PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کرکیدن یک قفل سخت افزاری!

Reza goli
22-02-2008, 12:14
بسم رب شهدا!

با درود بر کرکندهگان گرامي!

يکي از دوستانم يک فايل به من داد تا کرک کنم من هم که هرگز از اينکارها بلد نيستم اين شد که آن را بارگزاري نمودم تا شايد شما يک راهي براي اين فايل بيابيد.
اين فايل از ظاهرش پيداست که برنامه ي جستجوي سخت افزار است که براي قفل سخت افزاري به کار مي رود.
اين هم از فايل هر کس بلد است دريغ نکند و بکرکد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

(کرکيدن يک مصدر جديد است که خودم ساختمش!)

Reza goli
23-02-2008, 20:53
بسم رب شهدا!

کسی حتی دانلود هم نکرد تا ببینه که چه طور می شه کرکش کرد؟؟؟؟

Mr.reCoder
24-02-2008, 06:29
این قفل ایرونی یا خارجی؟
اگه ایرونی باشه کرکش نمیکنم!
طبق قانون شماره ی 12!!!!!!!!:13:

fire-wizard
24-02-2008, 07:49
اگه همه ی کرکر های ایرانی مثل شما با وجدان باشن عالی میشه ....
امیدوارم بقیه هم همینجوری باشن ...

یا حق ...

Reza goli
24-02-2008, 14:37
بسم رب شهدا!

من که اطلاعی ندارم (پیش از این هم گفته بودم.)
بازش کن اگر دیدی ایرانی نیست بکرک.
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-
خیلی فوری است. هر کسی می تواند بیاید تو....

Js0ner
25-02-2008, 00:17
چیزی که با چنین پکری پک میشه. باور کنید قفلش چیزی نیست! :8:

lvl@ster
25-02-2008, 10:46
من دیروز شب دانلود کردم در عرض 5 دقیقه یه لودر واسش درست کردم . و کارشو حسابی ساختم:20:

فقط برو حال کن :31::31::31:

لینک دانلود لودر با حجم 22 کیلوبایت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Reza goli
25-02-2008, 21:40
بسم رب شهدا!

من دیروز شب دانلود کردم در عرض 5 دقیقه یه لودر واسش درست کردم . و کارشو حسابی ساختم:20:

فقط برو حال کن :31::31::31:

لینک دانلود لودر با حجم 22 کیلوبایت

دست شما درد نکنه. هنوز نتونستم ازش استفاده کنم. چون که این فایل توسط یک برنامه ی دیگر اجرا می شود از این رو اگر می شود به جای اسم MxSerial.exe اسم از اسم دیگری مانند _MxSerial.exe استفاده کنید تا نام اصلی را به جای لودر بگذارم.
با این حال فکر نکنم جواب دهد زیرا که برنامه ی اصلی که فایل MxSerial.exe را باز می کند به دنبال پارامتر های مشخصی می گردد.
به هر حال دست شما درد نکند و خواهش می کنم هر چه زودتر نام موجود را عوض نمایید.

v65j
26-02-2008, 00:42
اینجاست که گویند :
فایل ها رو کامل آپلود کنین و خوب توضیح بدین تا بعد از کرک به کرکر توضیحات اضافی ندین و گیجش کنین!
به من دخلی نداره ولی بخاطر اینکه به تاپیک های دیگت هم سر بزنن و جواب بدن،سوالات رو درست مطرح کن.
اگه می شه یکی بگه قفله این جینگولک چی بود.

lvl@ster
26-02-2008, 17:24
بسم رب شهدا!
دست شما درد نکنه. هنوز نتونستم ازش استفاده کنم. چون که این فایل توسط یک برنامه ی دیگر اجرا می شود از این رو اگر می شود به جای اسم MxSerial.exe اسم از اسم دیگری مانند _MxSerial.exe استفاده کنید تا نام اصلی را به جای لودر بگذارم.
با این حال فکر نکنم جواب دهد زیرا که برنامه ی اصلی که فایل MxSerial.exe را باز می کند به دنبال پارامتر های مشخصی می گردد.
به هر حال دست شما درد نکند و خواهش می کنم هر چه زودتر نام موجود را عوض نمایید.

دوست عزیز شما میتونی برنامتو کامل ببندی (در حالت اجرا نباشه) بعد لودر را اجرا کن . قفل usb هم نیاز نداره بزنی

چون اگه قفلش به کامپیوترت وصل باشه جواب نمیده

در جواب قسمت قرمز باید بگم که اگه نام فایلو به _MxSerial.exe تغییر بدم دیگه اجرا نمیشه (حواست کجا هست)

ولی یه لودر با نامMxSerial1.exe درست می کنم . شما یه کپی از فایلت بگیر و اسمشو MxSerial1.exe کن . بعد این لودری که بهت خواهم داد را ران کن. اوکی

اگر برنامه اصلی فایل MxSerial.exe را اجرا میکند . در این صورت باید برنامه را به من بدی تا حالشو بگیرم

راه حل دیگه اینه که تو نام فایل MxSerial.exe را به MxSerial1.exe تغییر بدی و نام فایل لودر را MxSerial.exe تغییر بدی . در این صورت برنامه لودر را صدا میزنه و لودر هم فایل اصلی که اسمشو به MxSerial1.exe تغییر دادی را صدا میزنه . و مساله حل میشه. ولی باید صبر کنی لودر جدید بهت بدم

اگه بازم حل نشد برنامه را باید بدی ؟ اگه حجمش کمه واسم آپلود کن. اگه برنامه خوبی باشه 20 مگ هم باشه دانلود میکنم

mehdi_7070
26-02-2008, 18:09
یک نکته بی ربط : افعالی مثل جنگیدن و مکّیدن (به مکه رفتن) به همین روشی که شما ساختید ، ساخته شده اند . و فعلی مثل جنگیدن امروزه متداول شده است! (چندین ماه پیش معلم زبان فارسی گفت)

Reza goli
26-02-2008, 20:20
بسم رب شهدا!

راه حل دیگه اینه که تو نام فایل MxSerial.exe را به MxSerial1.exe تغییر بدی و نام فایل لودر را MxSerial.exe تغییر بدی . در این صورت برنامه لودر را صدا میزنه و لودر هم فایل اصلی که اسمشو به MxSerial1.exe تغییر دادی را صدا میزنه . و مساله حل میشه. ولی باید صبر کنی لودر جدید بهت بدم

خوب من مگر چیز دیگری گفتم!
نماد _ ابتدای اسم فایل بود که به دلیل در هم بودن دو زبان پارسی و انگلیسی این گونه افتاده بود.
منظور من به طور دقیق (به جای دقیقا) همین بود که شما می گویید اما چرا شما نمی دانید وقتی که نام لودر را به نام فایل قفل تبدیل می کنم لودر خودش را باز می کند!
پس شما در جایی که می خواهید نام فایلی که می خواهد باز شود را بنویسید به نام دیگری تبدیل نمایید و سپس آن را آپلود نمایید.

درباره ی بخش آبی هم باید بگویم که قفل USB وجود ندارد و اگر نه نیازی به کرک نبود.
-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
آقا مهدی باید بگویم که مکیدن را با این معنی را نشنیده بودم ولی جنگیدین به طور حتم اینگونه است زیرا کلمه ای از این مصدر وجود ندارد..... ولی اگر این را نگوییم پس چه بگوییم. (پیغام خصوصی کن) به نظر من به جز این ها فقط مصدر فهمیدن بی خودی ساخته شده (فهم مصدر عربی است!)

lvl@ster
27-02-2008, 00:17
بدون مقدمه

اینم لودر 2

SadeghPM
27-02-2008, 12:10
یک نکته بی ربط : افعالی مثل جنگیدن و مکّیدن (به مکه رفتن) به همین روشی که شما ساختید ، ساخته شده اند . و فعلی مثل جنگیدن امروزه متداول شده است! (چندین ماه پیش معلم زبان فارسی گفت)

من اگه جای آقا مهدی بودم این پست رو حذف می کردم:31::27:

mehdi_7070
27-02-2008, 16:12
من اگه جای آقا مهدی بودم این پست رو حذف می کردم:31::27:
می بینم که این روزها روی حذف پست ها خیلی حساس شده اید . ایرادی ندارد . تازه خیلی خوب هست :46:
البته بنده به خوبی منظور شما را می فهمم :27:
به ادامه بحث تاپیک بپردازید . تاپیک هم منحرف نکنید :31:

Reza goli
07-03-2008, 19:44
بسم رب شهدا!

به نظر من هم بهتر ایت بسته شود آخر آب از سر گذشت دیگر مهم نیست...