PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این پیغام یعنی چی ؟

عطارد
29-02-2008, 10:04
بمحض روشن شدن کامپیوتر و بالااومدن سیستم این پیغام میاد. یعنی چی و باید چیکارش کنم ، لطفا ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Lovelyman
29-02-2008, 10:21
aشما خود خواسته یا به وسیله ی دیگری ممکنه ویروس یکی از فایلهایی که در ابتدای بالا اومدن ویندوز باید اجرا بشه رو ÷اک کردی یا جابه جاش کردی ...
بعد اینکه ok رو میزنی چی میشه ویندوزت مشکلی نداره؟

Mr.reCoder
29-02-2008, 10:34
برو به MsConfig سپس علامت چک را از کنار مسیری که فایل در اونجاست بردار(خطی که csrcs وجود دارد).

startmenu -> run -> msconfig

mahdi7610
29-02-2008, 10:40
بمحض روشن شدن کامپیوتر و بالااومدن سیستم این پیغام میاد. یعنی چی و باید چیکارش کنم ، لطفا ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام عطارد جان

این طور که از اسم فایل مشخصه سیستم شما تروجان گرفته
ابتدا با زدن کلید های CTRL+ALT +DEL وارد تسک منجر شو و از قسمت processes اگه این فایل وجود داره از اونجا پاکش کن .
برو به رجیستری و گزینه csrcs.exe یا csrcs را سرچ کن اگه پیدا کردی پاک کن
بهتره حتما توی حالت safe mode سیستم را با یک انتی ویروس اپدیت شده اسکن کنی

در اخر هم توی run بنویس msconfig و به تب start up برو و تیک همه گزینه ها را بردار و سیستم را ریستارت کن .

موفق باشی .

saiiddz
29-02-2008, 10:51
سلام عطارد جان

این طور که از اسم فایل مشخصه سیستم شما تروجان گرفته
ابتدا با زدن کلید های CTRL+ALT +DEL وارد تسک منجر شو و از قسمت processes اگه این فایل وجود داره از اونجا پاکش کن .
برو به رجیستری و گزینه csrcs.exe یا csrcs را سرچ کن اگه پیدا کردی پاک کن
بهتره حتما توی حالت safe mode سیستم را با یک انتی ویروس اپدیت شده اسکن کنی

در اخر هم توی run بنویس msconfig و به تب start up برو و تیک همه گزینه ها را بردار و سیستم را ریستارت کن .

موفق باشی .
مهدی جان کاملآ دست میگه
سیستم شما تروجان گرفته

rvin@
29-02-2008, 12:59
ویروس تایید میشه.
اگه ممکنه یه فایل که حاوی این ویروسه واسه ایمیلم بفرست. لازمش دارم.

merlin001
02-03-2008, 01:51
دوستان منم هم چین مشکلی دارم. یه تروجان داشتم پاکش کردم ولی حالا اخطارش رو میده . عین همون اخطار بالایی ولی با نام متفاوت. در ضمن نه توی ریجیستری بودو نه msconfig . به نظر شما جایه دیگه ای هم میتونه باشه؟

mahdi7610
02-03-2008, 08:22
دوستان منم هم چین مشکلی دارم. یه تروجان داشتم پاکش کردم ولی حالا اخطارش رو میده . عین همون اخطار بالایی ولی با نام متفاوت. در ضمن نه توی ریجیستری بودو نه msconfig . به نظر شما جایه دیگه ای هم میتونه باشه؟
سلام merlin001 جان
خوبی دوست من ؟
خوب شما باید اسم اون فایل را بگید . اسم فایل خیلی مهم هستش . چون ممکنه یکی از فایلهای خود سیستم عامل باشه .
هر خطایی که نمی تونه از ویروس یا تروجان باشه . ممکنه یکی از فایلهای ویندوز از کار افتاده باشه . پس اسم اون فایل را با تمام جزئیات بزار اینجا .

موفق باشی .

djsystem
02-03-2008, 08:53
یه سر برو اینجا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
روی Click to run a free scan for csrsc.exe related errors.
کلیک کن

merlin001
02-03-2008, 22:38
سلام merlin001 جان
خوبی دوست من ؟
خوب شما باید اسم اون فایل را بگید . اسم فایل خیلی مهم هستش . چون ممکنه یکی از فایلهای خود سیستم عامل باشه .
هر خطایی که نمی تونه از ویروس یا تروجان باشه . ممکنه یکی از فایلهای ویندوز از کار افتاده باشه . پس اسم اون فایل را با تمام جزئیات بزار اینجا .

موفق باشی .
اسم فایل neths.exe هست و من تا حالا این فایل رو توی ویندوز ندیده بودم

C0nd@ct0r
03-03-2008, 01:06
سلام
این میگه اون برنامه ای که قرار بوده در startup بیاد چون حذف شده نمیتواند پیدا کند.
100 % ویروس یا تروجان گرفتی!
ولی ویروسه حذف شده!
حالا برو تو regedit
hkey_local_machine > software > microsoft >windows >current version > run
و اگه همین csrcs.exe اونجا بود را حذف کن!
اگه نبود اینجا :
hkey_current_user> software >microsoft >windoes > current version > run

dj-jj
04-03-2008, 10:58
دوست عزیز بعد از پاک کردن تروجان ویندوزت باید ریپیر یا دوباره نصب بشه چون این فایل یکی از فایل های مورد نیاز ویندوز .که تو system32وجود داره که از سیستم شما پاک شده

merlin001
04-03-2008, 14:24
دوستان بهتر نیست دیگه این پست رو ببندیم. چون دیگه صاحب سوال خودش اینجا نمیاد. و یه جورایی ما هم داریم الکی بحث میکنیم.!!!

عطارد
06-03-2008, 10:06
با تشکر از همه دوستانی که پاسخ دادن متاسفانه مشکل من حل نشده و این پیغام هنوز هم میاد.
انتی ویروس من Symantec Endpoint Protection هست و الان در بخش قرنطینه اش این تروجان را قرنطینه کرده. گزارشش هم اینه :
اسم فایل : Bloodhound.SONAR.2
محل یافتن آن : C\ Windows\System32
اسم فایل : csrcs.exe

saiiddz
06-03-2008, 15:43
با تشکر از همه دوستانی که پاسخ دادن متاسفانه مشکل من حل نشده و این پیغام هنوز هم میاد.
انتی ویروس من Symantec Endpoint Protection هست و الان در بخش قرنطینه اش این تروجان را قرنطینه کرده. گزارشش هم اینه :
به نظر من بی خیال شو
ویندوز عوض کن

mahdi7610
06-03-2008, 16:08
دوست عزیز همون طور که گفته بودم سیستم شما تروجان گرفته . و انتی ویروس نورتون توانایی از بین بردن این توجان را نداره . فقط میتونه اونا قرطینه کنه .

با بودن انتی ویروسهای قوی تر دیگه نورتون جایگاه خودش را از دست داده . هم به دلیل سنگین بودن این برنامه و هم به دلیل ناتوان بودن در برابر بسیاری از ویروسهای جدید . و توانا نبودن در کشتن تروجان و spyware

شما برای اینکه بتونید این تروجان را از بین ببرید باید از Shield Deluxe 2008 - Antivirus & Anti-Spyware یا از
BitDefender Internet Security v10 استفاده کنید .

مخصوصا BitDefender که قدرت بسیار زیادی در کشتن انواع ویروس و تروجان و spywae داره .

موفق باشید .

mahdi7610
06-03-2008, 16:08
می بخشید دوبار ارسال شد .

saiiddz
06-03-2008, 16:16
دوست عزیز همون طور که گفته بودم سیستم شما تروجان گرفته . و انتی ویروس نورتون توانایی از بین بردن این توجان را نداره . فقط میتونه اونا قرطینه کنه .

با بودن انتی ویروسهای قوی تر دیگه نورتون جایگاه خودش را از دست داده . هم به دلیل سنگین بودن این برنامه و هم به دلیل ناتوان بودن در برابر بسیاری از ویروسهای جدید . و توانا نبودن در کشتن تروجان و spyware

شما برای اینکه بتونید این تروجان را از بین ببرید باید از Shield Deluxe 2008 - Antivirus & Anti-Spyware یا از
BitDefender Internet Security v10 استفاده کنید .

مخصوصا BitDefender که قدرت بسیار زیادی در کشتن انواع ویروس و تروجان و spywae داره .

موفق باشید .
به نظر من که مکافی از همشون بهتره

mahdi7610
06-03-2008, 16:23
به نظر من که مکافی از همشون بهتره
سلام دوست عزیز

جای بحث انتی ویروس ها اینجا نیست .
اما باید بگم توی این دوسال اخیر سه انتی ویروس Nod32 و BitDefender و کسپراسکای جزء بی نظیر ترین انتی ویروسها بودند .
و بوی سبقت از انتی ویروسهایی مثل نورتون ، پاندا و مکافی و غیره دزده اند .
مکافی به دلیل مسائل سیاسی مجوز به روز رسانی نداره و انتی ویروسی که به روز نشه به هیچ دردی نمی خوره . درسته مکافی الان اپدیت می شه اما این اپدیت شدن به هیچ دردی نمی خوره . چون اپدیت واقعی نمی شه .
اما شعار کسپر اسکای " سه بار اپدیت در روز " هستش . یعنی سازندگان این برنامه سه بار در روز محصول خودشون را اپدیت می کنند .

می تونید یه سری به این انجمن بزنید تا درخواست کنندگان این سه انتی ویروس را ببینید .

موفق باشید .

saiiddz
06-03-2008, 16:30
سلام دوست عزیز

جای بحث انتی ویروس ها اینجا نیست .
اما باید بگم توی این دوسال اخیر سه انتی ویروس Nod32 و BitDefender و کسپراسکای جزء بی نظیر ترین انتی ویروسها بودند .
و بوی سبقت از انتی ویروسهایی مثل نورتون ، پاندا و مکافی و غیره دزده اند .
مکافی به دلیل مسائل سیاسی مجوز به روز رسانی نداره و انتی ویروسی که به روز نشه به هیچ دردی نمی خوره . درسته مکافی الان اپدیت می شه اما این اپدیت شدن به هیچ دردی نمی خوره . چون اپدیت واقعی نمی شه .
اما شعار کسپر اسکای " سه بار اپدیت در روز " هستش . یعنی سازندگان این برنامه سه بار در روز محصول خودشون را اپدیت می کنند .

می تونید یه سری به این انجمن بزنید تا درخواست کنندگان این سه انتی ویروس را ببینید .

موفق باشید .
از شما متشکرم
منم با دانلود آپتودیت از سایت های دیگه،آپتودیت میکردم
واقعآ مشکل ساز شده
ولی بازم در کل نظر من مکافی هست
پاندا چطوره؟
البته میدونم جاش اینجا نیست و عذر میخوام

mahdi7610
06-03-2008, 17:36
از شما متشکرم
منم با دانلود آپتودیت از سایت های دیگه،آپتودیت میکردم
واقعآ مشکل ساز شده
ولی بازم در کل نظر من مکافی هست
پاندا چطوره؟
البته میدونم جاش اینجا نیست و عذر میخوام
اگه به انجمن انتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی رجوع کنی همه چیز دستگیرت می شه .

موفق باشی .