PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک درباره موتورولا

sara_program
25-02-2008, 12:54
سلام دوستان . گوشی من موتورولا l7 هستش . من می خواستم زبان فارسی روی اون بریزم . برنامش رو هم دانلود کردم . آموزش فارسی سازی رو هم توی همین سایت خوندم . ولی یک مشکل دارم . همین که برنامه RSD Lite 2.4 رو باز می کنم گوشی stop میشه و پیغام new hard ware میاد . در ضمن سیم کارت رو هم در میارم . خلاصه دیگه نمی دونم چیکار کنم. نمی خوام بدم بیرون برام درستش کنن . چون توش کلی اطلاعات خصوصی دارم . اگه میشه کمکم کنین . مرسی از همتون .

sara_program
26-02-2008, 13:52
بازم سلام . هیچکی جواب منو نداد من هم مجبور شدم خودم درستش کنم . خوشبختانه الان گوشیم زبان فارسی هم داره . من هم تصمیم گرفتم آموزش کامل رو براتون بذارم . تا کسی مثل من اینطوری گیر نیفته . با اجازه اساتید آموزش رو شروع می کنیم :
اول برنامه های زیر رو از کد های زیر دانلود کنید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با پسورد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بعد هر دو برنامه رو از حالی زیپ در بیارید . برنامه مربوطه را نصب کنید . سیم کارت گوشی رو در بیارین و دوباره گوشی رو روشن کنین و به کامپیوتر وصلش کنید . الان سیستم شما می خواد که دوباره موبایل رو بشناسه . شما رو ی پیغام new hard ware کلیک کنین و روی گزینه no not this time بزنین , next را بزنین . حالا گزینه install from a list را انتخاب کرده و next را بزنین . در صفحه ای که باز می شود روی brows کلیک کرده و آدرس زیر را بهش بدین : C:\Program Files\Common Files\Motorola Shared\MotPCSDrivers البته باید بگم که c درایو ویندوز هستش یعنی اگه یکی درایو ویندوزش d بود به جای c بذاره d . در ادامه next رابزنین و در آخر finish را میزنین . فقط نکته مهم اینه که کامپیوتر چند بار متوالی پیغام new hard ware رو میده که شما باید این مراحل رو تکرار کنین . بعد از این کارها میبینین که توی جدول پایین برنامه RSD Lite 2.4 اسم گوشی شما ظاهر میشه . شما الان باید روی گزینه ... کلیک کنین و آدرس فایلی که دانلود کرده اید(با پسوند .shx) را بهش بدین . روی گزینه start بزنین و صبر کنین تا پیغام finish بده . نکته خیلی خیلی مهم اینه که موقع فلش کردن گوشی شما یه بار دیگه پیغام new hard ware میاد اگه حواستون نباشه عملیات فلش انجام نمیشه . بعد از تمام شدن برنامه رو ببندید و گوشی رو خاموش و روشن کنید .

sara_program
26-02-2008, 13:53
توی کدها به جای اسم سایت بذارین : i r - t c i . o r g (بدون فاصله های ما بین کلمات)