ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمايي در مورد دوربين هاي مخفي عروسکي

red ros
28-02-2008, 13:12
سلام دوستـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــان

من مي خواستم در خصوص نحوه کار با دوربين هاي مخفي به شکل عروسک هاي مختلف که تو باز است بپرسم
1-آيا ميشه با اينا 24 ساعته يه مکن را کنترل نمود؟

2-آيا نياز که کاميوتر هيشه تو موقع ضبط تصاوير روشن باشه يا حافظه داخلي دارند و بعدآ ميشه تو کامپيوتر ريخت؟

3- شما چه پيشنهادي براي من داريد البته کم هزينه؟؟ :10::10:

mahdi7610
28-02-2008, 13:52
سلام دوستـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــان

من مي خواستم در خصوص نحوه کار با دوربين هاي مخفي به شکل عروسک هاي مختلف که تو باز است بپرسم
1-آيا ميشه با اينا 24 ساعته يه مکن را کنترل نمود؟

2-آيا نياز که کاميوتر هيشه تو موقع ضبط تصاوير روشن باشه يا حافظه داخلي دارند و بعدآ ميشه تو کامپيوتر ريخت؟

3- شما چه پيشنهادي براي من داريد البته کم هزينه؟؟ :10::10:
سلام دوست عزیز

بله می شه 24 ساعته یه مکان را کنترل کرد .
باید برای این کار کامپیوتر هم 24 ساعته روشن باشه .
در ضمن برای ضبط رویدادها باید دکمه کپچر را بزنید تا تصاویر را برای شما داخل هارد ذخیره کنه .
خودشون حافظه داخلی ندارند و باید توی هارد کامپیوتر ذخیره شوند .
اگه کامیپوتر 24 ساعته روشن باشه مشکلی براش پیش نمی یاد .
یعنی اگه کامپیوتر 24 ساعته روشن باشه خیلی بهتره که روزی 2 یا 3 بار خاموش روشن بشه .
درباره قیمتش هم خبری ندارم .
اما انواع مختلف داره . بعضی ها ثابت هستند و فقط یه نقطه را به تصویر می کشند و بعضی ها گردشی هستند یعنی می چرخند و همه جا را به تصویر می کشند .

موفق باشید .

red ros
28-02-2008, 14:48
دوستان عزيز نحوه ي اتصال اونا به کامپيوتر چه جوري و آيا دو تا را ميشه با هم به کار برد به بلوتوث هم مي توان ارتباط برقرار کرد

اساتـــــــــــــــــــــ ـــــــيد محترو راهنمايي نماييد
مهدي ممنومنم
منتظر پيشنهادات شما هستم

mahdi7610
28-02-2008, 15:19
دوستان عزيز نحوه ي اتصال اونا به کامپيوتر چه جوري و آيا دو تا را ميشه با هم به کار برد به بلوتوث هم مي توان ارتباط برقرار کرد

اساتـــــــــــــــــــــ ـــــــيد محترو راهنمايي نماييد
مهدي ممنومنم
منتظر پيشنهادات شما هستم
سلام دوست عزیز
بله شما می تونید هم زمان که کپچر می کنید به کار خود با کامپیوتر هم بپردازید .
برای این کار نیاز به یه کارت کپچر هم دارید . فکر کنم از پست کیس به کارت کپچر وصل می شه . یا پورت های دیگه سیستم . اگه بلوتوث هم می خواهین می تونین به کامپیوتر وصل کنید .
اما باید سیستمتون قدرت داشته باشه همه این کارها را با هم انجام بده .

نمونه هایی که من دیدم اینطوری هستن .

ila
28-02-2008, 17:38
مرکز خرید این ها کجاست؟

red ros
07-03-2008, 00:56
سلام دوستان
قديما اساتيـد زودتر راهنمايي مي کردند ميشه به شکل تصويري بفرماييد روش کارو

از ديگر دوستان براي ساير روش هاي احتمالي کمک مي خواهم

التماس دعـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــا

red ros
24-03-2008, 20:50
پــــــــــــــــــــاکــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــ

نا اميدم کرديد

mahdi7610
24-03-2008, 21:08
سلام دوستان
قديما اساتيـد زودتر راهنمايي مي کردند ميشه به شکل تصويري بفرماييد روش کارو

از ديگر دوستان براي ساير روش هاي احتمالي کمک مي خواهم

التماس دعـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــا
سلام دوست عزیز

شما چی را به صورت تصویری می خواهید ؟

این دوربین ها به دو صورت هستش . بی سیم و با سیم
دوربين هاي با سيم برای جاهايي که امکان سيم کشي وجود دارد مورد استفاده قرار مي گيرد . کيفيت تصوير اين دوربين ها بالاتر از دوربين های بي سيم مي باشد .
دوربین های بی سیم هم برای جاهایی هست که امکان سیم کشی وجود نداره .

حالا شما چی می خواهید ؟

red ros
26-03-2008, 11:48
سلام مهدي چرا اينقدر عصباني از لحن حرفات گزفتم از اينک به من جواب دادي ممنونم خيلي متشکرم من براي کنترل اتاق کارم نياز دارم و اين که راهي نداره که تصاوير تو خود دوربين ها ثبت بشه بعدآ تو کامپيوتر بريزم يعني داراي حافظه داخلي باشه باز هم ممنونم

mahdi7610
26-03-2008, 12:08
سلام مهدي چرا اينقدر عصباني از لحن حرفات گزفتم از اينک به من جواب دادي ممنونم خيلي متشکرم من براي کنترل اتاق کارم نياز دارم و اين که راهي نداره که تصاوير تو خود دوربين ها ثبت بشه بعدآ تو کامپيوتر بريزم يعني داراي حافظه داخلي باشه باز هم ممنونم
سلام red ros عزیز
سال جدید را بهت تبریک میگم
از حرفهام بد برداشت نکن . دلیلی نداره عصبانی بشم . شما اون دوتا سوالی که بالا پرسیدم را به صورت ملایم بخونید .

فکر کنم اونایی که به صورت بی سیم هستند خودشون حافظه داشته باشند .
شاید مدهایی وجود داشته باشه که برا خودشون حافظه داشته باشند . اونایی که من دیدم به کامپیوتر وصل میشن . اما بی سیم ها را تا حالا ندیدم . اما یکی از دوستام می گفت برا خودشون حافظه دارند .
بهترین راه اینه که برید بازار و از اونهایی که همچین دوربین هایی دارند و می فروشند ازشون سوال کنی .

موفق باشی .

red ros
26-03-2008, 12:22
بسيار ممنونم سال نــــــــــــــــــــــــ و شــــــــــــــــــمـــــ ــــــــــا هم مبارک باد