PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه سرعت اينترنت رو افزایش بدم ؟

sinaset
23-02-2008, 16:34
سلام دوستان همان طور كه بالا گفتم چطوري ميشه افزايش سرعت اينترنت رو از طريق ريجستري يا از طريق ويندوز و نرم افزار ايجاد كرد
ايا شما روشي براي اين كار داريد كه بشه از طريق ريجستري يا از طريق ديگه سرعت اينترنت بهتر بشه؟:20::20::20::11:

omid.sarmad
23-02-2008, 17:54
سلام دوستان همان طور كه بالا گفتم چطوري ميشه افزايش سرعت اينترنت رو از طريق ريجستري يا از طريق ويندوز و نرم افزار ايجاد كرد
ايا شما روشي براي اين كار داريد كه بشه از طريق ريجستري يا از طريق ديگه سرعت اينترنت بهتر بشه؟:20::20::20::11:
سلام.با این نرم افزار می تونی سرعت دانلود رو زیاد کنی.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mahdi7610
23-02-2008, 17:57
سلام
دستورات زیادی داره ولی تغییر سرعت محسوس هستش . فقط عدد را تغییر میدن . زیاد به سرعت ربطی نداره .

موفق باشید .

sinaset
23-02-2008, 22:41
سلام.با این نرم افزار می تونی سرعت دانلود رو زیاد کنی.

سلام شما خودتون تست كرديد ببيند چه جوري؟؟؟؟؟؟؟؟
مي شه يك خورد بيشتر توضيج بديد؟؟؟؟؟؟؟؟:10::11:

amir_infernal
23-02-2008, 22:49
سلام
دستورات زیادی داره ولی تغییر سرعت محسوس هستش . فقط عدد را تغییر میدن . زیاد به سرعت ربطی نداره .

موفق باشید .

آره حق با مهديه
اين كارا سرعت رو به صورت چشمگيري تغيير نميدن

omid.sarmad
23-02-2008, 22:49
سلام شما خودتون تست كرديد ببيند چه جوري؟؟؟؟؟؟؟؟
مي شه يك خورد بيشتر توضيج بديد؟؟؟؟؟؟؟؟:10::11:
سلام.این نرم افزار یه نرم افزار مدیریت ویندوزه که خیلی کارا میشه باهاش کرد.
یکیش افزایش سرعت دانلوده.البته همونطور که مهدی عزیز گفتن فقط عدد رو تغییر میده.
ولی همونطور که تو این نرم افزار گفته شده این تکنیک ربطی به سرعت کانکت و اینترنت نداره و فقط صرعت دانلود رو افزایش میده.با یه کلیک.البته با بعضی مودمها هم جواب نمیده.
من رو 8 تا سیستم تست کردم رو سیستم خودم و یه سیستم دیگه جواب نداده.
آدرسش هم اینه:

sinaset
23-02-2008, 23:10
سلام دوستان
اقا من اين روش رو خيلي وقت پيشش انجام دادم و واقعان هم روي سرعت اينترنت تاثير گزار بود و هست و من هميشه از اين روش استفاده مي كنم هركس اين كار رو انجام نمي داده الان انجام بده

اين کارو حتما بکنيد تا سرعت اينترنتتون تا ده برابر افزايش پيداکنه . اين کار باعث ميشه هر صفحه ای برای دومين بار يا بعد از اون که ميخواد باز شهبه سرعت هر چه تمام باز بشه.

توجه: اگر مراحل رو انجام داديد و در ابتداتغييری احساس نکرديد اون رو پاک نکنيد چون تو جايی که شما فکرش رو نميکنيد بهکمکتون مياد بدون اينکه شما بفهميد.

ابتدا به Start برید و تو Run تایپکنید Regedit و Enter بزنید.
حال به دنبال این عبارت بگردید:
[HKEY_CURRENT_USER\Software\
Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings]
سپس در سمت راست پنجره به دنبال این عبارات بگردید:
MaxConnectionsPerServer -1
MaxConnectionPerl_OServer -2
ممکنه این دو عبارترو مثل من نداشته باشید پس روی ...
صفحه سمت راست ، کليک راست كنيد و از قسمت [New]، روی [DWORD] كليك كنيد.
سپس عبارت شماره 1 را بنويسيد . برای عبارت شماره 2 هم همین مراحلرا انجام بدید. حالا روی عبارتهای ساخته شده دو بار کليک کنيد و در قسمت [Value data] برای گزينه اول عدد 8 و برای گزينه دوم حرف a را وارد کنيد و سيستم را Restart کنيد.

توجه: در هنگام نوشتن به حروف بزرگ دقت كنيد. يا میتونید ازچیزی که من نوشتم کپی و تو رجیستری Paste کنید.
منبع

anamis_co
26-02-2008, 12:06
سرعت دسترسی به اینترنت را بالا ببرید

سرعت دسترسي به اينترنت رابالا ببريدشما که در شبکه اينترنت سيروسفر مي کنيد و از خطوط کابلي DSL و يا مودمي استفاده مي کنيد، گاهي اوقات با کندي سرعت مواجه مي شويد. دلايل بسيار زيادي باعث اين امر مي شود؛ از جمله ضعف در سيستم مخابراتي کشور تا جايي که به هيچ کاربري اجازه وصل شدن با سرعت بيش از33 هزار را نمي دهد؛ آن هم در بهترين حالت اين در حالي است که در روستاهاي امريکا که مدرنتر از شهرهاي ما هستند، کابلهاي 56K تا دم در طويله شان نيز کشيده شده است!ما در اين شماره مي خواهيم با يک دستکاري کوچک در رجيستري ، جهت بالا بردن سرعت اينترنت ، از حداقل امکانات ، بهترين بهره را ببريم . لطفا گول نرم افزارهايي را که مدعي افزايش سرعت هستند، نخوريد. کاري را که ما مي گوييم ، انجام دهيد. اگر به نتيجه نرسيديد، هرچه خواستيد به ما ايميل کنيد. خوب يا بد، منتظر ترفندها و نکته هاي ظريف رايانه اي از طرف شما هستيم.طبق معمول سراغ آيکون استارت در ويندوز برويد و گزينه RUN را کليک کنيد، سپس کلمه Regedit را تايپ کرده و کليدOK را فشار دهيد. در اينجا يک تفاوت کوچک در نشاني شاخه مورد نظر ميان سيستم عامل ويندوز2000 وNT با ويندوز98 و95 وMe وجود دارد. به همين دليل ما براي هر کدام يک نشاني جدا و ويژه را نشان مي دهيم . کاربراني که مثلا ويندوز2000 دارند، بايد سراغ شاخه اي بروند که در ويندوز98 آن شاخه طور ديگري تعريف شده است.سيستم عامل 2000 وNT :اين بخش مربوط به کاربراني است که سيستم عامل 2000 وNT دارند. بنابراين پس از وارد شدن به رجيستري سيستم شاخه HKEYLocalMachine -- را انتخاب کنيد و بعد زيرشاخه اي به نام System را پيدا کرده و روي آن کليک کنيد، سپس دنبال يک زيرشاخه ديگر به نام Currentcontrolset بگرديد و پس از يافتن آن ، سراغ يک شاخه ديگر به نام Services برويد که در زيرمجموعه آن است.در شاخه Services زيرشاخه اي به نام Tcpip وجود دارد؛ لطفا روي آن کليک کنيد و دنبال زيرشاخه ديگري به نام Parameters بگرديد. پس از يافتن اين شاخه دست نگه داريد و به محيط روبه روي آن مراجعه کنيد. حالا دستوراتي را که مي گوييم ، مو به مو اجرا کنيد. اگر گزينه هايي را که مي گوييم ، در رجيستري موجود است ، فقط تغييراتي دروني آن را انجام دهيد؛ و اگر چنين شاخه اي وجود ندارد، لطفا با سمت راست موس روي New برويد و گزينه DwordValue را انتخاب کنيد و براي هر گزينه جديدي اين کار را انجام دهيد وValue Data آن را طبق دستور تغيير دهيد. ابتدا سراغ پوشه اي به نام TTL Default برويد. اگر اين پوشه وجود داشت که هيچ ؛ اگر نبود، سمت راست موس را بزنيد و روي New گزينه Value Dword را انتخاب کنيد. هنگام ايجاد اين پوشه ،3 حرف TTL را با حروف بزرگ بزنيد. پس از ايجاد اين پوشه ، سمت راست موس را بزنيد و رويModify فشار دهيد. حالا دو کار ميتوانيد انجام دهيد:اول اين که عدد80 را براي Hexadecimal بزنيد و يا عدد128 را براي Decimal برگزينيد. آنچه از قبل تعريف شده است ، معمولا روي شماره32 است . کليدOK را بزنيد وF5 را فشار دهيد.دوم اين که پوشه اي به نام EnablePMTUBHDetect را ايجاد کنيد وValue Data آن را صفر کنيد. مانند دفعه گذشته با سمت راست موس New وValue Dword را بزنيد تا اين پوشه ايجاد شود. لطفا حروف EPMTUBHD , را بزرگ تايپ کنيد.سوم ،دنبال پوشه اي به نام EnablePMTUDiscovery بگرديد. اگر وجود داشت که هيچ ؛ اگر نبود، آن را ايجاد کنيد و سپس Value Data آن را به يک تغيير دهيد.چهارم ، پوشه اي به نام Sackopts را با سمت راست موس و باValue Dword درست کنيد. لطفاValue Data آن را از صفر به يک تغيير دهيد و F5 را بزنيد.پنجم ، پوشه اي به نام Tcp1323opts ايجاد کنيد. طبق معمول ، اگر اين پوشه وجود نداشت ، آن را ايجاد کنيد و باModify کردن Date Value در آن تغييرات لازم را انجام دهيد. در واقع عدد صفر را به 3 تبديل کنيد و F5 را بزنيد تا تغييرات انجام شود. در ضمن بعد از3 ، حرف O \ )ا\و( وجود دارد نه عدد صفر.ششمين کاري را که خواهيد کرد تا سرعت دسترسي به اينترنت خود را بالا ببريد، اين است که پوشه اي به نام Tcpwindowsize را درست کنيد. اگر وجود داشت که هيچ ؛ اما اگر نبود، آن را مانند روش سابق ايجاد کنيد و عدد7FFF را براي Hexadecimal و عدد32767 را براي decimal انتخاب کنيد و کليدOK را بزنيد.هفتم و آخرين مرحله براي کاربراني که سيستم عامل 2000 وNT دارند، اين است که پوشه اي به نام GlobalMaxTcpwindowsize را درست کنند. اگر اين پوشه وجود نداشت ، با سمت راست موس و انتخاب Value Dword از آيکون New آن را ايجاد کنيد وHexadecimal آن را به7FFF و ياdecimal آن را به 32767 تغيير دهيد. اگر اين تغييرات را انجام دهيد و يک بار رايانه تان را خاموش و روشن کنيد، مي توانيد در اينترنت با سرعت بالاتري گردش کنيد. لطفا هنگام سيروسفر و موج سواري در اينترنت ، لااقل به سايتهايي سر بزنيد که فهم و شعور آدمي را بالا مي برد

anamis_co
26-02-2008, 12:08
باسلام یادم رفت بگم که من این روش را امتحان نمودم خیلی خوب جواب میده
امیدوارم استفاده کامل ببرید

sinaset
26-02-2008, 13:18
باسلام یادم رفت بگم که من این روش را امتحان نمودم خیلی خوب جواب میده
امیدوارم استفاده کامل ببرید
سلام دوست من ممنون :10::11:
يك سوال
ايا اين روش روي ويندوز XP جواب مي ده
چون انگار چيزي در مورد ويندوز XP نوشته نشده؟
:10::11: