PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معنی این Unicode systems are currently not supported چی هست

mm_yaghoob
29-02-2008, 16:10
سلام دوستان
من وقتی ورپن جدیده Registry Mechanic نصب می کنم وقتی در اخرا میخواد اجرا میشه ارورر زیر را میده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ضمنا" این برنامه در ویندوزم دیگرم خیلی خوب کار می کنه نمی دونم در این سیستم اینجور میشه

معنی این ارورر چیه و چطور انرا حل کنم

mahdi7610
29-02-2008, 16:31
سلام دوستان
من وقتی ورپن جدیده Registry Mechanic نصب می کنم وقتی در اخرا میخواد اجرا میشه ارورر زیر را میده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ضمنا" این برنامه در ویندوزم دیگرم خیلی خوب کار می کنه نمی دونم در این سیستم اینجور میشه

معنی این ارورر چیه و چطور انرا حل کنم

سلام دوست عزیز

راستش شما اولین کسی نیستید که این مشکل را دارید متاسفانه آخرین نسخه Registry Mechanic هنوز از unicode پشتیبانی نمیکنه و روی خیلی از سیستمها این مشکل را داره .
به هر حال، کارهای پایین رو انجام بده، امیدوارم مشکلت رفع بشه:

1. روی دکمه ی Start کلیک کن، برو به Settings و سپس وارد Control Panel شو. از قسمت کنترل پانل Regional Language Options رو باز کن.

2. روی زبانه ی Advance کلیک کن و ببین آیا زبانی غیر از English (United States) انتخاب شده یا نه. اگر چنین است، آن را به English United States تغییر بده.

اگه درست نشد باید یه ورژن پایین تر را روی سیستمت نصب کنی .

موفق باشی.

MB_Danger
01-03-2008, 02:26
سلام ...

تاپیک به بخش بحث های نرم افزاری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) منتقل شد .

موفق باشید .