PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست كمك براي مشكل كامپيوتر

masoud81
22-02-2008, 23:06
با درود بر دوستان

كامپيوتر بيمعرفت بعد از اينكه سيستم رو چك كرد كلي گير داد و بعد موقع وارد شدن هد پيام رو ميده:

insufficient system resource exist to complete the API

لطفا راهنمايي كنيد آيا راهي هست واسه وارد شدن و اگه هست لطف كنيد و اگه نيست من تعدادي فايل مهم تو درايو d داشتم ولي اونها رو با دستور attrib فايل سيستمي كردم اگه ويندوز عوض شه براي اونا مشكلي پيش ميياد يا نه؟

با تشكر.

mahdi7610
22-02-2008, 23:23
با درود بر دوستان

كامپيوتر بيمعرفت بعد از اينكه سيستم رو چك كرد كلي گير داد و بعد موقع وارد شدن هد پيام رو ميده:

لطفا راهنمايي كنيد آيا راهي هست واسه وارد شدن و اگه هست لطف كنيد و اگه نيست من تعدادي فايل مهم تو درايو d داشتم ولي اونها رو با دستور attrib فايل سيستمي كردم اگه ويندوز عوض شه براي اونا مشكلي پيش ميياد يا نه؟

با تشكر.
سلام دوست عزیز
شما سعی کنید از طریق safe mode وارد سیستم شوید . اگر تونستید وارد بشید برید توی run بنویسید msconfig و سعی کنید توی تب start up تیک همه گزینه ها را بردارید و سیستم را ریستارت کنید .

یا انکه بعد از زدن F8 وارد safe mode شده و از صفحه اول گزینه last good configuration را انتخاب کنید و سعی کنید از این طریق وارد سیستم بشید .

اگه شما فایلهای خودتون که توی درایو D هست را سوپر هایدن کرده باشید بعید می دونم با نصب ویندوز مجدد به اونها اسیبی برسه .

masoud81
23-02-2008, 19:51
با تشکر از دوست عزیز آقا مهدی
موقع رفتن به safe mode هم همون پیام رو میده مثل اینکه باید ویندوز عوض شه.
با تشکر.

mahdi7610
23-02-2008, 20:22
با تشکر.
سلام مسعود جان
می شه حلش کرد یه سری فایل هست که باید جایگذاری بشه . یه خورده درد سر داره اگه ویندوز عوض کردن برات زیاد مهم نیست بهترین کار همون عوض کردن ویندوز هستش .
موفق باشی .

MB_Danger
23-02-2008, 22:32
با درود بر دوستان

با تشكر.
سلام دوست من :11:
از راهنمایی مهدی عزیز تشکر می کنم .
گاهی کامپیوتر Hibernate نمی شود و کاربر در ویندوز XP With Service Pack 2 یا Tablet PC Edition 2005 و یا Media Center Edition 2005 با پیغام Insufficient System Resources Exist to Complete the API مواجه می شود .
این پیغام معمولا زمانی رخ می دهد که هسته ی مدیریت توان ویندوز نتواند منابع حافظه ی اصلی ( RAM ) را جهت Hibernate احراز نماید .
این مشکل نوعا در RAM های 1 گیگابایت به بالا رخ می دهد .

چه باید کرد :

کامپیوتر را خاموش کنید و مجددا روشن نمایید .
1 . اگر توانستید وارد ویندوز شوید ( حتی از طریق Safe Mode ) :
فایل زیر را دانلود و نصب نمایید .

WindowsXP-KB909095-x86-ENU ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2 . اگر نمی توانید وارد ویندوز شوید ( حتی از طریق Safe Mode ) :
_ درایو ویندوزتان را Format کنید .
_ یک ویندوز جدید نصب نمایید .
_ فایل فوق را دانلود و نصب کنید .

بر گرفته از سایت Microsoft با اندکی تغییر !

نکته :
اگر فایل های خود را سیستمی کردیده اید و در درایوی غیر از درایو ویندوز قرار دارند ، نصب مجدد ویندوز هیچ مشکلی ایجاد نمی کند .
همانطور که دوست خوبم اشاره کردند .
اما اگر فایل های خود را Encrypt ( یکی از مزیت های NTFS ) نموده اید ، نصب مجدد ویندوز باعث خرابی آنها می شود .
موفق باشید .

sinaset
23-02-2008, 23:06
با تشکر.
سلام دوست من
كامپيوتر رو از طريق سافت مد بالا بيار و برنامه restore رو اجرا كن و ان رو بر گردون به 10 يا 11 روز پيش به احتمال خيلي زياد درست مي شه
نكته : در صورتي كه يادتون ميايد كه اخرين روزي كه ويندوزتون درست بود و بعد اينطوري شد به ان روز برگردون
:10::11: