PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در فایل دانلودی ( ناقص )

syamak790
27-02-2008, 21:51
سلام

یه مشکلی با فایلهای دانلود شدم دارم
نمی دونم چش شده

راستش امروز صبح نزدیک 3 گیگ فایل گرفتم
از طریق سایت رپیدباز ( همه لینکها هم رپید بود )
با IDM هم همرو دانلود کردم
اما الان که اومدم فایلهارو بهم بچسبونم فهمیدم که نصف فایلها ناقص هستند
یعنی هر پارت 1 مگ ناقصی داره , موقع اکسترک کردن مشخص میشه

موقع دانلود آخه کامل دانلود میشد , حتی وقتی فایل رو باز می کردم winrar هیچ پیغامی نمیده
بنظرم فایلها ناقص روی سرور رپید آپلود شده بودن
نه ؟

حالا چیکار کنم ؟
چجوری می تونم این فایلهارو درست کنم ؟
اصلا میشه کاریش کرد ؟

ممنون میشم کمکم کنید

shahedi
27-02-2008, 22:24
دوست عزیز یک سری به قوانین بزن به تایپیک هایی که قوانین در آن رعایت نشود پاسخ داده نمی شود
بند 6

syamak790
27-02-2008, 22:48
سلام

ببخشید من منظورتون رو از بند 6 نمیفهمم ؟

6- لطفاً در هنگام نوشتن تاپیک ٬ موضاعات مختلف تان را به صورت جداگانه مطرح فرمایید. بدین معنی که در صورتی که مطالب گوناگونی دارید ، آنها را در چندین تاپیک مطرح نمایید و از مطرح کردن تمامی آنها در یک تاپیک جدا خودداری فرمایید .

خب
حالا من مگه چند تا موضوع مطرح کردم ؟
تنها سوالم راجع به راه حلی در مورد ترمیم یا هر چیزی دیگه که مربوط به فایلهای rar ناقص دانلود شده هست
توی چند تا تاپیک از rar advanced repair نام برده شده بود که اصلا مفید نبود برای من

ممنون میشم اگه راه حلی راجع به این موضوع دارین کمک کنید

shahedi
27-02-2008, 23:39
مهم : كليه ی بحث ها،سوالات و مشكلات درباره ی مديريت دانلودها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

6- قبل ار ايجاد هرگونه تاپيك (طرح سوال ، مشكل و ...) حتما در زيرمجموعه‌هاي مربوطه ( آنتی ويروس و نرم افزارهای امنيتی ، نرم افزارهای آفیس ، ویندوز ویستا ،آرشیو بحث های نرم افزاری) جستجو كرده و درصورت نيافتن موضوع با عنايت به تالارهاي فرعي مذكور تاپيك خود را ايجاد كنيد.

7- اگر موضوع بحث شما تکراری است، اما مطلب جدیدی را شامل می شود ؛ از ایجاد تاپیک جدید خودداری کرده و این بحث را در ادامه تاپیک قبلی اضافه کنید.(در غیر اینصورت تاپیک حذف خواهد شد).

shahedi
27-02-2008, 23:50
به هر حال.گفتید از نرم افزار rar advanced repair استفاده کردید می شود بگین فرمت فایل های داخل فشرده چه بوده و آیا پسورد بر روی فایل فشرده هم بوده؟با توجه به نوع فرمت می توان فهمید که آیا فایل یا بهتر بگم محتویات برگشت پذیرند یا نه یا به قولی درصد موفقیت ریپیر چقدره
به این عکس دقت کنید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر کارت راه نیفتاد نرم افزارBadCopy Pro را امتحان کن قسمت دیگرش و بذار روی max data

syamak790
29-02-2008, 22:22
سلام

ببخشید من خیلی سرم شلوغ بود اصلا کانکت نشدم
فایلش avi هست
چند قسمت از یه فیلم
نه پسوردی هم نداره

امشب امتحان می کنم

ممنون بابت کمک و معرفی برنامه

دیگه کارم عجله ایی بود شرمنده موضوع تکراری شد
ممنون بازم