو روی 3-4 تا ویندوز 7 دیگه هم داشتم . حدود 6-7 ماه پیش اولین بار تست کردم . از اون موقع تا الان ویندوز هم عوض شده . و ورژن جدید تری نصب کردم. .

من ذهنم به جایی قد نمیده جز اینکه سخت افزار خراب باشه! یا توانش کم باشه و مثلا خوب نتونه با سون کار کنه
دوستانِ دیگه اگه میدونن کمک بدن

Rhodes
18-02-2012, 10:17
دوستان من یه فیلم دانلود کردم که توی 4 پارت هست که 01 - 02 - 03 - 04 هست ....
چه طوری باید این ها رو به هم بچسبونم .....
ممنون.

I-Tech
19-02-2012, 17:57
دوستان من یه فیلم دانلود کردم که توی 4 پارت هست که 01 - 02 - 03 - 04 هست ....
چه طوری باید این ها رو به هم بچسبونم .....
ممنون.

با برنامه HJ-Split میتونی انجام بدی،از لینک زیر بگیر:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Farhad
22-02-2012, 20:16
این فایلی که پسوند .nfo داره و با بعضی از فیلمها دانلود میشه ، چه نوع فایلی است ؟ :11:
باید حذف بشه یا خیر ؟

taghi_ramzi
22-02-2012, 20:23
این فایلی که پسوند .nfo داره و با بعضی از فیلمها دانلود میشه ، چه نوع فایلی است ؟ :11:
باید حذف بشه یا خیر ؟
اطلاعات آپلودر و سایت مبدا و از اینجور اباطیله.
پاک کردنش هم بلااشکاله و برخی گفتن که مستحب هم هست !

Nocturne
10-03-2012, 07:51
این فیلمها که تو عنوانش dual audio نوشته یعنی به دو زبون صدا داره ؟

meisam317
10-03-2012, 09:22
سلام بچه ها من فیلم notting hill رو با فرمت عجیب a00 a01 ....a05 دانلود کردم حالا نمی تونم بزش بکنم . کسی میتونه کمک بکنه :31:
ممنون:11:

Nocturne
10-03-2012, 09:29
سلام بچه ها من فیلم notting hill رو با فرمت عجیب a00 a01 ....a05 دانلود کردم حالا نمی تونم بزش بکنم . کسی میتونه کمک بکنه :31:
ممنون:11:

یحتمل با برنامه hj split است

---------- Post added at 09:29 AM ---------- Previous post was at 09:27 AM ----------

؟.............

+

فیلم مانی بال رو گرفتم.. به صورتی بود که ظاهرا باید با hj split وصل میشد ولی نمیشه . پارتهاش عجیبه . به این صورت:

Mnybll-2011-720p_IMDB-DL.Com.mkv.001
Mnybll-2011-720p_IMDB-DL.Com.mkv_2
Mnybll-2011-720p_IMDB-DL.Com.mkv_3.003
Mnybll-2011-720p_IMDB-DL.Com.mkv_3
Mnybll-2011-720p_IMDB-DL.Com.mkv_4

چرا اینطوریه ؟ تو hj هم که میخوام پارت اولش رو باز کنم اصلا نشونش نمیده (جزو فرمتی که hj باید بازش کنه نیست یعنی)

I-Tech
10-03-2012, 11:59

آره، احتمالا هم یکی صدای اصلیش هست و اونیکی دوبلش به زبون دیگه.

فیلم مانی بال رو گرفتم.. به صورتی بود که ظاهرا باید با hj split وصل میشد ولی نمیشه . پارتهاش عجیبه . به این صورت:

Mnybll-2011-720p_IMDB-DL.Com.mkv.001
Mnybll-2011-720p_IMDB-DL.Com.mkv_2
Mnybll-2011-720p_IMDB-DL.Com.mkv_3.003
Mnybll-2011-720p_IMDB-DL.Com.mkv_3
Mnybll-2011-720p_IMDB-DL.Com.mkv_4

چرا اینطوریه ؟ تو hj هم که میخوام پارت اولش رو باز کنم اصلا نشونش نمیده (جزو فرمتی که hj باید بازش کنه نیست یعنی)
پسوند آخرشون همینه یا چیز دیگست؟( از folder and search options تیک Hide extensions for known file types
رو بردار ببین همینه پسوندشون؟)
اگه همین بود یحتمل:31: با برنامه HJ-Split باید باز بشه، پسوند فایل ها رو به 001 و 002 و ... تغییر بدید ببینید مشه یا نه!

Hamid Hamid
04-04-2012, 15:07
سلام دوستان ...

من چند تا فيلم دانلود كردم ... از جمله فيلم هاي جديد مثل War House و ... نسخه ي Blue ray & 720 كه اينا رو من ريختم روي USB و وصل كردم به تلويزيون تا توي تي وي ببينمشون ... اما خب اينا اصلا هيچ زيرنويسي نداره خود فايل اصلي !

من حتي خود فايل اصلي رو با يه زيرنويسش ( هماهنگ ) داخل يه پوشه ريختم و باز امتحان كردم كه تلويزيون هيچ زيرنويسي رو نشون نداد.

مي خواستم ببينم راهي هست كه اين فايل ها رو با زيرنويس و روي فلش در تلويزيون ببينم يا نه كلا بايد بيخيالش بشم.

ممنون ميشم راهنمايي كنيد ...

imanpod
04-04-2012, 15:31
سلام دوستان ...

من چند تا فيلم دانلود كردم ... از جمله فيلم هاي جديد مثل War House و ... نسخه ي Blue ray & 720 كه اينا رو من ريختم روي USB و وصل كردم به تلويزيون تا توي تي وي ببينمشون ... اما خب اينا اصلا هيچ زيرنويسي نداره خود فايل اصلي !

من حتي خود فايل اصلي رو با يه زيرنويسش ( هماهنگ ) داخل يه پوشه ريختم و باز امتحان كردم كه تلويزيون هيچ زيرنويسي رو نشون نداد.

مي خواستم ببينم راهي هست كه اين فايل ها رو با زيرنويس و روي فلش در تلويزيون ببينم يا نه كلا بايد بيخيالش بشم.

ممنون ميشم راهنمايي كنيد ...
بستگی داره تلویزیونت چی باشه . مثلا مدل های جدید سامسونگ (حتی بعضی قدیمی هاش) + LG زیرنویس srt رو اگه با فایل فیلم هم نام باشه راحت پخش میکنن . حتی اگه زمانش هماهنگ نباشه ، با سامسونگ میتونی با خود تلویزیون زیرنوس رو عقب جلو کنی . زبون رو هم باید Arabic بذاری .
ولی مثلا سونی srt رو پشتیبانی نمیکنه .

taghi_ramzi
04-04-2012, 15:33
اگه تلویزیون به هیچ صراطی مستقیم نباشه ، فیلم فقط باید مجدداً با زیرنویس رندر بشه.
با نرم افزاری مثل Xilisoft video converter به صورت زیر میشه زیرنویس رو سوار فایل اصلی کرد:

47391

1: انتخاب فایل فیلم مورد نظر با این دکمه
2: انتخاب فایل زیرنویس مورد نظر با این دکمه
3: انتخاب فرمت مقصد با این دکمه

hessi19
04-04-2012, 21:20
3-4تا از آخرین فیلم هایی که دانلود کردم مشکل افت تصویر دارن .. هر 2-3 ثانیه کند میشن . codec هم نصب کردم ..
؟؟؟؟؟
این مشکل فقط فیلم های جدید دارن

کمک لطفا

zed2
20-04-2012, 20:53
بچه ها ما پلیری داریم که بتونه ویدیو های 10 بیت رو بدون تنظیم کردن خاص رندر کنه بده؟؟؟؟:13:

zed2
24-04-2012, 00:02
ظاهرا بچه ها هنوز سراغ 10bit نرفتن که خبری ازش نیست .......:13:
یک سری مطالب بدست اوردم که گرچه برای الان زیاد راحت نیست ولی بهتر از هیچی است...( تو این بین هم مسئله ساب هایی که عدد تو پلیر نشون می دادن رو هم فهمیدم چی هست بالاخره):31:
ولی فکر کنم بهتره یک معرفی اولیه بزارم که بعدا که ریپ کننده ها می رن سمتش ملت نمونن قضیه چیه...:5:

aluminum
24-04-2012, 14:13
ظاهرا بچه ها هنوز سراغ 10bit نرفتن که خبری ازش نیست .......:13:
یک سری مطالب بدست اوردم که گرچه برای الان زیاد راحت نیست ولی بهتر از هیچی است...( تو این بین هم مسئله ساب هایی که عدد تو پلیر نشون می دادن رو هم فهمیدم چی هست بالاخره):31:
ولی فکر کنم بهتره یک معرفی اولیه بزارم که بعدا که ریپ کننده ها می رن سمتش ملت نمونن قضیه چیه...:5:

فکر کنم شما اطلاعاتتون از بقیه بیشتر باشه در این زمینه ها
ما منتظر اطلاعات شما در این زمینه هستیم

vtn54
24-04-2012, 14:57
بچه ها ما پلیری داریم که بتونه ویدیو های 10 بیت رو بدون تنظیم کردن خاص رندر کنه بده؟؟؟؟:13:

سلام

Potplayer این فایلها را بدون مشکل پخش می‌کند ولی فرمت را به 8bit تغییر می‌دهد اگر می‌خواهید فایلهای تصویری Hi10bit را بدون تغییر و با بهترین کیفیت تماشا کنید بهتر است از MadVR به عنوان Video Renderer استفاده کنید(البته اگر یک کارت گرافیک متوسط به بالا دارید).

نمایش یک فایل Hi10bit با تنظیمات نامناسب:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نمایش یک فایل Hi10bit با تنظیمات مناسب:

zed2
24-04-2012, 19:51
فکر کنم شما اطلاعاتتون از بقیه بیشتر باشه در این زمینه ها
ما منتظر اطلاعات شما در این زمینه هستیم
vtn54 از من ماهر تر است.:31:
هنوز فایل 10 بیت ام طول میکشه تموم شه ولی نرم افزار MadVR نصب کردم ( و چند جور راهنما باسه تنظیم کردن دارم هر کدوم درست کار کرد و اسون تر بود ان روش رو می گم.)

سلام

Potplayer این فایلها را بدون مشکل پخش می‌کند ولی فرمت را به 8bit تغییر می‌دهد اگر می‌خواهید فایلهای تصویری Hi10bit را بدون تغییر و با بهترین کیفیت تماشا کنید بهتر است از MadVR به عنوان Video Renderer استفاده کنید(البته اگر یک کارت گرافیک متوسط به بالا دارید).

نمایش یک فایل Hi10bit با تنظیمات نامناسب:

نمایش یک فایل Hi10bit با تنظیمات مناسب:

شما از کدوم راهنما باسه تنظیم کردن استفاده کردین ؟ لینک می دین؟:20:
راهنمای دیگری هم چک کردین؟

اره یکی از نکاتی که منم دیدم همین بود که حتی اگر پخش شد فکر نکنین دارین 10 بیت می بینین ممکنه تبدیل به 8 بیت شده باشه و کیفیتش خراب شده باشه.....:27:
راستش بعضی راهنما ها مثل هفت خان رستمه باسه اجرا کردن.....ببینم موفقیتی در درست پخش کردنش پیدا می کنم یا نه:31:

vtn54
24-04-2012, 21:50
سلام

متاسفانه اگر بخواهید بهترین کیفیت را داشته باشید باید از هفت خان رستم رد شوید :27:
اگر یک راهنمای کامل می‌خواهید بسته به پلیری که استفاده می کنید یکی از موارد زیر را انتخاب کنید:

1.اگر از MPC-HC استفاده می‌کنید:

2.اگر از Potplayer استفاده می‌کنید:

البته یک روش ساده تر هم این است که Klite-Mega Codec Pack را که حاوی MPC-HC و MadVR است نصب کنید و حین نصب گزینه های مربوط به آنها را انتخاب کنید و تمام.

MadVR بهترین Video Renderer موجود است برای اینکه کیفیت آن را با سایر رقبایش مقایسه کنید::27:

موفق باشید.

CafeNet999
04-05-2012, 04:42
بعد از سالها یه پستی بزنیم :دی
واسه 10bit این مطلب رو مطالعه کنید.یه فایل html توی فولدر هستش که اصل کاری همونه :دی
10Bit ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

omid-p30
15-05-2012, 11:57
سلام.

من از سایت پرشن یوزر هر چی فیلم دانلود میکنم، موقع باز کردن فایل های فشرده این ارور رو میده.

CRC failed in the encrypted file Goodfellas.1990.720p-(PersianUser.com).mkv. Corrupt file or wrong password.

repair و همینطور گزینه keep broken files هم فایده نداره.

باید چکار کرد ؟

ممنون.

Mohammad.7225
16-05-2012, 21:27
سلام.

من از سایت پرشن یوزر هر چی فیلم دانلود میکنم، موقع باز کردن فایل های فشرده این ارور رو میده.

CRC failed in the encrypted file Goodfellas.1990.720p-(PersianUser.com).mkv. Corrupt file or wrong password.

repair و همینطور گزینه keep broken files هم فایده نداره.

باید چکار کرد ؟

ممنون.
اگه مطمئنید که پسورد فایل درسته با 7-zip اکسترکت کنید تا اونجاهاییکه جا داشته باشه اکسترکت میشه:46:

omid-p30
17-05-2012, 09:54
اگه مطمئنید که پسورد فایل درسته با 7-zip اکسترکت کنید تا اونجاهاییکه جا داشته باشه اکسترکت میشه:46:
بله، کمیش رو به زحمت اجرا کرد، اما فیلم ناقص که به درد نمیخوره.

تعجب میکنم چرا هر چی فیلم از اون سایت میگیرم اینطوری میشه. خب یکبار فایل ها ناقص دانلود میشند نه همیشه.

pandemonium
08-06-2012, 14:00
سلام

بعضا پیش میاد ویدیویی که دانلود کرده ام، در لحظات خاص و کاملا معین، صدای فیلم به کل قطع میشه.
مثلا فرض کنید در لحظه 6:34 و همچنین لحظه 23:17 و 47:12 فیلم.

وقتی فیلم به این لحظات میرسه، صدا به کل قطع میشه. در صورتی که برای تصویر هیچ مشکلی وجود نداره.
و برای اینکه صدا رو از دست ندم مجبورم از روی این لحظه های مشخص، پرش کنم و بزنم جلو تا به این لحظات برنخورم.

-اساسا دلیل این مشکل چیه؟
احتمالا میگین خود فایل ویدیویی مورد نظر مشکل داره، خوب این واضح هست. منظورم دلیل فنی هست که این مشکل خاص بوجود میاد.

- و اینکه آیا روشی راه حلی چیزی برای تصحیح و تعمیر این مشکل وجود داره ؟

taghi_ramzi
09-06-2012, 00:11
یعنی اگه مثلاً ثانیه 23:17 فیلم رو ببینید ، صدای فیلم تا آخرش قطع می شه؟
فایل رو رو سیستم یا پلیر دیگه امتحان کردید؟

من تا حالا با همچین مشکلی برخورد نکردم ، ولی اگه این مشکل را با همه فایلها
و با همه پلیرها دارید ، قضیه جدیه و باید بیشتر توجه کنید
ممکنه یه مشکل اساسی با هارد باشه.

pandemonium
09-06-2012, 06:07
یعنی اگه مثلاً ثانیه 23:17 فیلم رو ببینید ، صدای فیلم تا آخرش قطع می شه؟
بله دقیقا.

فایل رو رو سیستم یا پلیر دیگه امتحان کردید؟
روی چند تا پلیر امتحان کردم و همین مشکل وجود داشته.
از جمله در KMPlayer و مدیا پلیر خود ویندوز XP.

من تا حالا با همچین مشکلی برخورد نکردم ، ولی اگه این مشکل را با همه فایلها
و با همه پلیرها دارید ، قضیه جدیه و باید بیشتر توجه کنید
ممکنه یه مشکل اساسی با هارد باشه.
با همه فایل های ویدیویی که این مشکل رو ندارم.
کم پیش اومده که یک فایل ویدیویی چنین مشکلی داشته باشه ولی بعضا پیش اومده و سابقه داشته با این مشکل برخورد کنم.

مشخص هست که ایراد از اون فایل ویدیویی دانلود شده هست ، ولی میخواستم ببینم آیا راهی هست برای اینکه یک جوری این مشکلش برطرف بشه.
مثلا برنامه ای چیزی باشه که روی "بخش صوتی" ویدیو پردازش و عملیات هایی بتونه انجام بده یا مثلا بتونه تعمیر کنه !

حتی اگر راه دیگه ای نیست، بشه یک جوری اون لحظه های معین از کل ویدیو (و یا بخش صوتی ویدیو) حدف بشند بلکه این مشکل برداشته بشه! شاید اگر اون ثانیه های معین حدف بشند این مشکل هم حدف بشه! نمیدونم!

اصلا میشه چنین کاری کرد که بشه با برنامه ای ،به یک باره لحظه های کوتاهی از ویدیو رو حذف کرد و برنامه خودش کل ویدیو رو دوباره مونتاژ و بازسازی کنه؟! (یعنی بدون اینکه نیاز باشه ویدیو رو به چند قسمت مجزا تکه تکه کرد و تکه معیوب رو حذف کرد و دوباره تکه ها رو بهم چسباند و اینها !)

چون چندین لحظه مشکل ساز در اون ویدیو وجود داره و اذیت کننده هست هی بخوایم بارها تکه تکه کنیم و بهم بچسبونیم!

ضمن اینکه میخواستم یه راه حل کلی و معقول برای این مشکل قطع شدن صدا در حین پخش ویدیو پیدا کنم که بعضی وقتها پیش میاد.

taghi_ramzi
09-06-2012, 08:32
در واقع شما نرم افزاری می خواید که بدون رندر کردن مجدد ، اون تیکه خراب رو حذف کنه
یکی دو بار فیلمهای بنده که خراب بودن ، نرم افزارهایی دانلود کردم برای تعمیرشون
ولی ضمن اینکه فیلم رو مجدد رندر می کردن ، نتیجه قابل قبولی هم نمی دادن

شما یه سرچی بکن برای نرم افزار با کلید واژه video repair ، یکی دو تا از نتیجه ها رو تست کن ببین چی میشه.

Mohammad.7225
09-06-2012, 16:32
شما با vlc پخش کنی مشکلی پیش نمیاد

pandemonium
10-06-2012, 19:03
شما با vlc پخش کنی مشکلی پیش نمیاد

با VLC هم امتحان کردم باز همین مشکل وجود داره.

عجیبه اگه دیگرانی که با فایل های ویدیویی زیاد سر و کار دارند تا حالا به همچین موردی برنخورده اند.
چون خودم چند بار به این مشکل برخورده ام نه فقط روی کامپیوتر خودم، روی کامپیوترهای دیگه هم فایل مشکل دار ازین نوع ، دیده ام.

piishii
11-06-2012, 10:53
با VLC هم امتحان کردم باز همین مشکل وجود داره.

عجیبه اگه دیگرانی که با فایل های ویدیویی زیاد سر و کار دارند تا حالا به همچین موردی برنخورده اند.
چون خودم چند بار به این مشکل برخورده ام نه فقط روی کامپیوتر خودم، روی کامپیوترهای دیگه هم فایل مشکل دار ازین نوع ، دیده ام.
سلام
محمد جان من تا حالا به پرش صدا برنخوردم
مشکلات تصویر و به همریختگی آن رو داشتم ولی اینی که شما میگی من تا حالا ندیدم و موردهایی هم که خودم مواجه بودم به خاطر مشکل فایل بوده یا بد ریپ شده بوده یا بد دانلود شده بوده
ولی این یکی شما.....

CRIS Joon CR7
15-06-2012, 10:57
من این فیلم رو دانلود کردم ولی توی 4 تیکه هر کدوم حدود 200 مگی بود.

حالا چیکارش کنم؟
میخوام بچسبونمشون به هم با نرم افزار هایی که دارم تبدیل میشه ولی فقط اولیش و اونای دیگه اصلا تو نرم افزار هایی که دارم لود نمیشن.
چیکار کنم؟

taghi_ramzi
15-06-2012, 11:53
سلام
p2,p3وp4 که تو اسم فایلهای دو تا چهار هستن رو همه رو به p1 تغییر بدید.
فایلها باید همه دقیقاً هم نام باشن .

pandemonium
16-06-2012, 01:04
سلام
محمد جان من تا حالا به پرش صدا برنخوردم
مشکلات تصویر و به همریختگی آن رو داشتم ولی اینی که شما میگی من تا حالا ندیدم و موردهایی هم که خودم مواجه بودم به خاطر مشکل فایل بوده یا بد ریپ شده بوده یا بد دانلود شده بوده
ولی این یکی شما.....

به... سلام

: )

مسلما مشکل از همون فایل ویدیو هست. تقصیر خود دانلود کردنم هم شد.
وسط دانلود با IDM بودم که کامیپوتر ریست ناگهانی شد و خب میدونی که احتمال خراب شدن فایل تو این شرایط بالاست.
ولی چون دیگه اواخر دانلود بود ادامه دادم دانلود رو که تموم شد.

که بعدش فایلش این جوری شد.
(حتی میتونست مشکل ازین بدتر بوجود بیاد براش)

چون حجم ویدیوش نسبتا بالا هست با این اینترنت الانم سخت هست دوباره از اول بگیرمش.

گفتم ببینم آیا میشه یک جوری صدای ویدیو رو تصحیح کرد و مثلا لحظه های خرابی رو حذف کرد؛ که گویا کاریش نمیشه کرد.

ممنون : )

S0R3N4
16-06-2012, 02:46
سلام دوستان
به فرض ما یه فیلم داریم که نمیدونیم FPS اون چنده تا زیرنویس مناسب با اون رو پیدا کنیم!!
از کجا میشه FPS فیلم هایی که تو هارد هستن رو دید؟؟
و همینطور چطور میشه FPS زیرنویس هایی که داریم رو بفهمیم؟؟

lovely_killer
16-06-2012, 03:27
من این فیلم رو دانلود کردم ولی توی 4 تیکه هر کدوم حدود 200 مگی بود.

حالا چیکارش کنم؟
میخوام بچسبونمشون به هم با نرم افزار هایی که دارم تبدیل میشه ولی فقط اولیش و اونای دیگه اصلا تو نرم افزار هایی که دارم لود نمیشن.
چیکار کنم؟

حذف شود...........

سلام

دوست من توضیحتون صحیح بود نیاز نبود پاک بشه. :20:

شما با استفاده از نرم افزار hjsplit میتونید فایل ها رو یکی کنید.حجمش 300kb :46:
پارت های شما همنام نیستن. ابتدا نام تمامی پارت ها رو یکی کنید ولی پسوند رو تغییر ندین. 4 پارت به این شکل باشن:
leon.mkv.001, leon.mkv.002, leon.mkv.003, leon.mkv.004

بعد نرم افزار HJsplit رو اجرا کنید و join رو بزنید و از قسمت input files فایل leon.mkv.001 رو پیدا و انتخاب کنید و روی گزینه ی start کلیک کنید.
در آخر شما یک فایل leon.mkv در فولدر مربوطه دارین که میتونید اجراش کنید :46:

:11:

به... سلام

وسط دانلود با IDM بودم که کامیپوتر ریست ناگهانی شد و خب میدونی که احتمال خراب شدن فایل تو این شرایط بالاست.

چون حجم ویدیوش نسبتا بالا هست با این اینترنت الانم سخت هست دوباره از اول بگیرمش.

گفتم ببینم آیا میشه یک جوری صدای ویدیو رو تصحیح کرد و مثلا لحظه های خرابی رو حذف کرد؛ که گویا کاریش نمیشه کرد.

دوست من اینجا رو یه چک بکن شاید جواب بده ولی احتمالش کمه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] download.com/learn2/ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

taghi_ramzi
16-06-2012, 12:40
سلام دوستان
به فرض ما یه فیلم داریم که نمیدونیم FPS اون چنده تا زیرنویس مناسب با اون رو پیدا کنیم!!

نیازی به دونستن fps نیست که!
یه زیرنویس دانلود می کنید ، اگه زمانبندیش درست بود که هیچ ، اگه نبود یه ورژن دیگه دانلود می کنید
یا با نرم افزار سابتایتل ورکشاپ زمان بندیشو درست می کنید.کلاً fps مبنای درستی برای دانلود زیرنویس نیست.

برای دیدن fps فیلمها اکثر نرم افزارهای پلیر گزینه هایی مثل پراپرتیز یا اینفورمیشن دارن که اونجا میشه جزییات فایل رو دید
ضمن اینکه می تونید از نرم افزار Gspot codec information استفاده کنید که همراه k-lite codec pack نصب میشه.

Alastoor
16-06-2012, 14:42
به... سلام

سلام
اگر فایلی که دانلود کردید در تورنت موجود باشه هم می تونید فایل ناقص رو با جایگزینی با فایلی که قراره از طریق تورنت دانلود بشه تکمیل کنید

سلام دوستان

سلام
در کا ام پلیر Alt+J رو بزنید (media info) مقدار Frame Rate رو می تونید ببینید
ابتدا چک می کنید که ناهماهنگی زیرنویس به خاطر FPS هست یا فقط باید Delay بدید
اگر می بینید که مثلا با تاخیر زمانی ابتدای فیلم هماهنگ میشه ولی مثلا میانه ی فیلم باز ناهماهنگه مشکل به احتمال بالا از ناهماهنگی FPS هست
برای تصحیح FPS هم از برنامه های مختلفی مثل Subtitle Workshop, Subtitle Edit و ... برای زیرنویس های متنی (srt , ... ) و از Vobsub Cutter, Subtitle Creator و ... برای زیرنویس های غیر متنی (sub-idx و ... ) می تونید استفاده کنید
در این برنامه ها یک محل برای وارد کردن FPS کنونی زیرنویس و یک محل برای وارد کردن FPS جدید وجود داره
FPS جدید رو که از روی مشخصات فایل ویدیویی به شکلی که گفته شد می بینید
ولی برای FPS اولیه باید بین چند مقدار معمولی که برای FPS هست (23.976 , 25 , 29.97 و ... ) آزمون و خطا کنید
مثلا اگر FPS فیلم شما 25 هست بهترین حدس برای FPS اولیه 23.976 میتونه باشه
البته در بعضی سایت های دانلود زیرنویس نظیر subscene مقدار FPS زیرنویس ها هم معمولا درج میشه

Nocturne
29-06-2012, 16:24
سلام. یه فیلم گرفتم 5 پارته فایلش رو اکسترکت نمیکنه . این ارورش:

اینم لینکهاش فقط لینک پارت یک رو گم کردم

پسوردم تو اونجایی که لینکها رو برداشتم اینو زده بود: worldfree4u.com

Mohammad.7225
29-06-2012, 19:17
سلام. یه فیلم گرفتم 5 پارته فایلش رو اکسترکت نمیکنه . این ارورش:

اینم لینکهاش فقط لینک پارت یک رو گم کردم

پسوردم تو اونجایی که لینکها رو برداشتم اینو زده بود: worldfree4u.com

یکی از فایل ها رو نگرفتی
Uploadbaz Download Links: Part-1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Part-2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Part-3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Part-4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Part-5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Password:worldfree4u.com

||Download Via Single Resumable Download Links Size: 847MB||
Uploadorb ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Jumbofiles ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Uploadbaz ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Filekeen ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Amonshare ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Ravishare ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Muchshare ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Glumbouploads ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Hipfile ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

||Download Movie Via Resumable 170Mb RAR Parts Size: 847MB||
Uploadorb Download Links: Part-1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Part-2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Part-3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Part-4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Part-5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Jumbofile Download Links: Part-1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Part-2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Part-3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Part-4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Part-5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Uploadbaz Download Links: Part-1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Part-2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Part-3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Part-4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Part-5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Ravishare Download Links: Part-1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Part-2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Part-3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Part-4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Part-5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Filekeen Download Links: Part-1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Part-2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Part-3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Part-4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | Part-5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اصلاح:

فایل دانلودی Repair کنید اگه درست نشد مشکل از دانلوده!
و فقط میتونید با 7-Zip یه بخشهایی از فیلمو ببینید(-بخشهای خراب)

Nocturne
30-06-2012, 21:14
اصلاح:

فایل دانلودی Repair کنید اگه درست نشد مشکل از دانلوده!
و فقط میتونید با 7-Zip یه بخشهایی از فیلمو ببینید(-بخشهای خراب)
دونه دونه باز کردم repair زدم فایده نداشت

تو پیامی که میده از پارت 4 ایراد گرفته درحالیکه اونم مثل بقیه 170 مگ کامل اومده .
ارور بعدیشم پسورده اما بعد از انجام پروسه اکسترکت میده. در حالیکه اگه پسورد واقعا غلط بود اصلا پروسه اکسترکت انجام نمیشد

Mohammad.7225
30-06-2012, 21:40
دونه دونه باز کردم repair زدم فایده نداشت

تو پیامی که میده از پارت 4 ایراد گرفته درحالیکه اونم مثل بقیه 170 مگ کامل اومده .
ارور بعدیشم پسورده اما بعد از انجام پروسه اکسترکت میده. در حالیکه اگه پسورد واقعا غلط بود اصلا پروسه اکسترکت انجام نمیشد

4 رو دوباره بگیرید من یه فایل گرفتم از تورنت بعد کل فایلاش ردیف بود ولی از 3 و 7 ایراد میگرفت تا اینکه دوره گرفتمش!

Mohammad.7225
30-06-2012, 22:32
من یه فایل از یه سریال گرفتم ولی بصورت آهسته پخش میشه نمیدونم چه مرگشه!!
این لینک Sample ش که خودم آپلود کردم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ویرایش : مشکلم حل شد ردیف شده.

CRIS Joon CR7
30-06-2012, 22:33
من این فیلم رو با این رو با این زیرنویس دانلود کردم ولی نرم افزارهای تبدیلی که دارم نمیتونن فایل های زیرنویسشو بچسبونن به فیلم
فقط از فرمت SRT پشتیبانی میکنند.
با چی درستش کنم؟

Mohammad.7225
03-07-2012, 18:05
من این فیلم رو با این رو با این زیرنویس دانلود کردم ولی نرم افزارهای تبدیلی که دارم نمیتونن فایل های زیرنویسشو بچسبونن به فیلم
فقط از فرمت SRT پشتیبانی میکنند.
با چی درستش کنم؟
برین به آدرس زیر:

من یه فایل از یه سریال گرفتم ولی بصورت آهسته پخش میشه نمیدونم چه مرگشه!!
این لینک Sample ش که خودم آپلود کردم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کسی جوابی پیدا نکرد؟؟

ویرایش : مشکلم حل شد ردیف شده.

CRIS Joon CR7
07-07-2012, 17:35
دوستم تازه ویندوز عوض کرده و زیرنویس فیلم هاش به صورت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نمایش داده میشه.
میدونم باید بره تو کنترل پنل یه چیزی رو تنظیم کنه اون چیه؟
تا زیر نویس به فارسی نمایش بده؟

Mohammad.7225
07-07-2012, 18:09
دوستم تازه ویندوز عوض کرده و زیرنویس فیلم هاش به صورت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نمایش داده میشه.
میدونم باید بره تو کنترل پنل یه چیزی رو تنظیم کنه اون چیه؟
تا زیر نویس به فارسی نمایش بده؟
فکرکنم عکس گویای همه چیز باشه.
کلیک کن تا بزرگ شه!!!

Scary Feelings
12-07-2012, 13:13
سلام , من یه فیلم دانلود کردم با فرمت mkv حالا پلی که میکنم با هر پلایری صداش حالت خش دار هست! ایراد از کارت صدا هست یعنی یا از فیلم؟ درست نمیشه؟

Retired User
15-07-2012, 08:58
فیلم هایی که به این صورت هستن باید چی کارشون کنم؟
x.wmv.001
x.wmv.002
x.wmv.003

CRIS Joon CR7
15-07-2012, 11:23
فیلم هایی که به این صورت هستن باید چی کارشون کنم؟
x.wmv.001
x.wmv.002
x.wmv.003

نرم افزار hjsplit رو دانلود کن
حجمش 100 کیلوبایته
بعدش با اون فایل ها رو Join کن تا بت یه فایل کامل تحویل بده:11:

M . Sayid
15-07-2012, 16:10
با کدوم برنامه میشه زیرنویسو به فیلم MKV چسبوند جوری که اگه بریزیم تو فلش وصل کنیم به TV زیرنویسم نشون بده ؟
چنتا برنامه امتحان کردم فایده نداشته !

CRIS Joon CR7
15-07-2012, 16:16
با کدوم برنامه میشه زیرنویسو به فیلم MKV چسبوند جوری که اگه بریزیم تو فلش وصل کنیم به TV زیرنویسم نشون بده ؟
چنتا برنامه امتحان کردم فایده نداشته !

اگه با روش هایی که کردید نشد (یعنی فایل رو تبدیل نکردید فقط زیرنویس رو Add کردید و TV نخوند خب پشتیبانی نمیکنه TV تون )
ولی با نرم افزار های کنورتور میتونید خیلی راحت زیر نویس رو بچسبونید به فیلم:11:
Total Video Convertor
TMPGEnc 4.0 XPress
Wondershare Video Converter Platinum
اینم اسم چند تا نرم افزار معروف:11:

M . Sayid
15-07-2012, 19:00
اگه با روش هایی که کردید نشد (یعنی فایل رو تبدیل نکردید فقط زیرنویس رو Add کردید و TV نخوند خب پشتیبانی نمیکنه TV تون )
ولی با نرم افزار های کنورتور میتونید خیلی راحت زیر نویس رو بچسبونید به فیلم:11:
Total Video Convertor
TMPGEnc 4.0 XPress
Wondershare Video Converter Platinum
اینم اسم چند تا نرم افزار معروف:11:

یه بار تونستم اونکارو بکنم ولی دفعه بعد برنامه کار نکرد برای فایل های دیگه

lahij_web
03-08-2012, 00:43
سلام . بچه ها به داد برسید !!
مدتی قبل ، بعد از کلی سرچ و ... من Conquest 1453 (2012) DVDRip XviD-TASTE رو با حجم 703 مگ ( به طور کامل ) و با فرمت AVI دانلود کردم .
همراهش یه فایل TXT که در واقع INFO هست بود که Codec 2.5.1 رو باید نصب کنید . ( از این آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] or [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) . من نصبش کردم ، ولی با پلیرهای POT . MediaPlayer Classic , KM , FLV player هم تست کردم ...
یه نما از فیلم میاد و بعش پیغام اینکه شما باید این COdec رو نصب داشته باشید و برای اطلاعات بیشتر به فایل INFO که همراه فیلم هست مراجعه کنید ...
هر کاری کردم نشد که نشد :(
نکته جالب اینکه تو سایت ها و فروم های خارجی هم ظاهرا مشکل رو دارند و راه حلی پیشنهاد نشده .
اگر راهنمایی خاصی دارید ممنون میشم . وقعا تو کف این فیلم هستم !!!!

piishii
03-08-2012, 10:08
سلام
پهلوون از تورنت دانلود کردی ؟

lahij_web
03-08-2012, 11:57
از rodfile دانلود کردم . لیچره رودفایل نه !؟
خب یعنی فایل خرابه ؟ :((((

taghi_ramzi
03-08-2012, 19:48
اگه فیلمتون باز می شه و پیغامی نشون میده (داخل خود فیلم) که برید فلان کدک رو دانلود کنید ، فایل فیکه
راه حلش هم shift+delete

lahij_web
06-08-2012, 13:33
اگه فیلمتون باز می شه و پیغامی نشون میده (داخل خود فیلم) که برید فلان کدک رو دانلود کنید ، فایل فیکه
راه حلش هم shift+delete

آره تقـــیـ جون همین بلا سرم اومده ...
یعنی فایل Fake ه ؟!!! پس این حجمی که دانلود شده ...
راه حلی غیر از Del !؟؟؟
ممنون

amir_t6262
06-08-2012, 13:52
الکیه دیگه دوست من. اصلا اون فیلم نیست. شما الکی دانلود کردی. توصیه میکنم از منابع مطمئن فیلم دانلود کنی.اگر از تورنت میگیری، حتما به امتیازی که به فیلم دادند و کامنتهایش دقت کن.در بسیاری از سایتها، متاسفانه فایلهای الکی میگذارند. خصوصا فیلمهایی که هنوز اکران نشدند را مینویسند با کیفیت DVDRip.امتحانش هم ساده است. شما این را جستجو کن the hobbit 2012 dvdrip فیلمی که تازه آخر سال قراره اکران بشه الان The Hobbit An Unexpected Journey (2012) DVDRip XviD-IMAGiNE اش در اینترنت هست.بعد میای دانلود میکنی، میشه همین فایلی که شما گرفتی!

taghi_ramzi
06-08-2012, 18:03
فایلی که شما گرفتید ، در واقع یه عکسه که گذاشتنش با سرعت مثلاً 1000 فریم بر ثانیه پخش میشه
هیچ چیزی هم نمی تونه اینو عوض کنه!

بنده هم پیشنهاد می کنم فیلمها رو همیشه با پسوند avi بگیرید. چون avi اگه فقط 1 درصد دانلود بشه ، میشه
محتویاتشو دید ، احتمال تقلب توش کمتره.

lahij_web
07-08-2012, 13:34
فایلی که شما گرفتید ، در واقع یه عکسه که گذاشتنش با سرعت مثلاً 1000 فریم بر ثانیه پخش میشه
هیچ چیزی هم نمی تونه اینو عوض کنه!

بنده هم پیشنهاد می کنم فیلمها رو همیشه با پسوند avi بگیرید. چون avi اگه فقط 1 درصد دانلود بشه ، میشه
محتویاتشو دید ، احتمال تقلب توش کمتره.

الکیه دیگه دوست من. اصلا اون فیلم نیست. شما الکی دانلود کردی. توصیه میکنم از منابع مطمئن فیلم دانلود کنی.اگر از تورنت میگیری، حتما به امتیازی که به فیلم دادند و کامنتهایش دقت کن.در بسیاری از سایتها، متاسفانه فایلهای الکی میگذارند. خصوصا فیلمهایی که هنوز اکران نشدند را مینویسند با کیفیت DVDRip.امتحانش هم ساده است. شما این را جستجو کن the hobbit 2012 dvdrip فیلمی که تازه آخر سال قراره اکران بشه الان The Hobbit An Unexpected Journey (2012) DVDRip XviD-IMAGiNE اش در اینترنت هست.بعد میای دانلود میکنی، میشه همین فایلی که شما گرفتی!

عجب ! ممنون ممنون :) تقلب 800 مگی ندیده بودیم که خوشبختانه مستفیض شدیم !

Xx Hossein xX
23-09-2012, 21:00
سلام .
دوستان یه فیلم دانلود کردم دوبله‌ی روسی روشه، بعد هر کاری کردم نتونستم توی کی ام پلیر یا پلیرهای دیگه دوبله رو تغییر بدم.
راهی هستش که بشه کلا این دوبله ی روسی رو حذف کرد؟

ممنون.

Alastoor
23-09-2012, 21:33
سلام .
دوستان یه فیلم دانلود کردم دوبله‌ی روسی روشه، بعد هر کاری کردم نتونستم توی کی ام پلیر یا پلیرهای دیگه دوبله رو تغییر بدم.
راهی هستش که بشه کلا این دوبله ی روسی رو حذف کرد؟

ممنون.

سلام
خب من یک چند تایی از این دوبله های روسی دارم که در بیشترشون دوبله روی استریم اصلی انجام شده که در این حالت قابل جدا سازی نیست ولی بعضی هاشون هم هست که علاوه بر این دوبله ی روسی، صدای زبان اصلی فیلم هم همراهش هست . شما در kmplayer این مسیر رو چک کنید اگر فیلم دو یا چند کاناله باشه مشخص هست وگرنه که راه دیگه ای نداره
right click > audio > stream selection

Xx Hossein xX
25-09-2012, 20:36
سلام
خب من یک چند تایی از این دوبله های روسی دارم که در بیشترشون دوبله روی استریم اصلی انجام شده که در این حالت قابل جدا سازی نیست ولی بعضی هاشون هم هست که علاوه بر این دوبله ی روسی، صدای زبان اصلی فیلم هم همراهش هست . شما در kmplayer این مسیر رو چک کنید اگر فیلم دو یا چند کاناله باشه مشخص هست وگرنه که راه دیگه ای نداره
right click > audio > stream selection

چک کردم، سه تا گزینه داره: چپ، راست، هردو.
که تغییری نمیکنه هیچکدومشون.

Alastoor
25-09-2012, 23:38
چک کردم، سه تا گزینه داره: چپ، راست، هردو.
که تغییری نمیکنه هیچکدومشون.

سلام
فیلم وقتی فقط یک صدا داشته باشه در این بخش همین "چپ راست هر دو" میاد ...... پس فیلم شما فقط همین یک صدا که دوبله ی روسی روی استریم اصلی هست رو داره که خب قابل جداسازی نیست .

Pessimist
10-11-2012, 19:46
سلام دوستان
من یه فیلم دارم که از یه نفر دیگه گرفتم این فیلم رو با هر پلیری امتحان کردم اما پخش نمیشه یعنی ثانیه شمار حرکت میکنه اما هیچ تصویر یا صدایی نمیاد!
نمیدونم این مشکلم مال چیه!
کسی میتونه کمک کنه!

اینم اضافه کنم که فیلم کاملا سالمه چون تو یه سیستم دیگه امتحان کردم که دیدم خیلی راحت پخش شد!

مرسی

B3HZ@D
10-11-2012, 19:56
از Media Player Classic یا VLC player استفاده کردین ؟!
من هر وقت با همچین مشکلی مواجه میشم اون فایل رو با مدیا پلیر کلاسیک باز میکنم و مشکلی پیش نمیاد .

aluminum
10-11-2012, 19:57
حسین جان ممکنه مشکل از کدک باشه
میخواهی اخرین ورژن کدک رو نصب کن ببین مشکل حل میشه یا نه.البته اگر مطمئنی همین فایلی که داری درسته.شاید درست کپی نکرده باشی و یا...

Pessimist
10-11-2012, 20:03
از Media Player Classic یا VLC player استفاده کردین ؟!
من هر وقت با همچین مشکلی مواجه میشم اون فایل رو با مدیا پلیر کلاسیک باز میکنم و مشکلی پیش نمیاد .

سلام بله تقریبا از همه ی پلیرهای معروف استفاده کردم اما مشکل همچنان پابرجاست!

حسین جان ممکنه مشکل از کدک باشه
میخواهی اخرین ورژن کدک رو نصب کن ببین مشکل حل میشه یا نه.البته اگر مطمئنی همین فایلی که داری درسته.شاید درست کپی نکرده باشی و یا...

سلام علیرضا اتفاقا آخرین ورژن کدک رو هم از همین پی سی ورد دانلود کردم اما بازم پخش نکرد!

B3HZ@D
10-11-2012, 20:16
مدیا پلیر کلاسیک خیلی کم پیش میاد فایلی رو پخش نکنه !
فرمت فیلمی که میخوان تماشا کنین چیه ؟!

Pessimist
10-11-2012, 20:34
فرمت فیلم MKV هست!
راستش خودمم موندم چرا پخش نمیکنه معمولا مدیاپلیر کلاسیک همه فرمت ها رو خیلی راحت پخش میکنه اما اینو که پخش نکرد!

دیگه واقعا نمیدونم چیکار کنم!:41:

B3HZ@D
10-11-2012, 20:57
بعضی مواقع با نصب آخرین آپدیت کارت گرافیک و همچنین نصب آخرین ورژن DirectX این مشکلات برطرف میشه .
شما کارت گرافیکتون رو آپدیت کنید . من برای بعضی فایل ها با نصب آپدیت گرافیک مشکلم حل شد ولی توی همه موارد جواب نمیده.

MILAD MGH
10-11-2012, 21:27
آقا حسین این K-Lite Codec Pack 920 Full رو نصب کن. احتمالاََ حل میشه.

aluminum
10-11-2012, 23:16
بعضی مواقع با نصب آخرین آپدیت کارت گرافیک و همچنین نصب آخرین ورژن DirectX این مشکلات برطرف میشه .
شما کارت گرافیکتون رو آپدیت کنید . من برای بعضی فایل ها با نصب آپدیت گرافیک مشکلم حل شد ولی توی همه موارد جواب نمیده.

به نظرم اگر مشکل از کارت گرافیک باشه باید فیلم رو خراب پخش کنه.مثلا گیر کنه و یا اینکه صدا و تصویر هماهنگ نباشه و..
ولی اینکه اصلا پخش نکنه عجیبه

حسین جان مشخصات این فایلی رو که داری رو میتونی بگی.مثلا فیلم hd هست یا بیت ریت فیلم چقدره و ...

B3HZ@D
10-11-2012, 23:44
نه . دوستمون میگه فیلم پخش میشه و ثانیه شمار هم حرکت میکنه ولی تصویری ندارن .
من هم با یک سری از فایل های MKV همین مشکل رو داشتم که الان با آپدیت کارت گرافیک و نصب آخرین ورژن DirectX مشکلم حل شده .
ولی این مورد 100% جواب نمیده .

Pessimist
11-11-2012, 12:12
راستش کامپیوتر من اصلا کارت گرافیک نداره به خاطر اینکه باهاش بازی نمیکنم .اون کارت گرافیک قبلی رو هم قرض دادم به یه بنده خدایی که از پارسال تا حالا نیاورده!:eh:

میلاد جان این کی لایت رو هم نصب کردم اما بازم پخش نمیکنه!
+
علیرضا جان الان فیلم در دسترس نیست و مشخصات دقیقش رو نمیدونم فقط میدونم HD هست !
+
آقا بهزاد اگه یه لینک دانلود از آخرین ورژن دایرکت ایکس بدی ممنون میشم شاید با نصبش مشکل حل شد!

mohsenkezim0677
11-11-2012, 12:18
با برنامه PotPlayer امتحان کن برنامه خوبیه همه فرمتی رو میخونه من خودم امتحان کردم.

B3HZ@D
11-11-2012, 14:31
راستش کامپیوتر من اصلا کارت گرافیک نداره به خاطر اینکه باهاش بازی نمیکنم .اون کارت گرافیک قبلی رو هم قرض دادم به یه بنده خدایی که از پارسال تا حالا نیاورده!:eh:

+
علیرضا جان الان فیلم در دسترس نیست و مشخصات دقیقش رو نمیدونم فقط میدونم HD هست !
+
آقا بهزاد اگه یه لینک دانلود از آخرین ورژن دایرکت ایکس بدی ممنون میشم شاید با نصبش مشکل حل شد!

کامپیوتر شما کارت گرافیک نداره ؟! :sq_6:
شاید منظورتون اینه که Onboard ئه !

DirectX Redistributable June 2010 9.29.1974 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aluminum
11-11-2012, 15:09

+
+

به قول بهزاد احتمالا کارت گرافیک انبرده.
با این تفاسیر اگر فایلتون از لحاظ گرافیکی سنگین باشه ممکنه به خاطر اون باشه و شاید با اپدیت هم حل نشه چون کشش پخش اون فایل رو نداره.

برای خودم هم چنین اتفاقی افتاده بود که با تعویض کارت گرافیک حل شد.البته مشکل من عدم هماهنگی صدا و تصویر و شطرنجی شدن بود
ولی خب بی ضرر نیست گرافیک رو اپدیت کنی.شاید مشکل حل شد

B3HZ@D
11-11-2012, 15:25
فایل های MKV چون که فشرده هستن و در عین فشردگی کیفیت بالای فیلم هم حفظ شده برای پردازش قدرت بیشتری رو طلب میکنه
حالا اگه فایل HD هم باشه که سخت تر هم میشه.
زمانی که تصویر و صدا هماهنگی ندارن گفته شده که با آپدیت DirectX مشکل حل میشه . بهترین برنامه برای پخش فایل های MKV همون KM player حساب میشه.
از یک برنامه مکمل هم اسم برده شده برای این جور مواقع بنام Mediainfo که البته من اطلاعی از کاربرد و روش استفاده اون ندارم :31:

aluminum
11-11-2012, 19:32
میگم حسین جان اگر با اپدیت کارت گرافیک و نرم افزارها مشکلت حل نشد میخواهی رندرهای مختلف رو امتحان کن
و یا یک کدکی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که یکی از دوستان خیلی وقت پیش به من پیشنهاد داد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و مشکل رو تا حدودی حل کرد استفاده کن.نمیدونم این کدک با کم کردن کیفیت مشکل رو حل می کرد و یا نه؟!!!
شاید هم نسخه جدید تری از این کدک اومده باشه.ولی میخواهی فعلا این رو تست کن

Pessimist
11-11-2012, 20:13
بچه ها همه راه ها رو امتحان کردم به خدا اما جواب نداد که نداد!
فکر نمیکنم ربطی به حجم فیلم و اینا داشته باشه چون فیلمهایی که حجمشون خیلی بیشتر از این بود رو پخش کرده اما اینو پخش نمیکنه! البته یه مشکل دیگه هم وجود داره که اگه بگم شاید خندتون بگیره!
تا فردا شب ببینم چی میشه!

فقط دعا کنید این مشکل حل بشه بچه ها دیگه واقعا طاقتم تموم شده!

Ahmad
11-11-2012, 20:34
حسین نرم افزار ultra mkv converter رو نصب کن و فایل رو توش باز کن

ببین play میشه ؟

یا convert ـش کن، ببین جواب میده؟

...........
جدای از اینکه اینجا به نتیجه برسی یا نه، اینکه این چنین بچه‌ها کمک و همفکری می‌کنند واقعا ستودنیه.

CafeNet999
15-11-2012, 12:54
چی شد؟ فایل پخش شد یا نه؟؟
اگه هنوز مشکل دارید مشخصاتش رو از طریق برنامه Mediainfo اینجا قرار بدید ببینیم با چی طرفیم :دی

flying
18-01-2013, 14:43
سلام دوستان
فيلم The Impossible 2012 رو دانلود كردم بعد صداش 15 ثانيه از تصوير جلوتره
راهي داره كه بشه درستش كرد؟؟

taghi_ramzi
18-01-2013, 17:13
معمولاً پلیرها یه کلیدی دارن که باهاش میشه صدا رو شیفت داد
مثلاً تو مدیاپلیر کلاسیک که با کی لایت کدک پک نصب میشه ، دکمه های + و - صدا رو شیفت میدن.
تو آپشن صدای پلیرها هم معمولاً یه گزینه ای هست که این کار رو میشه دقیق با دادن زمان انجام داد.

thecrow
12-02-2013, 03:44
سلام
دوستان من فیلم killing them softly رو با کیفیت dvdrip و حجم 1.5 Gig دانلود کردم.
ولی متاسفانه صدا نداره.
چی کار باید کنم؟؟؟

kalantarahura
12-02-2013, 07:44
سلام
دوستان من فیلم killing them softly رو با کیفیت dvdrip و حجم 1.5 Gig دانلود کردم.
ولی متاسفانه صدا نداره.
چی کار باید کنم؟؟؟
سلام.مطمئنید که صدا نداره؟با پلیرهای مختلف امتحان کردین؟

One Minute
09-03-2013, 23:46
سلام مهندسان عزیز

من یک فیلم خیلی مهم رو میخوام اجرا کنم ، اما با ارور زیر مواجه میشم
واقعا اجرای این فیلم واسم خیلی مهمه ، لطفا کمک کنید !

عکس :

tanhae1
10-03-2013, 00:18
سلام دوست عزیز

به نظر من شما فیلمتان را با یک برنامه تبدیل فرمت ویدیوئی به فرمت دیگری تبدیل کنید شاید مشکل برطرف شود.

One Minute
10-03-2013, 00:29
سلام دوست عزیز

به نظر من شما فیلمتان را با یک برنامه تبدیل فرمت ویدیوئی به فرمت دیگری تبدیل کنید شاید مشکل برطرف شود.

دوست عزیز چند تا برنامه تبدیل فرمت های ویدئویی گرفتم ، همشون فیلم رو قبل تبدیل میخوان باز کنن
میشه یه برنامه خوب معرفی کنید دانلود کنم ؟

hfj
11-03-2013, 01:39
KM Player بعضی از فایل‌های MP4 رو پخش نمی‌کنه.
معمولاً چنین فایل‌هایی با برنامه‌ی VLC Media Player قابل روئت هستن: از اینجا دانلود کن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

One Minute
11-03-2013, 13:41
خیلی ممنونم دوست عزیز ، الان با این برنامه خواستم فایل رو باز کنم اما با همچین اروری مواجه شدم !
فرمت فایل من undf نیست که ! mp4 هست ! توی عکس هم فایلم رو مشخص کردم ، لطفا کمکم کنید خیلی مهمه واسم :n12::n16:
لینک عکس :

درضمن یه چیزی رو بگم ... این فایل توسط موبایل ( HTC Sensation ) گرفته شده ، در واقع 4-5 تا فیلم گرفته شده ، این فیلم که از همه مهم تره بالا نمیاد !
پیشاپیش ممنون از لطفتون :n12:

hfj
11-03-2013, 18:12
مرسی دوست عزیز می‌دونم پسوند فایلتون MP4 هست. منظور از undf که در برنامه‌ی VLC باهاش مواجه شدید، یعنی فایلتون Undefined هست. یعنی سیستم شما احتیاج به Codec مخصوص برای پخش فایل داره که خب به دلیل اینکه فایل شما با موبایل گرفته شده، مسلماً Codec اون فایل، روی سیستم عامل ویندوز (به طور پیش‌فرض) نیست. حالا شما یه کاری کن دوست عزیز. اول از همه، مجموعه K-Lite Codec Pack رو نصب کن: اینجا رو کلیک کن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=en&sclient=psy-ab&q=K-Lite+Codec+Pack+%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8% AF&oq=K-Lite+Codec+Pack+%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8% AF&gs_l=hp.3..0j0i22i30l3.43814.45560.3.45819.7.3.0.4 .4.1.764.1166.4-1j0j1.2.0.les%3B..0.0...1c.1.5.psy-ab.FGncDBkzqTw&pbx=1&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.43287494,d.d2k&fp=5f5c1b7c79913b10&biw=1280&bih=681). همون لینک اولی رو باز کن (K-Lite Mega Codec Packs v9.8.0) و فایل رو دانلود کن.

بعد از اینکه نصب کردی، با نرم‌افزارهای KM Player و VLC Media Player و حتی Media Player، فایلت رو اجرا کن. اگر پخش کرد که هیچی. اگر پخش نکرد باید ببینیم فایل شما دقیقاً به چه Codecی احتیاج داره که اون هم خیلی راحت میتونی با یه برنامه‌ی خیلی کم‌حجم به نام GSpot متوجه بشی: از اینجا دانلود کن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بعد از اینکه GSpot رو اجرا کردی، باید فایل MP4 رو بهش بدی تا بهت بگه به چه Codecی احتیاج داره. از منوی File گزینه‌ی Open رو بزن و فایل مورد نظر رو باز کن. حالا باید ببینی روبروی Codec، چی نوشته. مثلا من یه فایل باز کردم:

حالا باید اون عباراتی رو که برات میاره، توی گوگل سرچ کنی و Codec مخصوص رو دانلود کنی. همین!
اگر نتونستی پیدا کنی، همین جا بنویس تا برات پیدا کنیم :n05:
راستی یه سوال دوست عزیز، گفتی 4-5 تا از این فایل‌ها داری. بقیه‌ی اون فایل‌ها اجرا میشه؟
اگر بقیه‌ی فایل‌ها اجرا میشه و فقط فایل مورد نظر شما اجرا نمیشه، احتمال داره که فایلتون در کل Corrupt شده باشه. یعنی خراب باشه.
موفق باشی.

One Minute
13-03-2013, 01:25
سلام دوست عزیز ، ممنونم بابت زحمتی که کشیدید
K-Lite Codec Pack رو دانلود کردم ، نتیجه منفی بود !
GSpot رو دانلود کردم که Codec رو شناسایی کنم ، با همچین صحنه ای رو به رو شدم :
خب ... یعنی راه دیگه ای نیست ؟
درضمن ! آره بقیه فایل ها سالم هستند فقط این فایل ارور میده ! شاید چون که دور و بر 40 دقیقه ضبط داشت و خراب شد !
هممم ، در این صورت ، بالاخره این فایل 101 مگ حجم داره ، هیچ جوری نمیشه این 101 مگ رو نگاه کرد ؟ مثلا این ذهنیت رو داشته باشیم که نصف فیلم خراب شده و ضبط نشده ، نصف دیگه اش که 101 مگ حجم داره چی ؟

بازم ممنونم ، آخه واسم مهمه ... خیلی تشکر :n12::n12:

hfj
13-03-2013, 21:34
بهترین راه برای اینکه پی ببریم که فایل سالمه یا نه، اینه که فایلتون رو بریزید داخل همون گوشی (HTC Sensation)
اگر موبایل بتونه فایل رو پخش کنه یعنی فایل سالمه، وگرنه خراب شده.

و نکته‌ی بعدی اینه که معمولاً به همراه همه‌ی گوشی‌ها، یک CD به کاربر ارائه میشه که توی Pack گوشی هست. نرم‌افزارش رو نصب کنید. بعدش ببینید پخش میشه یا نه.

در نهایت اگر نشد، فایلتون رو تعمیر کنید با نرم‌افزار All Media Fixer (اینجا رو ببین و روی لینک اولی کلیک کن) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=en&sclient=psy-ab&q=%D8%AA%D8%B9%D9%85%DB%8C%D8%B1+%D9%88+%D8%A8%D8% A7%D8%B2%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C+%D9%81%D8%A7%DB%8 C%D9%84%D9%87%D8%A7%DB%8C+%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%86 %D9%87+%D8%A7%DB%8C&oq=%D8%AA%D8%B9%D9%85%DB%8C%D8%B1+%D9%88+%D8%A8%D8 %A7%D8%B2%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C+%D9%81%D8%A7%DB% 8C%D9%84%D9%87%D8%A7%DB%8C+%D8%B1%D8%B3%D8%A7%D9%8 6%D9%87+%D8%A7%DB%8C&gs_l=hp.3...34110.34110.1.34333.1.1.0.0.0.0.0.0..0 .0.les%3B..0.0...1c.1.5.psy-ab.Hhk0RMAdcCE&pbx=1&bav=on.2,or.r_qf.&bvm=bv.43287494,d.cWE&fp=5f5c1b7c79913b10&biw=1280&bih=681) و یا نرم‌افزار File Repair ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

All Media Fixer:
سریال نرم‌افزار رو وارد کنید:

فایلتون رو اضافه کنید و روی دکمه‌ی Start check and fix کلیک کنید:

تعمیر فایل شروع میشه:

یه فایل به همون نام (که اولش نوشته Fixed) توی همون Folder ایجاد میشه.
با نرم‌افزار File Repair هم امتحان کنید.
رفیق، اگر همه‌ی این کارها رو انجام دادی و باز هم درست نشد، بهتره بی‌خیال اون فایل بشی. :28:
موفق باشی

One Minute
14-03-2013, 05:02
آقا خیلی ممنون بابت این همه کمکی که کردی ، فایل Fixed رو هم ساختم اما بازم اجرا نشد
File Repair رو هم دانلود کردم و باهاش فیلم رو بررسی کردم اما باز هم درست نشد !
نمیدونم ... شاید قسمت نیست که ما بتونیم این فیلم رو ببینیم :n03:
بازم ممنونم از شما ، معلومه بابت هر پستتون کلی زحمت کشیدین ، ایشالا به هرچی میخواین برسین :n16:
اما کاش میشد این فیلم اجرا بشه ! :n03:

Amir-Persian
05-06-2013, 09:59
من یه فیلم دانلود کردم اما اصلا نمیشه بازش کرد. همراه فیلم یه تکست هم بود که نوشته:
For a number of reasons it has been required to encode this file to the Windows Media Video codec, which differs from compressing at H.264.
If you are not able to view it with your default player please use Windows Media Player.

حالا چی کارش کنم؟

سپاس:n16:

amir_t6262
05-06-2013, 21:11
فیلمتان چیه؟ اگر فیلمی است که مطمئن هستید در اینترنت هست، دنبال راه حل باشید و گرنه خیلی راحت حذفش کنید. مثلا بعضی سایتها می آیند و یک فایل الکی را به اسم فیلمی که هنوز اکران نشده قرار میدهند. مثلا فیلم After Earth که تازه مدتی است اکران شده است را به اسم نسخه dvdrip میگذارند که مسلما این فایلها الکی و به احتمال زیاد ویروسی هستند.

Amir-Persian
05-06-2013, 21:46
فیلمتان چیه؟ اگر فیلمی است که مطمئن هستید در اینترنت هست، دنبال راه حل باشید و گرنه خیلی راحت حذفش کنید. مثلا بعضی سایتها می آیند و یک فایل الکی را به اسم فیلمی که هنوز اکران نشده قرار میدهند. مثلا فیلم After Earth که تازه مدتی است اکران شده است را به اسم نسخه dvdrip میگذارند که مسلما این فایلها الکی و به احتمال زیاد ویروسی هستند.

fast and furious 6 بود...
با تورنت گرفتمش. سید بالایی هم داشت
نمی دونم والا چشه... ضدحال بدی بود در کل!

piishii
05-06-2013, 22:01
fast and furious 6 بود...
با تورنت گرفتمش. سید بالایی هم داشت
نمی دونم والا چشه... ضدحال بدی بود در کل!

Fake .........

sara.radan
06-07-2013, 10:02
دوستان کسی میدونه چه زمانی نیاز به نصب DirectX است؟

Arash4484
06-07-2013, 18:12
دوستان کسی میدونه چه زمانی نیاز به نصب DirectX است؟

در تعریف ساده DirectX وظیفه ارتباط دادن و تفسیرگر مابین بازیها و برنامه های مولتی مدیا(پلیر و...) با سخت افزارهای مربوطه(و شبیه سازها) رو برعهده داره...
نسخه ای از دایرکت اکس با ویندوزتون نصب میشه(از موارد پایه ای این سیستم عامل محسوب میشه) و نصب ورژنهای جدیدترش هم کار درست و لازمی است.
پس در نتیجه پاسختون میشه: همیشه...

sara.radan
07-07-2013, 10:20
در تعریف ساده DirectX وظیفه ارتباط دادن و تفسیرگر مابین بازیها و برنامه های مولتی مدیا(پلیر و...) با سخت افزارهای مربوطه(و شبیه سازها) رو برعهده داره...
نسخه ای از دایرکت اکس با ویندوزتون نصب میشه(از موارد پایه ای این سیستم عامل محسوب میشه) و نصب ورژنهای جدیدترش هم کار درست و لازمی است.
پس در نتیجه پاسختون میشه: همیشه...
مرسی از پاسختون. فقط دو تا سوال واسم پیش اومده
1- یعنی الان که سیستم عامل لپتاپ من ویندوز هشت 64 بیتی هستش و تمامی درایورهاشم شناخته، خود ویندوز، دایرکت ایکس رو نصب کرده و نیازی نیست که من نصب کنم، درسته؟
آخه بعد از نصب ویندوز سه تا درایور مورد نیاز که برای bluetuth و card reader و Powr management بودندو نصب کردم تا device manager همه سخت افزارها رو بشناسه. البته با اینکه دیگه تو device manager مشکلی نداشتم ولی از خود سایت اصلی سازنده، درایور کارت گرافیک و صدا رو هم نصب کردم.
2- چرا با اینکه سیستم عامل، سخت افزارهای sound و graphic Ati رو شناخته ولی بازم تو سایت اصلی سازنده با انتخاب مدل لپتاپ و همون سیستم عامل، بازم درایور گرافیک و صدا معرفی کرده؟

piishii
07-07-2013, 11:10
مرسی از پاسختون. فقط دو تا سوال واسم پیش اومده
1- یعنی الان که سیستم عامل لپتاپ من ویندوز هشت 64 بیتی هستش و تمامی درایورهاشم شناخته، خود ویندوز، دایرکت ایکس رو نصب کرده و نیازی نیست که من نصب کنم، درسته؟
آخه بعد از نصب ویندوز سه تا درایور مورد نیاز که برای bluetuth و card reader و Powr management بودندو نصب کردم تا device manager همه سخت افزارها رو بشناسه. البته با اینکه دیگه تو device manager مشکلی نداشتم ولی از خود سایت اصلی سازنده، درایور کارت گرافیک و صدا رو هم نصب کردم.
2- چرا با اینکه سیستم عامل، سخت افزارهای sound و graphic Ati رو شناخته ولی بازم تو سایت اصلی سازنده با انتخاب مدل لپتاپ و همون سیستم عامل، بازم درایور گرافیک و صدا معرفی کرده؟
سلام
این بحث شما مبحثش به سخت افزار برمیگرده و نه بخش فیلم
در مورد بازی ها خیلی به زبون ساده بگم چون براساس تکنولوژی و گرافیک روز هستند شما باید کارت گرافیک یا صدای خود ( در 99% موارد نیازی نیست ! ) را آپدیت کنی و دایرکت ایکس مورد نظر (بالاترین نسخه ) را نصب کنی تا بازی به خوبی در سیستم شما رندر و اجرا بشه
اون مواردی هم که عرض کردید هیچ ربطی به این مقوله ندارند نصب درایور ها برای کار کردن سیستم شما و قطعات موردنظر آن هست ولی در مورد بازی مقوله متفاوت است در بعضی موارد صد درصد که باید قطعه مورد نظر ( کارت گرافیک و صدا ) نصب باشند و سخت افزار شما توانایی اجرای بازی را داشته باشند هیج، باید به روز هم باشند :)

esi900
07-07-2013, 15:02
سلام دوستان .چه جوری میشه به فیلم با فرمتmkvزیرنویس با فرمتsrtچسباند؟

Arash4484
07-07-2013, 16:14
سلام دوستان .چه جوری میشه به فیلم با فرمتmkvزیرنویس با فرمتsrtچسباند؟
بصورت هارد ساب(رندر مجدد فیلم با چسباندن ساب):
برنامه های این تاپیک [آموزش] Hard Sub ::: چسباندن زیرنویس به فیلم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و جدیدتر برنامه این پست 1225 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بصورت سافت کد(قرار دادن ساب در کانتینر MKV):
با برنامه MKV toolnix

برای سه علت مختلف یا مجموعه ای از این علتها:
1-نسخه ای که در سایت هست جدیدتر از نسخه ویندوزتونه.
2-نسخه در سایت کاملتره و بیشتر از ویژگیهای بیسیک یک درایور روشه + برنامه های مدیریت درایور هم با اون نصب میشه.
3-نسخه سایت برای زمانی که اشکالی پیش بیاد و به اصطلاح درایور شما بپره گذاشته شده تا بتونید اونرو از یک منبع دانلود و مجدد نصب کنید.

esi900
08-07-2013, 10:49
[QUOTE=Arash4484;7734887]بصورت هارد ساب(رندر مجدد فیلم با چسباندن ساب):
برنامه های این تاپیک [آموزش] Hard Sub ::: چسباندن زیرنویس به فیلم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و جدیدتر برنامه این پست 1225 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بصورت سافت کد(قرار دادن ساب در کانتینر MKV):
با برنامه MKV toolnix

باmkvtoolnixکارکردم اما زیرنویس را خرچنگ قورباغه یا بصورت نقطه......پخش میکنه؟؟؟چکارکنم؟

esi900
08-07-2013, 11:24
اموزش کارکردن با mkvtoolixمیگذارین؟تشکر

Arash4484
08-07-2013, 20:38
باmkvtoolnixکارکردم اما زیرنویس را خرچنگ قورباغه یا بصورت نقطه......پخش میکنه؟؟؟چکارکنم؟
اموزش کارکردن با mkvtoolixمیگذارین؟تشکر

باید مشکل از انکدینگ زیرنویستون باشه ، با نت پد تغییرش بدهید و در حالتANSI امتحانش کنید، در برنامه تنظیمات روی دیفالت باشه...
اگر حل نشد، در برنامه روی ساب اضافه شده کلیک کنید، در بخش پایین برنامه، تب General track options روی per قرار بدید
در تب بعد (Format specific options) گزینه MS-ARAB رو انتخاب کنید
و ماکس کنید...

esi900
09-07-2013, 13:11
[QUOTE=Arash4484;7737286]باید مشکل از انکدینگ زیرنویستون باشه ، با نت پد تغییرش بدهید و در حالتANSI امتحانش کنید، در برنامه تنظیمات روی دیفالت باشه...
اگر حل نشد، در برنامه روی ساب اضافه شده کلیک کنید، در بخش پایین برنامه، تب General track options روی per قرار بدید
در تب بعد (Format specific options) گزینه MS-ARAB رو انتخاب کنید
و ماکس کنید...[/Q
باتشکر از شما.اما بازم نشد .بعضی فیلم هارو راتولب تابم نشان میده بازیرنویس درست اما وقتی میزنم به گیرنده دیجیتال زیرفیلم فقط نقطه نقطه نشان میده.چرا؟

Arash4484
09-07-2013, 23:17
باتشکر از شما.اما بازم نشد .بعضی فیلم هارو راتولب تابم نشان میده بازیرنویس درست اما وقتی میزنم به گیرنده دیجیتال زیرفیلم فقط نقطه نقطه نشان میده.چرا؟
پس مشکل از برنامه نیست، باید ببینید دستگاهتون از چه انکدینگی و به چه صورت پشتیبانی میکنه و در اون مسیر که گفتم بگذاریدش روی اون، حتی ممکنه در لپتاپتون خراب نمایش داده بشه ولی در پلیر بشکل مناسب. دو راه دارید رجوع به راهنمای دستگاه + پرس و جو از کسانی این مدل رو دارند(سر بزنید به انجمن صوتی و تصویری) یا آزمون و خطا.
ضمنن یک روش خیلی میتونه کمک کنه، تا حالا فیلمی با زیرنویس درست در دستگاهتون نمایش داده شده؟ اگر بله با همون برنامه مشخصاتش رو پیدا کنید و بگید یا استخراج و آپش کنید.

esi900
15-07-2013, 11:53
پس مشکل از برنامه نیست، باید ببینید دستگاهتون از چه انکدینگی و به چه صورت پشتیبانی میکنه و در اون مسیر که گفتم بگذاریدش روی اون، حتی ممکنه در لپتاپتون خراب نمایش داده بشه ولی در پلیر بشکل مناسب. دو راه دارید رجوع به راهنمای دستگاه + پرس و جو از کسانی این مدل رو دارند(سر بزنید به انجمن صوتی و تصویری) یا آزمون و خطا.
ضمنن یک روش خیلی میتونه کمک کنه، تا حالا فیلمی با زیرنویس درست در دستگاهتون نمایش داده شده؟ اگر بله با همون برنامه مشخصاتش رو پیدا کنید و بگید یا استخراج و آپش کنید.
مشکل اصلی من عدم پخش زیرنویس هنگام پخش فیلم از طریق usbتلویزیونم است(مدل تی وی:پلاسمای پاناسونیکمدلvt30)!!!اگرهم از طریق گیرنده دیجیتال که مارشال است پخش کنم خرچنگ فورباغه پخش میکنه!!!روش های بالا جواب ندادوباتشکر از شما

Arash4484
18-07-2013, 04:20
مشکل اصلی من عدم پخش زیرنویس هنگام پخش فیلم از طریق usbتلویزیونم است(مدل تی وی:پلاسمای پاناسونیکمدلvt30)!!!اگرهم از طریق گیرنده دیجیتال که مارشال است پخش کنم خرچنگ فورباغه پخش میکنه!!!روش های بالا جواب ندادوباتشکر از شما
خواهش میکنم.

مشکل گیرنده دیجیتالتون برمیگرده به همون انکدینگ...مطمئن باشید! البته رجوع به منوال دستگاه فراموش نشه.
روش تغییر هم که گفته شد.

در مورد تی وی تون هم خوب بود کاری که بهتون پیشنهاد دادم رو میکردید(رجوع به راهنمای دستگاه)شما باید مطمئن میشدید که تی وی تون ساپورت زیرنویس داره؟ و اگر داره برای MKV رو هم شامل میشه؟ بنظر میاد که به این صورت نباشه! من الان در دفترچه راهنمای یکی از مدلهای این سری(TC-P65VT30) میبینم که زده :
Subtitles are not supported
in MKV file

مدل شما هم همینه؟ پس راه چندانی برای SRT و سافت کد باقی نمیمونه. ببینید آپدیتی چیزی برای دستگاهتون نیامده...

B3HZ@D
21-07-2013, 01:58
درود
دوستان بنده یک فیلم دانلود کردم که صدای اون جلوتر از صحنه های فیلمه .
چطور میتونم همچین مشکلی رو برطرف کنم ؟!
اصلا راهی هست؟

Arash4484
21-07-2013, 02:27
درود
دوستان بنده یک فیلم دانلود کردم که صدای اون جلوتر از صحنه های فیلمه .
چطور میتونم همچین مشکلی رو برطرف کنم ؟!
اصلا راهی هست؟

سلام، برنامه های مثل POT و VLC و KMP و... قابلیت سینک کردن صدا با تصویر رو دارند...
برای مثال با KM ، برید به منوی Playback، گزینه Audio Resync و زمان دلخواه رو اعمال کنید.

اگر میخواهید بطور کلی مشکل فیلمتون برطرف بشه و هر بار نیاز به ری سینک نداشته باشید، با برنامه های ادیتوری مثل Avidemux میتونید صدا رو با تصویر هماهنگ و روی فایلتون سیو کنید.

setareh23
20-08-2013, 14:16
سلام دوستان عزیز .....من یه فایل رو دانلود کردم که زیپه و لی اکسترکت نمیشه.. رمز رو درست وارد میکنم ولی باز نمیشه .. خواهش میکنم هر کس میتونه منو راهنمایی کنه .. منتظرم
از لطفتون هم پیشاپیش ممنون ....

Hosseinspell
26-08-2013, 22:37
سلام
من وقتی دارم فیلم یا موزیک ویدوئی FullHD رو اجرا میکنم صدا حدوداً 1 الی 2 ثانیه بعد میاد مثل اینکه طرف اونجا صحبت میکنه بعد از 2 ثانیه صداش میاد
البته بگم که تو HD اشکال نداره فقط تو FullHD این عدا رو درمیاره و من این رو با KMPlayer امتحان کردم مشکل از چیه؟؟؟:n14:

toufan
27-08-2013, 02:22
سی پی یو شما ضعیفه. سیستم قبلی بنده هم همین طوری بود . الان سیستم جدید گرفتم با سی پی یو قوی هیچ مشکلی نداره

Hosseinspell
27-08-2013, 16:21
ببخشین سی پی یو Intel Core i7 2.2GHz . 3.2GHz ضعیفه؟؟؟:n24:

amir_t6262
27-08-2013, 20:58
اگر مطمئن هستید که فیلمتان سالم است

از برنامه media player classic استفاده کنید.

آخرین نسخه k lite mega codec را هم نصب کنید.
ببینید مشکلتان حل میشود یا نه.

Gune Baxan
31-10-2013, 11:44
تعدادی از فیلم های پاک شده روی سیستم رو ریکاوری کردم، ولی بعد از ریکاوری فایل ها باز نمیشن. راهی هست که بشه این فایل ها رو ترمیم کرد؟

تعدادی سایت این روش رو گفتن:

ولی جواب نگرفتم.

pan_1356
07-02-2014, 18:34
سلام
آقا ما چند تا فیلم بلوری گرفتم که بصورت تکه تکه هست حالا موندم چجوری اینا رو به هم وصل کنم
Puss n Boots.C00
Puss n Boots.C01
Puss n Boots.C02
تعداد فایلهای بالا حدود 30 الی 40 تا است این دوتا فایل زیر هم داخل همه فیلمها هست
Puss n Boots.p2i
Puss n Boots.RIF
از دوستان هر کی راه حلی داره لطف کنه توضیح بده با تشکر

OMiD.1080p
24-03-2014, 08:28
درود

این مشکل عدم اجرای فایل هایی که از ----- رکورد شده در کامپیوتر چیه !؟
دستگاه ACE 2100 هستش و از کانال هایی که کد و HD هستند وقتی رکورد میگیری مثل MTV , دیگه نمیتونی اونا رو توی س کامپیوتر پخش کنی . فقط داخل خود دستگاه نشون میده .

SNOW PATROL
24-03-2014, 08:58
درود این مشکل عدم اجرای فایل هایی که از ----- رکورد شده در کامپیوتر چیه !؟دستگاه ACE 2100 هستش و از کانال هایی که کد و HD هستند وقتی رکورد میگیری مثل MTV , دیگه نمیتونی اونا رو توی س کامپیوتر پخش کنی . فقط داخل خود دستگاه نشون میده .
سلام امید خان دستگاه شما از سی پی یو ali استفاده میکند که متاسفانه از قانون مسخره کپی رایت مربوط به شبکه های شیرینگ پیروی می کند ..برنامه ای براتون قرار میدم که ان را در درایو d از حالت ریپ خارج میکنید فایل ضبط شده رو به000.ts ( البته هرکاری میکنم جایه ts و 000 جا به جا میشه ) تغییر نام یدید و درون فولدر برنامه دانلود شده کپی کنید یعنی مسیر فایل رکورد شده باید به این صورت باشد D:/StarMax Support/000.ts ( البته مسیر فایل رو خودتون میتونید در فایل کانفیگ تغییر بدین )

وبعد برنامه رو اجرا کنید در منو دستگاه هم از قبل این گزینه ها تنظیم باشد در منوی PVR Setting باید گزینه Rcord as Scramble را در حالت NO تنظیم کنید. و Type Record همtsتنظیم شود.اگر جواب نگرفتید در پیام خصوصی در خدمتم موفق باشید

لینک دانلود
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

starstarmaryam
01-05-2014, 15:27
من همیشه فایل های ویدئویی با فرمت mkv رو می تونستم در LED اجرا کنم، ولی یه فایل رو خواستم اجرا کنم LED پیام داد این فایل رو پشتیبانی نمیکنه! مجبور شدم با نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate دوباره تبدیلش کنم 30 دقیقه طول کشید بعد در LED اجرا شد. فکر کنم به خاطر اینکه در Format settings گزینه CABAC فعال هست. کسی میدونه چطوری میشه بدون استفاده از نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate و سریعتر فایل رو آماده پخش کرد؟

Yi Yi
02-05-2014, 10:04
من همیشه فایل های ویدئویی با فرمت mkv رو می تونستم در LED اجرا کنم، ولی یه فایل رو خواستم اجرا کنم LED پیام داد این فایل رو پشتیبانی نمیکنه! مجبور شدم با نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate دوباره تبدیلش کنم 30 دقیقه طول کشید بعد در LED اجرا شد. فکر کنم به خاطر اینکه در Format settings گزینه CABAC فعال هست. کسی میدونه چطوری میشه بدون استفاده از نرم افزار Xilisoft Video Converter Ultimate و سریعتر فایل رو آماده پخش کرد؟

داخل همه ی mkv ها مثل هم نیست.

اگه تلویزیون به مودم وصل میشه، از کامپیوتر بهش استریم کن. Direct Streaming یا muxing

بوسیله ی نرم افزارهایی مثل universal media server ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یا plex و ..

dvb595959
30-11-2014, 21:37
سلام امید خان دستگاه شما از سی پی یو ali استفاده میکند که متاسفانه از قانون مسخره کپی رایت مربوط به شبکه های شیرینگ پیروی می کند ..برنامه ای براتون قرار میدم که ان را در درایو d از حالت ریپ خارج میکنید فایل ضبط شده رو به000.ts ( البته هرکاری میکنم جایه ts و 000 جا به جا میشه ) تغییر نام یدید و درون فولدر برنامه دانلود شده کپی کنید یعنی مسیر فایل رکورد شده باید به این صورت باشد D:/StarMax Support/000.ts ( البته مسیر فایل رو خودتون میتونید در فایل کانفیگ تغییر بدین )

وبعد برنامه رو اجرا کنید در منو دستگاه هم از قبل این گزینه ها تنظیم باشد در منوی PVR Setting باید گزینه Rcord as Scramble را در حالت NO تنظیم کنید. و Type Record همtsتنظیم شود.اگر جواب نگرفتید در پیام خصوصی در خدمتم موفق باشید

لینک دانلود
درود
من هم همین مشکل رو داشتم و نیازمند این برنامه هستم حالا... اگه امکان داره دوباره برنامه رو برای دانلود قرار بدین ...ظاهرا لینک قبلی دیگه کار نمیده (فایل پاک شده)
SNOW PATROL
30-11-2014, 22:42
درود
من هم همین مشکل رو داشتم و نیازمند این برنامه هستم حالا... اگه امکان داره دوباره برنامه رو برای دانلود قرار بدین ...ظاهرا لینک قبلی دیگه کار نمیده (فایل پاک شده)

mehdi30nema
13-12-2014, 21:35
سلام

من یه سری فیلم که با دوربین هندی کم سونی ضبط شده رو توی لپ تاپم ریختم ، فرمتشون M2TS هست و رزولیشن هم 1440 در 1080 و صدا هم شش کاناله و 448 kb هستش .
مشکل اینجاست ذوربین با hdmi که به تی وی وصله فیلم ها رو خوب نشون میده ولی وقتی فایل های ویدئو رو توی لپ تاپ ذخیره کردم و با kmplayer میخام ببینم هم تصاویر حالت لرزش دارن و هم اینکه صدا ندارن .
اصلا قابل دیدن نیست ، حالا باید چی کار کنم ؟

mehdi30nema
16-12-2014, 07:16
سلام

من یه سری فیلم که با دوربین هندی کم سونی ضبط شده رو توی لپ تاپم ریختم ، فرمتشون M2TS هست و رزولیشن هم 1440 در 1080 و صدا هم شش کاناله و 448 kb هستش .
مشکل اینجاست ذوربین با hdmi که به تی وی وصله فیلم ها رو خوب نشون میده ولی وقتی فایل های ویدئو رو توی لپ تاپ ذخیره کردم و با kmplayer میخام ببینم هم تصاویر حالت لرزش دارن و هم اینکه صدا ندارن .
اصلا قابل دیدن نیست ، حالا باید چی کار کنم ؟

کسی نظری نداره ؟

B3HZ@D
16-12-2014, 07:36
اگر پلیر و نرم افزار پخش کننده فایل ویدئویی برای شما مهم نیست میتونین از Power DVD برای پخش این فایل ها استفاده کنین .

taghi_ramzi
16-12-2014, 09:51
به احتمال زياد مشكل از كدكه
يه كدك جديد نصب كنيد درست ميشه انشالله.

mehdi30nema
16-12-2014, 10:38
اگر پلیر و نرم افزار پخش کننده فایل ویدئویی برای شما مهم نیست میتونین از Power DVD برای پخش این فایل ها استفاده کنین .

به جز power dvd از چیز دیگه ایی میتونم استفاده کنم ؟ با power dvd اصلا حال نمیکنم .

B3HZ@D
16-12-2014, 11:06
از پلیرهایی مثل Splash pro , Aiseesoft Blu-ray Player و اگه اشتباه نکنم VLC player هم میتونه این فرمت رو پخش کنه .

Ship Storm
22-12-2014, 15:08
سلام
یک کلیپ تصویری دانلود کردم نمیدونم چرا صداش پخش نمیشه

اخرین نسخه K-Lite Mega Codeck Pack رو هم نصب کردم
نرم افزار VLC رو هم نصب کردم بازم پخش نکرد
یکسری کدک بود اونارو هم نصب کردم بازم نشد
مشخصات فایل تصویرری اینه :

General
Complete name : C:\Users\Hamed\Downloads\Video\Esfandiyar_Masti(mo rimo.ir).mkv
Format : WebM
Format version : Version 2
File size : 48.3 MiB
Duration : 3mn 15s
Overall bit rate : 2 079 Kbps
Writing application : google
Writing library : google

Video
ID : 1
Format : VP9
Codec ID : V_VP9
Bit rate : 1 989 Kbps
Width : 1 920 pixels
Height : 1 080 pixels
Display aspect ratio : 16:9
Frame rate mode : Constant
Frame rate : 25.000 fps
Bits/(Pixel*Frame) : 0.038
Stream size : 46.3 MiB (96%)
Language : English
Default : Yes
Forced : No

کسی راه حلی میدونه واسه این مشکل ؟

amir_t6262
22-12-2014, 20:09
سلام
یک کلیپ تصویری دانلود کردم نمیدونم چرا صداش پخش نمیشه

اخرین نسخه K-Lite Mega Codeck Pack رو هم نصب کردم
نرم افزار VLC رو هم نصب کردم بازم پخش نکرد
یکسری کدک بود اونارو هم نصب کردم بازم نشد
مشخصات فایل تصویرری اینه :

General
Complete name : C:\Users\Hamed\Downloads\Video\Esfandiyar_Masti(mo rimo.ir).mkv
Format : WebM
Format version : Version 2
File size : 48.3 MiB
Overall bit rate : 2 079 Kbps
Writing application : google
Writing library : google

Video
ID : 1
Format : VP9
Codec ID : V_VP9
Bit rate : 1 989 Kbps
Width : 1 920 pixels
Height : 1 080 pixels
Display aspect ratio : 16:9
Frame rate mode : Constant
Frame rate : 25.000 fps
Bits/(Pixel*Frame) : 0.038
Stream size : 46.3 MiB (96%)
Language : English
Default : Yes
Forced : No

کسی راه حلی میدونه واسه این مشکل ؟
دوست عزیز فایلت که اصلا صدا نداره! یا مشخصات صدایش را کپی نکردی؟
اگر مشخصاتش همینه و تگ Audio نداره، یعنی کلا فیلمت صدا نداره.

Ship Storm
23-12-2014, 01:54
دوست عزیز فایلت که اصلا صدا نداره! یا مشخصات صدایش را کپی نکردی؟
اگر مشخصاتش همینه و تگ Audio نداره، یعنی کلا فیلمت صدا نداره.

از اینجا دانلود کردم
نمیدونم چطویه مگه میشه کلیپ تصویری بدن بیرون صدا نداشته باشه ؟

m98918
17-02-2015, 08:08
با سلام
دستگاه من oscar هست. گزینه Rcord as Scramble نداره. با نرم افزار هم تبدیل کردم باز رو کامپیوتر اجرا نشد.
ممنون میشوم راهنمایی کنید.

m98918
17-02-2015, 08:10

لینک دانلود

با سلام
دستگاه من oscar هست. گزینه Rcord as Scramble نداره. با نرم افزار هم تبدیل کردم باز رو کامپیوتر اجرا نشد.
ممنون میشوم راهنمایی کنید.

1580
26-02-2015, 15:54
سلام دوستان
من یه فایل تصویری که از دوربین مدار بسته بانک ظبط شده رو از بانک گرفتم و با هیچ برنامه ای نمیتونم بازش کنم . فایلهای روی DVD ای که بانک بهم داده کاملا سالمه چون دوباره که بردم بانک گذاشتم رو دستگاهشون نشون داد. خودشونم نمیدونن با چه نرم افزاری میشه بازش کرد فقط یکی از کارکنای اونجا شماره یه بندخدایی رو توی شعبه اصلی استان داد که نبود و شنبه تشریف میارن حالا میخواستم ببینم کسی میتونه راهنمایی کنه. با VLC که بازش میکنم پیغام خطای کدک C264 میده که هرچی توی گوگل سرچ میکنم فقط X264 و H264 رو نشون میده اما چیزی به اسم C264 نیست یه کدک هم از یه سایت نصب کردم جواب نداد نرم افزار های VLC,Km player,Quick Time,Playback,MediaCoder,Security Monitor pro رو هم نصب کردم بازم جواب نداد.

poloton7
04-03-2015, 13:30
سلام- دوستان یک سوال دارم فکر می کنم مربوط به این بخش است--شرمنده اگر ربطی نداشت
من فیلمه دانلود می کنم از سایتها با فرمت bulray 720p کیفیت تصویر خوب است اما کیفیت صدا چندان مناسب نیست از کجا وچطور می توان صدای با کیفیت تر به فیلم اضافه کنم بجای اون صدای ریپ شده؟؟؟
MOSTAFA_AZAR
06-03-2015, 18:41
سلام من میخوام یک فیلم 4 قسمتی رو بکنم یک قسمت با برنامه کارخانه فرمت ها

Golbarg01
29-06-2015, 16:49
سلام دوستان
وقتی ویدئوهایی که کیفیت بالایی دارن در سیستم درست پخش نمیشه به خاطر ضعف کارت گرافیکه یا ضعف رم و سی پی یو؟
به کدوم بیشتر مربوط میشه؟
اگر کارت گرافیک قوی باشه ولی رم و سی پی یو ضعیف باشن بازم اون ویدئوها بد پخش میشن؟

r.o.c.k
30-06-2015, 03:09
سلام دوستان
وقتی ویدئوهایی که کیفیت بالایی دارن در سیستم درست پخش نمیشه به خاطر ضعف کارت گرافیکه یا ضعف رم و سی پی یو؟
به کدوم بیشتر مربوط میشه؟
اگر کارت گرافیک قوی باشه ولی رم و سی پی یو ضعیف باشن بازم اون ویدئوها بد پخش میشن؟

مجموع همه اینها میشود وسیله ای به نام سیستم پس هیچ چیز در این سیستم بی ربط نیست
اما در مورد این نوع فایل ها بیشتر از فضای گرافیک بهره میبرند تا موارد دیگر

cscreza
10-07-2015, 18:29
آقا تو رو خدا اسم این برنامه رو بگین . لینکش منقضی شده . من 15 تا برنامه دانلود کردم کلی کدک نصب کردم نمیشه که نمیشه

mohsen_gh1991
22-02-2016, 16:55
سلام دوستان
چنتا فیلم دارم که از روی dvd با فرمت VOB کپی گردم رو هاردم. میخواستم بدونم این فایلا رو چطوری میتونم به فرمت mkv طوری تبدیل کنم که هم حجمشون بیاد پایین و هم کیفیت فیلما پایین نیاد ؟
ممنون

ZAKIY
23-09-2016, 00:08
سلام
من هر مدل نرم افزار KMP نصب میکنم فرمتهای MKV تیک دار پخش می کنه یعنی تصویر هی تکرار میشه کی میدونه مشکل از کجاست

amin_1982
22-10-2016, 18:19

لینک دانلود

سلام
لطفا لینک جدید قرار بدین
ممنون

tofanirani
03-11-2016, 01:11
سلام
من زیاد وارد نیستم اما مدتی هست که از برنامه پوت پلیر pot player استفاده میکنم و تا انجا که امتحان کردم اکثر فرمتها را اجرا میکند. اگر صلاح میدانید دانلود و استفاده کنید انشالله مشکلتان حل شود

dourtarin
06-02-2017, 10:59
سلام
یه انیمیشن دانلود کردم با فرمت mkv ولی KMPlayer پخش نمیشه.
دلیلش چیه؟

Xeoc
07-02-2017, 12:26
سلام
یه انیمیشن دانلود کردم با فرمت mkv ولی KMPlayer پخش نمیشه.
دلیلش چیه؟

چه خطایی میده؟ شاید codecش رو پیشتیبانی نمیکنه یا شاید فایل خراب شده.
برنامه رو بروزرسانی کنید اگه درست نشد از نرم افزارهای دیگه مثل potplayer یا vlc player استفاده کنید ببینند درست میشه

dourtarin
07-02-2017, 23:39
چه خطایی میده؟ شاید codecش رو پیشتیبانی نمیکنه یا شاید فایل خراب شده.
برنامه رو بروزرسانی کنید اگه درست نشد از نرم افزارهای دیگه مثل potplayer یا vlc player استفاده کنید ببینند درست میشه

خطایی نداد.
قبلش kmplayer رو آپدیت کردم
کلیک می کنم میره رو پخش ولی چیزیی نشون نمیده
با وجود این آهنگ صوتی رو پلی می کنه

taghi_ramzi
08-02-2017, 09:19
خطایی نداد.
قبلش kmplayer رو آپدیت کردم
کلیک می کنم میره رو پخش ولی چیزیی نشون نمیده
با وجود این آهنگ صوتی رو پلی می کنه

آخرین ورژن یکی از نرم افزارهای تبدیل فیلم مثل wondershare ر نصب کنید ، ببینید اون باز میکنه؟
اگه باز نکرد وقتتونو تلف نکنید یه ورژن دیگه فیلمو دانلود کنید.
اگه باز کرد تبدیلش کنید به یه فرمت دیگه (مثلا از mkv به mp4) ، به احتمال قوی مشکل حل میشه.

dourtarin
11-02-2017, 12:05
آخرین ورژن یکی از نرم افزارهای تبدیل فیلم مثل wondershare ر نصب کنید ، ببینید اون باز میکنه؟
اگه باز نکرد وقتتونو تلف نکنید یه ورژن دیگه فیلمو دانلود کنید.
اگه باز کرد تبدیلش کنید به یه فرمت دیگه (مثلا از mkv به mp4) ، به احتمال قوی مشکل حل میشه.

فرمت mp4 فیلم رو دانلود کردم..پلی نشد
جالبه که با ویندوز مدیا پلیر پخش میشه..

CafeNet999
13-02-2017, 00:35
فرمت mp4 فیلم رو دانلود کردم..پلی نشد
جالبه که با ویندوز مدیا پلیر پخش میشه..
امکانش هست مشخصات فایل رو بزارید ببینیم با چه فایلی طرفیم؟ :n02:
از نرم‌افزار mediainfo استفاده کنید واسه اینکار

HadiDostaneha
07-02-2023, 06:17
سلام ممنون میشم انکودرadit هرفیلم جدیدی که هست قرار بدین لینکشو

- - - Updated - - -