PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چهره کرت کوباین - زیبراش

linkin_park
23-02-2008, 19:54
سلام ... راستش این مسابقه تاثیران زیادی روی من گذاشت ، باعث شد من وارد دنیای زیبراش شم ...
من 2هفته با مکس کار کردم و اونجا Organic مادلینگ رو امتحان کردم و چهره کرت رو در مکس بصورت Low Poly ساختم . اما اصلا ارضا نشدم با چیزی که ساختم ... برای همین اومدم زیبراش یاد گرفتم و دارم یاد میگیرم ... 1 هفته هم هست که زیبراش کار میکنم و تونستم اون صورت رو از مکس بیارم تو زی و بهش جال بدم .
البته میدونم هنوز کلی ایراد داره ولی همینو اگه تکسچر بدم خیلی خوب میشه ... که تکسچرینگ هم تو Z میدم ... چون واقعا قوی هست !

در کل من هدفم اینه که این 1 سال رو بشینم فقط Zbrush یاد بگیرم حرفه ای .... البته تو ایران به هیچ عنوان آینده شغلی نداره ولی نباید به این چیزا توجهی کرد .

اینم از عکس کار (هنوز خیلی کار داره...):
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ازتون خواهش میکنم ایراد هاشو مخصوصا در زمینه سایز اعصای صورت بگین تا درست کنم بعد برم سراغ تکسچر :10::40:

the_god_of_3dsmax
23-02-2008, 20:29
ای ول .......... خوبه ......... به نظرم یه ذره دماغش ( نوکش ) ایراد داره ......... خط کنار دماغم ( خط گونه ) بزاری عالی میشه

RezaTayebiJ
23-02-2008, 20:41
قطعا تکسچر خوب تاثیر زیادی خواهد داشت.
۱. قسمت ابروها با شخصیت واقعی یه مقداری تفاوت داره.
۲. لب ها در شخصیت واقعی کشیده تر هستن.
۳. فرم بینی بطور کلی متفاوته.

شما که کار با نرم افزار رو تازه شروع کردی بهتر بود اول یه چهره ی ناشناخته می ساختی. کار روی مدل هایی که بر اساس شخصیت های شناخته شده ساخته می شن سخت و زمان و حوصله ی زیادی می خواد. در هر حال امیدوارم فرصت کنی روش کار کنی.

وضعیت کار کسانی که با زی براش کار می کن در ایران چندان هم بد نیست. خیلی هاشون از طریق اینترنت با شرکت های خارجی همکاری می کنن.
ضمن اینکه پروژه های داخلی هم هستن ....

SSS_HHH_OOO
23-02-2008, 22:07
کارت قشنگه. ایرادات رو هم که دوستان گفتند.
واقعا ساختن چهره از این نما کار سختیه. امیدوارم موفق بشی.

مرتضی nvcd
24-02-2008, 02:54
جالبه شده ...

البته یکم لب هاش بهش نمی خوره ... شاید با یکم دست کاری بهتر بشه ...

hadi665
24-02-2008, 10:00
آفرین بابا ، میبینم که تپه چاله هاشم کاملا گرفته شده ، نه واقعا الآن دیگه کامله
آفرین

linkin_park
24-02-2008, 15:12
مرسی از نظراتتون ... فعلا سرم شلوغه ... درس خیلی اعصابمو خورد کرده ... وقت کردم تکسچرو بهش میدم اینجا نشون میدم ...