PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : hjsplit

armin321
21-02-2008, 15:39
با سلام به دوستان
من فایلی رو دانلود کردم AVSEQ05.zip.001 که اینطوری بود. اول فکر کردم فایل زیپ شده اونه رفتم تو پراپرتی و اون 001 رو برداشتم و فایل رو بصورت زیپ نشون میداد. بعد با زیپ هم باز نشد وبعد از مدتی فهمیدم که باید با برنامه hjsplit اونو اول باز کنم و بعد با زیپ اونو "آن زیپ" کنم.
حالا که فایل رو با زیپ فهموندم دیگه تو این برنامه hjsplit قبول نمکنه و اونو زیپ میشناسه
میتونم فایل رو دوباره به hjsplit بفهمونم ؟؟ اگر باید با داس file type رو عوض کنم لطفا توضیح بدین
چون با اینکه زیپ رو هم آن ایستال کردم ولی بازم تو تایپ آو فایل اونو زیپ نشون میده و دیگه بصورت file 001

نشون نمیده

armin321
21-02-2008, 15:43
یا یه طور دیگه بگم
یه فایل داریم که فعلا نا مشخص هست و هنوز ویندوز نمیدونه با چی باز کنه.
وقتی open میزنیم یه صفحه میاد میپرسه با چی باز کنم
من الان میخوام فایلم به همون حالت برگرده یعنی ویندوز ندونه با چی باز کنه

mobiledead
22-02-2008, 20:07
برو به Mycomputer و از منوی Tools گزینه ی Folder Options رو انتخاب کن
از بالا لبه ی View رو انتخاب کن و تیک گزینه ی Hide Extensions for known file type رو وردار
بعد OK کن
حالا میتونی بری اون فایل رو Rename کنی

mse1445
22-03-2008, 00:00
دوستان من 8 پارت یه فیلم و گرفتم که با این برنامه خرد شده منتها حالا که میخوام join کنم میگه فایل .001 انتخاب کنید بقیه پارت ها اتوماتیک انتخاب میشه منتها بقیه پارت ها رو نمگیره و فقط قسمت اول اکسترکت میشه از نظر نام هم چک کردم اسم ها یکی بود فقط شماره ها فرق داره برنامه هم داخل دایرکتوری کپی و اگجرا کردم نشد بنظرتون مشکل از کجاست ؟

nw_nk
22-03-2008, 01:21
دوستان من 8 پارت یه فیلم و گرفتم که با این برنامه خرد شده منتها حالا که میخوام join کنم میگه فایل .001 انتخاب کنید بقیه پارت ها اتوماتیک انتخاب میشه منتها بقیه پارت ها رو نمگیره و فقط قسمت اول اکسترکت میشه از نظر نام هم چک کردم اسم ها یکی بود فقط شماره ها فرق داره برنامه هم داخل دایرکتوری کپی و اگجرا کردم نشد بنظرتون مشکل از کجاست ؟

نمایش پسوند رو فعال کن. مطمئن شو که آخر فایلها 001 و 002 و 003 و ... هست و هیچی بعدشون نیست.

با 7Zip هم می تونی رو ی001 کلیک راست کنی و Extract Here رو بزنی.

ebinem173
28-11-2008, 13:39
اگر 001 رو نداشته باشی ولی بقیه رو داشته باشی نمیشه فیلم رو باز کرد؟
یعنی بقیه قسمتها رو بصورت مستقل نمیشه دید؟

habib66
15-01-2009, 22:24
دوستان منم تقریبا یه همچین مشکلی دارم . من یه برنامه تقریبا 3 گیگی رو دانلود کردم که اون رو تو 5 تا فولدر با عناوین CD1 الی CD5 تقسیم کرده بودن. منم همه رو دانلود کردم که داخل هر فولدر بین 4 الی 8 پارت Rar بود که خوب همه رو اکسترکت کردم . مشکل اینجا شروع شد که همه اون پوشه ها وقتی اکسترکت شدن دو تا فایل ایجاد کردن به اسم های cyg-adsa.bin و cyg-adsa.cue که حجم فایل اولی .bin متغیر بود یعنی بین 500 الی 850 مگ ولی فایل دومی با پسوند . cue حجمش 1 کیلو بایت بود . جالب اینجاست که وقتی همه اون فایلها رو داخل یک فولدر هم قرار دادم اصلا پیغام reaplace نیومد و همه اونها کنار هم قرار گرفتن با اسامی و پسوندهای مشابه ! که این کار خیلی بعیده و نشون میده اونها همچین شبیه هم نیستن !! با برنامه 7zip هم که میخوام اکسترکت کنم پیغام خطا می ده و میگه هیچ فایل آرشیوی وجود نداره ! هرکی راه حلی به ذهنش می رسه ، اون رو با جون و دل خریدارم !