PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه ای برای رمز گذاشتن روی usb flash disk

hojjat2005
28-02-2008, 21:29
با سلام من یک برنامه می خواستم که با اون بشه روی usb flash disk رمز گذاشت و ابتدا رمز رو وارد کرد بعد اطلاعات رو نشون بده من یک کول دیسک توشیبا دیدم اینطوری بود ؟؟؟؟ لطفا اگر نرم افزاری هست بذارین

P_666
28-02-2008, 21:41
با سلام من یک برنامه می خواستم که با اون بشه روی usb flash disk رمز گذاشت و ابتدا رمز رو وارد کرد بعد اطلاعات رو نشون بده من یک کول دیسک توشیبا دیدم اینطوری بود ؟؟؟؟ لطفا اگر نرم افزاری هست بذارین

هر کدام از ما فایلهایی داریم که محرمانه هستند و دوست داریم از دسترسی غریبه ها و حتی شاید آشنایان و اطرافیان به آنها جلوگیری کنیم. همیشه این احتمال هست که شما یک درایو Usb با چنین فایلهایی را گم نمائید و یا لپ تاپتان را با هارد دیسکی که پر از فایلهای مهم و سرنوشت ساز برای شما است را از شما سرقت کنند. در نظر داشته باشید یک درایو Usb متعلق به شما که حاوی نتایج یک تحقیق چندین ساله، بخش های از پروژه تان و یا عکسهای خصوصی شما است را از شما بربایند و یا آن را گم نمائید. از دست دادن اینگونه موارد شاید با داشتن نسخه پشتیبان چندان مهم نباشد ولی اگر این فایلها به دست آدم نا اهلی بیافتد و بخواهد از آنها سواستفاده کند چه می شود؟

برای اینکار ابتدا به نرم افزاری مثل TrueCrypt احتیاج داریم، TrueCrypt یک نرم افزار کدباز و رایگان است که با پلتفورمهایی مثل لینوکس و ویندوز سازگاری کاملی دارد و یکی از بهترین ها و ساده ترین ها در زمینه رمز نگاری فایلها و درایوهای کامپیوتری است. این نرم افزار یک درایو مجازی رمزنگاری شده را بر روی هارد دیسک یا درایوهای قابل حمل به وجود می آورد که فایلهای موجود در این درایو به هیچ عنوان قابل رویت توسط افراد دیگر به غیر از خود شما نخواهند بود مگر اینکه راهی برای عبور از سیستم رمز نگاری این نرم افزار و همینطور شکستن پسورد شما پیدا کنند که بسیار دشوار و محال است. از جمله دیگر مزایای این نرم افزار توانایی آن در رمزنگاری کردن کامل یک درایو هارد دیسک یا یک USB درایو است. اگر USB درایو خود را با آن رمز نگاری نمائید TrueCrypt یک AutoRun را بر روی درایو شما نصب میکند هر زمان که درایو را به USB وصل نمائید از شما پسورد می خواهد و تنها با وارد کردن آن می توانید به درایو دسترسی پیدا کنید و بعد هم که درایو را جدا نمائید باز کلیه اطلاعات کد می شوند.

دانلود برنامه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hojjat2005
29-02-2008, 10:15
مرسی ممنون دارم دانلود می کنم

hojjat2005
29-02-2008, 19:32
به غیر از این برنامه ، برنامه دیگری وجود نداره ؟؟؟

javadt
29-02-2008, 23:20
چرا وجود داره کمی صبر کنی برات آپ می کنم

javadt
29-02-2008, 23:47
این نرم افزار می تونه فلش شما رو به چند تا درایو مجازی با حجمی که شما تعیین کردید بکنه
رمز بگذارد

javadt
29-02-2008, 23:48
اها آپلود شد اینم آدرسش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

rezasat
01-03-2008, 02:06
نصب نمیشه عزیز این برنامه

hojjat2005
01-03-2008, 21:08
این برنامه اجرا نمیشه !!!!

hojjat2005
03-03-2008, 18:51
دیگه هیچ برنامه ای وجود نداره ؟؟؟؟

javadt
04-03-2008, 11:11
اجرا می شه من خودم امتحان کردم ولی باید اول فلشت رو بذاری توی سیستم بعد برنامه رو اجرا کنی اگر باز هم اجرا نشد خبر بده تا نسخه بدون نیاز به نصبش رو برات بذارم

hojjat2005
04-03-2008, 19:55
بازم اجرا نشد لطفا اون نسخه رو بذارید ممنون

hojjat2005
05-03-2008, 20:10
چی شد ؟؟؟؟

Mohsen6558
06-03-2008, 06:01
Steganos Safe 2008 10.1.0.4708
پنهان سازی اطلاعات در كامپیوتر ها همیشه یكی از معضلات كاربران كامپیوتری بوده است. به طوریكه با اضافه شدن امكانات جدید امنیتی به ویندوز XP از طریق ایجاد کاربر های گوناگون این مشكل هنوز پا بر جا مانده و مشكل كاربرانی كه به صورت مشترك از یك سیستم استفاده می كنند را حل نكرده است. از این رو كاربران به روش های ابتكاری خود روی آورده و هر یك به روش های مختلف از اطلاعات خود حفاظت میكنند بعضی از این روش ها عبارتند از: فشرده سازی اطلاعات از طریق برنامه های مختلف فشرده ساز و قرار دادن پسورد به روی آنها، پنهان سازی اطلاعات در ویندوز از طریق قابلیت Hidden ، پنهان كردن درایو ها از طریق ویرایش در رجیستری و ... از آنجا كه این ترفند ها در بین بسیاری از كاربران استفاده می شود، روش های مختلف خنثی نمودن آن ها و درنتیجه نفوذ به اطلاعات نیز به راحتی در دسترس و امكان پذیر می باشد.
Steganos Safe نرم افزاری است که برای ایجاد درایوهای مجازی بر روی هارد دیسک شما در یک گاو صندوق الکترونیکی به منظور محافظت از اطلاعات حیاتی سیستم شامل فایل های اسناد، تصاوی، فیلم، متن و اجرایی با هرگونه حجم و حداکثر امنیت به کار می رود.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به هشت دلیل با Steganos Safe اطلاعات خود را به رمز درآورید:
- جا گذاشتن لپ تاپ شخصی تان در مترو
- پاک نشدن کامل اطلاعات از روی هارد دیسک و قابلیت بازیابی آن
- جلوگیری از دسترسی به اطلاعات Flash Memory در صورت مفقود شدن
- دسترسی هکرها به اطلاعات هارددیسک شما و استفاده از اطلاعات آن
- جلوگیری از دسترسی سارقین کامپیوتر شخصی تان به اطلاعات حیاتی سیستم
- جلوگیری از دیدن تصادفی فایل های شما بر روی یک سیستم که به طور مشترک در خانه استفاده می شود
- دسترسی افراد غیر مجاز به مدارک محرمانه شما در هنگام تعمیر کامپیوتر توسط تعمیرکار یا فروش لپ تاپ تان به دیگران

قابلیت های کلیدی نرم افزار Steganos Safe 2008 10.1.0.4708:
- دارای سه روش رمز نگاری قدرتمند، بسته به اهمیت اطلاعات
- قابلیت رمزی كردن فایل هایی با حجم بیش از 256 گیگابایت!
- قابلیت ساخت 4 درایو مجازی رمزی شده به منظور نگهداری از فایل ها، فیلم ها، تصاویر و ...
- به رمز در آوردن اطلاعات بر روی CD و DVD یا حتی Rewriteable on USB sticks از طریق Steganos Portable Safe
- باز کردن گاو صندوق الکترونیکی بدون پسورد و از طریق USB
- ذخیره کردن پسوردهایتان بر روی دستگاه های قابل حمل مانند iPod, USB-Stick, Mobile phone یا Digital camera
- باز کردن فایل های قفل شده بر روی Flash Memory یا MP3 Player تان بر روی هر سیستم یا رایت بر روی CD یا DVD
- پشتیبانی از کلیدهای ترکیبی (میانبر) برای باز کردن گاو صندوق های الکترونیکی تان
- دارای ابزار هایی برای از بین بردن فایل ها به نحوی كه به هیچ وجه قابل بازیابی نباشند!
- ویزارد برای آپدیت كردن آسان نرم افزار
- سازگاری کامل با تمامی ویندوزهای مایکروسافت
- پشتیبانی از ویندوزهای ۶۴ بیتی

ویژگی های نگارش جدید برنامه:
- دسترسی سریع تر به گاو صندوق الکترونیکی تان
- نگهداری ایمیل هایتان در جای امن و باز کردن Outlook, Outlook Express یا Windows Mail از طریق پسورد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Pass:sourceparadise.org

hojjat2005
06-03-2008, 12:51
من با این نرم افزار نتونستم روی usb خودم پسورد بذارم اگه میشه کمک کنید ؟؟؟

javadt
09-03-2008, 09:39
باشه برات میذارم صبر کن تا آپلود کنم

hojjat2005
10-03-2008, 21:15
سلام آقا ما منتظریم آپلود کن مرسی

hojjat2005
12-03-2008, 20:42
آپلود نشد ؟؟؟؟

Mohsen6558
12-03-2008, 20:47
دوست عزیز نرم افزاری که من گذاشتم که این قابلیت رو می ده چرا از اون استفاده نمی کنین؟
- به رمز در آوردن اطلاعات بر روی CD و DVD یا حتی Rewriteable on USB sticks از طریق Steganos Portable Safe

Mohsen6558
13-03-2008, 14:16
PASSWORD PROTECT USB V3.6.1 PORTABLE

hojjat2005
13-03-2008, 19:45
مرسی ممنون

Mohsen6558
13-03-2008, 19:47
خواهش می کنم

javadt