PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ريستارت كامپيوتر

sajad2000
25-02-2008, 11:56
سلام به دوستان كسي ميتونه من را راهنمايي كنه:
من وقتي كامپيوترم را روشن مي كنم و مي خاد بالا بياد همه ي مراحلش را ميره اونجايي كه مي خادuser accounetرا انتخاب كنم نمياد و كامپيوتر ريستارت مي كنه 2و3 بار كامپيوتر را روشن كردم ولي باز هم همونجا كه مي رسه ريستارت ميكنه
حالا چيكار كنم

rezahp2
25-02-2008, 12:11
به احتمال زیاد از ویندوزه .شاید هم سخت افزار باشه
اول موقع بالا امدن ویندوز دکمهdelete را بگیر ببین سیستم سالمه تابعد

djsystem
25-02-2008, 15:22
تنظیمات bios رو به default برگردون اگه نشد با last good known ...ویندوز رو بالا بیار
اگه نشد یه بار با safe mode امتحان کن ببین میتونی بری تو window بعد اونجا از system restore استفاده کن

mahdi7610
25-02-2008, 15:29
سلام به دوستان كسي ميتونه من را راهنمايي كنه:

من وقتي كامپيوترم را روشن مي كنم و مي خاد بالا بياد همه ي مراحلش را ميره اونجايي كه مي خادuser accounetرا انتخاب كنم نمياد و كامپيوتر ريستارت مي كنه 2و3 بار كامپيوتر را روشن كردم ولي باز هم همونجا كه مي رسه ريستارت ميكنه
حالا چيكار كنم
سلام .
یا احتمالا این مشکل به دلیل خراب شدن explorer هستش که با تعویض ویندوز مشکل حل می شه .
سعی کنید در حالت safe mode وارد ویندوز شوید .
یا احتمالا ram یا پاور سیستم شما دچار مشکل شده است .

موفق باشید .

winxp
25-02-2008, 15:43
سلام دوستان

در ادامه پاسخ مهدی جان این رو هم اضافه کنین

سیستم رو روشن کنین و با زدن کلید f8 منویی باز میشود که شما میتونین با انتخاب last good conigrution وارد سیستم بشین

اگه این جواب نداد میتونین از طریق رکاوری کنسول اقدام کرده و فرمان fixboot رو تایپ کنین
باز اگه لازم به این کار شد بگین تا براتون قشنگ توضیح بدم که چی هست و چی کار میکنه

موفق باشی عزیزم

sajad2000
25-02-2008, 18:29
با safe modeوارد ويندوز شدم ولي نميتونم اون را به عقب برگردونم تا آخر پر نميشه و گير مي كنه

mahdi7610
25-02-2008, 18:59
با safe modeوارد ويندوز شدم ولي نميتونم اون را به عقب برگردونم تا آخر پر نميشه و گير مي كنه
سلام دوست عزیز

دوست عزیز رستور کردن یه مقدار زمان می بره .
سعی کنید یه مقدار صبور باشید موقع رستور کردن . مخصوصا که سیستم شما مشکل هم داره . بهترین کار اینه که توی همون حالت safe mode سیستم خودت را ریپیر کنی . چون ممکنه بعد از یه مدت از طریق safe mode هم نتونی وارد سیستم بشی .

یه بار برو به منوی استارت و توی run بنویس sfc \scannow و بعد سی دی ویندوز را بزار توی سی دی رام و روی ok کیلک کن .

موفق باشی .

sajad2000
26-02-2008, 10:52
درست شد مرسي از عزيزان كه من را راهنمايي كردن