PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه پوشه ای رو بدون هیچ نرم افزاری در ویندوز پسوردگذاری کنم ؟

larneg
25-02-2008, 22:32
با سلام

چگونه پوشه ای رو بدون هیچ نرم افزاری در ویندوز پسوردگذاری کنم ؟

با تشکر

mahdi7610
25-02-2008, 22:48
با سلام

چگونه پوشه ای رو بدون هیچ نرم افزاری در ویندوز پسوردگذاری کنم ؟

با تشکر
سلام دوست عزیز
بدون برنامه فکر نکنم بشه برای پوشه پسوورد گذاشت . باید از برنامه استفاده کنی چون مطمئن تر هستش

اما میتونی با استفاده از پرمیشن های ویندوز برای پوشه محدودیت تعیین کنی . تا حق دسترسی را از سایر کاربران بگیری .

موفق باشی .

BEHZAD2007
25-02-2008, 22:51
سلام دوست عزیز شما اول تمام فایل های خود رو تو یه فولدر میریزید
به شکل زیر
right click to foder_send to _zipper folder
بعد از اون هم وارد فولدر میشی
به شکل زیر
file_add password
تمام

Farahmand Farshidy
25-02-2008, 23:18
سلام رفقا!

دوستان این درسته که با گزاشتن اجازه دسترسی به پوشه میشه یه سلسله ممنوعیت هایی را برای دیگران ایجاد کرد و همچنان با زیپ نمودن پوشه مورد نظر میشه براش پاسورد تعریف نمود اما من یه مقاله در انجمن مقالات دیده بودم که یکی از بچه ها یه روش را معرفی نموده بود که با استفاد از یه کد در Cmd میشد برای پوشه مورد نظر یه پاسورد تعریف کرد.خیلی از کاربران اون روشو تمرین نموده و از اون کاربر تشکری نموده بودند اما متاسفانه حال و حوصله جستحو را ندارم و نمیتونم لینک اون تاپیکو بزارم.

اگر شما همچین آموزشی یافتید لینکشو برای ما هم بزارید.

مؤفق باشید!
فر همنــــــــد

mahdi55
26-02-2008, 00:00
سلام
يكی راهنمايی كنه چطوری می شه فايل به اين سايت آپلود كنم بعد من يه چيز توپپپپپپپپپپپ برای شما دارم
(مخفی كردن كليه فولدرها با يك فايل bat)

mahdi7610
26-02-2008, 00:08
سلام
يكی راهنمايی كنه چطوری می شه فايل به اين سايت آپلود كنم بعد من يه چيز توپپپپپپپپپپپ برای شما دارم
(مخفی كردن كليه فولدرها با يك فايل bat)
سلام مهدی جان

مخفی کردن فولدرها با یه فایل bat که کاری نداره .

اگه به امضاء نگاه کنی یه روش برای در اوردن فایلها و فولدرها از حالت مخفی گفتم .
اگه شما همه اون منفی ها را به مثبت تبدیل کنی و سپس همه را توی notepad کپی کنی و با نام و پسوند mahdi.bat ذخیره کنی و بعد هم اجرا کنی کیه فایلهای و فولدرهای شما یه شکل سوپرهایدن در میان .
ok مهدی جان
موفق باشی .

mahdi55
26-02-2008, 00:35
مهدی عزيز روشت عالی بود ولی در مورد اين فايل bat كار ساز نبود
موفق باشی

Farahmand Farshidy
26-02-2008, 00:44
سلام دوست عزیز!

به این سایت برو:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بعد آنجا ثبت نام کن.بعد از آنکه ثبت نام کردی و وارد اکانتت شدی، بروی Upload در قسمت بالای صفحه کلیک کن و بعد از آنکه صفحه آپلود ظاهر شد بروی دکمه Brows کلیک کن و فایل را از کامپیوتر انتخاب کن. بعد از انتخاب فایل دکمه Upload را فشار بده.

بعد از آنکه فایل آپلود شد برات چند لینک میده که شما میتونی از اون لینکها برای گزاشتن اون فایل برای دانلود و یا دیگر کار ها استفاده کنی.

اگر با سایت کمی ور بری با طرق کارش آشنا میشی.

در ضمن سایت های زیادی اند که برای شما فضا برای آپلود فایل میدن اما هر کدوم تا یه مدت فایل شما رو نگهداری میکنند و بعد از گزشت آن مدت فایل یا فایل های شما حذف خواهند شد اما سایت divshare یه خوبی نسبت به دیگر سایت ها داره و اون اینه که فایل شما را هرگز حذف نمیکنه و بخاطر همین جوانمردیش من از این سایت برای آپلود فایلام استفاده میکنم.

مؤفق باشید!
فرهمنــــــــد

mahdi7610
26-02-2008, 00:48
مهدی عزيز روشت عالی بود ولی در مورد اين فايل bat كار ساز نبود
موفق باشی
سلام داداش مهدی

یعنی چی در مورد این فایل bat کارساز نبود ؟
یکم واضح تر بگو .

اگه شما می خواهین اون فایل bat خودتون را بزارید اینجا . کافیه روش راست کلیک کنید و از منوی باز شده گزینه Edit را بزنید تا بتونید محتوای اون فایل را ببینید حالا شما محتوای اونا کپی کنید و بزارید اینجا بچه ها خودشون اونا به bat تبدیل می کنند .

ok مهدی جان
موفق باشی .

mahdi55
26-02-2008, 01:06
سلام داداش مهدی

یعنی چی در مورد این فایل bat کارساز نبود ؟
یکم واضح تر بگو .

اگه شما می خواهین اون فایل bat خودتون را بزارید اینجا . کافیه روش راست کلیک کنید و از منوی باز شده گزینه Edit را بزنید تا بتونید محتوای اون فایل را ببینید حالا شما محتوای اونا کپی کنید و بزارید اینجا بچه ها خودشون اونا به bat تبدیل می کنند .

ok مهدی جان
موفق باشی .
:40:دلم می خوادولی نمی شد اونجا بزارم سعی خودمو كردم

mahdi7610
26-02-2008, 01:19
:40:دلم می خوادولی نمی شد اونجا بزارم سعی خودمو كردم
دادشی اون چیزی که من گفتم را یه بار دیگه بخون .
گفتم که :
ok اقا مهدی
موفق باشی .