PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید کارت تلوزیون

yasser1680
22-02-2008, 04:22
با 40 هزار تومن یه کارت تلوزیون مناسب برای من با برند خوب معرفی کنید.که کیفیت صدا و تصویرش موقع ضبط عالی باشه.
در ضمن برای تنظیم شبکه ها نیاز به آنتن هست؟

و اینکه از کجا میتونم کارت ماهواره گیر بیارم ؟ قیمت کارت ماهواره (نسبتا ارزان)چنده ؟

دیش میخواد ؟ چطوریه.

اگه یه کم راهنمایی کنید ممنون میشم.

Ship Storm
22-02-2008, 06:29
دوست عزیز من قیمت های امروز رو بهتون میدم این قیمت ها ممکنه در روزهای دیگه متفاوت باشه پس دقت کنید که دچار اشتباه نشید.
///////
CARD TV cpture+TV قیمت 22500
////////
SNAZZI DV.VCC قیمت 61000
کارت داخلی(INTERNAL) نصب بر روی پورت PCI،برای تبدیل VHS ویا هر منبع آنالوگ ودیجیتال/ با فرمتهای: MpegI,II,IV,AVI /با قابلیت تدوین وساخت آلبوم عکس وصداگذاری بصورت VCD(سخت افزلری) و DVD
/////////
SNAZZI TV PVR قیمت 33000
کارت داخلی(INTERNAL) نصب بر روی پورت PCI برای دریافت تصاویر تلویزیونی بهمراه ضبط آن/ تبدیل VHS ویا هر منبع آنالوگ دیگر به فرمتهای :MPEG I,II,IV,AVI/ ضبط بصورت VCD,SVCD,DVD,DIVX,WMV,Xvid / با قابلیت تدوین وساخت آلبوم عکس وصداگذاری
//////////
GLASSI PC-TV قیمت 35000
کارت داخلی(INTERNAL) نصب بر روی پورت PCI برای دریافت تصاویر تلویزیونی بهمراه ضبط آن/ تبدیل VHS ویا هر منبع آنالوگ دیگر به فرمتهای :MPEG I,II,IV,AVI/ ضبط بصورت VCD,SVCD,DVD,DIVX,WMV,Xvid / با قابلیت تدوین وساخت آلبوم عکس وصداگذاری / دارای بروشور نصب ودفترچه راهنمای فارسی استفاده از نرم افزارهای میکس و مونتاژ
///////////
KWORD - PCTV قیمت 24000
کارت داخلی(INTERNAL) نصب بر روی پورت PCI برای دریافت تصاویر تلویزیونی بهمراه ضبط آن/ تبدیل VHS ویا هر منبع آنالوگ دیگر به فرمتهای :MPEG I,II,IV,AVI/ ضبط بصورت VCD,SVCD,DVD,DIVX,WMV,Xvid / با قابلیت تدوین وساخت آلبوم عکس وصداگذاری
///////////
SNAZZIO TV PVR PRO قیمت 49000
برای اولین بار با کارتTV میتوا نید چندین سیستم شبکه شده را سرویس تلویزیونی بدهید./ دارای تیونر کریستالی پیشرفته ضد نو یز بعلاوه دریافت امواج رادیوییFM / سازگاری با سیستمهای پایین وعدم ناسازگاری با مادربردهای جدید 8chanel/ نرم افزارهای کاملتر وقویتر نسبت به Snazzio TV PVR
///////////
GLASSI PCTV قیمت 35000
کارت داخلی(INTERNAL) نصب بر روی پورت PCI/دارای تیونر ضد نو یزبرای دریافت امواج تلویزیونی با کیفیت بالا/سازگار با سیستمهای INTEL,AMD/دارای سری نرم افزلرهای کامل برای تماشای تلویزیون وکپچرومیکس/بروشور فارسی برای نصب ودفترچه راهنمای استفاده از نرم افزارمیکس و مونتاژ
///////////

امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم.
پیروز و موفق باشید.:11:

yasser1680
23-02-2008, 03:56
امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم.
پیروز و موفق باشید.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

واقعا دستت درد نکنه استاد.ممنون.

کارت ماهواره گیر میاد؟

Ship Storm
23-02-2008, 07:18
کارت م- ا- ه- و- ا- ر- ه هم گیر میاد دو مدله 2.6 و 2.8 بین 75 الی 85 هزار فروخته میشه

musa
23-02-2008, 18:39
سعي كنيد 2.6 رو بگيريد و حتمآ T e c h n i S a t باشه .

MaSoOd
23-02-2008, 20:29
کارت Tv برا Pci-e توو بازار پیدا میشه ؟

musa
23-02-2008, 22:55
کارت Tv برا Pci-e توو بازار پیدا میشه ؟

KWORLD مدل Pci-e رو داره البته بگردي از برند هاي ديگه هم ميتوني پيدا كني .

yasser1680
24-02-2008, 03:04
با تشکر از این که وقت میزارید و پاسخ میدید.

پس کارت م-ا-ه-و-ا-ر-ه میگیریم. فکرکردم قیمتش بالای 200 تومن هست.

خوب حالا غیر از خود کارت دیگه باید کدوم قطعات جانبی رو بگیرم؟هر چی لازمه تا بهترین کیفیت رو داشته باشم رو بگید.دیش میخواد؟قیمت دیش چنده؟

از این کارتهای ماه واره که دیش نمیخواد قیمتش چنده؟

در ضمن سیستم که مورد استفاده خواهد قرار گرفت.

MSI 8X AGP 6788MS

FX5500

512mb ram

Ship Storm
24-02-2008, 10:11
با تشکر از این که وقت میزارید و پاسخ میدید.

پس کارت م-ا-ه-و-ا-ر-ه میگیریم. فکرکردم قیمتش بالای 200 تومن هست.

خوب حالا غیر از خود کارت دیگه باید کدوم قطعات جانبی رو بگیرم؟هر چی لازمه تا بهترین کیفیت رو داشته باشم رو بگید.دیش میخواد؟قیمت دیش چنده؟

از این کارتهای ماه واره که دیش نمیخواد قیمتش چنده؟

در ضمن سیستم که مورد استفاده خواهد قرار گرفت.

MSI 8X AGP 6788MS

FX5500

512mb ram

سیستمت مشکلی نداره فقط CPU شما چنده؟ البته اون هم مشکلی نداره ولی اگه بالای 2000 باشه بهتر جواب میده.

yasser1680
25-02-2008, 02:23
2.8 celeron

با تشکر از ship Strom که حوصله میکنی و جواب میدی.

کارت --- که نیاز به دیش نداشته باشه وجود داره؟

Ship Storm
25-02-2008, 07:52
2.8 celeron

پس CPU شما هم خوبه و مشکلی توش نیست

چنین چیزی اصلا غیر ممکنه باید یک دستگاه گیرنده امواج وجود داشته باشه وگرنه که --- خودش امواج رو که نمیگیره نیاز به د - ی - ش هستش.

rezahp2
25-02-2008, 08:15
2.8 celeron

بله.........

rezahp2
25-02-2008, 08:23
البته یادم رفت بگم به اینترنت پر سرعت نیازاست .بدون نیاز به رایانه مستقیم وصل میشه به شبکه.

اینم سایتش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

yasser1680
27-02-2008, 01:18
ببینید من در آپارتمانی زندگی میکنم قوانیین خاص خودش رو داره که نمیخوام زیاد این دیشه تابلو بشه.دوستمون گفت که دیش این کارتها هم مانند دیش های خانگی هست.(یعنی به این بزرگی)

حالا میخوام این گیرنده امواج کوچکتر از گیرنده های خانگی باشه یا به شکل و شمایل دیگه ای باشه (این دیشهای گرد دیگه تابلو شدن)

چنین دیشهایی هستند که به شکل دستگاه کوچیک باشن یا که بشه یه جایی مخفی کرد؟

اگه هست قیمتش چنده؟

yasser1680
29-02-2008, 03:12
ببینید من در آپارتمانی زندگی میکنم قوانیین خاص خودش رو داره که نمیخوام زیاد این دیشه تابلو بشه.دوستمون گفت که دیش این کارتها هم مانند دیش های خانگی هست.(یعنی به این بزرگی)

حالا میخوام این گیرنده امواج کوچکتر از گیرنده های خانگی باشه یا به شکل و شمایل دیگه ای باشه (این دیشهای گرد دیگه تابلو شدن)

چنین دیشهایی هستند که به شکل دستگاه کوچیک باشن یا که بشه یه جایی مخفی کرد؟

اگه هست قیمتش چنده؟

اساتید منتظر جوابهاتون هستم.

AB
29-02-2008, 23:38
اساتید منتظر جوابهاتون هستم.

گیرنده های به شکل میله کلفت هست که زیاد اطلاعی ندارم.قیمتش حدود 700 دلار هست.اگه بیارن ایران

حداقل میشه 900 تومن.

یه مدل دیگه مربعی هست که خودم از نزدیک دیدم.ولی اونم سایزش زیاد کوچیک نیست.فکر نکنم به دردت

بخوره.اندازش 1x1 هست.

yasser1680
01-03-2008, 07:55
یه مدل دیگه مربعی هست که خودم از نزدیک دیدم.ولی اونم سایزش زیاد کوچیک نیست.فکر نکنم به دردت

بخوره.اندازش 1x1 هست.

ممنون دوست عزیز قیمتش رو میتونی بگی؟

M206TANHA
05-03-2008, 23:36
یه کارت کپچر خوب که هم tv و مستقیم بشه از ماهواره کپچر کرد و با پورت usb و اکسترنال باشه کار کنه معرفی کنین ممنون میشم

yasser1680
06-03-2008, 00:26
یه کارت کپچر خوب که هم tv و مستقیم بشه از ماهواره کپچر کرد و با پورت usb و اکسترنال باشه کار کنه معرفی کنین ممنون میشم

یه بودجه معین کن.

M206TANHA
06-03-2008, 00:42
یه بودجه معین کن.

تا دویست تومن

M206TANHA
06-03-2008, 16:53

jelodarian.h
24-08-2008, 10:56
با سلام خدمت تمام دوستان عزیز.
من می خوام 1 تصویر ارسالی از دوربین رو به چند تا خروجی بفرستم.
خروجی هام 5 تا تلویزیون و 2 تا ویدئو پروژکشن است.(مجموعا 7 تصویر) که هر کدوم در 1 طبقه(یا محل دیگری) است.
نوع تلویزیون ها و اینچ اونا و نوع ویدئو پروژکشن ها همگی متفاوتند. سیم های انتقال تصویر مورد استفاده هم سیم آنتن قوی است با طول تقریبی هر تصویر 30 متر. سیم دوربین هم سیم شیلد خوبه با طول 30 متر.
من اینا رو با یک مدار ساده که خودم درست کردم به هم وصل می کنم. این مدار شامل یک تقسیم کننده 1 به 6 و یک تقسیم کننده 1 به 3 است. تصویر دوربین، داخل یه میکسر کوچولو میره و از میکسر به تقسیم 1 به 6.
2 تا از 6 تا به 2 تا ویدئو پروژکشن میره، سومی به کپچر، چهارمی و پنجمی به تلویزیون اتاق کنترل، ششمی هم به تقسیم 1 به 3 میره که در فاصله 20 متری تقسیم 1 به 6 است و 3 خروجی(تقسیم 1 به 3) به سه تا تلویزیون میره. علت استفاده از تقسیم 1 به 3 صرفه جویی در طول سیم های به کار رفته است. (البته شکل اون رو در ادامه آوردم).
مشکلی که دارم اینه:
تا وقتی 4 تا تصویر می گیرم مشکلی نیست و تصاویر سالم و شفاف اند اما به محض اینکه تصاویر از 4 تا بیشتر میشه، تصویر اضافه شده پرش داره و کیفیت اون خیلی نامناسبه.
همچنین اگه ویدئو پروژکشن تو مدار باشه این مشکل حادتر شده و حتی با گرفتن 4 تصویر نیز پرش ایجاد میشه.
البته با 2 تا خروجی میکسر کوچولو (2 ورودی دو خروجی) بهترین کاری که میشه کرد اینه که یکی از اونا رو به 1 ویدئو پروژکشن داد و از دیگری نیز 3 تا تلویزیون گرفت اما باز هم 3 تلویزیون و 1 ویدئو پروژکشن میمونه و حوضش.
گفتن 1 ویدئو بیار تو مدار مشکل برطرف میشه که نشد.گفتن سیم هات رو قوی تر کن باز هم مشکل حل نشد. گفتن یکی از تلویزیون ها مشکل داره، تک تک از مدار خارج کن ببین مشکل از کودومه باز هم مشکل پیدا نشد.
حالا میگن تقسیم کنندت رو تغییر بده. (یه تقسیم 60000 تومانی بخر)
می خواستم بدونم کسی می تونه 1 راه حل اساسی با حداقل هزینه و با اطمینان کامل از جواب دادن اون به ما بده. اگه لطف کنیین آدرس دقیق خرید وسائل و قیمت حدودی اون رو هم بگین که عالی میشه.
این کار در یکی از هیات مذهبی شهرستان که سعی میکنه همراه با ارایه مطالب روز و به درد بخور مردم، امکانات صوتی تصویری خوبی نیز داشته باشه انجام میشه.
عکسی از نمای کلی طرح رو کشیدم و در آدرس زیر قرار دادم. با حجم 46 کیلو بایت.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](45).gif:1 3:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif

yekrangi
16-03-2009, 19:53
سوال درباره: کارت تی وی کپچر glassi tv pro

من يك کارت تی وی کپچر glassi tv pro خريدم اما كيفيت صدا و تصوير ضعيف است و ريموت كنترل آن جواب نمي دهد هر دگمه اي را كه مي زني به كانال 1 مي رود. روي 5-6 مادربرد جديد و قديم هم امتحان كردم اما جواب نداد البته در 1 مورد گهگاه درست كار مي كند.

به فروشنده كه سما رايانه يعني همان شركت گارانتي SRT است در پاساژ ايران مراجعه كردم. جالب اينكه اين کارت تی وی کپچر glassi tv pro روي كامپيوتر آنها درست كار مي كند! و مي گويند كارتاز نظر ما سالم است و ما هيچ مسئوليتي نداريم.

سوال اين است كه آيا براي اينكه لااقل ريموت كنترل كار كند هيچ راه چاره اي نيست؟

يك تجربه: افرادي كه كارت اسنازي Snazzi دارند و با سيستم جديدشان مشكل صدا پيدا مي كند مي توانند از خروجي صداي كارت تي وي يك رابط به ورودي صداي كارت صداي كامپيوتر (مثلا به ورودي ميكروفون) وصل كنند و مشكل را حل كنند و هزينه جديد ندهند.

توصيه: در خريد سخت افزاري مانند كارت تي وي حتما از فروشنده بخواهيد كه كالا را در صورت عدم همخواني با سيستم شما پس بگيرد و اين را در فاكتور بنويسد.

alis63
20-03-2009, 19:58
سلام اساتید محترم سوالی داشتم
نصب کارت تی وی {نصب نه استفاده}روی سیستم روی سرعت سیستم تاثیر میذاره یا نه؟ ممنون

alis63
23-03-2009, 12:30
کسی نیست جواب مارو بده؟

Hossein Adeli
24-03-2009, 15:01
سلام اساتید محترم سوالی داشتم
نصب کارت تی وی {نصب نه استفاده}روی سیستم روی سرعت سیستم تاثیر میذاره یا نه؟ ممنون
تاثیری نداره:10: