PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در خواست نرم افزار ipt5 برای تایپ مستقیم فارسی فوری ***ضروری***

sanatoramir
28-02-2008, 14:54
در خواست نرم افزار ipt5 برای تایپ مستقیم فارسی فوری ***ضروری** لطفا کمک کنید ضروری*****

Mohsen6558
28-02-2008, 15:10
فارسی نویس IPT5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

b3dnet
28-02-2008, 15:22
لطفا اینو بخون :

فارسی نویس مریم
یکی از برنامه‌هایی که امکان فارسی نویسی در فتوشاپ را میدهد فارسی نویس مریم است. این برنامه دارای قلم‌های زیبا و متنوعی است که قدرت مانور بیشتری به شما میدهد. این نرم افزار مشکلات برنامه IPT5 را در ویندوزxp ندارد و به راحتی میتوانید در همه نسخه‌های فتوشاپ فارسی بنویسید.

چگونگی استفاده از فارسی نویس مریم:
ابتدا متن دلخواه خود را در محیط ویرایشی این برنامه تایپ میکنید. سپس با انتخاب متون مورد نظر آنها را به Clipboard انتقال دهید(با استفاده از Ctrl+C) و سپس در برنامه‌ی مقصد از قسمت فونت، یکی از فونتهایی را که اول آنها با_F شروع میشود، انتخاب کرده و با استفاده از کلیدهای Ctrl+V متنهای تایپ شده در فارســــــی نویـــــس مریــــم را به آنجا انتقال میدهید

کاربران ارجمند! با توجه به اینکه نسخه های پیشرفته تر فارسی نویس مریم ، با امکانات فراتر توسط گروه نرم افزاری مریم در بازار ارائه شده است ، خواهشمند است برای استفاده حرفه ای، از ورژن های جدید این نرم افزار استفاده نمایید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mohsen6558
28-02-2008, 18:54
اینم لینک تست شده :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

پسورد :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sanatoramir
28-02-2008, 19:08
اقا دستت درد نکنه من کارم ضروری بود ؟

از بابت تایپک تکراری عذرخواهی می کنیم

ممنون دست شما درد نکنه این برنامه تو یولید 11کار می کنه؟

برنامه مریم رو می گم؟

Mohsen6558
28-02-2008, 19:44
خواهش می کنم ایرادی نداره
نمی دونم تست نکردم که کار می کنه یا نه کلا سعی نکردم تو یولید فارسی بنویسم

sanatoramir
28-02-2008, 21:29
من هر کاری کردم نتونستم با برنامه مریم فارسی تو یولید بنویسم؟؟/ راه حلی داره