PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترين برنامه براي بهينه سازي سيستم

mahammad_reza
28-02-2008, 01:08
سلام
بهترين برنامه براي بهينه سازي سيستم رو به من معرفي کنيدکه از هر لحاظ کامل باشه حتي بشه باهش ايکن ها ي قسمت هاي مختلف ويندوز رو هم عوض کرد.

Mohsen6558
28-02-2008, 01:22
دوست عزیز این که بخواد سیستم رو بهینه کنه با این که ظاهرش رو عوض کنه فرق می کنه من برای بهینه سازی
System Mechanic v7.5.6.7 Professional + UPDATED FiX
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برای دستکاری ویندوز
Vista Manager v1.1.4......optimize, tweak, tune up and clean ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mahammad_reza
28-02-2008, 06:08
ممنون ولی خودم یافتمTuneUp Utilities 2008 نظر شما چی این بهتره یا مکانیک؟؟؟؟؟؟؟؟

x_2007
28-02-2008, 09:41
ممنون ولی خودم یافتمTuneUp Utilities 2008 نظر شما چی این بهتره یا مکانیک؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام TuneUp Utilities 2008 بهتره

چون System Mechanic خیلی بد کرک میشه . این یکی رو هم یه نگاه بنداز پشیمون نمیشی:

بهترین مجموعه نرم افزاری برای بهینه سازی ویندوز jv16 PowerTools 2007 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hadi_balaa
28-02-2008, 17:13
سلام
بهترين برنامه براي بهينه سازي سيستم رو به من معرفي کنيدکه از هر لحاظ کامل باشه حتي بشه باهش ايکن ها ي قسمت هاي مختلف ويندوز رو هم عوض کرد.

دوست عزیز این که بخواد سیستم رو بهینه کنه با این که ظاهرش رو عوض کنه فرق می کنه من برای بهینه سازی
System Mechanic v7.5.6.7 Professional + UPDATED FiX
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
برای دستکاری ویندوز
Vista Manager v1.1.4......optimize, tweak, tune up and clean ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام TuneUp Utilities 2008 بهتره

چون System Mechanic خیلی بد کرک میشه . این یکی رو هم یه نگاه بنداز پشیمون نمیشی:

بهترین مجموعه نرم افزاری برای بهینه سازی ویندوز jv16 PowerTools 2007 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سیستم مکانیک برای بهینه سازیه سیستم خوب عمل می کنه . چون بد کرک میشه دلیل نمیشه از tuneup ضعیف تر تلقی بشه . من شخصا system mechanic رو برای بهینه سازی و talisman رو برای تغییر ظاهر ویندوز پیشنهاد می کنم .

Mohsen6558
28-02-2008, 19:22
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Talisman Desktop [Latest and Full] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])