PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تعريف چندين پسورد براي ورود به يك صفحه

dynamite
26-02-2008, 01:55
دوستان من ميخوام براي صفحات مختلف سايت نام و كلمه عبور هاي مختلفي بگذارم تا بدين ترتيب فقط كساني كه براي آنها كلمه عبور تعريف شده قادر به ديدن آن صفحه به خصوص باشند. به عبارت ديگر يوزر پسورد هاي زيادي تعريف بشه كه فرد الف با داشتن رمز يكتا بتواند لينك دانلود 1 در يك صفحه را ببيند و دانلود كند و فرد ب با داشتن رمز ديگري بتواند از صفحه ديگري لينك 2 را ببيند ودانلود كند و افراد الف و ب نتوانند لينك هاي تعريف شده براي ديگران را دانلود كنند و اگر مثلا براي فرد ب هم كلمه عبوري تعريف شد كه بتواند لينك 1 را دانلود كند اينبار مجاز به اينكار باشد و تعداد كلمه عبور و نام هاي يكتا بتواند بي نهايت بار تعريف شود .
در ضمن من اطلاعات اندكي در مورد طراحي وب دارم اگه ميشه ساده و كامل راهنماييم كنيد. ممنون

tabriz-info
26-02-2008, 09:58
ببین دوست من این کار به نظر من غیر اصولیه

برای این کار راه های دیگه ای هست

به عنوان مثال شما اگر از سیستم مدیریت محتوای نیوک استفاد کنید میتونید بخشهایی رو تعریف کنید که فقط کاربران مخصوصی به آن دسترسی داشته باشند مثلا عضوهایی که رسمی هستند

حالا شما خودتون قضاوت کنید با وجود همچین امکاناتی باز هم استفاده از چندین رمز عبور رو صلاح میدونید؟
البته من فقط نیوک رو مثال زدم میتونی از سیستمهای دیگه هم استفاده کنید

dynamite
29-02-2008, 13:32
دوست من . من ميخوام برا ي قسمت هاي مختلف سايت سطح دسترسي هاي مختلف تعيين كنم . كه هر كسي نتونه هر قسمتي را ببينه ولي چيزي كه شما ميگي يه تعيين كليه كه كاربران يا ميتونن صفحه اي را ببينند (ثبت نام ) يا نميتوانند و اگه يك رمز عبو داشته باشند مي توانند همه صفحه هاي مورد نظر را ببينند ...!!!!

tabriz-info
29-02-2008, 13:56
نخیر دوست عزیز

اینکه کاربران عضو شده و غیر عضو ببینن این یه سطح دسترسی

ولی این امکان هست که شما به بعضی کاربران رسمیتی بدید که اونا بتونن فقط قسمتی که مخصوص اعضای رسمی هست ببینن
درست همون چیزی که شما میخوای

siavosh1
04-03-2008, 22:10
همونطور که tabriz-info گفت رو بلاخره باید انجام بدی .. ببین شما می خوای یک سری صفحات رو کاربر الف ببینه و یک سری رو کاربر ب .. در واقع نحوه دسترسی این دو گروه به صفحات متفاوته .. شما باید برای هر کدام از این گروه ها permission های متفاوتی ایجاد کنی که در هر صورت نیاز به برنامه نویسی داره:10: