PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا كمك كنيد (تنظيمات حرفه اي xp)

alireza1510
28-02-2008, 14:32
با سلام خدمت اساتيد گرامي

نزديك 40 تا گزينه در كونسول User Rights Assignment در group policy object editor وجود داره كه من توضيحات مختصري واسه هر كدام از 40 مورد لازم دارم در واقع كار هر يك از اين گزينه ها چيه ؟

مسيرش :
Run--mmc--file--add remove snap in--add--group policy object editor--add--finish--ok
و در ادامه :
Computer Configuration-- windows setting--security setting--local policies--User Rights Assignment

يك دنيا ممنون ...
منتظرم .....

majid_kntu
28-02-2008, 14:54
همن جا توضيحاتش هم هست البته به انگليسي در ضمن بايد ديد نياز تون چيه!

K A R I M I
28-02-2008, 15:24
باید صبر کنید تا مهدی 7610 بیاد ، اون به اینا آشناتر هست ...

mahdi7610
28-02-2008, 15:43
با سلام خدمت اساتيد گرامي

نزديك 40 تا گزينه در كونسول User Rights Assignment در group policy object editor وجود داره كه من توضيحات مختصري واسه هر كدام از 40 مورد لازم دارم در واقع كار هر يك از اين گزينه ها چيه ؟

مسيرش :
Run--mmc--file--add remove snap in--add--group policy object editor--add--finish--ok
و در ادامه :
Computer Configuration-- windows setting--security setting--local policies--User Rights Assignment

يك دنيا ممنون ...
منتظرم .....
این قسمت برای یوزرها در شبکه سطح دسترسی را تعریف می کنه . که باید برای هر یوزر اونا را تعریف کنید . و اگه این قسمت برای شبکه تنظیم نشه اصلا نمی شه .

باید توی قسمت شبکه سوال خودت را مطرح کنی .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در واقع بعید می دونم کسی حوصله داشته باشه این گزینه ها را دونه به دونه توضیح بده .
موفق باشی .