PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در هنگام خاموش شدن

OmId68
26-02-2008, 08:11
من وقتی کامپیوترم رو خاموش میکنم بعد از این تمامی مراحل log off و اینها تمام شد تازه پیغام میده که حالا با دکمه جلوی کامپیوتر دکمه turn off را فشار دهید
حالا می خواستم بدونم که چه کار کنم که سیستم خودکار خاموش شود
اگه سوالم را در جای اشتباهی گفتم ببخشید و از مدیران خواهش میکنم ان را به جای درست انتقال بدن

sinaset
26-02-2008, 10:26
من وقتی کامپیوترم رو خاموش میکنم بعد از این تمامی مراحل log off و اینها تمام شد تازه پیغام میده که حالا با دکمه جلوی کامپیوتر دکمه turn off را فشار دهید
اگه سوالم را در جای اشتباهی گفتم ببخشید و از مدیران خواهش میکنم ان را به جای درست انتقال بدن
سلام دوست من چرا به جاي درست امدي من مدير نيستم ولي در اين انجمن مشكلات كامپيوتري برسي مي شود
----------
در مورد اون سوالاتون شما وقتي مي خوايد كامپيوتر رو خاموش كنيد روي كدام گزينه كليك مي كنيد اول روي گزينه start كليك كرده بعد از بالا اومد اين صفحه روي قسمت پايين يك دكمه قرمز رنگ است به نام Turn of computer روي ان گزينه كليك كرده و از پنچره باز شده گزينه """""Turn off""""رو انتخاب كنيد

mahdi7610
26-02-2008, 10:48
سلام دوست عزیز
به نظر من این مشکل بیشتر به دلیل اختلالاتی است که در سیستم عامل نصبی شما به وجود امده است و من تعویض ویندوز را به شما پیشنهاد می کنم .
قبل از این کار یکبار از سیستم ریستور استفاده کنید . و تاریخ سیستم را به تاریخی که سیستم بدون مشکل بود برگردانید .
یا سیستم خودتون ار ریپیر کنید .
یا سی دی ویندوز را داخل سی دی رام قرار داده و دستور sfc \scannow را داخل run زده و منتظر بمانید . تا ویندوز بازسازی شود .
موفق باشید .

OmId68
29-02-2008, 11:08
مرسی از کمکتون ولی من فکر می کنم از Group policy بشه اگه کسی Group policy رو فول هست یک کمک کنه

mahdi7610
29-02-2008, 11:14
مرسی از کمکتون ولی من فکر می کنم از Group policy بشه اگه کسی Group policy رو فول هست یک کمک کنه
سلام
از Group policy می خوای چی کار کنی ؟

موفق باشی .

OmId68
01-03-2008, 08:52
میخواهم سیستم به صورت دستی خاموش نشه

merlin001
02-03-2008, 01:37
در مورد سوال اولت باید بگم که اکثر سیستم های قدیمی به طور دستی خاموش میشن. ولی اگه تازگی ها این جوری شده باید بگم شاید از gpedit باشه. ولی من دقیقا نمیدونم.
در مورد سوال دومت هم اینجا بحث شد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

javadshahvand
02-03-2008, 11:44
میخواهم سیستم به صورت دستی خاموش نشه

آپدیت بایوس مادربرد مشکلت حل میشه

mohammadhajihosseiny
30-03-2008, 11:46
پيشنهاد ميدم يه بار باتري مادر برد رو از جاي خودش خارج كني تا همه تنظيمات مادر برد به حالت اول برگردد. در ضمن پاور كامپيوتر كه At نيست چون اگر At باشه (از اون قديميا) حتما بايد با كليد جلوي كيس كامپيوتر را خاموش كرد

lord_ashkan_z
30-03-2008, 14:16
من هم با مهدي جان موافق هستم. اگر قبلا با اين مشكل مواجه نبودي(قديمي بودن سيستم و خاموش كردن دستي) پس الان مشكل از ويندوز شما هست.

احتمالا مشكل ايجاد شده ناشي از دست كاري در option زير است:

[code]
control panel→power options
[code]

يا دست كاري هاي مرتبط، در ريجستري.
اما از آنجا كه من نمي دانم شما چه كاري را در اين بخش انجام داده ايد (،احتمالا، ) ، نمي توانم راهنمايي اي به شما بكنم.
پس نصب مجدد ويندوز راه حل مناسبي است.

ocz
30-03-2008, 14:28
راه رفع مشكل شما پيش از اين در اين تاپيك بطور كامل مورد بحث قرار گرفته دوست عزيز :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]