PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور سايتم را در اينترنت بگذارم؟

ivn
29-02-2008, 12:26
چطور سايتم را در اينترنت بگذارم؟:41:

Tarahan-Web
29-02-2008, 13:46
1. سایتتون رو با چه زبانی نوشتین ( asp - asp.net - php - html- or flash)

2. آیا سایتتون از پایگاه داده استفاده میکنه ؟؟

3. روی نت فضا دارین ؟؟
اگه دارین که اسونه ، من راحترین کار رو به شما میگم:

وصل میشین بFTP سایتتون و کل محتوای ساستتون کهروی کامپیوتر خودتون هست رو کپی میکنین و در داخل فایل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پیست میکنین به همین راحتی ( البته این شامل صفحاتی میشه که از پایگاه داده استفاده نمیکنن، اگه پایگاه داده هم دارین باید به کنترل پنل وصل شین و پایگاه دادتون رو هم آپلود کنین)

AliROCK
29-02-2008, 20:17
از یه شرکت هاستینگ(معتبر) دامین و هاست بگیر بعد سایت رو اپلود کن
هاستینگ های ایرانی خوبی داریم ولی متاسفانه یا خوشبختانه خارجی یه چیزه دیگست!! سایتت رو میتونی با برنامه cuteftp اپلود کنی یوزر و password هاست رو میدی میری شاخه www یا public_html همه فایلها و فولدر هاتو اپلود میکنی
ظاهرا تازه کار هستید پیشنهاد میدم هاست لینوکس(cpanel) بگیرید.

m13sh67
01-03-2008, 08:26
من دقيقن نمي دونم ولي بايد بري تو سايتpersiyan\blogfa.com

tabriz-info
01-03-2008, 15:09
چطور سايتم را در اينترنت بگذارم؟:41:

قبل از اینکه جواب شما رو بدم جوابهایی رو که دوستان دادن بررسی میکنیم

1. سایتتون رو با چه زبانی نوشتین ( asp - asp.net - php - html- or flash)

2. آیا سایتتون از پایگاه داده استفاده میکنه ؟؟

3. روی نت فضا دارین ؟؟
اگه دارین که اسونه ، من راحترین کار رو به شما میگم:

وصل میشین بFTP سایتتون و کل محتوای ساستتون کهروی کامپیوتر خودتون هست رو کپی میکنین و در داخل فایل [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پیست میکنین به همین راحتی ( البته این شامل صفحاتی میشه که از پایگاه داده استفاده نمیکنن، اگه پایگاه داده هم دارین باید به کنترل پنل وصل شین و پایگاه دادتون رو هم آپلود کنین)

اگه اجازه بدید من جواب شما رو بدم این اقا بلد نیست سایت رو اپلود کنن اونوقت شما میگید باچه زبانی طراحی کردید
یا پایگاه داده میدونن چیه اصلا یا اینکه اصلا میدونن فضای تو نت یعنی چی

از یه شرکت هاستینگ(معتبر) دامین و هاست بگیر بعد سایت رو اپلود کن
هاستینگ های ایرانی خوبی داریم ولی متاسفانه یا خوشبختانه خارجی یه چیزه دیگست!! سایتت رو میتونی با برنامه cuteftp اپلود کنی یوزر و password هاست رو میدی میری شاخه www یا public_html همه فایلها و فولدر هاتو اپلود میکنی
ظاهرا تازه کار هستید پیشنهاد میدم هاست لینوکس(cpanel) بگیرید.

ایشون فعلا تازه کارن شما فکرنمیکنید برای یه تازه کار خرید هاست پیشنهاد مناسبی نیست ؟

من دقيقن نمي دونم ولي بايد بري تو سايتpersiyan\blogfa.com

شما هم که دیگه هیچی نمیتونم بگم جایی برا حرف زدن نزاشتید اونم persiyan نیست persianblog

اما جواب شما دوست عزیز

اولا بهتره قبل از هر کاری یه سری به مقاله آموزش وبلاگ نویسی که لینکشم تو امضام هست بزنی تا یه چیزایی دستت بیاد

اگر شما خودتون طراحی کامل بلد نیستید بهتره از وبلاگ نویسی شروع کنید
برای اینکار میتونید از ایتهای ارائه وبلاگ مثل blogfa persianblog mihanblog و... استفاده کنید

ولی اگر خودتون سایتی رو در سیستم شخصی طراحی کردید و میخواهید بر روی اینترنت در اصطلاح اپلود کنید

بهتره از یک هاست مجانی در ابتدا استفاده کنید
سایتهایی مثل parsaspace persiangig که تاپیک جداگانه ای برای ارسال دعوتنامه این سایتها رو داریم
یا سایتهای مجانی دیگر که با یک جستجوی ساده میتونید اونارو پیدا کنید
ولی پیشنهاد میکنم حتما آموزش وبلاگ نویسی رو مطالعه کنید

AliROCK
01-03-2008, 18:03
بالاخره هر تازه کاری باید از یه جا شروع کنه

tabriz-info
01-03-2008, 18:09
قبول دارم ما هم اولش تازه کار بودیم ولی خداییش شما از اول یکی بهت میگم سرور لینوکس چی میگفتی بهش

AliROCK
01-03-2008, 18:14
هیچی :)
خوده من با هاست لینوکس شروع کردم در ضمن ایشون سایت ساختن وبلاگ که نمیخوان بسازن به ایشون پیشنهاد میدم به اموزشهای رایگان و انلاین سایتهای هاستینگ یه سر بزنن.

Maxsoft2
28-12-2010, 00:49
سلام من سایتی رو روی کامپیوترم با wamp طراحی کردم
حالا می خوام بزارمش روی اینترنت ولی نمی دونم باید چی کار کنم باراهنمایی هایی که دوستان کردند فعلا رفتم در یک هاست مجانی عضو شدم
و پایگاه داده و فایهام رو روی اون آپلود کردم ولی کاری انجام نمی ده (راستی با پی اچ پی و مای اس کیو ال)