PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : NTLDR Is Missing !!!

Hectorist
27-02-2008, 23:55
سلام
من یه مشکلی پیدا کرده سیستم یهویی. وقتی میخواد بیاد بالا این ارور رو میده و زیرش میگه :

Press Ctrl+Alt+Del To restart

موضوع اینجاست که من روش کپی فایل های Ntldr رو هم رفتم و کپی کردم. اما درست بشو نیست.:41:

fashion_boy
28-02-2008, 00:11
دوست عزیز من هم همین مشکل رو داشتم ولی تا ویندوز رو عوض نکردم درست نشد.موفق باشی

Tom Clancy's
28-02-2008, 00:22
سلام
من یه مشکلی پیدا کرده سیستم یهویی. وقتی میخواد بیاد بالا این ارور رو میده و زیرش میگه :

Press Ctrl+Alt+Del To restart

موضوع اینجاست که من روش کپی فایل های Ntldr رو هم رفتم و کپی کردم. اما درست بشو نیست.:41:

سلام
1.سی دی ویندوز رو بذار
2.برو داخل ریکاوری
3.این کار رو انجام بده:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
4.اگر هم یه ویندوز دیگه داری مستقیما کپی کن (e:درایو سیدی و c: درایو ویندوز)
موفق باشی

mahdi7610
28-02-2008, 00:28
سلام دوستان
من راههای موجود توی ریکاوری کنسول را براشون از طریق پیغام خصوصی گفته بودم . ولی می گن که باز هم اون خطا داده می شه .

راستی چند تا ویندوز روی سیستمت داری ؟

موفق باشی .

Hectorist
28-02-2008, 02:34
فقط یکی هست. در ضمن مهدی جان همونطور که گفتم بهت ، فلابی هم قطعه. فقط امیدوارم فایلهام از بین نره !!!

mahdi7610
28-02-2008, 08:42
فقط یکی هست. در ضمن مهدی جان همونطور که گفتم بهت ، فلابی هم قطعه. فقط امیدوارم فایلهام از بین نره !!!
سلام
راستش این خطا زمانی به وجود میاد که اطلاعات NTLDR که مربوط به BIOS هست دچار مشکل شده باشه .

احتمالا تغییر توی پارتیشن ها که ندادی ؟ یعنی فایل سیستم ها را که تغییر ندادی ؟
برو به ستاپ سیستم و از اونجا برو به قسمت بوت . و از اونجا ببین تنظیمات مربوط به بوت درست هستش یا نه . احتمالا فلاپی از اونجا disable شده باشه .
کابلهای هارد و سی دی رام و فلاپی را هم از داخل کیس حتما برسی کن درست جا رفته باشن .
حتما نگاه کن ببین هارد دیسک توی ستاپ درست شناخته شده یا نه ؟

حتما توی ستاپ دیوایس ها را چک کن که درست باشن .
موفق باشی .

mahdi7610
28-02-2008, 08:43
فقط امیدوارم فایلهام از بین نره !!!
مگه فایلها کجاست . منظورت برنامه های نصبی هستند یا فایلهایت را هم تو درایو c گذاشتی ؟
اگه فایلها را توی دایو c گذاشتی می تونی هاردت را به یه سیستم دیگه وصل کنی یعنی هارد به هارد کنی و با هارد اون بالا بیایی بعد بری و فایلهایت را برداری .

کارهایی که توی پست بالایی گفتم را حتما انجام بده . هر چی هست توی همون ستاپ هست .

موفق باشی .

Hectorist
28-02-2008, 10:44
رفتم کابل ها رو هم بررسی کردم. فلابی هم Dis نبود. همه ی اون کارایی که گفتی رو کردم. اما بازم نشد.
من به فایل های سیستم دست نزدم. فقط همونطور که گفتم اون ویروس رو باک کردم به صورت دستی( چند روز بیش ) و دیشب گلدن ای رو نصب کردم.

آره منظورم فایل های روی درایو C هست. میتونم همش رو بردارم نه؟ فایل های روی دسکتاب خیلی مهمن برام.

mahdi7610
28-02-2008, 10:52
رفتم کابل ها رو هم بررسی کردم. فلابی هم Dis نبود. همه ی اون کارایی که گفتی رو کردم. اما بازم نشد.
من به فایل های سیستم دست نزدم. فقط همونطور که گفتم اون ویروس رو باک کردم به صورت دستی( چند روز بیش ) و دیشب گلدن ای رو نصب کردم.

آره منظورم فایل های روی درایو C هست. میتونم همش رو بردارم نه؟ فایل های روی دسکتاب خیلی مهمن برام.
سلام
اره برو با یه سیستم دیگه هارد به هارد کن با هارد اون سیستم بیا بالا بعد برو به درایو c هارد خودت و بعد برو به پوشه Documents and Settings و بعد هم یوزر خودت را انتخاب کن بعد هم پوشه desktop را انتخاب کن و فایلهای روی دسکتاپ را از اونجا کپی کن توی یه درایو دیگه . بعد هم ویندوزت را عوض کن .

موفق باشی .

BEBETO1
19-01-2012, 18:45
من امروز اومدم با نورتون قوست ایمیج بگیرم بعد وسطش قفل کرد و بعدشم این مشکل پیش اومد؟؟

حالا تو ویندوز نمیره؟؟

jafarian
19-01-2012, 23:16
من امروز اومدم با نورتون قوست ایمیج بگیرم بعد وسطش قفل کرد و بعدشم این مشکل پیش اومد؟؟

حالا تو ویندوز نمیره؟؟

طبق سایت اول ازطریق برنامه BootSuite CD که معرفی کرده میتونید برین یا باروشی که گذاشته لینک دانلود برنامه رو هم تو لینک سوم پایین گذاشتم یا که طبق سایت دوم ازطریق بوت ویندوز xp میتونید برین مشکلی بود بگین راهنمایی کنم:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

BEBETO1
24-02-2012, 15:14
من وقتی با cd ویندوز وارد میشم درایو c پارتیشن ویندوز نیست و پارتیشن e شده محل نصب ویندوز؟؟؟
2-وقتی میزنم copy f:\i386\ntdetect c:\a

صفحه آبی میشه و میپره بیرون؟؟

jafarian
25-02-2012, 15:07
من وقتی با cd ویندوز وارد میشم درایو c پارتیشن ویندوز نیست و پارتیشن e شده محل نصب ویندوز؟؟؟
2-وقتی میزنم copy f:\i386\ntdetect c:\a

صفحه آبی میشه و میپره بیرون؟؟

شمابجای درایو C باید مسیر درایو E رو بدین اگر بازم کارتون راه نیفتاد از برنامه Spotmau BootSuite CD استفاده کنید که لینکش گذاشتم و همچنین آموزشش بصورت تصویری هست برای فیکس کردن این ارور.