PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اخبار کنسول‌ها ( پست اول حتما خوانده شود )

صفحه ها : 1 2 3 [4]

Alex Fera
01-05-2011, 20:47
چند روز پیش سایت های معتبر مثل IGN و GameInformer توی بوق و کرنا کردن که نینتندو میخواد توی E3 کنسول جدیدشو معرفی کنه و ما هم بسی خوشحال شدیم.........

یکی 2 تا عکس هم تازه اومده که براتون میذارم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

انگار روی دستش مانیتور داره:دی
خدا کنه این دفعه نینتندو روی طراحی کنسولش بیشتر کار کنه،Wii اصلا به دل آدم نمیشینه.............

p3yman_xl
07-05-2011, 08:59
نسخه Xbox 360 بازی L.A. Noire در 3 دیسک منتشر خواهد شد!

راکستار طی خبری به Kotaku گفته است که حجم بازی L.A. Noire آنقدر زیاد است که نسخه ی 360 آن در 3 دیسک عرضه خواهد شد. نسخه PS3 بازی نیز تمام 25 گیگابایت دیسک بلو-ری را اشغال خواهد کرد.

Jeronimo Barrera از مسئولان پروژه گفت : " L.A. Noire از همان ابتدا نیز قرار بود بازی بسیار بزرگی باشد؛ از سایز و جزییات دنیای بازی گرفته تا قطر پرونده های داخل بازی، و البته حجم MotionScan صورت بیش از 400 بازیگر که داخل بازی نقش آفرینی می کنند. می دانستیم که برای داستان سرایی و ساخت بازی، به تمام حجم یک دیسک بول-ری برای نسخه PS3 و 3 دیسک مجزا برای نسخه Xbox 360 احتیاج خواهیم داشت."

البته این بدین معنی نیست که برای تمام کردن بازی باید هفته ها وقت بگذاریم یا هر چیز دیگری – عرضه بازی روی 3 دیسک به علت تکنولوژی MotionScan و حجم اطلاعاتی است که این شیوه اشغال میکند.

همچنین احتیاجی به ترس از اینکه بین بازی دیسک ها را به طور مداوم تعویض کنید نباشید.

Barrera ادامه می دهد : " از آنجا که بازی بر پایه ایده پیشرفت بر اساس کیس ها و پرونده هاست، کاربران Xbox کار تعویض دیسک را عذاب دهنده نخواهند یافت. در حقیقت آنها تنها 2 بار در طول بازی و هنگامی که بازی به آنها رفع خستگی می دهد این کار را انجام خواهند داد که سبب قطع بازی آنها نخواهد شد. "

این بازی چند هفته دیگر منتشر می شود.

منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

p3yman_xl
10-05-2011, 08:20
Alan Wake 2 فـاش شـد!

عضو سایت LinkedIn پروژه بعدی استودیو Remedy را فاش نمود و ساخت Alan Wake 2 را عنوان کرد! در پروفایل این شخص با نام Althea Suarez Gata ماه پیش عنوان شده بود که او در حال کار بر روی سینماتیک های بازی است.

تا به حال ساخت دنباله ای برای بازی Alan Wake مطرح شده بود اما هیچ گاه مورد تایید قرار نگرفت. سال پیش گفته شد که استودیو قرار است یک عنوان AAA برای Xbox360 بسازد. سپس اعلام شد که شرکت به یک برنامه نویس ماهر برای ساخت بازی برای کینکت است که از موتور بازی Alan Wake استفاده خواهد کرد.

ماه پیش گزارشی از مجله OXM آمریکا اعلام کرد که یک دنباله برای این بازی می تواند خوب باشد. Remedy نیز قبلاً گفته که داستان Wake 2 را آماده کرده است.

Alan Wake دقیقا یک سال پیش در همین ماه برای Xbox360 منتشر شد.

منبع:

P I R A N H A
11-05-2011, 09:11
برترین های 2010 از دید انگجت
Engadget با تاخیر زیاد برترین گجت های 2010 رو از دید نویسندگانش معرفی کرد.
--------------------------------
برترین کنسول بازی سال
1:Xbox 360
مقام دوم : OnLive Game System
-----------------------------------------------
برترین accessory سال برای کنسول بازی
1:Microsoft Kinect
مقام دوم : PlayStation Move
ادامش به کنسولاربط نداره ولی حتمایه سربزنید

p3yman_xl
15-05-2011, 08:54
سونی: PSN تا پایان ماه may در تمامی نقاط در دسترس خواهد بود

بعد از هــک شدن شبکه PSN در تاریخ 19 آوریل و تعطیل بودن این سرویس به مدت تقریبا یک ماه، سرانجام سونی اعلام نمود که فرم ور 3.61 را عرضه خواهد کرد و PSN دوباره در دسترس خواهد بود!

این خبر که در بلاگ رسمی سونی آورده شده اضافه میکند که این آپدیت اجباری است و به محض وصل شدن کاربر به شبکه از او می خواهد تا کنسول را آپدیت کند. برای استفاده دوباره از شبکه کاربر یا باید به آخرین فرم ور یعنی 3.61 به روز رسانی شود، یا اینکه پسوورد اکانت خود را از طریق این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تغییر دهد.

سونی پروسه بازگردانی PSN را در چند فاز مختلف اعلام کرده که آپدیت 3.61 اولین قدم درست برای این کار است.

اولین فاز بازگردانی از کشور آمریکا و کشورهای اروپایی آغاز می شود و شامل :

Sign-in for PlayStation Network and Qriocity services, including the resetting of passwords.
Restoration of online gameplay across PlayStation 3 and PSP.
Playback rental video content, if within rental period, of PlayStation Store Video Store on PS3, PSP and Media Go.
Q Music Unlimited, for current subscribers, on PS3 and PC.
Access to third party services such as VidZone and MUBI.
‘Friends’ category on PS3, including Friends List, Chat Functionality, Trophy Comparison, etc.
PlayStation Home.
Increased Security Measures

خواهد بود.

سونی هم اکنون در حال مداکره با آژانس های قانونگذاری است تا بانیان هــک PSN را پیدا کند. گروه هــکر با نام مستعار Anonymous نیز اعتراف کرده که احتمالا تعدادی از اعضای این گروه خودسرانه و بدون مشورت با تمامی اعضای گروه سبب down شدن سرورها شده اند.

منبع:

Pessimist
15-05-2011, 20:46
کم ترین فروش Wii در آمریکا
ظاهرا شرکت نینتندو دوران سختی را طی می کند و آمار فروش کنسول Wii در آمریکا سیر نزولی خود را ادامه می دهد. در ماه مارس فروش این کنسول با 40 درصد افت در فروش مواجه شد اما در ماه آوریل فروش 172 هزار دستگاه و 38 درصد افت در فروش، یکی از بدترین ماه ها را برای این کنسول را رقم زد.
بهترین آمار فروش در ماه گذشته هم متعلق به ایکس باکس 360 است که با فروش 297 هزار عدد دستگاه در رده اول قرار دارد.
اما نینتندو معتقد است که با کم کردن قیمت Wii در ماه آینده خواهد توانست که آمار فروش این کنسول را کمی بهبود ببخشد.

منبع

Pessimist
21-05-2011, 13:13
دسته کنسول جدید نینتندو دوربین خواهد داشت
اخیرا ویدیویی از دسته کنسول جدید نینتندو در اینترنت درز کرد و شایعاتی در جریان است مبنی بر این که دسته این کنسول به دوربین مجهز است. این دوربین احتمالا مانند 3DS برای گرفتن عکس از بازیکنان و استفاده از این عکس ها در بازی استفاده می شود. همچنین دسته این کنسول یک صفحه نمایشگر لمسی 6 اینچی به همراه Stylus خواهد داشت که باز هم شبیه به 3DS است.
البته در مورد صحت این خبر باید گفت که نینتندو هیچ اظهار نظر رسمی در این مورد نداشته است و باید تا E3 صبر کنیم.

لینک خبر

sonixax
21-05-2011, 16:06
دسته کنسول جدید نینتندو دوربین خواهد داشت
اخیرا ویدیویی از دسته کنسول جدید نینتندو در اینترنت درز کرد و شایعاتی در جریان است مبنی بر این که دسته این کنسول به دوربین مجهز است. این دوربین احتمالا مانند 3DS برای گرفتن عکس از بازیکنان و استفاده از این عکس ها در بازی استفاده می شود. همچنین دسته این کنسول یک صفحه نمایشگر لمسی 6 اینچی به همراه Stylus خواهد داشت که باز هم شبیه به 3DS است.
البته در مورد صحت این خبر باید گفت که نینتندو هیچ اظهار نظر رسمی در این مورد نداشته است و باید تا E3 صبر کنیم.

لینک خبر

گفتی صفحه نمایشی ، یاد DreamCast افتادم .
اون زمان این ایده رو داشت - یادش به خیر .

millad1388
23-05-2011, 15:01

فکر کنم قیافه wii 2درست باشه چون هم عکس مدل بارنگ سفیدش و هم مدل با رنگ سیاه اون همه جا تو اینترنت پخش شده ولی قیمتش در حاله ای از ابهام هست
آخه 350 دلار یکنموره گرونه ولی با قیمت ps3+move برابره و چون کارایی بالاتری داره و دستهاش هم صفحه نمایش داره خیلی بهتره قط میمونه بازیها که با این سخت افزار قوی اونهم حل میشه و انتظار crysis 3 را روی wii 2 داشته باشید شاید هم نسخه دوم هم روی wii 2 اومد:18:

p3yman_xl
23-05-2011, 16:25
هــک PSN حدوداً 171 میلیون دلار به سونی ضرر خواهد زد!

سونی اعلام نمود که حمله آخیر هــکرها به PlayStation Network حدوداً 14 میلیارد ین (106 میلیون یورو/171 میلیون دلار) به سونی ضرر خواهد رساند.
این خبر از نتایج مالی کمپانی تا پایان 31 مارچ 2011 به دست آمده است.
این در حالی است که کمپانی مادر به طور کل انتظار ضرر هنگفت 260 میلیارد ین (1.9 میلیارد یورو/3.1 میلیارد دلار) را می کشد!
البته می توان این ضرر را علاوه بر حمله به شبکه Playstation و Qriocity به زلزله و سونامی نیز ربط داد.

PSN که به تازگی احیا شده قابلیت بازی آنلاین و PlayStation Home را دوباره در اختیار کاربران قرار داده اما PlayStation Store هنوز هم بعد از گذشت بیش از یک ماه تعطیل است که گفته میشود آن نیز فردا در دسترس خواهد بود.

منبع:

P I R A N H A
27-05-2011, 19:35
Sony PS3 Wireless Stereo Headset offers 7.1 virtual surround sound
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

p3yman_xl
28-05-2011, 15:49
کوجیما: MGS5 در E3 نخواهد بود؛ پروژه NGP پورت MGS4 نیست!

Hideo Kojima تمام امیدها را برای دیدن Metal Gear Solid 5 در E3 نقش بر آب کرد و گفت که این عنوان به نمایشگاه LA نخواهد رسید.

او ضمن تکذیب این خبر، از پورت نشدن MGS4 برای NGP خبر داد و گفت که پروژه او برای NGP پورت Guns of the Patriots نیست. او برخلاف 2 سال پیش در کنفرانس خبری مایکروسافت نیز شرکت نخواهد کرد.

بعد از تمام این خبرهای بد، کوجیما خبر خوب هم داشت و آن سورپرایزهای تا قبل از e3 امسال است. آنها نیز Rising و MGS3DS و پروژه NGP خواهند بود.

به نظر میرسد ورژن PS3 بازی Peace Walker به زودی از راه خواهد رسید؛ باید منتظر اعلام Zone of the Enders 3 و Metal Gear Solid Collection نیز باشیم.

منبع:

Sam Fisher 11
29-05-2011, 13:40
PlayStation Vita Is An Official Sony Registered Name

طبق تصویر زیر به نظر میرسه اسم PSPجدید که چند وقتیه با نام NGP معرفی شده لو رفته!

همونطور که از این تصویر برمیاد اسم کنسول دستی بعدیه سونی VITA هست.

Vita یه لغت ایتالیایی هستش که معنیش میشه "زندگی".

منبع:

Big-Boss
29-05-2011, 15:19
PlayStation Vita Is An Official Sony Registered Name

طبق تصویر زیر به نظر میرسه اسم PSPجدید که چند وقتیه با نام NGP معرفی شده لو رفته!

همونطور که از این تصویر برمیاد اسم کنسول دستی بعدیه سونی VITA هست.

Vita یه لغت ایتالیایی هستش که معنیش میشه "زندگی".

منبع:

یه حماقت دیگه از سونی!
ps3,move,psp go بس نبود واسه اینکه سران سونی بفهمن کنسول فقط به قدرت و دو تا آنالوگ اضافه کردن و اینا نیست.
من خودم PSP دارم واقعا کنسول فوق العاده ای هست و مشخصه که سونی اصلا قدرش رو نفهمید،یه نگاه به کنسول دستی نسل قبلی نینتندو نشون میده بزاریابی و جلب سلایق مختلف عامل به همراه نوآوری عامل اصلی موفقیت هست.
PSP سخت افزارش واسه یه نسل دیگه هم جا داره ولی استفاده درستی ازش نشد باید صدها پاتاپان و اکسیت و لوکوروکو براش می ساختن بازی هایی که هم کنسولشون دستی هست هم معنی واقعی بازی دستی رو دارن.
اینهمه اکشن با گرافیک های بالا هیچ سنخیتی با ماهیت یه کنسول دستی نداره.
PSP غولی بود که سونی نتونست درست ازش بهره برداری کنه.

sonixax
29-05-2011, 15:25
یه حماقت دیگه از سونی!
ps3,move,psp go بس نبود واسه اینکه سران سونی بفهمن کنسول فقط به قدرت و دو تا آنالوگ اضافه کردن و اینا نیست.
من خودم PSP دارم واقعا کنسول فوق العاده ای هست و مشخصه که سونی اصلا قدرش رو نفهمید،یه نگاه به کنسول دستی نسل قبلی نینتندو نشون میده بزاریابی و جلب سلایق مختلف عامل به همراه نوآوری عامل اصلی موفقیت هست.
PSP سخت افزارش واسه یه نسل دیگه هم جا داره ولی استفاده درستی ازش نشد باید صدها پاتاپان و اکسیت و لوکوروکو براش می ساختن بازی هایی که هم کنسولشون دستی هست هم معنی واقعی بازی دستی رو دارن.

البته من هم با دو تا آنالوگ موافقم و تا جایی که میدونم میلیونها درخواست برای سونی فرستاده شده تا تصمیم گرفته دو تا آنالوگ روی کنسول بذاره .

Alex Fera
29-05-2011, 17:17
البته من هم با دو تا آنالوگ موافقم و تا جایی که میدونم میلیونها درخواست برای سونی فرستاده شده تا تصمیم گرفته دو تا آنالوگ روی کنسول بذاره .

حالا مگه با این یه دونه آنالوگ کارمون راه نمیفته که بخوایم 2تا آنالوگ داشته باشیم..........
البته هر چی باشه 2 تا انالوگ بهتر از ی دونس.........

در ضمن Vita هم اسم جالبیه........

SamGun
29-05-2011, 21:02
یه حماقت دیگه از سونی!

شما هم دیگه خیلی سخت گرفتی قضیه رو !! یکم شلش کن پسر .

ما تو عصری داریم زندگی میکنیم که اگه هر روز یک Technology جدید نبینیم اون روز برامون شب نمیشه !

همچنین ارتقای سطح علمی و صنعتی هم یک امر تصاعدی هست , شما با بدست آوردن هر مورد جدید راه رو برای اختراع موارد دیگه هموار میکنید.

PSP سالی اومد که من سوم راهنمایی بودم !! الان من سال دوم دانشگاه هستم !! یعنی واقعا شما چطور به این نتیجه رسیدی که
شرکت SONY کنسول ساخت دست خودش رو نمیدونه چیه و نشناخته !! اونم بعد این همه سال !!

شما یکسر مقالات و رویداد های علمی رو مطالعه بفرمائید تازه متوجه موضوع میشید که همین PSP2 یا NGP یا PSVITA چقدر سطح معمولی داره !! و همچین مورد خارق العاده ای نیست. اما نسبت به نوع مصرف کنند اش یک نوآوری هست.

sonixax
30-05-2011, 04:58
حالا مگه با این یه دونه آنالوگ کارمون راه نمیفته که بخوایم 2تا آنالوگ داشته باشیم..........
البته هر چی باشه 2 تا انالوگ بهتر از ی دونس.........

در ضمن Vita هم اسم جالبیه........

دو تا آنالوگ برای کنترل کردن بازی خیلی راحت تر و بهتره و میشه بازی های کاملا سه بعدی رو باهاشون بازی کرد ولی با یه دونه نمیشه .

Big-Boss
30-05-2011, 23:43
شما هم دیگه خیلی سخت گرفتی قضیه رو !! یکم شلش کن پسر .

ما تو عصری داریم زندگی میکنیم که اگه هر روز یک Technology جدید نبینیم اون روز برامون شب نمیشه !

همچنین ارتقای سطح علمی و صنعتی هم یک امر تصاعدی هست , شما با بدست آوردن هر مورد جدید راه رو برای اختراع موارد دیگه هموار میکنید.

PSP سالی اومد که من سوم راهنمایی بودم !! الان من سال دوم دانشگاه هستم !! یعنی واقعا شما چطور به این نتیجه رسیدی که
شرکت SONY کنسول ساخت دست خودش رو نمیدونه چیه و نشناخته !! اونم بعد این همه سال !!

شما یکسر مقالات و رویداد های علمی رو مطالعه بفرمائید تازه متوجه موضوع میشید که همین PSP2 یا NGP یا PSVITA چقدر سطح معمولی داره !! و همچین مورد خارق العاده ای نیست. اما نسبت به نوع مصرف کنند اش یک نوآوری هست.

شاید خوب منظورم رو نرسوندم.
منظور من عدم سنخیت عملکرد سونی در برابر این دستگاه با هدف دستگاه های پرتابل هست.
هنوز هم میگم سونی قدرش رو نشناخت الانم داره همین اشتابه رو تکرار میکنه.
شروع کرد واسه این کنسول انواع و اقسام بازی با گرافیک خارق العاده منتشر کردن یا به شرکت های دیگه سپردن.
ولی بازیهای که سنخیت همراه بودن رو داشته باشن مثل پاتاپان و اکسیت و لوکوروکو رو زیاد روش مانور نداد.(یا ورود و خروج وسیو سریع برای راحتی کاربر)
سونی یه کنسول خانگی جمع و جور میخواست که توان عملیاتیش رو به رخ بکشه.ولی وقتی رو ماهیت اصلیش تمرکز میکرد همون بازی هایی که مثال زدم،همه میدیدند چه شاهکارهایی خلق میشد.
اینجا جایی بود که نینتندو میدونست باید چیکار کنه،شما هر بازی GamBoy یا DS رو بازی کنید اول چیزی که متوجه میشید اینه که این یه بازی همراه هست.

دو تا آنالوگ برای کنترل کردن بازی خیلی راحت تر و بهتره و میشه بازی های کاملا سه بعدی رو باهاشون بازی کرد ولی با یه دونه نمیشه .

آخه میلاد،این کنسول گویا قراره تاچ باشه شایعه هست پشتش هم ترک پده حالا یه آنالوگ دیگه هم اضافه کنه!
میشه همون بلاهایی که سر PS3 در اومد،اول یه دیزاین دسته اش فرق داشت بعد six axix اضافه شد رامبل حذف شد،بعد رامبل برگشت بعد موو رو ارائه کرد.
اونجا یه جور اشتباه کرد تو تصمیم گیریش پاش رو گذاشت جای پای بقیه.
اینجا هم داره یه اشتباه میکنه از اول هر چی به ذهنش میرسه رو میچپونه تو دستگاهی که قراره قابل حمل باشه!!

sonixax
30-05-2011, 23:51
آخه میلاد،این کنسول گویا قراره تاچ باشه شایعه هست پشتش هم ترک پده حالا یه آنالوگ دیگه هم اضافه کنه!
میشه همون بلاهایی که سر PS3 در اومد،اول یه دیزاین دسته اش فرق داشت بعد six axix اضافه شد رامبل حذف شد،بعد رامبل برگشت بعد موو رو ارائه کرد.
اونجا یه جور اشتباه کرد تو تصمیم گیریش پاش رو گذاشت جای پای بقیه.
اینجا هم داره یه اشتباه میکنه از اول هر چی به ذهنش میرسه رو میچپونه تو دستگاهی که قراره قابل حمل باشه!!

تاچ هم باشه ، باز شما نمیتونید با یک آنالوگ توی سه محور X و Z و Y حرکت کنید و خود این باعث شده که تمام بازی های PSP دو بعدی باشند !
یعنی شاید شما رندر سه بعدی از کنسول بگیری ولی توانایی حرکت در محیط سه بعدی رو ندارید ، یه چیزی مثل رزیدنت اولی کد ورونیکا .

بعد اینها به من و شما نگاه نمیکنند که ! میاند به بازار ، تکنولوژی های رقبا و درخواستهای اکثریت کاربران نگاه میکنند و بر حسب اون یک محصولی رو طراحی میکنند .

توی کارشون بازاریابی از همه چیز مهم تره و سونی سر Ps3 یک درس خیلی بزرگ گرفت :
کنسولت هر چه قدر هم که خفن باشه ، اگر گرون باشه در بازار شانسی برای دوام آوردن نداره مگر اینکه یک چیز کاملا جدید و متفاوت باشه .

از اونجایی که توی کنسول های قابل حمل نو آوری چندانی نمیشه کرد ، اگر سونی بیاد و یک چیزی مثل آیفون تولید کنه با 4 تا قابلیت اضافی برنده این میدان هستش .

foxyjanam
31-05-2011, 13:59
SCE بازگشت تمامي سرويس هاي PLAYSTATION®NETWORK طي هفته جاري را اعلام كرد

Sony Corporation و SCE در تاريخ May 31, 2011 اعلام كردند كه (Sony Network Entertainment International (SNEI تمامي خدمات PSN در اين هفته ، در امريكا ، اروپا و آسيا ( بجز 3 كشور ژاپن ، هنگ كنگ و كره جنوبي ) را به روال طبيعي خود بر ميگرداند .

همچنين در اين خبر به بالا رفتن امنيت شبكه و پرداخت هايي كه از طريق اين شبكه صورت مي گيرد اشاره شده است.

در تاريخ 15 مي بخشي از قابليت هاي شبكه نظير online game play, account management ، ليست دوستان و چت به روال قبلي خود برگشته بودند و طي اين هفته موارد زير نيز به شبكه اضافه خواهند شد .

PlayStation®Store
Redeem كردن كد بازي ها
Music Unlimited powered by Qriocity for PS3, PSP, VAIO and other PCs
Media Go

Kazuo Hirai مدير Sony Corporation نيز از صبر و حمايتي كه طي اين مدت توسط طرفداران PSN صورت گرفت قدرداني كرد .

سوني يك پكيج از سرويس هاي خود براي تمامي كاربران PSN در قالب " Welcome Back " در نظر گرفته است كه در هر Region شرايط خاص خود را خواهد داشت .

منبع :

p3yman_xl
31-05-2011, 18:00
شایعه: 250Gb Xbox 360 باندل کینکت 100 دلار کاهش قیمت خواهد داشت!

فروشنده Target احتمالاً یکی از سورپرایزهای E3 مایکروسافت را فاش کرده: کاهش قیمت 100 دلاری 250Gb Xbox 360 که با کینکت عرضه می شود!

نکته جالب انکه وب سایت این فروشگاه در حال تبلیغ این پکیج در قسمت games با قیمت 299.99 دلار است که با کلیک بر روی آن قیمت 399.99 دلار نمایش داده می شود!!

این خبر تنها 6 روز قبل از کنفرانش خبری مایکروسافت عنوان شده و باید منتظر واکنش رسمی باشیم.

منبع:

SamGun
31-05-2011, 21:12
100$ کاهش قیمت بسیار چشمگیری هست .

اینطوری که به نظر میرسه باید شاهد موضوع قافلگیر کننده ای تو E3 امسال باشیم !! ( شاید Xbox Next Generation)

sonixax
31-05-2011, 21:28

اینطوری که به نظر میرسه باید شاهد موضوع قافلگیر کننده ای تو E3 امسال باشیم !! ( شاید Xbox Next Generation)

اوه اوه اوه چه شود :31:

HESAM_5700
31-05-2011, 21:42
یعنی ممکنه نسل جدید معرفی بشه ؟

این که خیلی بده ! ما تازه اسلیم خریدیم :دی

.:PAR3A:.
31-05-2011, 21:58
نــــه :دی من تازه می خوام اسلیم بخرم :دی اش نداره هر چی باداباد :دی

yoosef_st
31-05-2011, 22:03
من که فکر نکنم امسال از طرف سونی و مایکروسافت خبری از کنسول باشه.
خصوصا 360 که حالا حالاها باید کینکت رو توسعه بده

aha2012
31-05-2011, 22:04
بابا این فکرارو بریزید دور.مایکرو سافت میخواد رو کینکت مانور بده.مگه عقلشو از دست داده که بخواد کنسول جدید رونمایی کنه(شاید هم کرد چه دیدی:31:)
اگه میخواست کنسول معرفی کنه ،کینکتو هم با اون رونمایی میکرد.
به هر حال...............

sonixax
31-05-2011, 22:11
من که فکر نکنم امسال از طرف سونی و مایکروسافت خبری از کنسول باشه.
خصوصا 360 که حالا حالاها باید کینکت رو توسعه بده

بابا این فکرارو بریزید دور.مایکرو سافت میخواد رو کینکت مانور بده.مگه عقلشو از دست داده که بخواد کنسول جدید رونمایی کنه(شاید هم کرد چه دیدی:31:)
اگه میخواست کنسول معرفی کنه ،کینکتو هم با اون رونمایی میکرد.
به هر حال...............

کینکت فقط یک پیش نیاز بوده ، شما تصورش رو بکنید که کنسول بعدی فقط و فقط بخواد با کینکت یا فوقش یک موشن اضافی کار کنه !
میدونید این چه تبلیغ بزرگیه ؟
اشتباه شما اینه که فکر میکنید کینکت محدود میشه به 360 !

legolas 224
31-05-2011, 22:14
یعنی ممکنه نسل جدید معرفی بشه ؟

این که خیلی بده ! ما تازه اسلیم خریدیم :دی

نــــه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] من تازه می خوام اسلیم بخرم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اش نداره هر چی باداباد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نــــــــــــــــــــــــ ــــــه:دی منم میخوام بخرم:دی
ولی یه وخ دیدین که مخالفان ماکرو این کار رو کردن که شایعه درست شه که ماکرو میخواد نسل جدید بزنه:دی:10:

saeed_2007r
01-06-2011, 02:58
به نظر من تا 2014 هیچ خبری نخواهد بود

HESAM_5700
01-06-2011, 08:46
اشتباه شما اینه که فکر میکنید کینکت محدود میشه به 360 !

يعني يه چيزي مثل wii?!؟؟

millad1388
01-06-2011, 12:50
شایعه: 250Gb Xbox 360 باندل کینکت 100 دلار کاهش قیمت خواهد داشت!

فروشنده Target احتمالاً یکی از سورپرایزهای E3 مایکروسافت را فاش کرده: کاهش قیمت 100 دلاری 250Gb Xbox 360 که با کینکت عرضه می شود!

نکته جالب انکه وب سایت این فروشگاه در حال تبلیغ این پکیج در قسمت games با قیمت 299.99 دلار است که با کلیک بر روی آن قیمت 399.99 دلار نمایش داده می شود!!

این خبر تنها 6 روز قبل از کنفرانش خبری مایکروسافت عنوان شده و باید منتظر واکنش رسمی باشیم.

منبع:

چرا هیچکس به wii 2 که تو این نمایشگاه معرفی میشه و قدرتی به اندازه xbox360 و بیشتر داره توجهی نمیکنه ؟:19:
من که فکر کنم به خاطر اومدن wii 2 باشه که شرکتهای دیگه برای نداشتن افت فرو ش از قبل برنامه ریختن تا به محض ورود wii 2 قیمتها رو کاهش بدهند :18:
چه جنگ کنسولی بشه امسال:21:از همه بیشتر قیافه مدیران سونی دیدنیه:21:حتما 4 سال دیگه میان عینا همین کارهای wii 2 را تقلید میکنند و به اسم نوآوری به دنیا معرفی میکنند:27:مثلا رو ps4 دسته با نمایشگر میزنن :27:
فکر کنم سال دیگه شاهد ورود xbox 720 و ps4 باشیم:21:چون زمان اومدن wii هم همینطور شد:31:

sonixax
01-06-2011, 15:48
يعني يه چيزي مثل wii?!؟؟

نه ، یعنی شروع کینکت در 360 بود . همون طوری که شروع Pseye در Ps2 بود و بعدش با تغییرات شگرف پورت شد به کنسول بعدی .
متوجه شدید ؟

---------- Post added at 03:48 PM ---------- Previous post was at 03:47 PM ----------

چرا هیچکس به wii 2 که تو این نمایشگاه معرفی میشه و قدرتی به اندازه xbox360 و بیشتر داره توجهی نمیکنه ؟:19:
من که فکر کنم به خاطر اومدن wii 2 باشه که شرکتهای دیگه برای نداشتن افت فرو ش از قبل برنامه ریختن تا به محض ورود wii 2 قیمتها رو کاهش بدهند :18:
چه جنگ کنسولی بشه امسال:21:از همه بیشتر قیافه مدیران سونی دیدنیه:21:حتما 4 سال دیگه میان عینا همین کارهای wii 2 را تقلید میکنند و به اسم نوآوری به دنیا معرفی میکنند:27:مثلا رو ps4 دسته با نمایشگر میزنن :27:
فکر کنم سال دیگه شاهد ورود xbox 720 و ps4 باشیم:21:چون زمان اومدن wii هم همینطور شد:31:

کاملا استدلال درست و قابل قبولی هست و میتونه یکی از دلایل یا شاید هم تنها دلیل باشه .

Sam Fisher 11
02-06-2011, 08:02
40 درصد از ایکس باکس 360های فعال صرف مواردی غیر از بازی می شوند!

از قرار معلوم عده زیادی از ایکس باکس دارا از کنسولشون فقط واسه بازی استفاده نمیکنن.
طبق آماری که مایکروسافت داده 40 درصد xbox360های فعال صرف مواردی چون تماشای ویدئو، استفاده از شبکه های اجتماعی و موارد غیر بازیی دیگر می شود. همچنین گفته شده که این دست از کاربران ماهانه 30 ساعت با کنسول ایک باکس 360 خود ویدئو تماشا میکنند.
این آمار بسیار جالب هستند چون در ابتدای عرضه این کنسول مایکروسافت بارها به این نکته اشاره میکرد که این کنسول تنها برای بازی نخواهد بود و تمامی موارد سرگرمی را تحت پوشش قرار خواهد داد و حالا به نظر میرسه که ادعاهای مایکروسافت کاملا تحقق یافته.

همچنین طبق آمار NPD در ماه آپریل پرفروش ترین کنسول خانگی در امریکا Xbox360 با فروش 297 هزار دستگاه در ماه بوده و بعد از اون PS3 و Wii قرار گرفتند.
این را هم اضافه کنم که از سال 2005 یعنی زمان لانچ کنسول 360 تا کنون این دستگاه در دنیا 53 میلیون واحد فروش داشته که بیشتر اون به واسطه فروش بسیار خوبش از سال گذشته تا کنون بوده.

منبع:

+
در راستای صحبت دوستان که دوصفحه از تاپیک رو هم به خودش اختصاص داده ما هم یه پیش بینی بکنیم(البته با اجازه اساتید;))...به نظر من e3 امسال نه سال بعد مایکروسافت کنسول بعدیش رو معرفی میکنه و اون رو کریسمس همون سال یا سال بعدش در بهار لانچ میکنه. البته یه احتمال دیگه هم هست و اون اینکه مثل سونی که در باد موفقیت ps2 خوابید و از قافله عقب افتاد مایکروسافت هم همین اشتباه رو بکنه و فعلا چیزی رو نکنه.

X-Volt
04-06-2011, 10:35

هـدیــه جنجـالی سـونی به کـاربــران PS-Network
Welcome Back اسم برنامه جدید شرکت سونی برای رفع مشکلات اخیر شبکه PSN هست.
طبق این برنامه ریزی هر کاربر از طریق MemberShip (عضویت) خود در پلی استیشن پلاس (Plus) قابلیت دانلود چندین بازی رایگان برای دو کنسول PS3 و PSP رو خواهد داشت.
ظاهرا این امکان فقط برای کاربرانی که Account خودشون رو تا قبل از تاریخ ( 2011 ,20 April ) ثبت کردند، در نظر گرفته شده.
----------
برای استفاده از این سرویس:
◄ ابتدا وارد PS-Store بشید
◄ در قسمت بالا، سمت چپ منو روی نوار Welcome Back کلیک کنید
◄ گزینه Welcome Back Free PS3™ Game 1 رو انتخاب کنید
◄ داخل همین دسته روی محصولات Welcome Back Free PS3™ Game 1 و گزینه Get Now کلیک کنید
◄ بازی رایگان مورد نظرتون رو انتخاب و شروع به دانلود کنید
◄ مجددا گام های 3 تا 5 رو برای Welcome Back Free PS3™ Game 2 هم تکرار کنید
◄ در آخر به منوی پلی استیشن (XMB) رفته و از بازی کردن لذت ببرید
----------
لیست برخی از بازیهایی که تا به حال در آمریکای شمالی و اروپا برای دانلود آماده شدند:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددیگه خداوند خودش به داد آسیا برسه!
.....
منبع

Sorena_777
07-06-2011, 09:57
کسی قرار نیست یه لطفی در حق مایی که زبانمون خوب نیست بکنه و خبری از E3 در اینجا بزاره؟؟

p3yman_xl
07-06-2011, 10:14
کسی قرار نیست یه لطفی در حق مایی که زبانمون خوب نیست بکنه و خبری از E3 در اینجا بزاره؟؟
تاپیکش هست اینجا:
E3 2011 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

p3yman_xl
07-06-2011, 10:26
فروش جهانی PSP از مرز 70 میلیون گذشت!

سونی اعلام نمود که فروش جهانی کنسول PSP تا تاریخ 27 آوریل سال 2011 از مرز 70 میلیون واحد گذر کرده است!

این کنسول که در تاریخ 12 دسامبر 2004 در ژاپن، مارچ 2005 در آمریکا، می 2005 در کشورهای آسیایی و سپتامبر 2005 در مناطق اروپایی و PAL به بازار عرضه شد در سال 2008 با قابلیت دسترسی بیسیم به اینترت آپدیت شد.

برای این کنسول 3200 عنوان بازی در فرمت UMD در بازار موجود بوده و میزان فروش نرم افزار برای این کنسول به رقم 298 رسیده است.

2180 عنوان از بازیهای اختصاصی این کنسول که شامل بازیهای PlayStation Network و PlayStation میشود برای این کنسول آماده دانلود هستند.

بعد از انتشار PSP اصلی که با PSP-1000 شناخته می شود، مدل اسلیم و سبک PSP-2000 در سپتامبر 2007 با تغییرات جزیی به بازار عرضه شد. سپس سونی مدل PSP-3000 را در تاریخ اکتبر 2008 معرفی کرد که شامل صفحه LCD بهینه تر و میکروفون داخلی می شد در حالیکه از نظر سخت افزاری تفاوت چندانی با PSP-2000 نداشت. PSP go نیز در اکتبر 2009 به بازار عرضه شد.

منبع:

p3yman_xl
07-06-2011, 10:37
PlayStation Vita رسما معرفی شد

Kaz Hirai رییس کل سرگرمی های سونی نام کنسول دستی جدید خود را رسما به جهانیان اعلام کرد: PlayStation Vita.

هیرای گفت که سرویس آمریکایی AT&T شریک Vita خواهد بود. او هچنین 2 قابلیت جدید کنسول جدید با نام های Party و Near را رونمایی کرد که بوسیله اولی می توان با دوستان چت کرد. با استفاده از دومی نیز می توان دوستان را پیدا کرد، تروفی ها را مقایسه و یا بازی را به آنها پیشنهاد کرد.

SCEA همچنین طی بیانیه ای عرضه Vita در ژاپن، آمریکا و اروپا را تا آخر امسال تایید کرد. قیمت ها برای مدل Wi-Fi در ژاپن 24,980 ین یا 249 دلار آمریکا یا 249 یورو خواهد بود. برای مدل 3G قیمت 29,980 ین یا 299 دلار آمریکا یا 299 یورو خواهد بود.

طبق گفته ی Scott Rhodes در کل 80 عنوان توسط سازندگان گوناگون برای ویتا در حال ساخت هستند.

ویتا به معنای "زندگی" می باشد.

منبع:

X-Volt
08-06-2011, 06:50
--------------------

طی کنفرنس خبری E3 امسال (2011) کمپانی نینتندو هم برای رقابت، کنسول جدیدی رو با نام انحصاری Wii U معرفی کرد ... اسمی که شاید خیلی معرف تفاوت نسل جدید این کنسول نباشه، اما در Wii U ما شاهد ارتقاء و تغییرات قابل توجهی خواهیم بود.
مهم ترین این تغییرات کنترلر جدیدی ـست که در نگاه اول بیشتر به یک تبلت شباهت داره! انگار نینتندو در معرفی و ساخت کنترلر همیشه حرف اول رو میزنه، چون در نسل قبلی هم، این کنترلر کنسول Wii بود که دو کمپانی سونی و مایکروسافت رو مجبور به ساخت PS-Move و Kinect کرد ...
این کنترلر از یک صفحه نمایش لمسی 6.2 اینچی بهره میبره که میزان حساسیتش هم نسبتا بالاست. دکمه ها هم با حفظ ظاهر سابق خودشون، حالت کلاسیک و سنتی رو به این کنترلر دادن!
همچنین کنسول Wii U توانایی فرستادن سیگنالهای ویدویی رو به صفحه نمایش این کنترلر داره که طبیعتا به راحتی و هیجان بازی اضافه خواهد کرد. اما هدف اصلی از این امکان مربوط به زمانی میشه که تلویزیون یا مانیتور شما توسط شخص دیگه ای اشغال شده ...
البته اینها فقط بخش کوچیکی از امکانات کنسول Wii U هستن که تا به حال ازشون پرده برداری شده و باید منتظر اطلاعات بیشتر در این زمینه باشیم.
و اما نوبت میرسه به بازیهایی که انتشارشون برای این کنسول در نمایشگاه تایید شده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منبع:

millad1388
08-06-2011, 19:50
--------------------

طی کنفرنس خبری E3 امسال (2011) کمپانی نینتندو هم برای رقابت، کنسول جدیدی رو با نام انحصاری Wii U معرفی کرد ... اسمی که شاید خیلی معرف تفاوت نسل جدید این کنسول نباشه، اما در Wii U ما شاهد ارتقاء و تغییرات قابل توجهی خواهیم بود.
مهم ترین این تغییرات کنترلر جدیدی ـست که در نگاه اول بیشتر به یک تبلت شباهت داره! انگار نینتندو در معرفی و ساخت کنترلر همیشه حرف اول رو میزنه، چون در نسل قبلی هم، این کنترلر کنسول Wii بود که دو کمپانی سونی و مایکروسافت رو مجبور به ساخت PS-Move و Kinect کرد ...
این کنترلر از یک صفحه نمایش لمسی 6.2 اینچی بهره میبره که میزان حساسیتش هم نسبتا بالاست. دکمه ها هم با حفظ ظاهر سابق خودشون، حالت کلاسیک و سنتی رو به این کنترلر دادن!
همچنین کنسول Wii U توانایی فرستادن سیگنالهای ویدویی رو به صفحه نمایش این کنترلر داره که طبیعتا به راحتی و هیجان بازی اضافه خواهد کرد. اما هدف اصلی از این امکان مربوط به زمانی میشه که تلویزیون یا مانیتور شما توسط شخص دیگه ای اشغال شده ...
البته اینها فقط بخش کوچیکی از امکانات کنسول Wii U هستن که تا به حال ازشون پرده برداری شده و باید منتظر اطلاعات بیشتر در این زمینه باشیم.
و اما نوبت میرسه به بازیهایی که انتشارشون برای این کنسول در نمایشگاه تایید شده:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منبع:

TAKKEN هم براش اومده:18:
:5:دیدین همه شایعه ها درست دراومد:21:1080p را هم کنسول پشتیبانی میکنه:21:
یک نکته عجیب اینکه تو سایت نینتندو یک عکس دیدم با5دسته با نمایشگر:18:که صفحه tv به چهار قسمت تبدیل شده و یکی دیگر از بازیکنها داره با دسته میبینه:18:
در ضمن کنترل حرکتی هم تو خود دسته ها هست:5:کنترل TV هم میشد:18:کلا همه چیز میشه:18:
سخت افزار هم همونطور که قبلا گفته بودم شد پردازنده هم IBM 3 CORE:21:البته این نهایی نشده یعنی گرافیک 4650...البته نظر شخصی من همون گرافیک XBOX 360=4350=هستش چون پردازنده هم دقیقا همونه
:5:فکر کنم بشه این دسته بازی با نماشگر را به صورت جدا خرید و قیمتش هم 100 دلار بیشتر نباید باشه :5:و گرنه 250 دلار میشه =PS VITA=کل دستگاهWII U 350 دلار نمیشه:31:امیدوارم به 250 دلار هم با اون دسته با نمایشگر برسه:31:

P I R A N H A
10-06-2011, 09:46
۷ قابلیت دسته و کنسول بازی نیتندو Wii U

کنسول بازی جدید ‏ نیتندو Wii U ‏ با آن دسته عجیب و غریب اش به اندازه کافی تعجب برانگیز هست. برای همین شاید این مطلب، توانایی ها و کاربردهایش را بهتر به شما نشان بدهد. بنابراین اگر می خواهید کمی بیشتر با «نیتندو وی یو» آشنا بشوید این مطلب را از دست ندهید. ‏

قبل از هر چیز بهتر است به چند سوال در مورد خود کنسول پاسخ بدهیم: از نظر سخت افزاری می توانید Wii U را به قدرت ایکس باکس 360 و پلی استیشین 3 بدانید. کنسول جدید از پردازشگر چند هسته ای ساخت IBM استفاده می کند و پردازشگر گرافیکی اش هم دست پخت AMD است. یک حافظه داخلی از نوع فلش احتمالا ۸ گیگابایتی خواهد داشت و ۴ پورت یو اس یی و خروجی 1080p اچ دی ام ای دارد. در این کنسول پورت اترنت حذف شده است. ‏

در مورد قیمت هنوز چیزی اعلام نشده اما به خاطر دسته جدید، نیتندو اعلام کرده که کنسول «وی یو» گران تر از مدل «وی» خواهد بود. اما در ادامه مطلب با دیدن ۷ تصویر با کاربرد های مختلف دسته وی یو آشنا می شوید. ‏

بازی با خود دسته. فقط از دسته بدون نیاز به تلویزیون برای بازی کردن استفاده می کنید. و پدر هم آزاد است که اخبار را ببیند. وقتی اخبار تمام شد بازی به تلویزیون منتقل میشود! ‏
بازی همزمان با دسته و تلویزیون. ‏
کنترل حرکات بازی با سنسور حرکت دسته. ‏
استفاده از قلم برای کنترل نرم افزار و طراحی ‏
بازی با دسته جدید و دسته Wii Remote Plus به صورت ترکیبی. ‏
استفاده از دسته جدید و دیگر کنترل های نیتندو در تعداد زیاد برای بازی های گروهی چند نفره.
استفاده از دسته برای زوم کردن و حرکت در میان صفحات وب و نمایش مطالب مختلف.
منبع :نارنجی

p3yman_xl
11-06-2011, 12:20
مایکروسافت سازگاری Windows 8 با Xbox Live را تایید کرد

Mike Delman نایب رییس بخش بازاریابی جهانی از گروه Interactive Entertainment Business مایکروسافت گفت که آنها قصد دارند Xbox Live را به عنوان یک سرویس سرگرمی در ویندوز 8 قرار دهند.

دلمن که با روزنامه Seattle Times مصاحبه می کرد گفت که قرار دادن XBL همزماندر ویندوز 8 و Windows Phone ها این شبکه را به سرویس دهنده سرگرمی شماره یک مردم تبدیل خواهد کرد.

او همچنین اضافه کرد که دیزاین و فلسفه کلی این شبکه تقریبا بدون تغییر بنیادی در ویندوز 8 پیاده خواهد شد.

ویندوز 8 سال آینده منتشر خواهد شد و انتظار می رود مایکروسافت در Consumer Electronics Show ماه ژانویه 2012 از این ویندوز رونمایی کند.

منبع:

Sam Fisher 11
13-06-2011, 10:55
فروش جهانی PSP از مرز 70 میلیون گذشت!دوتاشو من خریدم: دی و باعث خریده شدن چهارتاش شدم: دی اونوقت سونی فقط چندتا بازی میذاره جلوم میگه دوتاشو میتونی دانلود کنی: دی شیم آن یو: دی

+

Xbox 360 Gets New Processor

مایکروسافت اعلام کرده برای مدل های Xbox 360 250GB slim پردازنده ی جدیدی طراحی کرده که باعث کاهش قیمت تولید و البته گرما خواهد شد.
این پردازنده ی جدید ترکیبی از پردازنده ی اصلی(CPU)، پردازنده ی گرافیکی(GPU)، حافظه و واحد ورودی خروجی میباشد.

کارساخت این پردازنده 5سال به طول انجامیده و به کارگیری اون در ایکس باکس های جدید باعث بهبود مادربورد و منبع تغذیه و در نتیجه افزایش کارایی و مصرف برق و گرمای کمتر دستگاه خواهد شد.

منبع:

P I R A N H A
13-06-2011, 13:40
با تریمانت، همه چیز را همزمان داشته باشید
افرادی که از کنسول ها و لوازم جانبی مربوط به بازی خسته نمی شوند، حتما یک دغدغه بزرگ هم دارند. این که چگونه سنسور های حرکتی مربوط به کنسول هایشان را در کنار هم نگه دارند. برای این افراد تریمانت بهترین راه حل است.

معمولا سنسور های حرکتی را روی میزتلویزیون یا جایی بالاتر از آن قرار می دهیم و باید توجه داشت که وقتی که کار به سه سنسور از سه کنسول مختلف می رسد، نگهداری آن ها چه از نظر نظم چه از نظر پیدا کردن موقعیت کاربردی، کار سختی است. اما تریمانت (Trimount) مشکل شما را حل کرده و به شما کمک می کند که هر سه سنسور حرکتی موجود (شامل سنسور بار Wii، کینکت ایکس باکس و پلی استیشن Eye) را در کنار هم و بالای تلویزیون خود داشته باشید. با توجه به این که اکثر این سنسور ها و به ویژه کینکت، در ارتفاع بالاتر عملکرد بهتری از خود نشان می دهند، پس تریمانت به کاربردی تر شدن موقعیت ها نیز کمک شایانی خواهد کرد.

پس کافی است که تریمانت 30 دلاری را خریده و آن را به پشت تلویزیونتان بچسبانید و نگران هیچ چیز نباشید! بدون شک این گجت، به رغم عدم پیچیدگی تکنولوژیکی؛ ابزاری بسیار کاربردی برای گیمر ها به شمار می رود.
منبع

p3yman_xl
14-06-2011, 10:23
آنالیزور صنعت: Wii U دو سال عقب است

آنالیزور صنعت بازی Wedbush Morgan اعلام کرد که Wii U دو سال عقب است. در بیانیه ای که از سوی این کمپانی و افرادی مثل Michael Pachter, Edward Woo و Nick McKay منتشر شده آمده است : " با توجه به دیگر دستگاه های HD این نسل، ما فکر می کنیم Wii U 2 سال دیرتر منتشر می شود."

" با توجه به اینکه نینتندو تا کنون اطلاعات واضحی از قدرت و قیمت این وسیله منتشر نکرده، گمان میکنیم Wii U قدرتمند تر از کنسول های HD نسل کنونی نخواهد بود. "

او همچنین در واکنش به صحبتی که Reggie Fils-Aime در مورد این کنسول کرده و آن را به X360 و PS3 تشبیه کرده بود گفت : " اگر واقعا چنین باشد نینتندو قدم بزرگی در سبقت از رقبای خود سونی و مایکروسافت برداشته که سال گذشته Kinect و Move را عرضه کردند."

Wii U سال آینده می آید.

منبع:

p3yman_xl
21-06-2011, 18:00
تاریخ دقیق عرضه PS Vita + قیمت بازی ها

فروشنده ShopTo تاریخ عرضه PS Vita را 4 نوامبر امسال اعلام کرده است که این تاریخ با انتشار تعدادی از بازی های این کنسول در زمان عرضه برابری می کند. عناوینی مثل Uncharted: Golden Abyss, Wipeout 2048, Ruin و ModNation Racers.

بازی های این کنسول نیز 40 یورو تخمین شده می شود که هنوز سونی این خبر را تایید یا تکذیب نکرده است. ( 40 یورو برابر 57 دلار آمریکا! این هزینه با قیمت یک بازی Xbox 360 یا PS3 برابری میکند ! )

منبع :

sonixax
21-06-2011, 18:21
تاریخ دقیق عرضه PS Vita + قیمت بازی ها

فروشنده ShopTo تاریخ عرضه PS Vita را 4 نوامبر امسال اعلام کرده است که این تاریخ با انتشار تعدادی از بازی های این کنسول در زمان عرضه برابری می کند. عناوینی مثل Uncharted: Golden Abyss, Wipeout 2048, Ruin و ModNation Racers.

بازی های این کنسول نیز 40 یورو تخمین شده می شود که هنوز سونی این خبر را تایید یا تکذیب نکرده است. ( 40 یورو برابر 57 دلار آمریکا! این هزینه با قیمت یک بازی Xbox 360 یا PS3 برابری میکند ! )

منبع :

درست 6 سال بعد از PSP
به ترتیب PS1 و PS2 و PS3 هم با فاصله های زمانی 6 سال عرضه شدند ، با این حساب سال دیگه باید منتظر Ps4 باشیم :40:

p3yman_xl
25-06-2011, 17:50
Kinect همچون آدرنالین در رگ های Xbox360 !

Chris Lewis نایب رییس Xbox 360 با بیان اینکه کنسول به " نیمه عمر " خود رسیده است، از کینکت به عنوان آدرنالین که به رگ های xbox 360 تزریق شده و به آن انرژی تزریق کرده است نام برد.

" کنسول همانند یک وسیله استاندارد سرگرمی است و کینکت همانند آدرنالین به آن تزریق شده است. اکنون قشر زیادی از مردم و جوانان را میبینیم که به سمت کنسول می روند. دید که نمایش ما در e3 امسال نمایش خیره کننده و بیاد ماندنی ما در e3 سال پیش را تداعی می کرد. "

" قصد مایکروسافت از عرضه کینکت گشترش دادن طیف استفاده کنندگان از کنسول و همچنین تجربه آن است. "

منبع:

p3yman_xl
05-07-2011, 10:33
سونی اریکسون: Xperia Play در درجه اول یک "تلفن" است

Dom Neil-Dwyer از سونی اریکسون اعلام کرد که هدف از عرضه Xperia Play این است که به عنوان یک تلفن که مخصوص بازی کردن ساخته شده است شناخته شود؛ کاری که N-Gage در آن ناموفق بود.

سایت Gamasutra ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] other_NGage.php) از سونی اریکسون پرسید چرا N-Gage ، که دارای کنترلر مخصوص بازی بود ، شکست خورد و پاسخ گرفت :
" چون این وسیله یک اسمارت فون و از آن مهم تر یک تلفن نبود . وقتی Xperia Play را در دست میگیرد یک اسمارت فون را در ذهن تداعی میکند. یک کنسول بازی نیست که توانایی تماس گرفتن نیز داشته باشد؛ یک اسمارت فون است. وقتی آن را در دستان گرفته اید مرمدم متوجه نمیشوند که دستگاه چیست اما وقتی آن را با اشاره ای بازی میکنید تازه متوجه میشوند که با یک وسیله بازی فوق العاده روبرو هستند. "

او همچنین اضافه کرد که این وسیله به عنوان پلتفرم پذیرای اپلیکیشن های Android خواهد بود.

اولین بازی اختصاصی Xperia Play که قرار است در روز عرضه آن همراهش عرضه شود بازی بسیار محبوب Minecraft که ابتدا بر روی این دستگاه و سپس برای دیگر موبایل ها عرضه خواهد شد.

منبع:

meha
05-07-2011, 12:21
سلام

دوستان شما این رو تایید میکنید؟

Alex Fera
05-07-2011, 13:08
PS4 به گفته خوده مسئولین سونی در مراحل تحقیقاتی هستش و تمام اخبار این سایت بالا هم فیک هستش............

یا حق...

sonixax
05-07-2011, 14:46
سلام

دوستان شما این رو تایید میکنید؟

نه میشه گفت راسته و نه میشه گفت دروغه .
چون این مدل سایتها همیشه یک سری افرادی رو داخل کمپانی دارند - سر Ps3 اگر یادتون باشه حتی قبل از اینکه سونی تایید کنه که قراره همچین چیزی بسازه عکسهاش که چه شکلیه اومده بود بیرون .
ولی بهتره به عنوان شایعه بهش نگاه کنید .

p3yman_xl
12-07-2011, 17:27
شایعه – ویندوز 8 توانایی اجرای بازی های X360 را خواهد داشت!

با اینکه هنوز هم تصور چنین حرکت انقلابی خیلی زود به نظر می رسد اما شایعه شده است که ویندوز 8 توانایی اجرای بازی های 360 را دارد.
سایت Insideris ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پشت این قضیه است و مدعی شده منابع ناشناس این خبر را به او رسانده اند.
مطمئنا انجام بازی ها در ویندوز 8 نیازمند پرداخت هزینه به مایکروسافت است همانند آنچه برای Games for Windows Live هنگام عرضه انجام شد.
همچنین این سرویس روی یک شبکه جداگانه run خواهد شد و قابلیت cross platform play ( بازی بین پلتفرمهای مختلف ) را به علت عدم پشتیبانی این ویندوز از کنترلرهای X360 پشتیبانی نخواهد کرد.
گفته میشود این اقدام مایکروسافت به دلیل عمر در حال پایان این کنسول و گسترش دادن آن است تا نسل آینده از راه برسد.
منیع :

.:PAR3A:.
12-07-2011, 18:50
تا جایی که میدونم شایعه ی به شدت مطمئنیه و تا حدی تایید شده :دی ولی احتمالا تا زمان ویندوز 8 کنسول جدید مایکرو هم میاد و دیگه حتی تولید هم نمیشه چه برسه به اینکه واس مایکرو سود آور باشه...

Alex Fera
13-07-2011, 10:55
سرورهای شرکت های Bioware و Sega هم هـک شدند.........

پس از حمله به شبکه Playstation و ضرر شدید به شرکت Sony،حالا بایوویر و سگا هم هـک شدند،البته شدت حمله به سرورهای این شرکت ها خیلی زیاد نبوده و تنها اطلاعات چندین هزار کاربر آنها دزدیده شده است(!)................
جالب آنکه حدود 18هزار اکونت کارتهای اعتباری از سرور Bioware دزدیده شده است........

منبع:

sonixax
13-07-2011, 17:53

با اینکه هنوز هم تصور چنین حرکت انقلابی خیلی زود به نظر می رسد اما شایعه شده است که ویندوز 8 توانایی اجرای بازی های 360 را دارد.
سایت Insideris ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پشت این قضیه است و مدعی شده منابع ناشناس این خبر را به او رسانده اند.
مطمئنا انجام بازی ها در ویندوز 8 نیازمند پرداخت هزینه به مایکروسافت است همانند آنچه برای Games for Windows Live هنگام عرضه انجام شد.
همچنین این سرویس روی یک شبکه جداگانه run خواهد شد و قابلیت cross platform play ( بازی بین پلتفرمهای مختلف ) را به علت عدم پشتیبانی این ویندوز از کنترلرهای X360 پشتیبانی نخواهد کرد.
گفته میشود این اقدام مایکروسافت به دلیل عمر در حال پایان این کنسول و گسترش دادن آن است تا نسل آینده از راه برسد.
منیع :

عجب شایعه شیرینیه :40:

Boroki.us1
13-07-2011, 18:14

سایت Insideris ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fmore-xbox-360-games-on-windows-8-details%2F) پشت این قضیه است و مدعی شده منابع ناشناس این خبر را به او رسانده اند.
منیع :

داداش شايعه نيست تاييد شده

A.N.A.P
13-07-2011, 19:53
سرورهای شرکت های Bioware و Sega هم هـک شدند.........

پس از حمله به شبکه Playstation و ضرر شدید به شرکت Sony،حالا بایوویر و سگا هم هـک شدند،البته شدت حمله به سرورهای این شرکت ها خیلی زیاد نبوده و تنها اطلاعات چندین هزار کاربر آنها دزدیده شده است(!)................
جالب آنکه حدود 18هزار اکونت کارتهای اعتباری از سرور Bioware دزدیده شده است........

منبع:

EA هم هـک شده بود و بعضی اطلاعات کاربرا دزدیده شده بود !

Sam Fisher 11
24-07-2011, 07:43
یه 360 خوشگل و خواستنیه دیگه!

Xbox 360 Limited Edition Kinect Star Wars Bundle[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ow=true
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ow=true
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ow=true
همونطور که مشخصه این باکس شامل: ایکس باکس اسلیم 320 گیگابایتی با طرح R2-D2، کینکت سفید، یه دسته طلایی طرح C-3PO و بازی کینکت استار وارز میشه. همچنین چراغ های این ایکس باکس آبی رنگ هستن!
قیمت: $449.99

پ.ن: خداییش یه ذره از ذوق و سلیقه ی این مایکروسافتیارو سونی جماعت ندارن...خیلی هنر کردن یه رنگ سفید زدن به کنسولشون و یه دسته با طرح بیسبال دادن بیرون...اونوقت از اون ور تنوع ایکس باکس های باندلیو که میبینی نمیدونی کدوم یکیو بخری...

aha2012
26-07-2011, 21:21
کنترل و وایرلس جدید 360:

p3yman_xl
27-07-2011, 08:33
2 وسیله جانبی جدید برای X360 معرفی شدند

مایکروسافت 2 آیتم جدید برای Xbox 360 معرفی کرده است:اولی یک هدست است که با Bluetooth کار میکند و دومی یک ریموت کنترل است.

هدست وایرلس بلوتوثی به کاربران اجازه میدهد تا در Xbox Live چت کرده و یا با موبایل هایشان از آن استفاده کنند. این هدست همچنین با کامپیوترهایی که از بلوتوث پشتیبانی میکنند نیز قابل استفاده است و با استفاده از فرکانس معمول کنسول X360 به آن متصل میشود.
این وسیله noise cancellation دارد و از فناوری Bluetooth 3.0 استفاده میکند و همانطور که گفته شد میتوان با آن به تماس های تلفن فقط با تغییر دادن یک دکمه جواب داد. دارای 2 طیف مختلف LED های رنگی است تا وضعیت دستگاه را نشان دهد و با 3 سایز مختلف توگوشی و یک گیره برای گوش عرضه میشود.

با یک بار شارژ هدست تا 8 ساعت مکالمه و 300 ساعت در حالت standby قابل استفاده خواهد بود. برای شارژ نیز با یک micro USB عرضه میشود و میتوان آن را بوسیله پورت USB کنسول شارژ کرد.

هدست 60 دلار قیمت خواهد داشت و از نوامبر ( آبان 90 ) در بازار خواهد بود.

____

Microsoft همچنین یک مدیا ریموت کنترل جدید برای X360 عرضه خواهد کرد که به بازیباز اجازه میدهد تا با آن در محیط دشبورد گشت و گذار کرده، DVD و یا CD خود را استفاده کند و در محیط لایو کانتنت ها را بررسی کند.

این کنترلر قابلیت پشتیبانی از انواع TV ها را دارد و با آن میتوان صدای تلویزیون را کم و زیاد و یا آن را خاموش و روشن کرد. 2 باتری AAA میخورد و با Netflix, Hulu Plus و ESPN کار میکند. دارای دکمه های A, B, X, Y و صفحه D-pad و دکمه های select و start است.
Xbox 360 Media Remote به قیمت 20 دلار و از نوامبر ( آبان 90 ) در دسترس خواهد بود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])منبع:

Alex Fera
29-07-2011, 13:12
در گزارشی از سامسونگ به نقل از سایت VG247 این شرکت قرار است CPU نسل بعدی PSP با نام PSP Vita را تولید کند.....

این تراشه با تکنولوژِی 45 نانومتری که در کنسول های PS3 و X360 استفاده شده تولید خواهد شد.....

البته این تراشه توسط شرکت ARM یکی از زیر مجموعه های سامسونگ تولید شده و در این شرکت به تولید انبوه میرسد....

one1990
31-07-2011, 11:19
شرکت مایکروسافت گزارشات مالی خود را برای سه ماهه چهارم و سال مالی 2011 اعلام کرد .

باید به اطلاع برسانیم که سال مالی مایکروسافت در تاریخ 30 ژوئن (June ) به پایان رسید .

بنابر گزارشات اعلام شده در بخش سرگرمی ها و قسمت device ها شاهد رشد خوبی در سه ماهه چهارم

و سال مالی2011 هستیم .باید از فروش خوب Xbox 360-Kinect و Xbox Live متشکر باشیم.

در بخش سرگرمی ها که شامل فروش xbox میباشد ما شاهد 29 درصد رشد(افزایش) درآمد برای

سه ماهه چهارم و 48 درصد رشد درآمد برای کل سال مالی 2011 هستیم.

رشد در آمد ها از طریق فروش کنسول ها -Kinect و Xbox Live آنقدر خوب بوده که Xbox 360

در 12 ماه گذشته در آمریکا پرفروشترین (تکرار میکنم پرفروشترین) کنسول بازی بوده است.

در بخش Device که شامل Windows mobile و Zune came می باشد شاهد درامدی بالغ بر 1.48

میلیار دلار(بیلیون دلار) بود

در سه ماهه اخر هم شاهد افزایش درآمدی بوده ایم که در درجه اول نشان دهنده درآمد بالای Xbox 360

بوده است. درامد Xbox 360 از یک رشد 29 درصدی برخورداد بوده که میزان این رشد به 293 میلیون دلار

میرسد که دلیل عمده این درآمد زایی بالا به همان افزایش درامد حاصل Xbox live مربوط میشود.

مایکروسافت در 4ماهه اخر سال مالی 2011 حدود 1.7 میلیون کنسول Xbox راهی بازرا کرده در حالیکه

در چهار ماهه آخر سال مالی 2010 این مقدار عددی مساوی با 1.5 میلیون دستگاه بوده است.

اگر امار کلی سال مالی 2011 را در نظر بگیریم

درآمد 3 ماهه آخر بدلیل فروش بیشتر کنسول Xbox 360 دارای رشد به مراتب بهتر و بیشتری بود

با احتساب این در آمد و در آمدهای حاصل از Xbox Live و Kinect به این نتیجه میرسیم که

کنسول Xbox 360 برای مایکروسافت درآمدی بالغ بر 2.7 میلیارد دلار دربرداشته که شاهد رشد 48 درصدی

هستیم.

شرکت مایکروسافت در سال مالی 2011 تعداد 13.7 میلیون دستگاه Xbox 360 راهی بازار کرده

در حالیکه تعداد دستگاه های Xbox 360 که در سال مالی 2010 راهی بازرا شده بود 10.3 میلیون بوده

است. در زیر جدولی آمده که گزارشی مختصر از انچه شرح داده شد رو به ما نشون میده:

p3yman_xl
08-08-2011, 09:08
اولین عملیات پلیس علیه عاملان هــک PS3

پلیس ژوهانسبورگ هفته پیش علیه یک شبکه، که ظاهرا مسئول جیلبریک PlayStation 3 و تهیه و توزیع بازی های کپی و غیر قانونی بوده است، عملیاتی انجام داد.

به نقل از egamer واحد جرایم تبلیغاتی یا Commercial Crime Unit در این عملیات "کامپیوترها، پکیج های نرم افزاری، USB ها، کنسول های PS3 و هارد درایوهای آنها" و همچنین " بازی های کپی PS2، بازی های اورجینال PS3 را که گمان میرود برای هــک مورد استفاده قرار می گرفتند کشف و ضبط نمود.

یک مظنون دستگیر و به بازداشتگاه منتقل شد تا لقب "اولین بازداشت هــک PS3 در دنیا" به او داده شود. پرونده در دادگاه Specialized Commercial Crimes در دست بررسی است.

بنیاد فدارسیون آفریقای جنوبی علیه دزدی کپی رایت South African Federation Against Copyright Theft شکایاتی را عیله این سازمان ترتیب داده است.

منبع:

p3yman_xl
08-08-2011, 09:20
رکورددار گیمراسکور و اچیومنت در جهان و رکوردی دیگر!

چقدر اچیومنت دارید؟ 10 هزارتا... 40 هزارتا... 100.000 هزارتا؟! آیا به خود افتخار میکنید و از اینکه در بین دوستانتان بالاترین میزان گیمراسکور و اچیمنت را دارید دیگران به شما حسادت میکنند؟!

دیگر با وجود Stallion83، رکورددار بیشترین میزان گیمراسکور در Xbox Live و در جهان، نباید به خود مغرور بود.

فردی که اسمش در کتاب گینس ثبت شده است رکورد 600,000 هزار امتیاز بازی Earth Defence Force را شکست و اچیومنت 40 تایی Homewrecker را از آن خود کرد!!

با توجه به وبلاگ این فرد، هدف بعدی Stallion83 به دست آوردن امتیاز 666,666 تا جشن هالووین است. او به طور متوسط ماهانه 11,000 امتیاز به دست می آورد، پس برای این رکورد کار سختی در پیش و رو دارد!

Stallion83 همچنین معروف به دست یابی به 1,000,000 گیمراسکور است و تاکنون هرگونه تلاش برای به زیر کشیدن او از جایگاهش با شکت سنگین روبرو شده است!!

برای شروع رقابت با او میتوانید از همین حالا شروع کنید... راستی، چقدر گیمر اسکور داشتید؟!
منبع:

A.N.A.P
08-08-2011, 20:06
من یکی رو میشناسم پروفایلشو با PC هـک کرده GSـش شده 120.000 تا !:18:

Alex Fera
09-08-2011, 12:01
نسخه PS3 بازی Rage کیفیت بهتری دارد.

یکی از بازیهایی که تویه این چند وقت اخیر خیلی سر و صدا کرده بازی Rage هستش که خیلی ها منتظر این بازی هستند.

مدیر بازاریابی استودیو Bethesda اقای Pete Hines اعلام کردند که ((نسخه PS3 بازی کیفیت بهتری نسبت به نسخه های دیگر پلتفرم ها را داراست))
و در ادامه فرمودند که شرکت سازنده بازی یعنی id Software تمام تلاش خودش رو برای یکسان کردن کیفیت بازی بر رویه هر 3 پلتفرم انجام خواهد داد...........................
و در آخر هم پز موتور بازی رو دادن و گفتن که یکی از ویژگی های ایم موتور اینه که کیفیت بازی در تمام پلتفرم یکسان میشه.........

P I R A N H A
17-08-2011, 12:47
کاهش قیمت کنسول های بازی سونی
به نظر می رسد شرکت سونی می خواهد کنسول های بازی اش را هر چه گسترده تر به فروش برساند. چرا که ساعاتی پیش در یک کنفرانس خبری اعلام کرد یک مدل ارزان قیمت از کنسول بازی پرتابل PSP وارد بازار می کند. قیمت این مدل ۹۹ یورو خواهد بود و نام کامل اش PSP E-1000 است.

مدل فعلی حاضر در بازار PSP-3000 نام دارد که ۱۳۰ یورو است، مدل جدید یک ارتباط وای-فای کمتر دارد. و طراحی اش هم کمی تغییر کرده است. حالا اگر امکان وای-فای و اتصال به اینترنت برای شما اهمیت ندارد می توانید پی اس پی جدید را ۴۰ یورو ارزان تر بخرید.
در کنار این خبر، سونی از کاهش قیمت کنسول بازی PS3 هم خبر داد. پلی استیشن 3 از این پس با قیمت ۲۵۰ دلار در آمریکا و ۲۵۰ یورو در اروپا به فروش خواهد رسید. این قیمت برای مدل «اسلیم ۱۶۰ گیگابایتی» است. مدل ۳۲۰ گیگابایتی هم ۵۰ دلار کاهش قیمت داشته است.
منبع : نارنجی

p3yman_xl
23-08-2011, 17:09
شایعه - نینتندو 3DS با 2 stick در سال 2012 عرضه خواهد شد

شایعه ها خبر از این میدهند که Nintendo در حال کار بر روی اولین اصلاحیه برای 3DS است و آنرا در سال 2012 عرضه خواهد کرد.
این شایعه از سایت 01net ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میآید؛ سایتی که پیش از این موثق بودن خود را با خبر عرضه Wii U با اسم رمز Project Cafe اثبات نموده است.
طبق افشاگری یکی از منابع داخل نینتندو، مدل جدید در سال 2012 عرضه خواهد شد و بخش 3D کنسول به طور محسوسی ضعیف تر شده و با نام دیگری فروخته خواهد شد. نینتندو از نقطه قوت کنسول دستی جدید خود که قابلیت 3D آن است ضرر میدهد و این مساله آنها را نگران کرده است. منبع گفته است که شایعات پیرامون آسیب دیدن چشم ها در اثر استفاده از این کنسول فروش آن را تحت تاثیر قرار داده و سازنده با چرخشی در ساختار کنسول و حذف یا ضعیف کردن بخش 3D آن میخواهد اعتماد مشتریان را دوباره جلب کند.

اضافه کردن یک آنالوگ دیگر به کنسول نیز در دست بررسی مهندسین نینتندو قرار دارد که در اینصورت قیمت کنسول 10 دلار بالاتر خواهد رفت. نینتندو همچنین از سازنده ها درخواست کرده تا به ساخت بازی هایی که با 2 آنالوگ سازگار هستند بپردازند. این در حالی است که نینتندو در جذب سازنده برای این کنسول نیز ضعیف عمل کرده و با تولید ماهانه 300 کیت بازیسازی DK سبب ایجاد یک لیست انتظار طولانی برای کنسول دستی خود شده است.

منبع:

---------- Post added at 05:09 PM ---------- Previous post was at 05:05 PM ----------

RAGE نسخه PS3 به 8GiG فضای نصب احتیاج دارد

طی مصاحبه ای از PS Focus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] GB_.aspx) با Tim Willits از id Software ، بازی زیبای RAGE به 8 گیگابایت از فضای باارزش هارد PS3 شما احتیاج خواهد داشت.

نسخه Xbox360 الزامی در نصب ندارد، اما طبق دیگر بازیهای این کنسول کاربر میتواند بازی را روی هارد نصب کند که در این صورت به 22 گیگابایت فضا احتیاج خواهد داشت!

RAGE مهر ماه منتشر میشود.

منبع:

Alex Fera
23-08-2011, 19:35
8 گیگ؟؟؟؟
کل فایل ها شو میخواد رویه دستگاه نصب کنه؟؟؟
با این سرعت نصب ضایع Ps3 فکر کنم یه 2 روزی طول بکشه این 8 گیگ نصب بشه.............

p3yman_xl
24-08-2011, 17:05
8 گیگ؟؟؟؟
کل فایل ها شو میخواد رویه دستگاه نصب کنه؟؟؟
با این سرعت نصب ضایع Ps3 فکر کنم یه 2 روزی طول بکشه این 8 گیگ نصب بشه.............
نه فقط فایل های ضروری رو نصب میکنه تا تایمِ loading بازی کم بشه.

p3yman_xl
24-08-2011, 17:21
سونی: مصرف کننده 3D بی کیفیت را دوست ندارد

سونی تصمیم گرفت تا قابلیت 3D را در کنسول خود جای ندهد تا چیزی از کیفیت Vita کم نشود.

وقتی از Mick Hocking از سونی پرسیده شد چرا 3D را در Vita جای ندادید او پاسخ داد: " وقتی در حال ساخت Vita بودیم مشکلات زیادی گریبانگیرمان شد. یکی از آنها انتخاب صفحه نمایشی بود که بدون عینک 3D نمایش دهد. 3D روی صفحه نمایش های کوچک بسیار خوب عمل میکند اما باید سرتان را کاملا بی حرکت نگاه دارید. حال با وجود Vita و پشتیبانی این کنسول از Sixaxis، فرش کنید بخواهید حین بازی کنسول را تکان دهید آن وقت است که متوجه تضاد بین این 2 می شوید."

او اضافه میکند : " ما میخواستیم یک صفحه بسیار بسیار باکیفیت OLED برای این کنسول داشته باشیم که این امر فقط از طریق نمایشگرهای 2 بعدی امکان پذیر بود. "

وقتی از میک پرسیده شد چرا کنسول رقیب 3DS با فروش پایین و استقبال کم از سوی کاربران مواجه شده او پاسخ داد : " وقتی مردم می بینند 3D بر روی یک وسیله به خوبی کار نمیکند، کاملا طبیعی است که از آن وسیله دور شوند. پیغامی به تمام سازندگان بازی برای PS3 داده ایم و آن این است که هر کجا احساس کردید 3D لازم است و چیزی به بازی و تجربه آن اضافه می کند، آن را در بازی بگنجانید. ما نمی خواهیم فقط برچسب 3D روی جعبه بازی باشد، ما می خواهیم چزیز به بازی اضافه کند. و همچنین از آنها میخواهیم این عمل را به نحو احسن انجام دهند.

منبع:

p3yman_xl
28-08-2011, 16:23
Razer لپ تاپ مخصوص بازی خود را معرفی کرد ؛ The Blade

شرکت خوش نام Razer که در زمینه ساخت لوازم جانبی برای PC شهرت زیادی دارد، لپ تاپ مخصوص بازی خود با نام The Blade را معرفی کرد که قیمت حدود 3 میلیون تومان دارد!

اما با این قیمت این لپ تاپ چه سخت افزاری را به کاربر ارئه میدهد:

2.8GHz Intel Core i7 2640M Processor
8GB 1333MHz DDR3 Memory
17.3″ LED Backlit Display (1920×1080)
2GB GDDR5 NVIDIA GeForce GT 555M with NVIDIA Optimus Technology
Built-in HD Webcam
Integrated 60Wh Battery
320GB 7200rpm SATA HDD
Wireless Network 802.11 b/g/n Compatible
Battery: 6 hours idle, 2 1/2 if playing “hardcore” game.
16.81″ (Width) x 10.9″ (Depth) x 0.88″ (Height); 6.97lbs (Weight)

لپ تاپ همچنین دارای 10 دکمه مختص بازیها و یک تاچ پد است.

بلید، نیمه آخر سال 2011 عرضه میشود.

منبع:

MH_FashisT
28-08-2011, 17:56
[CENTER]Razer لپ تاپ مخصوص بازی خود را معرفی کرد ؛ The Blade

[RIGHT]شرکت خوش نام Razer که در زمینه ساخت لوازم جانبی برای PC شهرت زیادی دارد، لپ تاپ مخصوص بازی خود با نام The Blade را معرفی کرد که قیمت حدود 3 میلیون تومان دارد!

اما با این قیمت این لپ تاپ چه سخت افزاری را به کاربر ارئه میدهد:

2.8GHz Intel Core i7 2640M Processor
8GB 1333MHz DDR3 Memory
17.3″ LED Backlit Display (1920×1080)
2GB GDDR5 NVIDIA GeForce GT 555M with NVIDIA Optimus Technology
Built-in HD Webcam
Integrated 60Wh Battery
320GB 7200rpm SATA HDD
Wireless Network 802.11 b/g/n Compatible
Battery: 6 hours idle, 2 1/2 if playing “hardcore” game.
16.81″ (Width) x 10.9″ (Depth) x 0.88″ (Height); 6.97lbs (Weight)

چرا اینقد هاردش کمه؟

Alex Fera
28-08-2011, 18:41
شاید نمی خواستن زیاد قیمت بره بالا.........................
چون الان هم میشه با هارد اکسترنال ظزفیت رو برد بالا و هم با تعویض هارد...............

MH_FashisT
28-08-2011, 19:32
اخه مگه چقد قیمتاش فرق میکنه؟
نهایتا 20.30$

p3yman_xl
28-08-2011, 21:07
حتماً به خاطر محدودیت های فضا و اسپیس این عمل صورت گرفته؛ فراموش نکنیم این لپ تاپ مخصوصه گیمه و 320 گیگ اصلا فضای کمی نیست.

S.J-REZ2
04-09-2011, 13:58
باندل کنسولxbox360.....mw3
این پکیج شامل کنسول با طرحmw3+ دو دسته با طرحmw3+ نسخه محدود بازیMw3و یک هدست سیاه و سفید میباشد.
این باندل از این کنسول قدرتمند با قیمت$399.99عرضه خواهد شد.....
اطلاعات بیشتر:

S.J-REZ2
08-09-2011, 11:35
خبر های جدید ازe3flasher cobra
ظاهرا این وسیله که برای داونگرید از3.7به 3.55هست در12سپتامبر عرضه جهانی خواهد شد.....
با این وسیله میتونید فرم ور3.7رو به 3.55داونگرید کنید و مثل قبل3.55 رو در عرض پنج -- کنیدکنید...., وکلی امکانات دیگه:

Dual Boot 3.7OFW and 3.55CFW on same PS3
Downgrade 3.7 to 3.55 in 5min
16M NOR FLASH ON board
3 save MODE, can save data in TF, NOR FLASH on board and PC HD
1 KEY operation, simple is best
Upgradable from TF card or PC USB
Compatiable all device like PS3/WII/XBOX360/MP3/DVD/BD/MP4/Table PC which has NAND or NOR flash memory.
Integrated lots of interface, perfectly extension, will have more function with future new E3 accessory.
E3 flasher Limited version includes 8 accessory, suggested retail price $88 USD, total production run only 3000 units!

این وسیله با قیمت88دلار آمریکا روانه بازار میشه....
از این وسیله تنها3000عدد ساخته شده است...
اطلاعات بیشتر و عکس های بیشتر:

HO3IN-Life
09-09-2011, 17:31
DLC های Skyrim در ابتدا برای X360
و حالا مایکروسافت برای اینکه X360 داران را خوشحال کند,سعی کرده است با شرکت بازیسازی Bethesda قراردادی امضاء کند و در آن شرح شده است که DLC های بازی Skyrim در ابتدا برای X360 عرضه شود و 30 روز بعد آن برای PC و PS3 عرضه شود.بازی The Elder Scrolls:Skyrim در تاریخ 20 آبان عرضه میشود.

Turn 10 از شرکت EA ناراضی است
دیروز در این سایت اعلام شد که شرکت EA امتیاز استفاده از ماشین های پورشه را به انحصار خود درآورده است و نمیگذازد که شرکت های دیگر از این ماشین ها استفاده کنند.حالا این شرکت(Turn 10) اعلام کرد که ما برای EA متاسفیم.ما امتیاز استفاده انحصار ماشین های Ferrari را داریم ولی هر کس که بخواهد از این ماشین ها استفاده کند,با پرداخت هزینه ای به ما به آنها اجازه میدهیم ولی EA به فکر اقتصاد خودش هست.ما متاسفیم ولی شما باید در بازیهای دیگر به غیر از Forza Motorsport از ماشین های پورشه استفاده کنید

HO3IN-Life
09-09-2011, 17:55

مجله معروف و مخصوص Playstation یعنی PSM3 در جدیدترین عنوان خود در ماه ستامبر خبری را منتشر کرد باعث تعجب همگان شد . مجله PSM3 در خبری اذعان کرد که سازندگان سری موفق بازی Little Big Planet یعنی تیم Media Molecule به سختی مشغول ساخت یک عنوان جدید برای نسل بعد کنسولهای سونی یعنی Playstation 4 هستند .

استودیو Media Molecule با خلق بازی Little Big Planet برای PS3 توانسته است دل سونی بدست اورد و همین امر باعث سخنانی پیرامون ساخت یک سری جدید این عنوان برای PS4 به گوش میرسد . چیزی که بیشتر از همه در این خبر حائذ اهمیت میباشد این است که گفته میشود سونی نسل جدید کنسول خود یعنی PS4 را در همایش بزرگ E3 سال 2012 به نمایش میگذارد .

در اخر نیز باید بگوییم Media Molecule در حال حاظر مشغول ساخت قسمت جدید بازی Little Big Planet برای PS Vita میباشد و این سخنان تا چه حد به واقعیت نزدیک است باید در E3 سال 2012 شاهد ان بود . چندی پیش نیز شایعاتی مبنی بر امدن نسل جدید کنسول ماکروسافت یعنی Xbox 720 بودیم .

بازیسنتر.

HO3IN-Life
09-09-2011, 18:34

اخیراً شرکت speed link گیم پدی را معرفی کرده که می توانید با آن به راحتی گیم پدهای کنسول XBOX بازی کنید
نام این گیم پد SpeedLink XEOXنام گذاری شده که عکسش را در فوق می بینید .

البته این رو هم بگم که این گیم پد برای ps3 هست ..

p3yman_xl
10-09-2011, 09:17
Crysis ماه آینده برای PS3 و Xbox360 !!

Crysis بازی که 4 سال پیش فقط برای PC منتشر شد و سیستم های قدرتمند را به زانو درآورد، ماه آینده برای کنسولها نیز عرضه خواهد شد!
طبق گزارش kotaku این بازی که هنگام عرضه برای PC گرافیکی بسیار پیشرفته و بی نظیر را ارائه میداد، برای کنسولهای PlayStation 3 و Xbox 360 منتشر میشود.
طبق اعلام شرکت سازنده Crytek ورژن کنسولی بازی تغییرات و بهبودهایی را خواهد داشت که از آن جمله می توان به سیستم نورپردازی بهینه شده اشاره کرد.

منبع:

HO3IN-Life
11-09-2011, 09:37
Rockstar اعلام کرد که بازی Max Payne 3 در مارچ سال 2012 راهی بازار خواهد شد. سرانجام طرفداران این بازی می توانند در این تاریخ بازی مورد علاقه خود را تجربه کنند. همچنین این کمپانی اعلام کرد که اولین تریلر از این بازی سه شنبه هفته آینده منتشر خواهد شد.

----------------------------------
Microsoft لیست بازی هایی که قرار است در نمایشگاه TGS امسال به نمایش درآورد را منتشر کرد. این لیست شامل بازی های First Party و Third party متعددی است که به شرح زیر است:

X Golden Dream Song
Lollipop Chainsaw
Dragon’s Dogma
Ninja Gaiden 3
Final Fantasy XIII-2
RAGE
The Elder Scrolls V: Skyrim
Z ~ ~ Sister Sword Fight Kagura
Ace Combat: Assault Horizon
SoulCalibur V
Gears of War 3
Kinect: Disneyland Adventures
Kinect Star Wars
Dance Central 2
Forza Motorsport 4
Halo: Combat Evolved Anniversary
Child of Eden
Michael Jackson: The Experience

کمپانی Square Enix اعلام کرد که بازی Deus Ex: Human Revolution از زمان عرضه تا کنون 2 میلیون نسخه از این بازی را راهی بازار کرده است. لازم به ذکر است که این عنوان پر فروش ترین بازی آمریکا بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی NPD بوده است.

Activision اعلام کرد که چهار یا پنج استودیو در سال روی سری Call of Duty کار کرده اند که جمعاً 500 نفر را شامل می شوند. در حال حاضر دو استودیوی Infinity Ward و Sledgehammer در حال ساخت بازی MW3 هستند. استودیوی Treyarch در حال ساخت یک نسخه دیگر از این سری از بازی ها با حال و هوای غیر مدرن است. استودیوی Beachhead روی بازی Call of Duty: Elite کار می کند و استودیوی Demonware نیز مسئول پشتیبانی از تمام این بازی ها است.....

p3yman_xl
18-09-2011, 08:45
شایعه: اپل در تاریخ 5 اکتبر iPhone 5 را معرفی خواهد کرد!

طبق افشاگری منبعی نزدیک به Pocket Gamer، اپل در تدارک است تا iPhone 5 را در تاریخ 5 اکتبر رونمایی کند. طبق ادعای این منبع اپل در این تاریخ آیفون را رونمایی و یک هفته بعد آن را کاملاً عرضه خواهد کرد.

تاکنون می دانستیم اپل قرار است در پاییز امسال آیفون جدید را رونمایی کند، اما در رابطه با تاریخ عرضه آن هیچ کسی اطلاع دقیقی نداشته است. این خبر نیز آخرین و جدیدترین شایعه مربوط به آیفون 5 و تاریخ عرضه دقیق آن می باشد.

صحت داشتن این شایعه فقط با گذر زمان مشخص می شود.

منبع:

p3yman_xl
18-09-2011, 08:54
PlayStation Vita ریجن فری (Region Free) اســت!

بله! ویتا region free است. این خبر توسط رییس استودیوهای جهانی سونی Shuhei Yoshida تایید شده است.

این یعنی کنسول مشکلی برای صادرات ندارد و مثلاً گیمرهای غربی میتوانند بازی که فقط مختص ژاپن است را وارد کنند بدون اینکه نگران باشند بازی اجرا خواهد شد یا نه.

همچنین کسانی که علاقه شدید به کنسول دارند می توانند بدون مشکل کنسول را در ژاپن که در 17 دسامبر امسال عرضه می شود پیش از موعد خریداری کنند.

هنوز تاریخ عرضه در غرب مشخص نیست.

منبع:

HO3IN-Life
18-09-2011, 09:04

پس از نمایش اخیر Halo Combat Evolved Anniversary و نشان دادن ویژگی هایی که از پیش تایید شده بود، طی مصاحبه ای که سایت 1UP با کارگردان ساخت بازی ترتیب داده بود، این سایت از فرانک اوکانر ( Frank O'Connor ) از پشتیبانی بازی از قابلیت های کینکت محور پرسید و وی این گونه پاسخ داد :
"ما به صورت اتفاقی و به دلیل به کار بردن کلمات کلیدی در نمایش های بازی، از برخی از این قابلیت ها پرده برداشتیم. پس پشتیبانی از تشخیص صدا توسط کینکت در بازی وجود خواهد داشت -- برای مثال میتوانید با استفاده از گفتن دستورهایی نظیر 'Classic' و 'Remastered' بین دو ورژن گرافیکی بازی سوییچ کنید (چیزی که با فشردن یک دکمه در کنترلر استاندارد 360 امکان پذیر است). قابلیت های دیگری نیز وجود خواهد داشت که هنوز حرفی از آنها نزدیم، که البته قابلیتی کلیدی در گیم پلی نخواهد بود. و البته چیزی بیشتر و پیشرفته تر از تشخیص صدا در بازی وجود خواهد داشت. ما در مورد این مسائل بعدا توضیح خواهیم داد؛ شاید در اکتبر. ولی خواسته ما با این کار دستیابی به فروش بیشتر نیست. این {قابلیت ها} چیزی نیست که تاثیر به سزایی در گیم پلی بازی ایجاد کند و یک bonus اضافیست که در راس چیزهای دیگری قرار میگیرد که به بازی اضافه کردیم. ما فکر میکنیم که این ویژگی چیزی شبیه به 3Dـیست؛ چیزی که موجب ارائه ی تجربه ای بهتر میشود، ولی در این تجربه تغییری ایجاد نمیکند."
طبق گفته های اکانر پشتیبانی از کینکت به هیچ وجه شبیه به چیزی که از یوبیسافت در E3 دیدیم نخواهد بود. این تصمیم برخلاف چیزی که از صحبت های سازندگان برمیاید، بیشتر جنبه جذب مخاطب در کنار حفظ طرفداران اصلی این سری را دارد. در هر صورت باید تا نوامبر منتظر ماند.

منبع:

به جای -------- بازیسنتر

Alex Fera
18-09-2011, 22:09
ویتا و باطری جانبی

رئیس استودیو های جهانی سونی آقای Yoshida در مصاحیه ای با سایت معتبر IGN در قسمتی از صحبتاشون گفتن کنسول جدید سونی یعنی PS Vita از یک نوع باطری جانبی پشتیبانی میکند...............
باطری داخلی این کنسول حدود 5 ساعت در هنگام بازی عمر میکند و برای گوش دادن به موسیقی نیز حدود 9 ساعت

HO3IN-Life
18-09-2011, 22:56
نسخه 360 بازی Battlefield دارای یک ویژگی متفاوت؟!

از شرکت "DICE" اقای "Johan Andersson" در این روزها سرش با سوال و جوابهای مشغول است که در فرومهای خارجی و یا در صفحه توئیتر از وی پرسیده میشود .
در اخرین خبری که در یکی از صفحهات "Twitter" یکی از گیمرهای 360 در مورد بازی BF3 از وی پرسید : وی در این مورد پاسخ داد :
در حال حاظر توانستیم به یک راه حل ویژه ای که تا به حال در موردش صحبت نکرده ایم در قسمت روشنایی نسخه 360 دست یابیم . و این واقعا عالی می باشد .
حال این راه حل ویژه ای که DICE در قسمت روشنایی بازی در نسخه 360 به ان دست یافته است فقط برای 360 میباشد یا خیر باید در خبرهای بعدی متوجه ان شد .

منبع:

به جای -------- بازیسنتر.

p3yman_xl
19-09-2011, 09:35
قیمت مموری کاردهای گرانِ Vita مشخص شد!

اکنون که همایش Tokyo Game Show پایان یافت، کم کم نور روشنایی به چیزهایی که قبل از این قول داده شده بود تابیده می شود!
PlayStation Vita که بدون شک ستاره این همایش بود نقص هایی دارد که از آن جمله می توان به عمر کم باتری اشاره کرد. به تازگی باید قیمت بالای مموری های این کنسول را به نقص های آن اضافه نمود!
هنگام طراحی PlayStation Vita سونی تصمیم گرفت تا ویژگی هایی را قرار داده یا ندهد که این مساله مستقیماً به هزینه ساخت کنسول مرتبط می شد. یکی از این قربانیان مموری on board یا داخلی کنسول بود که توسط کمپانی minimum یا حداقل مقدار در نظر گرفته شد تا گیمرها را مجبور کند به مموری کاردهای خارجی روی بیاورند. از آنجایی که ویتا محصولی از سونی است بنابراین سونی شما را مجبور می کند کارت حافظه هایی را که فقط برای این کنسول ساخته شده را بخرید. از این طریق کمپانی پول زیادی را به جیب می زند!

با توجه به یک کنفرانس مطبوعاتی، مموری های این کنسول در 4 سایز مختلف عرضه خواهد شد و مشتری باید برای هر مگابایت بیشتر پول زیادی را پرداخت کند. مموری 4 گیگا 29 دلار، 8 گیگا 42 دلار، 16 گیگا 72 دلار است، و اگر شما همه چیز را با هم می خواهید باید برای مموری 32 گیگا 124 دلار پول بدهید! به نظر می رسد این مموری ها برای تمام بازی های قدیمی و البته جدیدی که قرار است دانلود کنید کافی نخواهد بود!

البته می توان از مموی های کم ارزش و چیپی که دیگر کمپانی ها می سازند استفاده کرد انتخاب با مشتری است. گارانتی وجود ندارد آیا این مموری ها درست کار میکنند یا نه. ممکن است پریدن سیو های شما ارزش بیشتری از اسکناس های شما داشته باشند!

منبع:

MH_FashisT
19-09-2011, 11:35
فک کنم سونی با این روندی که دنبال میکنه واسه کنسول پرتابل بعدیش,قیمت مموریاش از خود کنسولم گرونتر در بیاد

alipsp
19-09-2011, 18:08
جدیدترین تلویزیون سامسونگ با ظاهری زیبا و متفاوت

مدل TA950 سامسونگ با ظاهری زیبا و طرحی جدید باز هم در بین رغبای خود درخشید
این نمایشگر 3بعدی و فول اچ دی دارای صفحه 27 اینچی و رزولیشن 1920X1080 پیکسل دارای کیفیت نمایش BLU LED و تصاویر خیره کننده و بسیار زیباست.
موتور به کار برده شده در این نمایشگر DNle + 3d HyperReal بوده و دارای 120hz فرکانس میباشد
در این تلویزیون علاوه بر ورودی hdmi پورتی برای اتصال مستقیم به کامپیوتر نیز وجود دارد
این نمایشگر و تلویزیون همراه با عینک 3d عرضه شده است

HO3IN-Life
20-09-2011, 22:20
DICE : اخرین ضربه خود را در مورد بازی BF3 به پیکره کنسول داران وارد نمود .

همانطور که میدانید بخش "multiplayer" پلتفرم PC در بازی "Battlefield 3" تعدادش 64 نفر میباشد ، و این در حالی است که در کنسولها این رقم 24 نفر است. همین اختلاف باعث شده است که برخی از فن های این بازی اعتراضاتی را در این مورد بیان کنند .

متاسفانه جواب که نیامد هیچ یک ضربه محلک نیز به پیکره کنسول داران وارد شد ، ان هم کوچک شدن "MAP" های بازی "BF3" است . دلیل این کار را اقای "Patrick Bach" از استودیو "DICE" میگوید : وی در طی اظهار نظر افزود: "به علت اندیشه ای که در مورد کیفیت بازی داشتیم مجبور شدیم برخی تغییرات و محدودیتها را در ورژن کنسولی این بازی ایجاد کنیم" .

وی در ادامه نیز اذعان کرد ، "تنها تفاوت میان نسخه کنسولی بازی BF3 با نسخه PC ان فقط تعداد نفراتی هستند که در بخش مولتی و همچنین کوچک بودن Map این ورژن میباشد ، در دیگر موارد تمام چیزها برابر است . تمام پتفرمها از یک موتور گرافیکی و تکنولوژی بهر میگیرند ، در همه پلتفرمها از یک سیستم نورپردازی و انیمیشن استفاده کرده ایم . هدف اصلی ما در ساخت بازی دادن یک تجربه و یک بازی یکسان به گیمرها می باشد .

"اگر کیفیت متفاوتی در بازی میخواهید ؟! باید بگویم این واقعا و بسیار دشوار است ؛ تمام سعی خودمان برای اینکه در نسخه کنسولی بتوانیم تعداد بیشتری نفر اضافه کنیم را تست کردیم ولی شاهد افت کیفیت در گرافیک و افت کیفیت در تخریب پذیری بازی بودیم که مجبور شدیم برای ارائه یک بازی خوب ، نقشه بازیها را نیز کوچک کنیم . شما گر جای ما بودید ؟ کدامیک را فدا میکردید" ؟ ( نقشه یا کیفیت بازی )

وی در ادامه نیز نیش خود را بار دیگر به بازی MW3 وارد نمود و افزود :
"شاید در برخی بازیها در بخش مولتی انها تعداد بازیکن بیشتری وجود داشته باشد ولی این به ان منظور نیست که انها هم بتوانند یک تجربه خوب را ارائه کنند ؛ و اگر ما در بازی BF3 در بخش مولتی بازی 64 نفر را اضافه میکردیم طرفداران بازی بسیار دلسرد میشدند .
وی در اخر در مورد کوچک بودن نقشه ها نیز اذعان کرد : کوچک بودن نقشه در بازی به ان منظور نیست که نصف ان را کات کرده باشیم ، اگر نقشه بازی BF3 را با Bad Company 2 مقایسه کنید میبینید زیاد هم این نقشها کوچک نیستند.

منبع:

به جای ------- بازیسنتر.

HO3IN-Life
21-09-2011, 11:06
TGS 2011 ركورد شكست
امسال اعلام شد كه TGS ركورد شلوغ ترین نمایشگاه خود را شكست. 86,200 نفر از آن بازدید كردند كه در تاریخ این نمایشگاه بی سابقه بوده است.

Deadshot یکی دیگر از شخصیت های Batman Arkham City
بر اساس تریلر جدیدی که از بازی Batman: Arkham City منتشر شده است، شخصیت Deadshot نیز در این بازی حضور دارد. به نظر می رسد که نقش او، از بین بردن اهدافی مهم در بازی است. تا کنون شخصیت های مهم دنیای Batman در Arkham City معرفی شده اند. این بازی در تاریخ 21 اکتبر راهی بازار خواهد شد. ....

FIFA 13 با قابلیت Kinect
EA Sports اعلام کرد که آن ها از هم اکنون کار ساخت بازی FIFA 13 را آغاز کرده اند. بر اساس گفته های آقای دیوید روتر (David Rutter) تهیه کننده این سری از بازی ها، نسخه Xbox 360 بازی FIFA از کنترلر Kinect پشتیبانی می کند. او همچنین به این موضوع اشاره کرد که آن ها در این چند سال یاد گرفته اند که بازی جدیدشان را اصلاح کنند و در نسخه جدید هم قطعاً تغییراتی در گیم پلی وجود خواهد داشت ....

جدول فروش بازی های UK
ر این هفته Dead Island همچنان پس از دو هفته در رتبه اول باقی ماند و Warhammer 40k: Space Marine هم در رتبه دوم باقی ماند. Resistance 3 با یك پله صعود به مقام سوم دست یافت و Driver: San Francisco و Deus Ex: Human Revolution در مقام های چهارم و پنجم قرار گرفتند. God of War Collection Vol. 2 هم موفقیت آنچنانی نداشت و در رده 35 ایستاد.

Dead Island
Warhammer 40k: Space Marine
Resistance 3
Driver: San Francisco
Deus Ex: Human Revolution
Zumba Fitness
LEGO: Pirates of the Caribbean
Rugby World Cup 2011
LEGO: Harry Potter – Years 1-4
Cars 2

p3yman_xl
22-09-2011, 18:15
عرضه باندل PlayStation 3 مخصوص بازی Uncharted 3

همزمان با عرضه بازی Uncharted 3: Drake’s Deception در تاریخ 1 نوامبر امسال، باندل مخصوص این بازی نیز منتشرخواهد شد که فرصتی برای دارندگان PS3 است تا کنسول خود را آپگرید کرده یا آنهایی که هنوز PS3 نخریده اند تحریک شوند و کنسول را همراه با بازی و هارد 320 گیگ آن بخرند. با خرید این باندل، مشتری یک اکانت رایگان یک ماه PlayStation Plus را نیز دریافت می کند.

خود کنسول ساده است و هیچگونه آرت ورک یا نقاشی از بازی روی آن حک نشده اما نکته مهم قیمت بسیار مناسب آن است: 299.99 دلار!

منبع:

HO3IN-Life
25-09-2011, 14:11

استفاده از یک بازی که دزدی انتشاراتی شده،استفاده از کنسول Modify شده و تقلب در بازی از جمله دلایل اصلی است که باعث Ban شده شما از Xbox Live می شود.معمولا Microsoft افرادی را برای این امر استخدام می کند ولی اخیرا از یک نرم افزار برای این کار استفاده شده که به نظر می رسد اشتباهاتی رخ داده است.
Stephen Toulouse، مدیر تیم اجرایی Xbox Live در یک بلاگ بیان کرد که تعدادی از کاربران به اشتباه توسط نرم افزاری که بعضا مورد استفاده قرار می گیرد، از سیستم Ban شده انداین اتفاق بین 29 آگوست و 9 سپتامبر روی داده است و کسانی که به این مشکل برخورده اند به زودی Unban خواهند شد.Microsoft قصد دارد به عنوان خسارت به همه ی کسانی که به اشتباه Ban شده اند، سه ماه اشتراک رایگان Xbox Live Gold به همراه 1600MS Points (معادل 20 دلار) اعطا کند.
او درباره ی این مشکلات اینگونه توضیح می دهد:
"اخیرا ما متوجه این مشکل شده ایم که تعدادی از کاربران درباره ی صحیح بودن ban شدن کنسول های خود سوال داشتند.پس از کمی تحقیق فهمیدیم که همه ی Ban ها به دلیل شناسایی کنسول های Modify شده توسط نرم افزار بود و تیم اجرایی هیچ اشتباهی مرتکب نشده.با این حال،تعداد بسیار کمی دچار این مشکل شده اند."
"من از تمام کسانی که اخیرا دچار این مشکل شده اند شخصا عذرخواهی می کنم و به شما این اطمینان را می دهم که ما در حال تحقیق برای یافتن دلیل این مشکل هستیم و کارکرد نرم افزار را از زمانی که فهمیدیم متوقف کرده ایم.جامعه ی کاربران Xbox Live بهترین هستند و ما از این امر که این مشکل ممکن است به کاربران وفادار ما نیز سرایت کرده باشد متاسفیم."

منبع :

به جای ------- بازیسنتر.

p3yman_xl
05-10-2011, 09:33
شایعه - Saints Row 4 و Alan Wake 2 برای Xbox 720 ؟!

در مقاله این ماه مجله Xbox World به بازی هایی که در حال ساخت برای کنسول نسل بعد مایکروسافت هستند پرداخته شده است.

در ستون Insider این مجله ادعا شده است که : " تعدادی از استودیوهای شریک مایکروسافت سخت در حال کار بر روی بازی های نسل بعد کنسول هستند."

سپس در ادامه می گوید : " آیا به همین دلیل است که مسئولین Remedy در مورد Alan Wake 2 سکوت پیشه کرده اند؟ "

طبق ادعای این مجله، Volition و THQ در حال ساخت Saints Row 4 هستند اما برای نسل بعد!

نویسنده مدعی میشود که : " ما این عنوان را احتمالاً در Xbox 720 خواهیم دید. "

منبع:

alipsp
06-10-2011, 10:07
دوستان استیو جابز فوت کرد!!

استيو جابز، موسس و مغز نابغه اختراعاتی چون «آی مک»، «آیتونز»، «آیپد»، «آيفون»، «آیپاد» پس از نبرد با سرطان لوزالمعده در سن ۵۶ سالگی زندگی را بدرود گفت
خیلی از مقامات و آدمای مهم تسلیت خودشونو به شرکت اپل فرستادن از جمله بیل گیتس و اوباما
حیف شد...

p3yman_xl
16-10-2011, 14:13
Uncharted 3 هیچ DLC برای حالت تک نفره نخواهد داشت!

Uncharted 3 قرار است تا با خیلی عظیم از محتویات آفلاین و آنلاین ساپورت شود. اما DLCیی برای حالت تک نفره نخواهند بود، چرا؟

وقتی کارگردان بازی جاستین ریچموند با یوروگیمر صحبت میکرد در این رابطه گفت : ساده است، چون ترجیح میدهیم روی بازی بعدی کار کنیم.

او میگوید: " دلیل خاصی دارد، ما هر وقت میخواهیم روی ساخت DLC فکر کنیم یک نفر ایده ای می دهد که تبدیل به یک مرحله 5 ساعته میشود! بنابراین بهتر است به فکر ساخت باز یکاملی باشیم تا بخوهیم بازی سریالی تولید کنیم. " او ادامه میدهد : " در ضمن ما تیم کوچکی هستیم و نمیتوانیم گروهی را مسئول ساخت DLC قرار دهیم. "

لازم به ذکر است که Uncharted 3 توسط یک تیم 90 نفره ساخته شده است که یک پنجم تیمی است که Call Of Duty را می سازند.

منبع:

Alex Fera
19-10-2011, 20:40
و بالاخره تاریخ عرضه PS Vita معلوم شد....

امروز و در عملیاتی انتحاری تاریخ عرضه این کنسول دستی بر رویه سایت رسمی PlayStation قرار گرفت..................
جالب آنکه این عمل بدون هیچ زلم زیمبو و شامورتی بازی انجام گرفت که از سونی بعید بود.............
تاریخ عرضه روز 22 ماه دوم سال 2012 هستش...............
قیمت این دستگاه نیز از 249 دلار آمریکا شروع شده و نسبت به آپشن های اضافی بالاتر خواهد رفت.............

محمد.ج،یا حق...

p3yman_xl
22-10-2011, 10:09
آنالیزور صنعت: سونی PS4 را زودتر از Xbox بعدی عرضه خواهد کرد!

طبق ادعای یک آنالیزور صنعت بازی، سونی اینبار برخلاف نسل قبل، میخواهد از مایکروسافت سبقت بگیرد و PlayStation 4 را زودتر از Xbox بعدی و در سال 2014 عرضه کند!

طبق صحبت هایی Colin Sebastian به سایت IndustryGamers گفته است که هیچ کدام از سازنده ها زودتر از 2013 کنسول خانگی جدیدی را عرضه نخواهند کرد، چرا که کمپانی ها هنوز به دنبال کسب درآمد و پول بیشتر از این نسل هستند!
او می گوید: " شک دارم آنها برای 2013 آماده باشند، بین سونی و مایکروسافت، فک کنم سونی زودتر و کنسول خود را اواخر 2013 یا اوایل 2014 روانه بازار کند. هنوز هم در این نسل پتانسیل زیادی برای کسب درآمد وجود دارد. "

سایت Develop سایعه کرد که در E3 سال 2013 کنسول xbox بعدی رونمایی خواهد شد، همچنین مدعی شد که تعدادی از کمپانی هاس شریک سونی در حال ساخت عنواین PS4 هستند.

منبع:

s.j-rez
24-10-2011, 20:09

با عرض سلام
تیمasیه گروه شناخته شده در ضمینه -- کنسول ها به ویژه کنسولps3هست که تا الان خدمت زیادی به کاربران ایرانی کرده و کارش برای همه ی ما شناخته شده هست.باید اضافه بکنم که منیجرmulti manهم توسط همین گروه فارسی سازی شده.
حالا این گروه داره روی یک منیجر ایرانی کار میکنه که یک منیجر بلقوه به نظر میرسه که تقریبا میشه گفت با امکاناتی که داره ازmulti manهم سر تره.
از جمله امکانات این منیجر میتوان به امکانات زیر اشاره کرد.

اجرای بازی های PS1,PS2,PSP
- مرورگری که از زبان فاری پشتیبانی میکنه و سایت های فارسی رو بازمیکنه + فی شکن !!
- پشتیبانی کامل از زیر نویس فارسی
- امکان اجرای بازی مستقیم از روی DVD
- و...

مطمئن باشید اینا فقط و فقط بخشی از امکانات هستند
این ها بخشی از حرفای یکی از اعضای این گروه هست که کاملا بهش اعتماد داریم.
حالا این گروه برای انتخاب یک اسم برای این منیجر داره نظرسنجی میکنه تا بهترین اسم رو انتخاب کنه.
برای شرکت در نظرسنجی میتونید به اینجا برید و در نظرسنجی شرکت بکنید:

Sam Fisher 11
27-10-2011, 16:31
مجله رسمی ایکس باکس گزارش داده که احتمالا هفته آینده ورژن جدید داشبود ایکس باکس 360 ریلیز خواهد شد که تصویرشو در عکس ضمیمه شده میبینید.
همچنین در لینک زیر ویدئویی هست که کامپتیبل بودن گوشی های ویندوز فون را با داشبورد جدید نمایش میده:

Alex Fera
27-10-2011, 18:31
تبریک میگم،از هفته دیگه نمیتونیم بازیهای جدید رو روی 360 بازی کنیم..............
اما انصافا استایلش این یکی خیلی قشنگه..........
امیدوارم زود هـک بشه...........

Sam Fisher 11
27-10-2011, 22:44
تبریک میگم،از هفته دیگه نمیتونیم بازیهای جدید رو روی 360 بازی کنیم..............
اما انصافا استایلش این یکی خیلی قشنگه..........
امیدوارم زود هـک بشه...........
همین الانشم بدبختمون کرده...من هنوز نه درایور و فورزا بازی کردم نه بتمن نه بتلفیلد ...
+
تو ویدئو نشون میده با این داشبورد ایکس باکس یه گوشی با سیستم عامل ویندوز فون 7 رو تشخیص میده و میشه با گوشی تو داشبورد چرخید و مثلا اگر حوصله تایپیدن با دسته رو ندارید یا کینکت ندارید که صوتی بسرچید میتونید به سادگی با گوشی تو بینگ اونچه رو که دنبالش هستید سرچ کنید و تو مارکت پــِلِـیس یا توی زٌن بچرخید.

Alex Fera
28-10-2011, 18:11
همین الانشم بدبختمون کرده...من هنوز نه درایور و فورزا بازی کردم نه بتمن نه بتلفیلد ...

اتفاقا حسین جان من تمام اینارو بازی کردم همشون هم جزو بهترین های سال هستن به نظر من.............
فقط فورزا رویه دستگاه خودم اجرا نمیشد که اونم به خاطر هارد کم بود...........
راستی مگه دستگاتو LT+2 نزدی؟؟؟

p3yman_xl
01-11-2011, 18:35
Uncharted 3 بالاخره آمد!

با عرضه Uncharted 3: Drake’s Deception در تاریخ 1 نوامبر (امروز) در آمریکا تیم بازی اعتراف کرد که انها سختی زیادی برای آماده کردن بازی در این تاریخ متحمل شدند به طوری که Amy Hennig کارگردان خلاق بازی گفت: این سخت ترین کاری بود که دراین صنعت تا به حال انجام داده بودم.
کارگردان سینماتیک های بازی هم گفت: این بار خیلی زجرآور بود. همیشه سختی و اضافه کاری وجود دارد.
Justin Richmond کارگردان بازی نیز اضافه کرد به علت ترجمه بازی به زبان های مختلف آنها سختی زیادی متحمل شدند.
جالب اینکه ساخت بازی همین چند روز پیش به پایان رسیده و هنوز تعدادی از کارکنان استودیو بازی را تمام نکرده اند!

منبع:

s.j-rez
09-11-2011, 16:19
BIG NEWS

و اما یکی از بهترین احباری که میشه در مورد -- کنسولPS3گفت.همونجور که اطلاع دارید برخی ازPLAY LOAD های این کنسول استخراج شده ولی ظاهرا برخی از PLAY LOADبه علت رمزی بودن قابل استخراج نبودند.ولی حالا قضیه کاملا فرق کرده این رمز ها شکسته شده و همه یPLAY LOADهای این کنسول سرسخت استخراج شده.خوب این قضیه مثل استخراجKEYها توXBOX360میمونه و به این معنیه که دیگه برای همه یOFWمیشهCFWساخت برای همه!!!!این یعنی اینکه دیگه حتی به دیباگ ها هم نیازی نیست و شما با داشتنCFWهای فریم ویر های جدید میتونید همه ی بازی های جدید رو بدون هیچ مشکلی اجرا کنید.
این کار انقلاب بزرگی در JAIL BREAKاین کنسوله و به این معنی هست که مثل اکثر کنسول ها(XBOX 360وPSP)بین زمان انتشارOFWوCFWزمان زیادی نخواهد بود.
البته برای نصبCFWها ابتدا بایدPLAY LOADها را استخراج کرد.
اطلاعات جدید تر به زودی در اینجا قرار داده میشه.
و یک نکته خواهشا از زدن تاپیک برای این موضوع پرهیز بکنید چون این موضوع در همین تاپیک قابل بررسی هست.
لینک منبع:

p3yman_xl
11-11-2011, 11:51
یامائوچی: البته، در حال ساخت GT6 هستیم

رییس Polyphony Digital کازونوری یامائوچی گفت که آنها در حال ساخت Gran Turismo 6 هستند. او در این رابطه به IGN گفت : " البته در حال کار بر روی GT6 هستیم؛ کاری که میخواستیم انجام دهیم بزرگ تراز آن بود که بوسیله یک DLC برای نسخه 5 عرضه شود بنابراین به فکر پیاده کردن آن در GT6 افتادیم. "
تا زمان تایید رسمی GT6 و عرضه آن بازیبازان میتوانند هر 2 ماه یکبار منتظر عرضه پک ماشین های جدید برای نسخه 5 باشند.
منبع:

p3yman_xl
16-11-2011, 09:07
مایکروسافت و جشن یک دهه حضور موفق در صنعت

دیروز در تاریخ 15 نوامبر، مایکروسافت 10 سال حضور موفق خود در صنعت بازی را جشن گرفت. 10 سال پیش این شرکت کنسول Xbox و بازی را معرفی کرد که پرچم دار موفقیت کنسول خود شد : Halo.

در زمان عرضه کنسول علاوه بر Halo Combat Evolved بازی های دیگری مثل Project Gotham Racing, Oddworld: Munch’s Oddysee, Dead or Alive 3 و Tony Hawk’s Pro Skater 2X عرضه شدند. Xbox تا تاریخ 14 مارچ 2002 در اورپا و انگلستان منتشر نشد. سرویس Xbox Live نیز یک سال پس از عرضه کنسول در آمریکا راه اندازی شد.

بازی در روز اول 150 میلیون دلار فروخت و 5.2 میلیون کپی از آن به فروش رفت. بازی که به طور حتم عنوان اول شخص شوتر را بر روی کنسول ها زنده کرد.

تولدت مبارک Xbox، و John-117.

منبع:

SamGun
18-11-2011, 20:52
پیمان جان انگار همین دیروز بود که تو اخبار ایران عرضه ی 700$ این کنسول رو شنیده بودم !!

لعنت به این روزگار زودگذر ...

p3yman_xl
27-11-2011, 10:56
شایعه: نسل بعد Xbox همراه با کینکت، در 2 مدل

شایعات حکایت از آن دارند که شاید کنسول بعدی مایکروسافت در 2 مدل و همراه با کینکت عرضه شود!

منبع که نخواسته نامش فاش شود گفته که مایکروسافت همان استراتژی را که برای عرضه Xbox 360 اعمال کرد برای کنسول بعدی خود نیز انجام خواهد داد ( عرضه کنسول در حداقل 2 مدل )

منبع ادامه می دهد: " یک مدل تا آنجا که امکان دارد با قیمتی ارزان و بصورت یک دستگاه ست تاپ باکس که کینکت را نیز دارد عرضه خواهد شد، در حالیکه مدل مجهزتر دارای یک درایو اضافه، هارد دیسک و قابلیت اجرای بازیهای کنسولهای قبلی با قیمتی بیشتر عرضه خواهد شد. "

البته گفته میشود مایکروسافت از تعدادی از طراحان سخت افزار بعد از e3 امسال دعوت به عمل آورد تا در رابطه با توسعه کنسول Xbox 360 و سخت افزار احتمالی آینده تبادل نظر کنند که نشان میدهد هنوز بسیار زود است تا در مورد کنسول جدید صحبت کرد.

s.j-rez
03-12-2011, 15:14

JAIL BREAK PS3

خوب طی خبر خیلی عالی که دیروز پخش شد و توسط سایت های مهم هم تایید شد این بود کهJAIL BREAK PS3آزااد شده.
در واقع از این به بعد برای هکر ها هیچ منع قانونی وجود نداره کهPS3رو JAIL BREAKکنن یا در این زمینه فعالیت کنن یا روش جدیدی رو عرضه کنن.
این قانون توسط دولت تایید شده و از این به بعد هم قابل اجراست.
در واقع دیگه دست هکر ها بازه و میتونن هر کاری رو قانونی انجام بدن و دولت و سونی نمیتونه مانع اونها باشه.
خوب با این خبر باید منتظر خبر های خیلی خوشی باشیم چون دیگه هکر ها دستگیر نمیشن و از دولت و پلیس ترسی ندارن.
البته معلومه که سونی هم تلاش میکنه این قانون از بین بره ولی همین الانشم خوبه.
قابل توجه که FBIخودش ازPS3برای انجام محاسباتش استفاده میکنه و با شبکه کردن اونها محاسبه های پیچیدشو انجام میده

منبع:

p3yman_xl
19-12-2011, 10:46
کاهش کیفیت تصویر بعد از آپدیت دشبورد!

گزارشی از Digital Foundry حکایت از آن دارد که کیفیت تصویر X360 بعد از آپدیت دشبورد جدید کاهش پیدا میکند!

طبق این گزارش، کسانی که دشبورد جدید را بر روی کنسول خود نصب کرده اند شاکی هستند که : " آپدیت جدید تصاویر را وادار میکند تا در محدود خاصی رنگ های RGB را نمایش دهد در نتیجه تصاویر رنگ و رو رفته شده و رنگ مشکی به صورت خاکستری نمایش داده میشود! "

علاوه بر این مشکلات تصویر دیگری نیز شناسایی شده اند از جمله نمایش مصنوعی تصاویر و نویز بسیار کمی که در رنگ های تیره دیده میشود. این در حالی است که این مشکل در منو و محیط دشبورد وجود ندارد و فقط در هنگام اجرای بازی های بوجود می آید.

جالب اینجاست که تست کنندگان نسخه بتای این آپدیت قبل از عرضه محصول نهایی درباره این مشکلات به مایکروسافت تذکر داده بودند اما این شرکت محترمانه از آنها تشکر کرده اما گفته که تغییری در نسخه نهایی آپدیت صورت نخواهد گرفت!

منبع:

p3yman_xl
19-12-2011, 11:16
زندگی جدید: ویتا در ژاپن عرضه شد!

سونی PlayStation Vita را در ژاپن عرضه کرد در حالی که مدیران SCE کاز هیرایی و Andy House به خریداران این کنسول در روز اول خوش آمدگویی و تبریک گفتند.

کنسولی که اولین بار در ماه ژانویه و با کد NGP شناخته میشد، در E3 نام Vita را به خود گرفت. طبق گزارش سونی تعداد کنسولهای عرضه شده را از 200 هزارتا به 500 و سپس 700 هزار عدد رسانده تا کسانی که نتوانسته اند کنسول را پیش خرید کنند با خیالی آسوده وارد فروشگاه شده و آن را بدون رزرو کردن خریداری کنند.
Andrew House رییس SCE معتقد است آنها در دراز مدت مشکلی از بایت کمبود کنسول در انبارها مواجه نخواهند شد هرچند این اتفاق ممکن است در کوتاه مدت بیفتد.

عناوینی که هنگام عرضه کنسول همراه با ان عرضه شدند شامل : Uncharted: Golden Abyss, Ultimate Marvel vs Capcom 3, F1 2011, Katamari Damacy, Ridge Racer, Michael Jackson: The Experience, Little Deviants, BlazBlue: Continuum Shift Extend, Dark Quest, Disgaea 3 Return, Lord of Apocalypse, Virtua Tennis 4, Dynasty Warriors Next, Hot Shots Golf, Dream C Club Zero Portable, Fish On, Minnato Issho, Monster Radar, Nature of Night of Kamaitachi, Niconico, Project N.O.E.L.S, Shinobido 2: Tales of the Ninja و Yuusha no kiroku هستند که معروف ترین و محبوب ترین آنها می تواند عنوان Uncharted باشد که چندی پیش نسخه سوم آن نیز برای کنسول دیگر سونی PS3 عرضه شد.

ویتا در PlayStation Business Meeting ماه ژانویه معرفی شد

هنگام عرضه کنسول مجلات معتبر این کشور از جمله فامیتسو، Kotaku و Dengeki حضور داشتند.

اما نکته جالب در رابطه با کنسول این که هنوز چند روز از عرضه آن نگذشته اولین فرم ور رسمی آن عرضه شده است.

و اما مجله فامیتسو اولین نقدهای خود از بازیهای این کنسول را منتشر کرده که Everybody’s Golf 6 با 38 از 40، بازی Dynasty Warriors با 36 از 40 و Uncharted: Golden Abyss با 35 امتیاز به ترتیب اول تا سوم شدند.

دیگر امتیازات بازیها از سایت Gamespot :

Minna no Golf 6 – 10 9 10 9
Uncharted Golden Abyss – 9 8 8 10
Dynasty Warriors Next – 9 10 9 8
Ultimate Marvel VS Capcom – 9 9 9 8
Disgaea 3 – 8 8 9 8
True Night of the Kamaitachi – 9 8 7 9
Virtua Tennis 4 – 8 8 9 7
Ridge Racer – 8 8 8 8
Army Corps of Hell – 7 8 9 8
Katamary Damacy – 8 8 8 7
Blazblue – 8 8 8 7
Mahjong – 7 8 9 7
Shinobido 2 – 7 8 8 7
Lord of Apocalypse – 8 7 6 7
Little Deviants – 7 7 6 7
Dream Club – 7 6 8 6
Asphalt – 6 7 6 7
Monster Radar – 6 6 5 6
Michael Jackson – 7 6 5 4
Dark Quest – 5 7 4 6
F1 2011 – 6 5 4 5

تصاویری از دستگاه و لوازم آن:40: :

P I R A N H A
23-12-2011, 13:07
نقد psp vita

s.j-rez
23-12-2011, 14:01
نقد psp vita

حداقل یه ترجمه ای میکردی چند تا نکته میزاشتی!!!

p3yman_xl
31-12-2011, 10:13
جزییات عرضه Vita در آمریکا و کانادا

مسئول فروش سخت افزار SCEA جان کالر، عناوینی که قرار است هنگام عرضه کنسول در 22 فوریه در کانادا و آمریکا به بازار عرضه شوند را اعلام کرده است.
کالر این لیست را بزرگترین و بهترین لیست در تاریخ پلتفرم های پلی استیشن خوانده است.

طبق لیست، هنگام عرضه کنسول 25 بازی برای آن در همان روز اول در دسترس خواهد بود و بیش از 100 بازی نیز در حال ساخت هستند که از 10 دلار تا 50 دلار قیمت داشته و از طریق مغازه یا PSN تحویل مشتری داده خواهند شد.

Escape Plan (PSN Only)
Hot Shots Golf: World Invitational
Hustle Kings (PSN Only)
Little Deviants
ModNation Racers: Road Trip
Super StarDust Delta (PSN only)
UNCHARTED: Golden Abyss
wipEout 2048
Launch Window Titles
Gravity Rush
MLB 12 The Show
Reality Fighters
Unit 13
Third Party Publisher Launch Day Titles
Army Corps of Hell Square Enix, Inc.
Asphalt Injection Ubisoft, Inc.
BEN10 GALACTIC RACING D3 Publisher of America
Blazblue: Continuum Shift EXTEND Aksys Games Localization, Inc.
Dungeon Hunter Alliance Ubisoft, Inc.
Dynasty Warriors Next Tecmo Koei America Corporation
F1 2011 Codemasters
EA SPORTS FIFA Soccer Electronic Arts, Inc.
Lumines Electronic Symphony Ubisoft, Inc.
Michael Jackson The Experience Ubisoft, Inc.
Plants vs. Zombies (PSN Only) Sony Online Entertainment LLC
Rayman Origins Ubisoft, Inc.
Shinobido 2: Revenge of Zen Namco Bandai Games America Inc.
Tales of Space: Mutant Blobs (PSN Only) Drinkbox Studios
Touch My Katamari Namco Bandai Games America Inc.
Ultimate Marvel vs Capcom 3 Capcom Entertainment, Inc.
Virtua Tennis 4: World Tour Edition Sega of America

سونی یک پک با نام Starter Kit در نظر گرفته که شامل یک مموری 4 گیگابایتی، کیف کمری، محافظ، محافظ مموری، هدفون و دستمال تمیز کننده است و فقط 40 دلار قیمت دارد!

اگر مموری را بخواهید جداگانه بخرید، کمترین آن از 20 دلار شروع میشود :

4 GB Memory Card February 15, 2012 $19.99
8 GB Memory Card February 15, 2012 $29.99
16 GB Memory Card February 15, 2012 $59.99
32 GB Memory Card February 15, 2012 $99.99
Starter Kit with Memory Card February 15, 2012 $39.99
In-Ear Headset February 15, 2012 $19.99
Carrying Case February 15, 2012 $19.99
Travel Pouch February 15, 2012 $19.99
Protective Film (2 pack) February 15, 2012 $9.99
Card Case February 15, 2012 $5.99
Cradle February 15, 2012 $19.99
Portable Charger Spring 2012 $49.99
AC Adaptor February 15, 2012 $14.99
Car Adaptor Spring 2012 $14.99
USB Cable February 15, 2012 $14.99

تمام PS Vita ها با یک AR Play Cards و یک کد برای دانلود بازی های مینی از PSN عرضه خواهند شد.

ویتا هم اکنون در ژاپن در دسترس است.

منبع:

p3yman_xl
07-01-2012, 11:28
شایعه: معرفی Xbox جدید و PlayStation 4 در E3 2012

باز هم شایعه ای دیگر از کنسول بعدی سونی و مایکروسافت. گفته میشود این دو شرکت میخواهند جشن عرضه Wii U را با معرفی کنسولهای جدید خود در E3 امسال برای نینتندو خراب کنند!
این ادعای جدیدی نیست چراکه از سال گذشته خبرهایی در رابطه با معرفی کنسولهای جدید این 2 کمپانی شنیده بودیم و هیچ بعید نیست این شایعات تو خالی و بی پایه و اساس باشند، اما صحبت ها پیرامون PlayStation 4 زیاد است. گزارشی از Develop در سال گذشته حاکی از آن بود که تعدادی از استودیوهای زیر مجموعه سونی هم اکنون تعدادی از developer kit های سخت افزار کنسول بعدی را در دست داشته و در حال ساخت بازی برای آن هستند!

از مایکروسافت نیز خبر می رسد که این کمپانی قرار است در CES هفته آینده به نحوی از سخت افزار کنسول بعدی خود در همایش وگاس صحبت کند. اگرچه تا سال آینده نباید انتظار معرفی کنسول جدید را داشت.

همچنین گزارش شده مایکروسافت یک patent جدید برای سخت افزار بعدی خود ثبت کرده که PVR نام دارد.

E3 2012 تقریبا 6 ماه دیگر برگزار می شود.

منبع:

sajadsobh
07-01-2012, 20:30
خیلی ها معتقدند که دوران کنسول ها تمام شده و این دستگاه دیر یا زود باید جای خود را به تبلت ها بدهند اما بازار و مصرف کنندگان خلاف این امر را اثبات کرده اند. فروش بالای xbox مایکروسافت که چندی پیش خبرش را داشتیم و هم اکنون فروش 3DS و wii گواهی بر این مدعاست.

3DS با فروش 4 میلیونی اش در آمریکا ثابت کرده که در این کشور کم طرفدار ندارد. این کنسول که مارس سال قبل وارد بازار شد با بازی هایی همچون Super Mario 3d land و Mario kart 7 که هر کدام بیش از این 1 میلیون نسخه فروخته اند بازاری در آمریکا برای خود دست و پا کرده است. در کنار آن کنسول قدیمی هم خوب کار کرده و به رقم 45 میلیون به فروش رسیده است.

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) | سُها در facebook ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fpages%2F%25D9%2585%25D8%25AC%25D9%2584%25D9%2587-%25D8%25A7%25DB%258C%25D9%2586%25D8%25AA%25D8%25B1 %25D9%2586%25D8%25AA%25DB%258C-%25D8%25B3%25D9%258F%25D9%2587%25D8%25A7%2F3003643 66640602) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Layken
09-01-2012, 16:25
IGN کنسول دستی ویتا رو نقد کرده و بهش امتیاز 8.5 رو داده....

حتما نقد رو بخونید موارد جالبی گفته

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

s.j-rez
10-01-2012, 11:15
KINECT FOR WINDOWS:

شاید شما هم از چندی پیش شایعات مربوط به عرضه کینکت برای ویندوز را شنیده باشید و اخبار آنرا پیگیری کرده باشید ولی باید بدانید که مایکروسافت چندی پیش در آخرین کنفرانس CESمهر تاییدی بر شایعات زد و عرضه کینکت برای ویندوز را رسما تایید کرد.

این خبر را نخست استیو بالمر تایید کرد و افزود کینکت برای ایکس باکس موفقیت های چشمگیری را رقم زد و حدود18میلیون کینکت برای ایکس باکس فروخته شد و حالا مایکروسافت میخواهد کینکت را میهمانPCهای شما بکند.

با ورود کینکت به عرصه کامپیتور های خانگی شما میتوانید طیف گسترده ای از امکانات منجمله استفاده از فرامین صوتی و حرکات بدن را برای کنترلpCخود در اختیار بگیرید.

هر چند شایان ذکر است کینکت از چند وقت پیش برایPCه.ک شده بود و کم و بیش امکان استفاده آن برای ویندوز فراهم بود ولی قطعا عرضه رسمی آن همه چیر را کامل تر و بهتر میکند.

halflife g
10-01-2012, 11:38
مایکروسافت اعلام کرد : 18 میلیون kinect و 66 میلیون x360 فروخته شده

دیشب مایکروسافت در نمایشگاه CES اعلام کرد که تاکنون 18 میلیون کینکت شیپ کرده و 66 میلیون ایکس باکس تونسته بفروشه
اقای استیو بالمر رییس فعلی مایکروسافت هم این امار رو اعلام کرده و اظهار داشتن که حدود 40 میلیون مشترک ایکس باکس لایو هم در شبکه دارن...... .
ایشون همچنین اظهار داشتن که مایکروسافت از 1 فوریه دستوراتی برای کینکت برای استفاده در windows رو رونمایی خواهند کرد ولی اطلاعات بیشتری رو ندادن..... .

منبع:
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fnews%2FCES-Microsoft-says-sold-18-rb-2686127138.html%3Fx%3D0)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fnews%2FCES-Microsoft-says-sold-18-rb-2686127138.html%3Fx%3D0)

.

cyruslogic
14-01-2012, 11:58
اخیرا شایعات زیادی شنیده می شد که سونی در حال کار برروی پلی استیشن جدید است و حتی شایعه شده بود که
سونی نسل چهارم پلی استیشن را در نمایشگاه E3 امسال معرفی خواهد کرد . اما هم اکنون سونی به صورت رسمی اعلام
کرد منتظر نسل چهارم پلی استیشن چه در CES و چه در E3 امسال نباشید .
مدیر عامل شرکت سونی کامپیوتر انترتینمنت آقای کازو هیراری ( Kazou Hirai ) در نمایشگاه CES اعلام کرد امسال در E3
کنسول پلی استیشن ۴ را نمیبینیم .
او همچنین اضافه کرد پلی استیشن ۳ باید چرخه ده ساله خود را طی کند و این بدان معنا است که سونی نباید تا سال
۲۰۱۴ و یا حتی ۲۰۱۵ کنسول جدید پلی استیشن ۴ را معرفی کند .
منتظر پلی استیشن ۴ در E3 2014 باشید .
lمنبع: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

p3yman_xl
16-01-2012, 19:44
شایعه: اپل در حال تدارک برای معرفی iPad 3

طبق شایعات اپل در حال آماده سازی برای معرفی iPad 3 در ماه مارچ (فروردین) است و تولید آن از این ماه در آسیا آغاز خواهد شد.
منابع میگویند این تبلت از یک پردازشگر 4 هسته ای بهره خواهد برد که عمل پرش بین برنامه های مختلف را سریع تر خواهد کرد.
اپل پارسال در همین ماه مارچ iPad 2 را معرفی کرد بنابراین این شایعه زیاد دور از واقعیت نیست.

اگر چنین شود این اولین رونمایی از محصول جدید اپل است که توسط Tim Cook جانشین استیو جابز مرحوم انجام میشود.

منبع:

فرم ور 1.52 برای Vita آمد

سونی فرم ور 1.52 را برای PlayStation Vita در ژاپن عرضه کرد. طبق گفته ها، این فرم ور ورژن 1.51 را فیکس میکند که سیستم های 3G ژاپن قادر به شناسایی سیم کارت نبودند.
منبع:

Alex Fera
16-01-2012, 22:26
قیمت PsVita در خاورمیانه اعلام شد

امروز طی مراسمی در دوبی امارات قیمت های فروش مدل های مختلف ویتا اعلام شد که برای ما گیمرهای ایرانی که بیشتر وسایلمون از دوبی حالا به طور مستقیم یا غیر مستقیم تهیه میکنیم،خیلی مهمه...............

کنسول PS Vita مدل وای‌فای: 1149 درهم امارات

- کنسول PS Vita مدل 3G/وای‌فای: 1499 درهم امارات

- بازی‌های PS Vita: در بازه قیمتی 129 تا 199 درهم امارات

- مموری کارت‌های PS Vita: در بازه قیمتی 99 تا 349 درهم امارات

p3yman_xl
22-01-2012, 20:52
مایکروسافت: عناوین اختصاصی X360 بر اساس کیفیت هستند؛ نه کمیت

Phil Spencer نایب رییس Xbox360 ، گفت اگرچه تعداد عناوین اختصاصی برای این کنسول در سال 2012 کم است اما این شرکت همچنان به گیمرها در هنگام ساخت IP احتصاصی جدید توجه میکند.
او که با GameInformer صحبت میکرد گفت آنها در مایکروسافت به کیفیت بازی اهمیت میدهند تا تعداد فروش بازی و کمیت.
او میگوید : " ساخت عنوان اختصاصی ساده نیست؛ من در جریان ساخت بازی gears در Epic بودم و میدانم چه انرژی و تلاشی برای آن به کار گرفته شده است. همچنین برای ساخت عناوین Alan Wake, Too Human, Crackdown نیز تلاش بسیار زیادی شده است. حال این کار را با Crytek ادامه خواهیم داد و میخواهیم بازیبازها به Xbox360 به عنوان خانه بازی ها نگاه کنند. "

عناوین اختصاصی که قرار است برای این کنسول در سال 2012 بیایند Halo 4, Alan Wake’s American Nightmare و Fable: The Journey و همچنین عنوان Ryse شرکت کرایتک است.

منبع:

Sam Fisher 11
25-01-2012, 04:14
Xbox 720 Chipset "in Production"

IGN به نقل از سایت Fudzilla اعلام کرده که کار ساخت چیپ ست ایکس باکس بعدی از ماه دسامبر آغاز شده .

در این گزارش آمده که کار ساخت این چیپ ست که با نام Oban نام گذاری شده تا اواخر سال 2012 به پایان میرسد. به این نکته نیز اشاره شده که پردازنده ی ایکس باکس بعدی از نوع PowerPC توسط IBM و با تکنولوژی 32 نانومتری در حال ساخته و همچنین پردازنده ی گرافیکی آن نیز ATI Southern Islands سری 7000 خواهد بود.

پ.ن: این خبر ماله دیروزه و باید منتظر موند تا ببینیم مایکروسافت یا آی بی ام چه واکنشی به این خبر نشون میدن.

منبع:

halflife g
02-02-2012, 16:52
سونی فروش سالانه و کلی ps3 را اعلام کرد

سونی به رسم هر ساله میزان فروش سالانه خود را اعلام کرد.نکاتی که از لیست زیر حاصل میشود خبر از فروش 62 میلیونی ps3 از زمان عرضه می دهد.

شایان ذکر است که مایکروسافت نیز دو هفته پیش لیست مشابهی را داد که نشان از فروش 66 میلیونی کنسول خود یعنیx360 میداد.

لیست را در زیر می بینیم:

Hardware Sales: Ap-Jn | Jl-Sp | Oc-Dc |Ja-Mr
FY 2006/07 = 1.7 | 1.8 | 3.5 | 3.5
FY 2007/08 = 0.7 1.3 | 4.9 | 2.2 | 9.1 | 12.6
FY 2008/09 = 1.6 | 2.4 | 4.5 | 1.6 | 10.1 | 22.7
FY 2009/10 = 1.1 | 3.2 | 6.5 | 2.2 | 13.0 | 35.7
FY 2010/11 = 2.4 | 3.5 | 6.3 | 2.1 | 14.3 | 50.0
FY 2011/12 = 1.8 | 3.7 | 6.5 | 12.0 | 62.0 = LTD

.

.

p3yman_xl
03-02-2012, 10:36
اولین تصاویر از محیط بازی The Last of Us

Game Informer تصاویر جدید از شاهکار جدید ناتی داگ The Last of Us را بر روی سایت خود قرار داده است. بازی اواخر سال 2012 یا اوایل 2013 عرضه می شود. همچنین این مجله معتبر تصاویر این بازی را بر روی جلد مجله خود قرار داده که با هم میبینیم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2012%2F02%2Ftwt4d.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2012%2F02%2FZoEF1.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2012%2F02%2FqfUSN.jpg)
تصاویر مجله:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2012%2F02%2FGI-cover.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fcurrent%2F%2F2012%2F02%2FNTQkh.jpg)

منبع:

Alex Fera
03-02-2012, 11:50
پیمان جون اینا InGame هستش دیگه،مگه نه؟؟؟
گور بابای U3،اینو بچسب،مولتی داره؟؟؟

p3yman_xl
03-02-2012, 19:43
پیمان جون اینا InGame هستش دیگه،مگه نه؟؟؟
گور بابای U3،اینو بچسب،مولتی داره؟؟؟
آره این گیمه.
فکر نمیکنم.

p3yman_xl
11-02-2012, 10:23
CD Projekt : تاکنون بازی مثل The Witcher 2 بر روی Xbox 360 منتشر نشده است

CD Projekt اولین اطلاعات از ساخت بازی The Witcher 2 را منتشر کرده و مدعی شده بازی دارای پیچیده ترین داستانی است که بر روی کنسول Xbox 360 منتشر میشود.
آنها همچنین از چالش تیم سازنده برای ایجاد سیستم "تصمیم و نتیجه" choice and consequence سخن گفته اند.
طراح کوئست های بازی Łukasz Szczepankowski که خود را گیمر قهاری می داند گفته که بازیهای مکنسولی را ترجیح میدهد و کاملا نا امید شده است وقتی متوجه میشود برای کنسولها بازی که به او آزادی عمل بسیار، تصمیم گیری وسیع بدهد وجود ندارد. به نطر او بازی که گیم پلی و NPC ها را تحت تاثیر و قرار دهد وجود ندارد.

" اولین بار است که چنین اتفاقی برای کنسول Xbox 360 می افتد. "

" تا کنون بازی که بتواند از نظر پیچیدگی داستانی و غیر خطی بودن با این بازی رقابت کند عرضه نشده است."

او با این سخنان خود Skyrim و Mass Effect ها را به مبارزه فرا خواند!

باید تا ماه آوریل صبر کرد و دید آیا ادعای او درست از آب در میاید یا خیر؟

منیع:

Soroush-S
15-02-2012, 23:41
دوستان این psvita چیه ؟ کنسول بازیه؟
تو تبلیغات دور زمین فوتبال میلان با ارسنال هستش.

Alex Fera
16-02-2012, 13:45
دوستان این psvita چیه ؟ کنسول بازیه؟
تو تبلیغات دور زمین فوتبال میلان با ارسنال هستش.

شما لینک زیر رو نگاه کن همه چی دستت میاد:

در ضمن لطف کنید تویه تاپیک مربوطه سوالتون رو بپرسید،نه تویه تاپیک اخبار

p3yman_xl
21-02-2012, 11:25
3DS رکورد فروش را در ژاپن شکست

طبق اعلام نینتندو، یک سال پس از عرضه این کنسول، این شرکت تاکنون 5 میلیون دستگاه از 3DS را در ژاپن فروخته است.

این بدین معنی است که 3DS رکورد فروش را تنها در 52 هفته در ژاپن شکسته است. این در حالی است که DS در 56 هفته به این رقم دست یافته بود و Game Boy Advance در 58 هفته.

شایان ذکر است که این 5 میلیون کنسول به مشتری فروخته شده اند و رقم شیپ شده به مغازه ها نیستند.

3DS هنگام عرضه با مشکلاتی نظیر قیمت بالا و فروش کم مواجه بود که نینتندو بالافاصه قیمت کنسول را کاهش داد و اکنون یک سال پس از عرضه آن فروش خوبی را تجربه میکند.

منبع:

p3yman_xl
21-02-2012, 11:37
Call of Duty پاییز به Vita می آید!

طبق صحبت های یک از مسئولین بازاریابی سونی Guy Longworth بازی COD در فصل پاییز به ویتا خواهد آمد و این پلتفرم را دگرگون خواهد کرد.
او این صحبتها را طی مصاحبه ای با GameTrailers عنوان کرد اما مشخص نکرد که آیا این بازی یک پورت از بازیهای قبلی است یا یک بازی کاملا جدید برای ویتا خواهد بود.
چند ما پیش Treyarch آگهی استخدامی را منتشر کرد که در آن برای ساخت یک بازی برای یک کنسول جدید کمک خواسته شده بود.

منبع :

Alex Fera
21-02-2012, 15:48
سونی : حداقل تا 5 سال دیگر Vita فروخته خواهد شد

آقای Guy Longworth که رئیس فروش سونی در آمریکا هستن در مصاحبه با سایت Gametrailers گفتن که عمر کنسول دستی جید سونی بین 5 تا 10 سال است....................
همچنین گفتن که در طول 3 سال کاملا میتونن بازار رو تویه دستشون بگیرن و موفقیت بازیها و Appـها و سخت افزارهای بعدی رو پیشبینی کنن.....................
و گفتن که هدف اصلی سونی،تبدیل این کنسول دستی به یک سخت افزار جهانی و عامه پسنده.................

منبع:

p3yman_xl
04-03-2012, 07:49
مایکروسافت: 2012 بزرگ ترین سال برای Xbox 360 خواهد بود

بارها شنیده ایم که مایکروسافت گفته می خواهد به خانه ای برای سرگرمی دیجیتال تبدیل شود و حالا Steve Beinner از مسئولین بازاریابی جهانی مایکروسافت میگوید بدون شک 2012 سالی به مراتب بهتر از 2011 برای این کنسول خواهد بود.
او که در Spring Showcase 2012 که در سان فرانسیسکو برگزار می شد صحبت میکرد گفت که 2011 بزرگ ترین سال در تاریخ کنسول Xbox بود و آنها می خواهند آن را در سال 2012 نیز تکرار کنند. اوا ادامه داد که تا کنون از بازیهایی که قرار است برای این کنسول در سال جاری عرضه شوند خوشحال است.
قطعا امسال سال بزرگی برای Xbox 360 خواد بود.
منبع:

S!AVASH
05-03-2012, 20:36
مایکروسافت از Xbox 360 4GB Kinect Bundle سفید پرده برداری کرد

مایکروسافت از برند جدید سفید Xbox 360 4GB باندل کینکت پرده برداری کرد. این برند ، یک باندل limited edition و شامل یک کنسول براق و خوش نمای Xbox 360 Slim 4 GB Plus همراه با یک کینکت و دسته ی سفید بی سیم است. به علاوه این برند شامل بازیهای Kinect Sports و Kinect Adventures همچنین ۳ ماه اشتراک گلد Xbox Live خواهد بود.
این limited Edition مخصوص با قیمتی معادل $۲۹۹٫۹۹ دلار به بازار عرضه خواهد شد.

p3yman_xl
11-03-2012, 09:45
شایعه: Xbox بعدی درایو نوری نخواهد داشت!

شایعه شده است که کنسول بعدی Xbox چیزی به نام دیسک درایو نخواهد داشت. سایت MCV که این مساله را مدعی شده گفته است که این اطلاعات را از منبعی بسیار سری و مرموز دریافت کرده است. به جای درایو نوری کنسول بعدی چیزی شبیه به دیسک سخت های SSD خواهد داشت.
منبع مدعی شده کنسول در سال 2013 عرضه خواهد شد و حتی ممکن است مایکروسافت در E3 امسال آن را رونمایی کند اما هنوز هیچچیز در این رابطه مشخص نیست.
مایکروسافت در رابطه با این شایعه سکوت اختیار کرده و با این بیانیه به نوعی از جواب دادن طفره رفته است:

"Xbox 360 راه های جدید را برای افزایش دادن طول عمر خود کرده است از جمله معرفی Kinect و احیای کنسول بوسیله دشبورد، شرکا و محتویات جدید. ما همواره در حال فکر کردن در مورد کنسول بعدی و نحوه افزایش طول عمر آن هستیم."

منبع:

CRIS Joon CR7
11-03-2012, 18:17
امروز هم یه خبر اومد دیسک درایو ندارن
پس کنسول های نسل بعد چی دارن؟:31:

sonixax
11-03-2012, 18:21
امروز هم یه خبر اومد دیسک درایو ندارن
پس کنسول های نسل بعد چی دارن؟:31:

حافظه های الکترونیکی از نوع SSD . هم غیر قابل نفوذ تر هستند و هم سرعت بیشتری دارند . هر چند که سود رو کاهش میده ، ولی خیلی هم مهم نیست .

Alex Fera
12-03-2012, 21:06
یاده کارتریج های Sega Mega Drive میوفته آدم...............

alipsp
13-03-2012, 12:53
یاده کارتریج های Sega Mega Drive میوفته آدم...............
دقیقا همین چیزی که الان تو ویتا به کار بردن

Alex Fera
13-03-2012, 13:13
دقیقا همین چیزی که الان تو ویتا به کار بردن

فرق داره علی جان،فرق داره جانم،ویتا یه کنسوله قابل حمله و بازیهاشم روی کارتریج نیست رویه،یه نوع رمه که اونم تکنولوژِی خاصی نداره و به راحتی میشه کاستومش رو داد بیرون،یا اصلا میشه بازیهارو کپی کرد تویه یه رم 64 گیگ و همیشه هم تویه دستگاه باشه،بستگی داره دستگاه چطوری هـک بشه...............

ولی اون کارتریج ها مخصوص خوده کنسول میشه و تکنولوژِی ساختش هم برای خوده مایکرو هست،دقیقا مثل کاری که سونی با بلو-ری تویه همین نسل کرد که میبینید هنوزم که دیگه نسل داره کپی میشه،بلو-ری کپی که بشه مستقیم از روی خودش((مثل بازیهای اوریج))بازی رو اجرا کرد نیومده................

در کل اگه بحث کارتریج باشه،دوستان پایرت ضرر زیادی میبینن و نمیتونن کپی کاری بکنن دیگه،البته از مایکرو بعیده همچین کاری بکنه چون اون به فکر فروش بازیها نیست و به فکر فروش سخت افزار خودشه،چون بازی خاصی نداره ولی سونی چون بازیهای انحصاریش زیادن باید روی فروش بازیهاش هم حساب کنه و راهی برای جلوگیری از کپی اونا هم داشته باشه.......................

p3yman_xl
18-03-2012, 08:33
کنسولی عجیب با قیمتی باورنکردنی!

کنسولی با نام NeoGeo X قرار است به زودی در چند ماه آینده در غرب عرضه شده و شامل 20 بازی کلاسیک کنسول باشد.
NeoGeo X دارای یک LCD 3.5 اینچی بوده و خروجی A/V را نیر دارد. همچنین دارای اسپیرکهای داخلی و جک برای اتصال هدفن می باشد. همچنین میتوان با کارت SD تعداد بازی های آن را افزایش داد که شامل :

Art of Fighting
Baseball Stars
Cyber Up
Fatal Fury
Fatal Fury Special
Football Frenzy
King of the Monsters
Last resort
League Bowling
Magician Lord
Metal Slug
Mutation Nation
Nam 1975
Samurai Shodown
Sengoku
Super Sidekicks
The King of Fighters ’94
The Ultimate 11
Top Players Golf
World Heroes

میشوند.

اما نکته عجیب و تا حدودی باورنکردنی قیمت این کنسول است. تاکنون قیمت 500 پوند به بیرون درز کرده که اگر صحت داشته باشد این کنسول قیمتی نزدیک به 800 دلار امریکا خواهد داشت!! باید دید چه کسی این کنسول را می خرد.

منبع:

Alex Fera
18-03-2012, 21:46
یک وسیله جانبی جالب برای Vita

خوب این دستگاهی که تویه عکس میبینید یه دسته و وسیله به سبک دستگاه های آرکید هستش که برای ویتا عرضه خواهد شد و میشه باهاش بازیهای فایتینگ کلاسیک مثل Street Fighter و Tekken رو بازی کرد..............
البته هنوز از قیمت یا بازیهایی که از این وسیله پشتیبانی میکنن خبری نیست

p3yman_xl
23-03-2012, 14:34
PlayStation 3 پنج ساله شد

برای جعبه ی چاق و بزرگ شادی کنید؛ PlayStation 3 امروز در اروپا 5 ساله می شود!

این کنسول در تاریخ 23 مارچ سال 2007 روز جمعه در قاره اروپا و انگلستان عرضه شد. ابتدا قرار بود این کنسول در همین تاریخ در آمریکا نیز عرضه شود که به خاطر تاخیر در ارسال برخی از لوازم آن اینطور نشد.

عناوینی که هنگام عرضه کنسول در دسترس بودند IP های نسبتا بزرگی بوند که شامل Motorstorm و Resistance و همچنین بازیهایی مثل Call of Duty 3, Virtua Fighter 5 و Ridge Racer 7 می شدند.

تولدت مبارک PS3! یادش بخیر..

منبع:

p3yman_xl
01-04-2012, 10:32
مایکروسافت دامنه XboxFl را ثبت کرد

مایکروسافت به تازگی دامنه ای با نام XboxFl.com را ثبت کرده است. اخیراً شایعه شده بود این شرکت قرار است Xbox Lite را بر اساس CPU های ARM در E3 امسال رونمایی کند.

منبع:

Masoud King
05-04-2012, 13:16
مشخصات پردازشی PS4

PlayStation 4 که طبق گزارش های قبلی دارای اسم رمز Orbis می باشد، طبق گفته برخی منابع احتمالا از چیپ هایی بر اساس پردازنده های A8-3850 APU و Radeon HD 7670 GPU استفاده خواهد کرد که ترکیبی از عملکرد پردازنده های یکپارچه و گسسته گرافیکی را در اختیار قرار می دهد.

A8-3850 یک پردازنده quad-core 2.9GHz به همراه چیپ گرافیکی بر روی خودش است. APU به صورت جفت به همراه پردازنده اختصاصی گرافیک سیستم که HD 7670 باشد کار می کند.

توضیحات بیشتر:

p3yman_xl
09-04-2012, 07:28
نینتندو: گیم پلی مهم تر از گرافیک است

نینتندو در رابطه با ادعایی که گفته می شود Wii U گرافیکی تقریبا برابر با PS3 و Xbox 360 دارد سکوت اختیار کرده است. البته غیر مستقیم یادآور شد که گیم پلی برای آنها مهم تر از گرافیک بالا است.

نینتندو در Digital Trends ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] evelopers-claim-wii-u-weaker-ps3-360-nintendo-210201325.html) مدعی شد : " ما بر روی تکنولوژی تمرکز نمی کنیم. ما می دانیم که مردم گرافیک و تکنولوژی را دوست دارند، اما برای ما گیم پلی از اعداد و ارقام مهم تر است. "

این در حالی است که GI International و CVG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] eogames.com%2F342718%2Fwii-u-games-look-just-as-good-as-ps3-but-its-still-not-as-capable%2F) مدعی هستند که کنسول Wii U گرافیکی تقریبا شبیه به PS3 و Xbox 360 را داراست.

منبع:

formol1
14-04-2012, 19:32
یک «پلی استین ۳» ۳۲۰ گیگابایتی با رنگ متالیک قرمز رنگ! این باندل ویژه از کنسول «سونی» روز هشتم اردیبهشت ماه منتشر خواهد شد.

این کنسول قرمز رنگ مجهز به یک هارد ۳۲۰ گیگابایتی و مانند بقیه باندل های «پلی استیشن ۳» دارای یک دسته بی سیم است.

فروشگاه اینترنتی «آمازون» قیمت این کنسول قرمز رنگ را ۲۵۰ یورو اعلام کرده ولی Play.com قیمت آن را ۲۴۰ یورو و عرضه آن را در پانزدهم اردیبهشت اعلام کرده است.

منبع:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]-15056

Sam Fisher 11
16-04-2012, 03:12
PlayStation 3 پنج ساله شد
پنج ساله شد اما من قده یه سال هم ازش خاطره ندارم:ا
خیلی کنسول نچسبیه. عجیبه وقتی بهش نگاه میکنی بی نقصه و خیلی هم شیکه. تکنولوژی به کار رفته درش خیلی عالی و کلا مجهزه ولی با این وجود همچنان نچسبه. بارها خواستم یه مدت زیاد بچسبم بهش اما به غیر از یه دوره که آنلاین کیلزون دو زیاد میزدم دیگه موردی پیش نیومد که زیاد دوره برش باشم. هر دفعه هم رفتم سراغش یا بازی انحصاری خیلی شاخی رلیزیده بوده یا سره ایکس باکسم بلایی اومده بوده. نتورکش هم که فاجعه بود تو این نسل... .اگر ایکس باکس نبود میتونست پادشاهی کنه اما ایکس باکس کلا باعث میشه سونی یه تجدید نظر اساسی در کنسول بعدیش بخصوص به لحاظ نرم افزاری بکنه شاید که نسل بعد به از این نسل بشه. در کل که تا زمانیکه لایو و ایکس باکس باشه اصلا رقبت روشن کردنش نیست...افسوس...

sonixax
16-04-2012, 03:32
نینتندو: گیم پلی مهم تر از گرافیک است

دقیقا هم درست گفته . خیلی از بازی های قدیمی با وجود گرافیک کمتر خیلی جذاب تر و زیبا تر از بازی های جدید هستند .

p3yman_xl
16-04-2012, 07:24
پنج ساله شد اما من قده یه سال هم ازش خاطره ندارم:ا
خیلی کنسول نچسبیه. عجیبه وقتی بهش نگاه میکنی بی نقصه و خیلی هم شیکه. تکنولوژی به کار رفته درش خیلی عالی و کلا مجهزه ولی با این وجود همچنان نچسبه. بارها خواستم یه مدت زیاد بچسبم بهش اما به غیر از یه دوره که آنلاین کیلزون دو زیاد میزدم دیگه موردی پیش نیومد که زیاد دوره برش باشم. هر دفعه هم رفتم سراغش یا بازی انحصاری خیلی شاخی رلیزیده بوده یا سره ایکس باکسم بلایی اومده بوده. نتورکش هم که فاجعه بود تو این نسل... .اگر ایکس باکس نبود میتونست پادشاهی کنه اما ایکس باکس کلا باعث میشه سونی یه تجدید نظر اساسی در کنسول بعدیش بخصوص به لحاظ نرم افزاری بکنه شاید که نسل بعد به از این نسل بشه. در کل که تا زمانیکه لایو و ایکس باکس باشه اصلا رقبت روشن کردنش نیست...افسوس...
حسین کاملا با حرف هات موافقم .. PS3 ما هم همینجوری مونده اونجا. فقط باهاش آنچارتدها و GoW بازی شده.
واقعا با وجود Xbox من اصلا نمیتونم برم طرفش.

دقیقا هم درست گفته . خیلی از بازی های قدیمی با وجود گرافیک کمتر خیلی جذاب تر و زیبا تر از بازی های جدید هستند .
کاملا تایید میشه.

SamGun
16-04-2012, 13:14
جالبه این داستان برای من هم بوده !

واقعا حداکثر استفاده ای که از این کنسول کردم و 360 در حدود 2 ماه خاموش بود در ایام عید سال 89 بود که کنسول رو با کلی بازی اختصاصی گرفته بودم و واقعا تنها لذت طولانی مدتم همون بود !

الانم که کنسول ترکیده و متاسفانه کنسول سوخته موجود نیست اگه هم باشه نصف قیمت سالم به فروش میره در این مملکت عجیب !

تا اون زمانم که سالم بود فقط خوراک Mortal Kombat بود .

Karistias
16-04-2012, 13:58
ولی خودمونیم طبق پست اول که قرار شد فقط اخبار باشه پیش نرفتیدا
از دو تا ناظر وکار فعال بعیده ها!!!:11:

SamGun
17-04-2012, 02:45
ولی خودمونیم طبق پست اول که قرار شد فقط اخبار باشه پیش نرفتیدا
از دو تا ناظر وکار فعال بعیده ها!!!:11:

در صورت لزوم پست های ماضاد که بدین صورت داده میشه توسط ناظرین پاک میشن.

p3yman_xl
19-04-2012, 19:21
دوست عزیز که مدعی آف تاپیک شدن هستید ؛ حداقل یک پست خبر بگذارید تا تاپیک منحرف نشه. شما با این کارتون کار رو بدتر کردی!

سونی از God of War: Ascension رونمایی کرد!

به دنبال شایعه ای که از سایت آمازون درز کرده بود، سونی پیش دستی کرد و با معرفی God of War: Ascension بازگشت کوبنده و خشن کریتوس را اعلام کرد. استودیوی سازنده همچنان Sony Santa Monica است بنابراین میتوان از کیفیت بازی مطمئن بود.

این نسخه از بازی ما را به قبل و هنگامی که کریتوس اولین قدم ها را براییک ماموریت آزادی بر می دارد، برده و با ابعاد جریری از زندگی وی آشنا خواهد کرد.
Todd Pappy ششمین کارگردان سری بعد از David Jaffe, Cory Barlog and Stig Asmussen خواهد بود.

تیزر رسمی بازی با نام ps_gow-teaser_12371_hp را میتوانید از این لینک مشاهده کنید :

منبع:

p3yman_xl
08-05-2012, 09:18
شایعه - Killzone بعدی در ساخت ساخت است

شایعات حاکی از آن سات که سونی به شدت مشغول آماده سازی تبلیفات برای Killzone بعدی است. به احتمال قوی حوادث این نسخه پیرامون دختر ویزاری ( شخصیت منفی سری قبل ) Aurarch Visari شکل خواهد گرفت.
هنوز مضخص نیست آیا این عنوان برای ویتا خواهد آمد یا یک عنوان کامل برای PS3 خواهد بود.
منبع:

p3yman_xl
08-05-2012, 09:25
Xbox360 سرانجام 99 دلاری شد!

این باندل 4 گیگابایت در کمال تعجب دارای kinect نیز بوده و اشتراک 2 ساله Xbox live را به مشتری پیشنهاد میدهد.

به نظر میرسد این یک اقدام هوشمندانه از سوی مایکروسافت برای شروع نسل بعد خواهد بود.

منبع:

p3yman_xl
12-05-2012, 14:15
Remedy برای نسل بعد استخدام می کند!

سازندگان Alan Wake در آگهی استخدامی اعلام نموده اند که برای " نسل بعدی کنسولها " نیرو استخدام میکنند.

در آگهی استخدامی که توسط رییس Matias Myllyrinne آمده است : " Remedy Entertainment برای یک پروژه اعلام نشده برای نسل بعدی کنسولهای بازی نیروی مستعد و خبره استخدام میکند. "

انتظار می رود هر 2 کنسول Playstation و Xbox جدید در پایان سال آینده (2013) عرضه شوند؛ این در حالی است که Wii U اواخر امسال عرضه میشود.

آیا Alan Wake 2 برای نسل بعد در حال ساخت است؟

منبع:

p3yman_xl
12-05-2012, 14:30
جزییات کنسول بعدی مایکروسافت: Xbox 720

Xbox 720 و مشخصات سخت افزاری آن برای تعداد اندکی مشخص شده و در کریسمس سال 2013 عرضه خواهد شد.
بر خلاف گزارشات و شایعات منتشر شده ، Xbox 720 دارای درایو بلو-ری خواهد بود.

منابع گوناگونی اعلام کرده اند که احتمالا کنسول دارای 2 عدد GPU خواهد بود : " مثل این است که 2 کامپیوتر را به هم چسبانده باشید. "

هنوز منتظر تایید این مشخصات سخت افزاری هستیم اما گفته میشود گرافیک کنسول از سری 7000 کارت های AMD خواهد بود؛ اما نه به صورت SLI یا CrossFire. معماری آنها همانند PC ها نخواهد بود بلکه هر GPU به طور نوبتی وظایف پردازش تصویر را به دوش خواهد کشید. اما نکته حیرت انگیز آن است که هر GPU می تواند فارغ از دیگری کار کرده و عمل پردازش را انجام دهد.

نکته جالب آنکه احتمالا Playstation 4 نیز از تراشه های شرکت AMD استفاده خواهد کرد.

و اما نکته ناراحت کننده آنکه کنسول باید همیشه و 24 ساعته به اینترنت وصل باشد ؛ دلیل آن نیز جلوگیری از Piracy و بازیهای کپی خواهد بود! ( آیا دوران بازیهای کپی و piracy به سر آمده است؟!! )

شایعه شده نسل بعد کینکت نیز در دست ساخت است تا درون دستگاه قرار گیرد.

و اما منبع این اطلاعات کسی نیست جز Sean Tracy یکی از تکنسین های شرکت Crytek است که در همایش Durango شرکت کرده بود. ( Durango نام رمز کنسول است )

این اطلاعات در حالی منتشر می شوند که مایکروسافت تا سال آینده قصد ندارد اطلاعاتی از کنسول جدید خود منتشر سازد.

منبع:

formol1
15-05-2012, 10:08

چند وقتی است بازار شایعات پیرامون کنسولهای نسل بعد افت و خیزهای زیادی دارد.در آخرین شایعه ای که از منبعی به نام ThisisXbox.com منتشر شده،نام کنسول نسل بعد مایکروسافت «Xbox8» خواهد بود.

این منبع اطلاعات بسیاری از این کنسول را بر ملا کرده است که یکی از آنها،نمایش کنسول نسل بعد مایکروسافت پشت درهای بسته در نمایشگاه CES2012 بوده است و بازی Battlefield 3 بر روی آن با نهایت قدرت اجرا شده است.همچنین کیت های این کنسول به شرکتهای بازیسازی بزرگ برای کار بر روی آن و انجام پروژه های بازی سازی نسل آینده ارسال شده است.

پیرامون این نام هم مایکروسافت احتمالا قصد دارد در نسل بعد حضوری قدرتمند را با دستگاه هایی که از Windows 8 پشتیبانی میکند داشته باشد که یکی از اصلیترین آنها،XBOX خواهد بود.

در این گزارش نیز ذکر شده است که هیچ نمایشی از این کنسول در مراسم E3 2012 وجود نخواهد داشت و عرضه ی آن در امسال نیز نخواهد بود.

منبع:

sonixax
15-05-2012, 14:59

چند وقتی است بازار شایعات پیرامون کنسولهای نسل بعد افت و خیزهای زیادی دارد.در آخرین شایعه ای که از منبعی به نام ThisisXbox.com منتشر شده،نام کنسول نسل بعد مایکروسافت «Xbox8» خواهد بود.

این منبع اطلاعات بسیاری از این کنسول را بر ملا کرده است که یکی از آنها،نمایش کنسول نسل بعد مایکروسافت پشت درهای بسته در نمایشگاه CES2012 بوده است و بازی Battlefield 3 بر روی آن با نهایت قدرت اجرا شده است.همچنین کیت های این کنسول به شرکتهای بازیسازی بزرگ برای کار بر روی آن و انجام پروژه های بازی سازی نسل آینده ارسال شده است.

پیرامون این نام هم مایکروسافت احتمالا قصد دارد در نسل بعد حضوری قدرتمند را با دستگاه هایی که از Windows 8 پشتیبانی میکند داشته باشد که یکی از اصلیترین آنها،XBOX خواهد بود.

در این گزارش نیز ذکر شده است که هیچ نمایشی از این کنسول در مراسم E3 2012 وجود نخواهد داشت و عرضه ی آن در امسال نیز نخواهد بود.

منبع:

این به نظر من درست تره تا ۷۲۰ !

p3yman_xl
18-05-2012, 09:29
Epic رسماً از Unreal Engine 4 رونمایی کرد + عکس

استودیوی اپیک به طور رسمی از Unreal Engine 4 و نشان دادن قابلیت ها و توانایی های آن، برای نسل بعدی کنسولها رونمایی کرد.

Epic Games امیدوار است با ساخت این موتور گرافیک را به مرحله جدیدی برای کنسولهای نسل بعد وارد کند. یک ویدیوی 2 دقیقه و 30 ثانیه ای از این موتور پخش شده که موجودی باستانی و اسرار آمیز را بر فزار کوهستان و بر روی تخت پادشاهی نشان می دهد که ان را به موجودات کتاب های فانتزی George R. R. Martin ربط داده اند.
این دمو که توسط سک کارت Nvidia Kepler GTX 680 رندر می شد، توسط یک گروه 14 نفره در اپیک و در مدت 3 ماه ساخته شده است.

Cliff Bleszinski کارگردان اپیک نیز معتقد است نسل بعدی گرافیک کنسولها باید با فیلم آواتار شانه به شانه برابری کند. او می گوید :" وظیفه سنگینی بر روی دوش تیم ساخت موتور ما و استودیو است تا نسل بعد را معرفی کند."

موتور جدید توانایی پشتیبانی و به تصویر کشیدن میلیون ها particle را دارد و بلژینسکی معتقد است این قابلیت توسط سازندگان بسیاری استفاده خواهد شد.

طبق گفته اپیک Unreal Engine 4 هزینه های ساخت و و تولید را کاهش خواهد داد؛ یکی از کاهش دهنده وقت و هزینه ابزار Kismet 2 است که همراه با موتور عرضه می شود.

از همین حالا موج انتقادات نسبت به این موتور در اینترنت روانه شده است.

اپیک در ماه ژوئن به طور کامل از قابلیت های این موتور Unreal Engine 4 رونمایی خواهد کرد؛ اگرچه هنوز مشخص نشده در چه زمانی اما تمام نگاه ها به سمت E3 امسال خیره شده است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

منبع:

p3yman_xl
25-05-2012, 21:17
اطلاعات جدید از مشخصات سخت افزاری PlayStation 4

50472

طبق پستی در سایت Gameranx این کنسل RAMی 10GB گرافیکی 10GB خواهد داشت!

اگر این ادعا درست باشد، گرافیک (GPU) کنسول از معماوی Kepler انویدیا استفاده خواهد کرد _ همان تکنولوژیی که کارت گرافیک GTX680 دارد و این روزها حسابی سر و صدا به راه انداخته است!

هنگامِ بازی در حالت 2 بعدی رزولوشن تصویر در بالاترین حالت 3840x2160 خواهد بود و هنگام بازی 3 بعدی این مقدار به 1080p کاهش می یابد. (تشکر از GPUی 2 هسته ای کنسول)

گفته شده احتمالا PS4 قابلیت backwards compatible خواهد داشت (بازی ها از PS1 تا PS3 بر روی کنسول جدید اجرا خواهند شد!)

گفته شده کنسول در کریسمس 2013 عرضه می شود ( زودتر یا دیرتر از Xbox 8 مشخص نیست )

منبعی نزدیک به VG247 گفته که این مشخصات کذب محض هستند!!

منبع:

Layken
25-05-2012, 21:39
اصلا انتظار نسل جدید رو نمی کشم..مشتاق هم نیستم سوای مبحث پول و گرانی ها...
کلا به نظرم بازی باید روی همون عنصر اصلیش که سرگرمی هستش پایه گذاری بشه و به نظرم یک 10 سالی لااقل هر کنسول و نسلش باید عمر کنه...
همون حرف هایی که چند وقت پیش کیج زد و واقعا به حق گفت...

halflife g
26-05-2012, 21:19
رییس سابق بخش سرگرمی مایکروسافت : اشتباهات سونی باعث موفقیت xbox 360 شد.

رییس سابق بخش سرگرمی های مایکروسافت یعنی آقای Robbie Bach در تازه ترین گفتگوی خود با Entrepreneur Network اظهار داشت : برخی از موفقیت های کنسول مایکروسافت به خاطر درست عمل نکردن سونی و سو مدیریتش در حفظ بازار 70 درصدی این حوزه بود که البته بحث طولانی می طلبد.
انتقال سونی بسیار بسیار بد و دشوار انجام شد. انها در مورد انتخاب شرکا و همکاران خود و هزینه های ساخت قطعات کنسول سو مدیریت کردند و کنسولی ساختند که پیچیده بود و توسعه دهندگان برای توسعه بازیها روی آن به مشکل بر می خوردند.
یکی از دلایل دیگر موفقیت x360 به گفته Robbie Bach همکاری خوب و فشرده مایکروسافت با ناشرانی مانند EA و activision بوده.
"وقتی شما قصد شروع فعالیتی را می کنید به دوست نیاز دارید این جزو بایدهای زندگی کاری است و ما هم با همین نگرش ناشران بزرگی مانند Activision, EA و دیگران را توانستیم متقاعد کنیم و این حرکت خیلی خوبی برای شرکت مایکروسافت بود زیرا اگر به این موفقیت نمی رسیدیم به احتمال قوی شرکت سونی تنها شرکت بازی سازی در دنیا می‌بود.”
وی در آخر نیز به سه چراغ شدن کنسول ۳۶۰ یا معضل rrod اشاره کرد و این مشکل را یکی از بدترین دوران زندگی خود خواند.

منبع:

.

p3yman_xl
28-05-2012, 18:30
اصلا انتظار نسل جدید رو نمی کشم..مشتاق هم نیستم سوای مبحث پول و گرانی ها...
کلا به نظرم بازی باید روی همون عنصر اصلیش که سرگرمی هستش پایه گذاری بشه و به نظرم یک 10 سالی لااقل هر کنسول و نسلش باید عمر کنه...
همون حرف هایی که چند وقت پیش کیج زد و واقعا به حق گفت...

این میتونه به خاطر پتانسیل بالای این نسل باشه؛ هنوزم میشه در همین نسل برای Xbox360 و ps3 بازیهای درجه یک یا اصطلاحا AAA ساخت.
ولی اگر به گذشته نگاه کنیم متوجه میشیم که کنسولهای برای یک دوره 7 نهایت 8 ساله جوابگو هستند و بالاتر از اون دیگه تکراری و خسته کننده میشن. ( تازه با این رشد سریع تکنولوژی ممکنه در آینده به 5 سال هم کاهش پیدا کنه )
همین آقای کیج که اتفاقا استاده شعار دادن هست، بازیش رو انحصارا برای PS3 عرضه کرد که نشون میده چقدر پول پرسته ایشون... و....

halflife g
29-05-2012, 12:28
همین آقای کیج که اتفاقا استاده شعار دادن هست، بازیش رو انحصارا برای PS3 عرضه کرد که نشون میده چقدر پول پرسته ایشون... و....
البته این دیدگاه کیج در مورد ادامه نسل تا چند سال دیگه از سبک بازی هایی که ایشون میسازه هم نشات می گیره.......بازیهایی که کیج میسازه هیچوقت نیاز به پیشرفت آنچنانی در هوش مصنوعی یا مسایل افت فریم و گرافیک محیط پیرامون نداره و بیشتر رو مسایل چهره و انیمیشنهای بدن معطوف هستش که اونم هنوز تو این نسل جا داره پیشرفت کنه......
و گرنه اگه میرفت یه fps با هوش مصنوعی بالا مثه kz2 یا halo می ساخت مطمینا دلش می خواست که بازیش تو شماره بعدی هوش مصنوعی بیشتری داشته(مسایلی مثل هوش مصنوعی هم تاثیر مستقیمی روی گیم پلی و لول دیزاین بازی و بعد fun بازی دارند و مثل نورپردازی و تکسچر نیستش که بیشتر واسه نما به کار بره)

.

CRIS Joon CR7
30-05-2012, 00:53
یک باندل جدید برای طرفداران سبک ریسینگ مخصوصا Forza Motorsport 4 !

مایکروسافت به تازگی باندل جدیدی از X360 رو معرفی کرده که ترجیحا برای طرفداران سبک ریسینگ مخصوصا Forza Motorsport 4
بسیار مناسب است ... و مایکروسافت آن را با نام LIMITED EDITION RACING BUNDLE روانه ی بازارها میکند ...
این باندل شامل X360 SLIM 250 GIG + یک دسته بیسیم + یک فرمان بیسیم + بازی Forza Motorsport 4 4 هست که در اواسط ماه ژوئن و با
قیمت 299 دلار در فروشگاه های آمریکا قابل دسترس خواهد بود ...

gap
31-05-2012, 10:33
یک باندل جدید برای طرفداران سبک ریسینگ مخصوصا Forza Motorsport 4 !

مایکروسافت به تازگی باندل جدیدی از X360 رو معرفی کرده که ترجیحا برای طرفداران سبک ریسینگ مخصوصا Forza Motorsport 4
بسیار مناسب است ... و مایکروسافت آن را با نام LIMITED EDITION RACING BUNDLE روانه ی بازارها میکند ...

این باندل شامل X360 SLIM 250 GIG + یک دسته بیسیم + یک فرمان بیسیم + بازی Forza Motorsport 4 4 هست که در اواسط ماه ژوئن و با
قیمت 299 دلار در فروشگاه های آمریکا قابل دسترس خواهد بود ...

با این قیمت خیلی عالبه!‌البته برای خود خارجیا! الان اونجا یک اکس باکس بدون فرمان رو هم با یکمی ارزون تر میگیرن! عالیه واسه اونا! البته قول میدم ایران که بیاد ۲۰۰ تومان روش میکشن! البته حق هم دارن، بالاخره وزنش میره بالاتر و از نظر پستی گرون تر میشه! ولی وقتی با تعداد زیاد وارد میشه که دیگه وزن چندان مهم نیست! نمیدونم والا!

CRIS Joon CR7
31-05-2012, 10:40
با این قیمت خیلی عالبه!‌البته برای خود خارجیا! الان اونجا یک اکس باکس بدون فرمان رو هم با یکمی ارزون تر میگیرن! عالیه واسه اونا! البته قول میدم ایران که بیاد ۲۰۰ تومان روش میکشن! البته حق هم دارن، بالاخره وزنش میره بالاتر و از نظر پستی گرون تر میشه! ولی وقتی با تعداد زیاد وارد میشه که دیگه وزن چندان مهم نیست! نمیدونم والا!

ما ایرانیا خرید یه همچین پکیجی با همون قیمت (حالا یه خورده بیشتر ) رو تو خوابم نمیتونیم ببینیم:37:
وقتی دلار تبدیل به ریال میشه آدم تصمیم به خودکشی میگیره :دی

Layken
22-06-2012, 12:20

3DS XL معرفی شد...
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چند وقت پیش میاموتو در مورد رونمایی مدل جدید کنسول دستی 3DS صحبت می کرد که امروز این مدل جدید معرفی شد
از نکته مزایای این کنسول جدید صفحه بزرگتر با 4.88 اینچ که 90 درصد نسبت به قبلی بزرگتر و عریض تر هستش
و کارت حافظه کنسول به 4 گیگ افزایش پیدا کرده
قیمت کنسول در حال حاضر 199 دلار زده شده...

p3yman_xl
30-06-2012, 10:22
PlayStation Move Racing Wheel

52490

سونی از کنترلر جدید PS Move با نام PlayStation Move Racing Wheel رونمایی کرد که برای استفاده در بازیهای Racing به کار گرفته خواهد شد. طبق صحبت های Anton Mikhailov از بخش R & D سونی، استفاده این کنترلر در بازی های Racing به کاربر احساس بسیار خوبی خواهد داد. از این دسته می توان در بازی هایی مثل Gran Turismo 5, Need for Speed: Hot Pursuit, Burnout Paradise, MotorStorm Apocalypse و LittleBigPlanet Karting استفاده نمود. قیمت آن 40 دلار اعلام شده است.

منبع:

p3yman_xl
13-07-2012, 19:49
Gears of War: Judgment بهار 2013 عرضه خواهد شد

53022

کارگردان تولید استودیو Rod Fergusson اعلام کرد که نسخه ی spin-off از سری Gears of War در ماه مارچ سال آینده عرضه خواهد شد.

منبع :

p3yman_xl
13-07-2012, 20:00
Halo 4 limited edition Xbox 360 در راه است!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

به مناسبت ساخت Halo 4 توسط 343 Industries باندل مخصوص این بازی نیز عرضه خواهد شد. صفحه این محصول در Microsoft Store خالی است و پیغامی به مشتری نشان داده میشود مبنی بر اینکه " این محصول فعلا در دسترس نیست! "
بهتر است نگاهی به جزییات این باندل بیندازیم :

دیزاین و طراحی اختصاصی و منحصر به فرد. نسخه ی Limited Edition و تولید به میزان محدود. اختصاصی ساخت توسط 343 Industries.

2 دسته بیسیم مخصوص بازی Halo 4 دارای LED های آبی رنگ

بازی Halo 4

استفاده از صداها و Sound Effect های داخل بازی هنگام روشن کردن کنسول و فشردن دکمه eject.

هارد 320 گیگابایت که حداکثر حجم موجود در بارار برای این کنسول است.

downloadable content های اختصاصی بازی Halo 4 با استفاده از کد. زره مخصوص، اسلحه مخصوص، آیتم های آواتار و نماد مخصوص را دریافت خواهید کرد.

هدست به رنگ مشکی برای استفاده در محیط لایو.

Halo 4 در نوامبر سال جاری عرضه میشود.

منبع :

p3yman_xl
30-08-2012, 09:32
Gearbox در حال کار بر روی نسل بعد

Randy Pitchford رییس گیربوکس اعلام کرد که استودیوی انها در حال انجام کارهایی برای نسل بعد است. او گفت که فعلا در این رابطه صحبتی نخواهد کرد
اما به زودی این کارها فاش خواهند شد. او گفت که قدم های زیادی از جایگاهی که الان در آن هستیم تا نسل بعد (او به Matrix اشاره میکند ) وجود دارد و هر کدام
از این قدم ها و بخش ها در نسل میتواند جایی برای پیشرفت و حرکت رو به جلو و پتانسیلی برای ایده ها و خلاقیت های بدیع باشد.
آخرین بازی این استودیو Borderlands 2 ماه آینده منتشر میشود .

منبع :

p3yman_xl
30-08-2012, 09:36
3DS در رنگ های سفید و صورتی

Nintendo Direct 2 مدل جدید از 3DS به رنگ های سفید و صورتی را رونمایی کرد. این کنسول ها ماه آینده در ژاپن عرضه می شوند و
هنوز خبری از عرضه در غرب نیست. به نظر میرسد باتوجه به وجود یک مد به نام Girls Mode این 2 مدل مخصوص دختران طراحی شده باشند.

منبع:

Layken
13-09-2012, 23:52

زمان عرضه کنسول Wii U ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اعلام شد (Bayoneta 2 در انحصار Wii U اعلام شد )

تاریخ عرضه کنسول جدید نینتندو Wii U در نقات مختلف جهان اعلام شد.

کنسول در تاریخ 18 نوامبر 2012 در امریکا
در 8 دسامبر 2012 در کشور ژاپن
و 30 نوامبر 2012 در اروپا منتشر خواهد شد

این کنسول در مدل های مختلف در این مناطق منتشر خواهد شد که در اسم های Basic و مدل Premium منتشر خواهد شد

قیمت نسخه های basic برابر با 299 دلار هستش و نسخه Premium که در امریکا Deluxe گفته میشه 349 دلار خواهد بود

تفاوت نسخها به صورت تصویر در زیر قرار دادم...

p3yman_xl
18-09-2012, 09:08
سرویس ابری (cloud) : هنوز زود است.

در طی صحبتی مرتبط با سرویس OnLive رابرت لویتان مدیر اجرایی Pando Networks هشدار داد که سرویس ابری هنوز 3 -5 سال دیگر تا جا افتادن و استفاده همه گیر زمان نیاز دارد.

او در این زمینه گفت : " آینده ممکن است از آن OnLive باشد، اما هنوز زود است . "

من به ایجاد و خلق تکنولوژی های بدیع برای به جلو راندن صنعت علاقه مندم و از کاری که سرویس هایی مثل GaiKai و OnLive در حال انجام آن هستند پشتیبانی میکنم اما فقط نمیدانم
streaming gaming چی زمانی این اتفاق خواهد افتاد.

در گذشته در پستی در بلاگ Gamasutra ، به مشکلات scaling در این سرویس هزینه ها و همچنین تاخیر اشاره کردم. به طور حتم این مشکلات و هزینه سرسام آور میلیون دلاری که این سرویس برای بقا استفاده میکند مشکلات کوچکی نیستند که به راحتی از عهده آنها برآمد.

منبع :

VAHID
14-10-2012, 18:04

ویلیام هاوکینز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])کارآفرینی است که در سال ۱۹۸۲ شرکت «الکترونیک آرتز» یا همان EA مشهور را بنیان گذاری کرد. شرکتی که حالا در ۳۰ سالگی کار قرار دارد و بزرگترین شرکت سازنده بازی های رایانه ای در جهان به شمار می رود.

او در مصاحبه ای با وب سایت IGN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])گفته که هر روز کاربران بیشتری سراغ بازی های کامپیوتری می روند، اما با وجود این رشد، بازار کنسول های بازی روز به روز کوچکتر خواهد شد. او پیش بینی کرده که کنسول های بازی همیشه در بازار خواهند ماند اما گروهی کوچک از بازی خورها سراغ آن می روند و در آینده میلیاردها نفر از تلفن های هوشمند و تبلت هایشان برای بازی کردن استفاده می کنند.

او می گوید در گذشته برای بازی GTA باید به زیر زمین خانه می رفتیم و کنسول مان را روشن می کردیم. اما حالا یک کاربر فیسبوک در خانه، محل کار و یا در سفر بازی می کند. مرورگر همه جا همراه آنها است و راحتی دسترسی برای کاربران اهمیت بالایی دارد.

این نخستین بار نیست که کم فروغ شدن کنسول های بازی پیش بینی می شود. چند ماه قبل نیز یک موسسه تحقیقاتی پیش بینی کرده بود که کاربران محدودی سراغ کنسول های بازی آینده می روند.

narenji.ir

p3yman_xl
30-10-2012, 12:29
باندل جدید PS3 همراه با یک سال عضویت رایگان Ps Plus

سایت آمازون به تازگی باندل جدیدی از Ps3 بر روی سایت قرار داده است که شامل یک کنسول 320 گیگ اسلیم همراهبا یک دسته و یک سال اشتراک رایگان Ps Plus میشود .
قیمت این باندل 300 دلار است!

منبع:

VAHID
12-11-2012, 18:20
ایتنا - مدیر شرکت نینتندو باتعظیم به بینندگان، یک دستگاه Wii U را آنباکس (UnBox) کرد تا از جزئیات بیشتری درباره‌ی این کنسول که قرار است چند هفته‌ی دیگر به بازار بیاید خبردار شویم. ویدئوی منتشر شده، آنباکس رسمی Wii U از شرکت نینتندوست.

کنسول Wii U که قرار است در تاریخ ۱۸ نوامبر در آمریکا، ۳۰ نوامبر در اروپا و ۸ دسامبر در ژاپن به بازار فرستاده شود، اولین دستگاه از نسل هشتم کنسول‌های بازی است.
این دستگاه نخستین کنسول بازی نینتندوست که از بازی‌های HD پشتیبانی می‌کند.

به گزارش ایتنا در ویدئوی آنباکس Wii U توسط آقای ایواتا سان؛ مدیر نینتندو، مشخص شد که آداپتور این دستگاه که نسبتا بزرگ است، در داخل دستگاه تعبیه نشده و باید این آداپتور بزرگ خارجی را با سیم به دستگاه وصل کرد. خود دستگاه اصلی، دارای دو پایه است که دستگاه رویشان به‌شکل ایستاده قرار می‌گیرد.

آقای سان، بعد از نشان دادن گیم‌پد یا دسته‌ی بازی که به تبلت بی‌شباهت نیست، پایه شارژکننده‌‌اش را نیز از جعبه بیرون آورد. این پایه باید به یک آداپتور خارجی کوچک که مخصوص شارژ گیم‌پد است متصل شود و با قرار دادن گیم‌پد روی این پایه، می‌توان آن‌را شارژ کرد.
در مواقعی که نیازی به شارژ گیم‌پد ندارید ولی می‌خواهید گیم‌پد را روی پایه‌اش قرار دهید، یک پایه دیگر برای این‌کار در نظر گرفته شده که شبیه پایه شارژ است.
آقای سان، کابل HTMI را نیز از جعبه خارج کرد و افزود اگر بخواهید این کابل را جداگانه تهیه کنید باید قیمت بالایی بپردازید!

آقای سان در این ویدئو دستکش سفیدی بر دست داشت و به‌گفته خودش این دستکش‌ها به او احساس «ماریو» بودن می‌دادند. مدیر نینتندو چند بار در باز کردن بخش‌های مختلف جعبه و دستگاه با مشکل مواجه شد و افزود این اولین بار است که جعبه‌ی Wii U را می‌بیند و بازمی‌کند!

در کنسول Wii U کاربران می‌توانند حساب کاربری مجزای خودشان را داشته باشند و تا ۱۲ نفر می‌توانند از یک کنسول حساب کاربری خود را فعال کنند.
این کاربران به‌صورت مجزا می توانند تنظیمات و Saveهای بازی‌هایشان را ذخیره کنند. علاوه بر این در حساب کاربری هر فرد، صفحه‌های مورد علاقه‌اش در اینترنت و حتی مراحل بازی‌های اینترنتی‌اش نیز نگه‌داری خواهد شد تا از بحث و جدل در خانواده‌ها بر سر مراحل بازی‌های اینترنتی جلوگیری شود!
هر کاربر در شبکه‌ی Wii U یک ID دارد و تنظیماتش در این ID ذخیره می‌شوند.
احتمالا در سال آینده امکان اتصال به این ID از دستگاه‌های دیگر مانند کامپیوتر و گوشی‌های هوشمند نیز فراهم می‌شود و می‌توان از eShop نینتندو نیز خرید کرد.

از امکانات دیگر این کنسول این‌است که در هنگام بازی با گیم‌پد، می‌توان بازی را متوقف کرد و بدون از دست رفتن مراحل پیشرفت در بازی، مرورگر اینترنت را باز کرد و از اینترنت استفاده کرد.
امکان ارسال تصاویر در حال مشاهده از گیم‌پد به صفحه بزرگ تلویزیون نیز وجود دارد.
یک شبکه اجتماعی از بازیکنان Wii نیز در آینده راه خواهد افتاد که کاربران می‌توانند پیشرفت‌شان در بازی‌ها و همچینین عکس‌های مراحل بازی‌هایشان را در این شبکه به اشتراک بگذارند. در حین بازی حتی می‌توانید برای دوستان‌تان یادداشت بنویسد و ارسال کنید.

آقای سان در معارفه‌ی Wii U از امکان جدید و جالب دیگر این کنسول نیز پرده برداشت.
مدیر نینتندو از ژاپن با یکی از هم‌دانشگاهی‌هایش در آمریکا ارتباط تصویری برقرار کرد و نشان داد صدا و تصویر به‌خوبی منتقل می‌شوند. آقای سان در این بین کمی بانمکی را نیز چاشنی کار کرد و روی صفحه لمسی گیم‌پد به هنرنمایی پرداخت!

با اینکه گیم‌پد یک میکروفن داخلی دارد، یک میکروفن هم همراه Wii U ارائه می‌شود که علاقه‌مندان به کارائوکه می‌توانند از این ابزار لذت ببرند و در یک موسیقی، به‌جای خواننده، روی آهنگشان بخوانند. استفاده از سرویس کارائوکه نینتندو با ۹۰هزار قطعه موسیقی، رایگان نیست ولی هنوز قیمتی برای میکروفن اعلام نشده است.

itna.ir

VAHID
17-11-2012, 18:25
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 848

سونی دیروز اعلام کرد که تا کنون ۷۰ میلیون دستگاه از کنسول بازی پلی استیشن 3 را در سراسر دنیا فروخته است. این میزان، تقریبا برابر با آمار فروش اعلامی مایکروسافت درخصوص ایکس باکس 360 طی گزارش فصل اول ۲۰۱۳ این شرکت در ماه گذشته است. این موضوع را می توان دستاورد بزرگی برای سونی دانست که توانسته مسابقه را به این نقطه برساند.

یک سال پس از آنکه مایکروسافت داستان ایکس باکس ۳۶۰ را آغاز کرد، سونی در سال ۲۰۰۶ پلی استیشن سه را عرضه نمود که بسیاری آن را یک محصول ناامید کننده با قیمت بالا، سرویس آنلاین متوسط و بازی های با کیفیت نسبتا پایین می دانستند. اما سونی طی زمان موفق به تغییر این دیدگاه شد و اکنون امیدوار است به لطف ظهور پلی استیشن ویتا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])این موفقیت را دو چندان کند.

narenji.ir

Layken
27-11-2012, 00:53

Wii U در هفته اول خود بیشتر از Wii فروخت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کمپانی بزرگ نینتندو اعلام کرده که کنسول Wii U که هفته گذشته به بازار راه یافت در هفته اول خودش 400 هزار نسخه در امریکا فروش داشته است
این در حالیه که کنسول Wii در سال 2006 در هفته اول خودش فقط در امریکای شمالی 600 هزار نسخه فروش داشته.

در ادامه فروش باقی سخت افزار های نینتدو در امریکا به شرح زیر است..:

Wii با فروش 300,000 واحد
3DS با فروش 250,000 واحد
DS با فروش 275,000 واحد

VAHID
30-11-2012, 17:28

کنسول بازی نیتندو Wii U به تازگی وارد بازار شده و این شرکت امیدوار است بار دیگر بتواند موفقیت کنسول قبلی را تکرار کند. می دانیم شرکت های سازنده کنسول معمولا در مورد سخت افزار آنها اطلاعات زیادی منتشر نمی کنند. در این میان یک هکر توانسته کنسول را -- کرده و مشخصات سخت افزاری کنسول وی یو را اعلام کند.

بر این اساس کنسول جدید نیتندو دارای یک پردازشگر ۳ هسته ای است که هر هسته با سرعت 1.2GHz کار می کند. کافی است این سرعت را پردازشگر کنسول Xbox 360 یا پلی استیشن 3 مقایسه کنید که سرعت هر هسته آنها 3.0GHz است.

در کنار آن سرعت پردازش گرافیکی هم 549MHz تعیین شده. اینها نشان می دهد که شرکت نیتندو در محصول جدیداش تاکید زیادی روی طراحی خود کنسول، لوازم جانبی و کاهش مصرف انرژی داشته و تمرکز آن روی سخت افزار قدرتمند نبوده است.

البته معمولا طرفداران این کنسول به دنبال سخت افزار قدرتمند نیستند و این شرکت نوع دیگری از بازی ها را هدف گرفته است.

در عین حال می توانیم مشخصات سخت افزاری کنسول جدید را ناامید کننده بدانیم. چرا که نسل جدید کنسول بازی نیتندو از نظر سخت افزاری نسبت به کنسول هایی چند سال است در بازار هستند ضعیف تر است. حداقل این انتظار وجود داشت که نیتندو Wii U نسبت به کنسول های فعلی کمی قدرتمند تر باشد.

در نهایت زمان مشخص خواهد کرد که سیاست کاری نیتندو چقدر سبب محبوبیت و موفقیت آن در میان علاقمندان بازی خواهد شد.

narenji.ir

vipeer
02-12-2012, 12:03
ایکس‌باکس جدید مایکروسافت کریسمس ۲۰۱۳ از راه می‌رسدبلومبرگ در گزارشی مدعی شده است که کنسول بازی ایکس‌باکس جدید مایکروسافت که بسیاری مشتاقانه انتظار آن را می‌کشند در تعطیلات ابتدای سال آینده میلادی از راه می‌رسد. این روزنامه در گزارش خود مدعی شده است که افراد نزدیک به این پروژه اعلام کرده‌اند که این کنسول برای عرضه در ایام جشن شکرگذاری و کریسمس در سال ۲۰۱۳ آماده است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

گمانه‌زنی در خصوص جزئیات این کنسول و زمان عرضه آن این روزها بالا گرفته و در این میان بلومبرگ به نقل از منابع خود در مایکروسافت مدعی شده که مایکروسافت قصد ندارد این کنسول را در یک نمایشگاه تجاری مانند E3‌ در ماه ژوئن رونمایی کند و یا رویدادی جدگانه برای رونمایی رسمی از این دستگاه اختصاص دهد.
شایعات سخت‌افزاری منتشر شده در خصوص ایکس‌باکس جدید مایکروسافت که ایکس‌باکس ۷۲۰ پُرحدس‌ترین نام در خصوص آن است بر این موضوعات استوار است که ایکس‌باکس ۷۲۰ مایکروسافت احتمالا ۴ هسته سخت‌افزاری به همراه ۸ گیگابایت رم، چهار درگاه ورودی USB و یک هارد درایو قابل تعویض خواهد داشت. این کنسول از کینکت ۲ برخوردار خواهد بود که حرکات ظریف انگشت را شناسایی کرده و می‌تواند تا ۴ نفر را در یک مکان به طور همزمان ردیابی کند. عینک واقعیت افزوده دیگر امکان موجود در کنسول جدید مایکروسافت است که در کنار کینکت شبیه‌سازی بهتری را همزمان با پخش صدای سه بعدی برای شما فراهم خواهد آورد.
اضافه شدن Blu-ray و همچنین صفحه نمایش لمسی و دکمه‌های قابل برنامه‌ریزی به دسته‌های بازی ایکس‌باکس ۷۲۰ در کنار تلاش این شرکت برای افزودن فضای ابری برای استریم کردن همزمان بازی روی سایر وسایل مانند تبلت، گوشی و.. از جمله دیگر شایعات این کنسول است.
هیچکدام از شایعات بالا را طبیعتا تاکنون مایکروسافت تائید نکرده اما خب تا کریسمس هم روزهای زیادی باقی نمانده که انتظار را برایمان سخت کند.

Bloomberg

p3yman_xl
03-12-2012, 08:04
patent جدید سونی : کنترل Dual Shock که قابلیت از هم جدا شدن دارد

سونی امتیاز کنترلی هیبریدی DualShock جدیدی را ثبت کرده است که از هم جدا شده و توانایی اتصال به Move را دارد.

دسته ای که قابلیت از هم جدا شدن داشته باشد ابتدا در سال 2008 رونمایی شد اما این امتیاز در می سال 2011 به ثبت رسیده اما تازه دیروز منتشر شده است.

شماتیک های "Hybrid Separable Motion Controller" کنترلر حرکتی دومنظوره با قابلیت جدا شدن، کنترلری را نشان میدهد که دارای magnetometer, accelerometer و یک اسپیکر است.

اطلاعات بیشر از این متلر در فایل PDF مخصوص :

منبع:

p3yman_xl
12-12-2012, 09:06
نام رمزهای PS4 و Xbox720 فاش شد ؛ چیپ جدید کنسول مایکروسافت + شایعات

Xbox 720, Xbox Next, PS4, the Orbis نام هایی که به 2 کنسول جدید شرکت های سونی و مایروسافت نسبت داده می شوند؛ اما واضح و مبرهن است که این 2 کنسول در شرکت های اعظم خود نام خود را خواهند داشت.
خبرهایی تازه ای منتشر شده است که نشان میدهد این نام های چیست، قطعات کنسول ها در کجا ساخته میشوند و این کنسول ها چه قدرتی خواهند داشت.

SemiAccurate ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گزارش میدهد - از طریق منابع داخلی - کنسول بعدی مایکروسافت توسط چیپی ساخت AMD با نام Oban عرضه خواهد شد که شایعه شده بود تا قبل از پایان سال 2012 تولید انبوه آن شروع خواهد شد. البته همین سایت در رابطه با مشکلات تولید که از آن به " بسیار کند بودن " کیفیت چیپ یاد می شد نیز مطلبی منتشر کرد که دلیل تاخیر آن می بایست به همین دلیل باشد.

سایت همچنین گزارش می دهد منابع نزدیک کنسول بعدی مایکروسافت را Kryptos نام گذاری کرده اند که با نام Durango که از خیلی وقت پیش سر زبان ها افتاده بود تفاوت زیادی دارد.

کد رمز PS4 نیز Thebes اعلام شده است که همین سایت مدعی شده پیچ پایه آن توسط AMD ساخته خواهد شد.

گزارشات حاکی از آن است که چیپ های PS4 در شرکت Global Foundries یا IBM ساخته خواهد شد و ساخت آن بعد از تولید چیپ های مایکروسافت به وقوع خواهد پیوست.

سایت مدعی شده PS4 بهار یا پاییز 2014 عرضه می شود که می توان تا حدودی به صحت ان پی برد چراکه Shuhei Yoshida به تازگی اعلام کرده بود هنوز بسیار زود است تا در مورد کنسول PS4 حرفی بزنیم.

منبع :

VAHID
30-12-2012, 18:18
فارنت: برخی افراد نیاز است یک مطلب بارها و بارها به آنها گوشزد شود مطالبی که ما و شما دیگر آنها را به خوبی درک کرده و برخی از ما حتی آن را تجربه کرده‌ایم. این موضوع را بارها و بارها شنیده‌اید که نباید دستگاه خود را به هر دلیلی که هست درون مایکروویو بگذارید. اما این مساله با وجود گوشزدهای بسیار آنقدر اتفاق افتاده تا سونی را وادار کند که در بیانیه‌ای رسمی اعلام کند که نباید کنسول PS3‌خود را درون مایکروویو بگذارید!صرف نظر از اینکه آن افرادی که دست به چنین کاری یعنی قرار دادن کنسول PS3 ‌درون مایکروویو زده‌اند واقعا به چه چیزی فکر می‌کرده‌اند، سونی اعلام کرده که این بیانیه را در ادامه رشد تعداد دستگاه‌هایی که به این شرکت برای تعمیرات می‌فرستند و نشانه‌هایی از این موضوع بر روی آنها دیده می‌شود، صادر کرده است.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این شرکت اعلام کرده است: از محصولات معیوب دریافت شده توسط سونی، ما بر روی برخی از موارد نادر از آنها نشانه‌هایی از تغییر حالت و شکل دستگاه و حتی علائم سوختگی در آن می‌بینیم که تنها می‌تواند ناشی از استفاده از دگیر دستگاه‌های الکتریکی مانند سشوار و مایکروویو باشد. داغ کردن کنسول بازی توسط شما نه تنها باعث معیوب شدن دستگاه شما شده بلکه ریسک آتش‌سوزی و دیگر خطرات جانبی را به همراه دارد.گفتنی است ایراد رایجی که در کنسول‌های بازی PS3 مدل موسوم به FAT وجود دارد مشکل چراغ زرد در آن است که اکثر تعمیرکاران تجربی از روشی به نام سشوار در آن بهره می‌برند که البته هیچ تضمینی در آن برای بازگشت دوباره دستگاه نیست.

farnet.ir

p3yman_xl
02-01-2013, 20:56
سازنده Alan Wake و پروژه جدید برای سال 2013

سازنده بازی آلن ویک Remedy با ارسال پستی در یک سایت اجتماعی به طور غیر مستقیم اعلام نمود که آنه در حال کار بر روی نسخه جدید از این بازی هستند.

شایعات حاکی از آن است که بازی Alan Wake 2 به طور اختصاصی برای Xbox 720 در دست ساخت است و در e3 امسال نیز تیزر آن رونمایی خواهد شد.

لازم به ذکر است که استودیو پیش از این و در ماه جولیه سال گذشته دامنه alanwake 2 را ثبت کرده بود.

VAHID
07-01-2013, 18:59
فارنت: امروز انویدیا در کنفرانس خود در نمایشگاه CES 2013 از یک کنسول دستی زیبا و قدرتمند با پردازنده تگرا ۴ و سیستم‌عامل اندروید رونمایی کرد که قابلیت اجرای بازی‌های اندروید و همچنین بازی‌های PC را داراست.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از نظر ظاهری مهم‌ترین تفاوت شیلد با کنسول‌های بازی دستی دیگری مثل PSVita این است که شیلد شبیه به یک دسته بازی ایکس‌باکس ۳۶۰ طراحی شده که یک صفحه نمایش تاشو نیز به آن متصل است؛ به این ترتیب شاید به راحتی کنسول‌های دستی دیگر قابل حمل نباشد اما ارگونومی بسیار بهتری برای راحتی در بازی خواهد داشت.صفحه‌نمایش شیلد ۵ اینچی با وضوح ۱۲۸۰ در ۷۲۰ پیکسل و از نوع چند لمسی است؛ شاید بگویید در حال حاضر صفحه‌نمایش‌های لمسی موبایلی ۱۰۸۰p نیز وارد بازار شده‌اند اما از آنجایی که تراکم پیکسلی ۲۹۴ پیکسل در اینچ بسیار ایده‌آل محسوب می‌شود و با یک کنسول بازی روبرو هستیم رزولوشن پایین‌تر به سرعت فریم بالاتر به کمک ۷۲ هسته گرافیکی تگرا ۴ کمک خواهد کرد. اگر این وضوح یا اندازه برایتان کافی نیست می‌توانید با پورت HDMI شیلد را به یک تلویزیون HD متصل کنید و تا وضوح خارق‌العاده ۴K برای بازی کردن یا تماشای فیلم‌ها از آن لذت ببرید. همچنین دو اسپیکر قدرتمند با Bass Reflex نیز در شیلد گنجانده شده است.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سیستم‌عامل شیلد اندروید ۴٫۲ جلی بین یعنی آخرین نسخه اندروید است و با دسترسی کامل به Google Play می‌توانید هر بازی اندرویدی را بر روی این کنسول بازی کنید. در مطلب قبل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به صورت مفصل پردازنده تگرا۴ را معرفی کردیم اما به صورت خلاصه این پردازنده با ۴هسته پرسرعت پردازشی Cortex-A15، ۷۲ هسته گرافیکی و یک هسته کم مصرف سریع‌ترین چیپست موبایلی کنونی لقب گرفته است. در مورد بازی‌های PC انویدیا با همکاری Steam سیستمی را راه اندازی کرده تا بتوانید بازی‌های تحت پوشش استیم را از طریق اینترنت بر روی شیلد بازی کنید در حالی که پردازش و رندرینگ بر روی PC شما انجام خواهد شد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در شیلد یک پورت USB، اسلات کارت حافظه MicroSD و یک جک استاندارد صدا نیز گنجانده شده و خوشبختانه به لطف سیستم‌عامل اندروید، پردازنده قدرتمند اما کم‌مصرف تگرا ۴ و یک باتری قوی می‌توانید تا ۳۸ ساعت مداوم با این کنسول دستی به بازی بپردازید.البته باید در نظر داشت که Project SHIELD هنوز در مراحل اولیه آزمایشی است و هنوز قیمت آن اعلام نشده است؛ همچنین زمان دقق عرضه مشخص نیست اما انتظار می‌رود در یک‌چهارم دوم سال ۲۰۱۳ این کنسول دستی قدرتمند به علاقمندان عرضه شود.

farnet.ir

VAHID
15-01-2013, 17:49

یکی از مدیران تیم اجرایی سونی زمان احتمالی معرفی کنسول بازی PlayStation 4 را اعلام کرد. هیروشی ساکاموتو، معاون ارشد مدیر امورعمومی بخش سرگرمی های خانگی سونی، در مصاحبه با Emol اعلام کرد نسل بعدی کنسول بازی این شرکت احتمالا در ماه می آینده (اردیبهشت ۹۲) معرفی خواهد شد.

پیش از این هم برخی منابع پیش بینی کرده بودند هر دو کنسول پلی استیشن سونی و ایکس باکس مایکروسافت در نمایشگاه سرگرمی های الکترونیک (E3) در ژوئن آینده (خرداد ۹۲) رونمایی خواهند شد. البته رونمایی زودهنگام، به پلی استیشن 4 اجازه می دهد که فضای خبری بیشتری را از آن خود کند و در رقابت با ایکس باکس 720 چند قدم جلوتر قرار گیرد.

ساکاماتو می گوید که «مراسم معرفی ممکن است در E3 یا کمی زودتر، در ماه می برگزار شود. ما انتظار داریم در آن زمان حامل خبرهای بزرگی باشیم، اما باید حداقل تا می صبر کنیم.»

narenji.ir

Masoud King
19-01-2013, 21:39
هدیه مایکروسافت برای پیش خرید برخی بازیها!

امروز اعلام شد که اگر بازیهای زیر را از فروشگاه مایکروسافت پیش خرید کنید 1600 پوینت مجانی (معادل 20 دلار) دریافت خواهید کرد

Army of Two: The Devil’s Cartel
BioShock Infinite
Crysis 3
Dead Space 3
Grand Theft Auto 5
Lost Planet 3
Metal Gear Rising: Revengeance
South Park: The Stick of Truth
Tiger Woods PGA Tour 14
Tomb Raider

VAHID
31-01-2013, 18:06
تا پیش از این بر اساس شایعات منتشر شده به نظر می‌رسید سونی قصد دارد نسل بعدی کنسول بازی محبوب خود را در نمایشگاه E3 امسال معرفی کند. اما حالا خبرها حکایت از آن دارند که این شرکت تا زمان معرفی کنسول بعدی مایکروسافت قصد معرفی پلی استیشن ۴ را ندارد.
مدیر سونی در مصاحبه‌ای که اخیرا با The Times انجام داده صریحا به این موضوع اشاره کرده است تا زمان معرفی کنسول رقیب، از پلی استیشن ۴ رونمایی نخواهد شد.
به‌نظر می‌رسد این تنها یک شیوه برای رقابت تجاری در بازار است چرا که احتمالا سونی از همین حالا مشخصات کنسول بعدی خود را می‌داند و تنها منتظر است تا ابتدا مایکروسافت اقدام به معرفی Xbox 720 نماید. از طرفی، عرضه پلی استیشن ۴ بعد از معرفی اکس باکس کاربران طرفدار سونی را چندان خوشحال نمی‌کند.

weblogina.com

Beta
31-01-2013, 23:42
Xbox 720 کی میاد تو بازار ایران ؟؟

mahdigholami
01-02-2013, 04:43
فعلا که Ps4 معرفیش 100% شد
این هم دموی رسمی

vipeer
01-02-2013, 12:55
آیا پلی استیشن ۴ سونی دوم اسفند معرفی می شود؟

سونی ساعاتی پیش ویدیویی کوتاه منتشر کرد که در آن خبر از رویدادی در ۲ اسفندماه می دهد. از کلیپ کوتاه ارایه شده اینطور برمی آید که باید منتظر خبری در مورد پلی استیشن باشیم.

اما هیچ اطلاعاتی در این ویدیو ارایه نشده و فعلا باید تا ۲ اسفند صبر کنیم تا ببینیم سونی چه نقشه ای برای کنسول بازی محبوب اش کشیده است. در کنار این ویدیو، نشریه وال استریت ژورنال ادعا کرده در این مراسم پلی استیشن ۴ معرفی خواهد شد و این کنسول تا پایان سال جاری میلادی نیز وارد بازار خواهد شد.

youtube ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Reza31001
01-02-2013, 16:14
Xbox 720 کی میاد تو بازار ایران ؟؟
هم سونی هم ماکروسافت بازیهای انحصاری برای کنسولهای فعلیشون دارن که اوایل سال 92 میان
پس فکر میکنم نسل جدید حداقل پاییز سال آینده وارد بازار بشه (حالا رونمایی بحثش جداس)

Layken
01-02-2013, 23:40
با توجه به اخباری که از طرف سونی منتشر میشه حالا به صورت شایعه یا هر چی فکر کنم PS4 معرفی بشه ولی چیزی که معلوم شده اینه که
کریسمس سال بعد کنسول جدید سونی در امریکا و ژاپن با یکی دو هفته تاخیر نسبت به اروپا عرضه خواهد شد.
مشخصاتی بابت سیستم مختلفشون هم شایعه شده که از جمله کنترل جدید هستش که به جای دکمه ها از یک سیستم لمسی مثل ویتا توش به کار رفته
و امکان ضبط بازی هایی که انجام میدید هم هست (این خیلی عالیه ) ولی خب تا موقع مشخص شدن قطعی باید صبر کرد و ببینیم قراره چی بشه

+
ولی نسل جدید با این روند قیمت ها واقعا عذاب اور میشه برامون خدا رحم کنه

Alex Fera
02-02-2013, 00:14
به نظر من پلی استیشینی در راه نیسه،قبلا سونی گفته بود تا رقباش کنسول جدید معرفی نکنن کنسولی بیرون نمیده،PS3 به نظر من هنوز جا داره،تازه داره خوب میفروشه................
البته دیگه مدل سوپر اسلیم هم اومده،تجربه ثابت کرده یه سال بعد از این مدل،نسل بعدی PS وارد بازار میشه...................

خودم به شخصه امیدوارم این اتفاق نیوفته،به 3 دلیل،یک اینکه دلم واسه PS3ـهام تنگ میشه اگه گیم جدید روشون ریلیز نشه،دو اینکه به نظرم هنوز از تمام قدرت PS3 استفاده نشده و سوم اینکه فکر نکنم تا چندین سال با این قیمتای سر سام آور کسی بتونه کنسول رو حداقل در ایران تهیه کنه و این خیلی بده.........................

vipeer
07-02-2013, 23:22

قیمت گذاری احتمالی پلی استیشن 4: بیش از ۴۰۰ دلار

چندی است داستان پلی استیشن 4 حسابی داغ شده و اکنون همگان انتظار معرفی آن در دوم اسفند را می کشند. حالا هم برخی شایعات درباره قیمت نسل بعدی این سیستم به بیرون درز پیدا کرده است. روزنامه ژاپنی آساهی شیمون گزارش می دهد که PS4 قرار است با قیمتی گرانتر از ۴۰۰ دلار به بازار عرضه شود.

این روزنامه قیمت ۴۰هزار ین را گزارش می کند که تقریبا برابر با ۴۲۸ دلار است. برای مقایسه بد نیست بدانید که پلی استیشن سوم در زمان عرضه ۵۰هزار ین برای مدل پایه و ۷۲هزار ین برای مدل ۶۰ گیگابایتی قیمت گذاری شده بود. در آمریکا هم این دو مدل با قیمت های ۵۰۰ و ۶۰۰ دلار وارد بازار شدند.

قیمت اعلام شده ممکن است از مبلغی که شما هنگام عرضه PS3 باید پرداخت می کردید، کمتر باشد. اما حقیقت اینجا است که به شکل معنی داری گرانتر از قیمت فعلی پلی استیشن ۳ است. و این موضوع اصلا مایه تعجب نیست.

این روزنامه ژاپنی همچنین اضافه می کند به همراه PS4 یک دسته بازی عرضه خواهد شد که شکلی همانند دسته Dual Shock 3 پلی استیشن فعلی دارد و برخی امکانات، همچون تاچ پد هم به آن افزوده شده اند. به گمانم بهتر است تا ۲۰ فوریه (۲ اسفند)‌ صبر کنیم، تا اطلاعات بیشتر را از زبان خود سونی بشنویم.

Gizmodo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Alex Fera
08-02-2013, 13:47
لطفا از این بعد اخبار و شایعات نسل بعدی کنسولها در تاپیک زیر قرار بگیره :

اخـبـار مـربـوط بــه نـسـل بـعدی کنـسـول های خـانـگــی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

CRIS Joon CR7
14-02-2013, 17:57
از این سوپر اسلیم ها فردا تو انگلیس تو فروشگاه ها به فروش می رسد!
در رنگ های مختلف ، سفید قرمز آبی رنگ های موجود در پرچم انگلیس (روباه پیر:n02:)

VAHID
15-02-2013, 18:14

امروز مایکروسافت اعلام کرد که برای بیست و پنجمین ماه متوالی، کنسول بازی ایکس باکس 360 همچنان عنوان بهترین فروش را در میان ابزارهای کلاس خود حفظ کرده است. بر اساس آمار NPD Group ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] BE%DB%8C%E2%80%8C%D8%AF%DB%8C)، ایکس باکس 360 در ماه ژانویه ۲۸۱ هزار دستگاه فروش داشته است.

مجموع درآمد مایکروسافت از اکوسیستم بزرگ ایکس باکس در این ماه (اعم از کنسول ها، ابزارهای جانبی و بازی ها) بالغ بر ۳۳۸ میلیون دلار بوده است. و البته این میزان باز هم یکی از بزرگترین فروش های ایکس باکس بوده و این کنسول همچنان یک شگفتی جدید برای مایکروسافت به ارمغان آورده است.

این فروش و استقبال در حالی رقم می خورد که پایان این راه هم کم کم در دیدرس قرار گرفته است. به شکل گسترده ای انتظار می رود که مایکروسافت جانشین ایکس باکس را در سال جاری میلادی معرفی کند. برخی شایعات هم پیش بینی می کنند این محصول جدید بر پایه هسته ویندوز عرضه خواهد شد. و با با پلتفرم یکپارچه ای با ویندوز و ویندوز فون پا به عرصه وجود خواهد گذارد.

اکنون به نظر می رسد که برند ایکس باکس قدرتمند تر از همیشه به جلوه گری مشغول است. ابزاری که توسعه خود را به عنوان یک کنسول بازی شروع کرد و اکنون بیشتر به عنوان یک هاب سرگرمی های خانگی مورد استفاده قرار می گیرد.

اگر چه اکنون این کنسول بازی به دلیل تعداد کم بازی های موجود مورد سرزنش قرار می گیرد. اما اگر نسخه بعدی آن با هسته ویندوز عرضه شود، باید منتظر تعداد بی شماری بازی جدید باشیم که اکنون در اکوسیستم ویندوز جولان می دهند و به راحتی می توانند به دنیای ایکس باکس سرازیر شوند.

narenji.ir

VAHID
19-04-2013, 21:59

ایکس باکس همچنان کنسول بازی محبوب بازار است و مایکروسافت گزارش جدیدی منتشر کرده که در آن گفته می شود از سال ۲۰۰۵ تا حالا ۷۷.۲ میلیون ایکس باکس ۳۶۰ به فروش رفته است.

جالب است بدانید که ۱.۳ میلیون ایکس باکس فقط طی سه ماه گذشته به فروش رفته که البته کاهشی ۹ درصدی نسبت به سال قبل نشان میدهد. اما همچنان عدد خوبی به حساب می آید. سرویس لایو ایکس باکس نیز هم اکنون دارای ۴۳ میلیون کاربر است.

بخش سرگرمی مایکروسافت که مسوولیت ایکس باکس و اسکایپ را به عهده دارد، شاهد افزایش گردش مالی ۵۶ درصدی بوده و حالا این قسمت ۲.۵۳ میلیارد دلار گردش مالی را تجربه می کند.

گفته می شود نسل بعدی کنسول بازی مایکروسافت ۳۱ اردیبهشت معرفی خواهد شد و شایعات مختلفی در مورد آن وجود دارد که هنوز نمی دانیم چقدر واقعیت خواهند داشت.

narenji.ir

ata.royalfalcon
11-06-2013, 08:26
پلی استیشن 4 سونی رسما رونمایی شد.

چند ماه پیش سونی مراسم معرفی پلی استیشن ۴ را برگزار کرد. مراسم نسبتا عجیبی که در آن خود کنسول نمایش داده نشد و فقط از دسته جدید و Eye پرده برداری شد. برداشت ها این بود که سونی قصد دارد ابتدا واکنش ها به کنسول جدید مایکروسافت را ببیند و بعد برگ برنده خودش را رو کند.

با معرفی ایکس باکس وان مایکروسافت، حالا سونی دیگر دلیلی برای مخفی کاری ندارد و ساعتی پیش سرانجام از پلی استیشن ۴ رونمایی شد. طراحی جدید PS4 ظاهری تیره و یک دست به آن داده و به ایکس باکس وان هم شبیه است. ضمن اینکه می توانید آن را به صورت افقی یا عمودی قرار دهید.

پلی استیشن ۴ با پردازشگر ای ام دی با ۸ هسته Jaguar کار می کند و پردازشگر گرافیکی آن هم از خانواده Radeon است. میزان رم این کنسول ۸ گیگابایت از نوع GDDR5 است و پخش کننده بلو-ری 6x دارد و از هارد درایو داخلی استفاده می کند.

اما خبر خوب برای علاقمندان بازی های کامپیوتری این است که سونی تصمیم گرفته در راه اعمال محدودیت ها، مسیری متفاوت با مایکروسافت انتخاب کند. خبرهای بد در مورد ایکس باکس وان را که به یاد دارید؟ سونی اعلام کرد این کنسول برای کار هیچ نیازی به اینترنت ندارد و قابلیت اجرای بازی های دسته دوم را هم خواهد داشت.

پلی استیشن 4 با قیمت ۳۹۹ دلار به بازار ارایه خواهد شد و در این مورد هم ۱۰۰ دلار از ایکس باکس وان ارزان تر خواهد بود. زمان ارایه به بازار هم مانند ایکس باکس وان از آبان ماه است. بنابراین هر دو کنسول رقیب با هم به بازار می آیند.

شما فکر می کنید کدام یک با استقبال بیشتری مواجه می شوند؟

narenji.ir

Iloveu-ALL
14-06-2013, 02:00
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4LAF6O.jpg

کنسول بازی ایکس باکس مایکروسافت طی چند سال گذشته لقب پرفروش ترین کنسول بازی را به خود اختصاص داده بود. اما انگار با معرفی نسل جدید قرار است که بازی عوض شود و احتمالا برگ برنده در دست سونی است.

سونی کنسول پلی استیشن ۴ را با چند مزیت مهم در مقابل ایکس باکس وان معرفی کرد. اول از همه قیمت آن ۱۰۰ دلار ارزان تر است و برای اجرای بازی ها نیازی به اتصال به اینترنت ندارد. در کنار آن PS4 می تواند بازی های دست دوم را هم به راحتی و بدون محدودیت اجرا کند.

این موضوع سبب شده که سیل انتقادات به سوی مایکروسافت روانه شود و کاربران این کنسول، از قانون نیاز به اینترنت جهت اجرای بازی ها شکایت کنند. اما مدیر بخش ایکس باکس مایکروسافت در مصاحبه ای آب پاکی را روی دست کاربران این کنسول ریخته و گفته: "ما برای کسانی که به اینترنت دسترسی ندارند هم محصولی داریم که نامش ایکس باکس ۳۶۰ است."

همانطور که می بینید به نظر میرسد قرار نیست شاهد انعطافی از طرف مایکروسافت برای قانون جدید باشیم و البته این پاسخ مدیر ایکس باکس هم سبب شده که خشم کاربران بیشتری شعله ور شده و حجم انتقادها بیشتر شود.

به نظر شما علت تاکید مایکروسافت روی مقررات جدید چیست؟

منبع: narenji.ir

sonixax
14-06-2013, 02:38
خدا X1 رو رحمت کنه .
این قد بازی ها فقط منجر به ورشکست شدن میشه و بس .

VAHID
16-07-2013, 18:41
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] pg

این کنسول بازی را به یاد می آورید؟ زمانی نیتندو فامیکام بازار ژاپن را قبضه کرده بود و البته مدل مشابه آن هم در بازار ایران به راحتی یافت می شد و حتی همین الان هم می توان آن را در برخی فروشگاه ها پیدا کرد!

امروز تولد ۳۰ سالگی این کنسول بازی است. محصولی که سرآغاز تحولی بزرگ در بازی های رایانه ای به حساب می آید سی سال پیش در ۱۵ جولای ۱۹۸۳ وارد بازار شد.

ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ محصولاتی هستند که وامدار حرکتی به حساب می آیند که سال ها قبل آغاز شده و این کنسول هم یکی از نمادهای آن به حساب می آید.

narenji.ir

REZAHOSEYNGANI
18-07-2013, 21:40
دوستان قیمت احتمالی PS4 رو میشه بگید؟

xperia990
19-07-2013, 12:11
در کنار آن PS4 می تواند بازی های دست دوم را هم به راحتی و بدون محدودیت اجرا کند.

منبع: narenji.ir

یعنی بازی کپی اجرا میکنه؟
کلا از الان (با اطلاعاتی که گفتن) میشه فهمید؟

REZAHOSEYNGANI
19-07-2013, 13:59
اگر اینطوری باشه نیازی به کپی خور شدن نداره؟

CRIS Joon CR7
19-07-2013, 14:40
یعنی بازی کپی اجرا میکنه؟

اگر اینطوری باشه نیازی به کپی خور شدن نداره؟

گفتن بازی دسته دوم نگفتن بازی رایتی !
یعنی من یه بازی میخرم (اوریجینال) بازیش میکنم میتونم اون رو به عنوان دست دوم به یه نفر دیگه بدم و بازی کنه و این عمل محدودیت نداره.

xperia990
21-07-2013, 18:05
گفتن بازی دسته دوم نگفتن بازی رایتی !
یعنی من یه بازی میخرم (اوریجینال) بازیش میکنم میتونم اون رو به عنوان دست دوم به یه نفر دیگه بدم و بازی کنه و این عمل محدودیت نداره.

بله. درسته.ممنون.
در هر صورت

یا باید منتظر بود؟!

p3yman_xl
04-09-2013, 08:19
مایکروسافت همزیستی مسالمت آمیزی بین Xbox360 و Xbox One پیش بینی میکند.

مدیر بخش اروپایی Xbox کریس لوییس اعلام نمود که شرکت برنامه چند ساله ای برای Xbox 360 بعد از عرضه One دارد.

او اضافه کرد که بازی های جدید برای کنسول در راه هستند و کنسول با ظاهری جدید و تازه کریسمس امسال از راه خواهد رسید.

"تا اواخر این ماه بازی های GTA 5 و Fifa 14 برای کنسول عرضه می شوند و ما برای سال ها آتی از کنسول پشتیبانی خواهیم کرد."

Xbox One اواخر آبان ماه عرضه می شود.

منبع:

Alex Fera
24-10-2013, 17:50
توقف تولید Wii

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rVoC7HTulu5iSljUOHjvg

نینتندو در صفحه ی اصلی Wii در سایت این شرکت به صورت رسمی اعلام کرده که دستگاه Wii دیگه تولید نخواهد شد...................
این کنسول در سال 2005 در ژاپن عرضه و معرفی شد و در سال 2006 وارد بازار های جهانی وارد شد،Wii با حدود 100 میلیون فروش کنسول موفقی برای نینتندو به حساب میاد اما پسر خوانده ی اون یعنی Wii U هنوز نتونسته اقبال گیمرها رو به سمت خودش برگردونه................