PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آلکاتل به ایران بازگشت

meha
20-02-2008, 20:09
سمینار معرفی سری جدید تلفن‏های همراه آلکاتل صبح روز اول اسفند ماه در هتل سیمرغ تهران برگزار شد.

در این سمینار که با حضور جمعی از اهالی رسانه و مدیران ارشد شرکت" نامداران ارتباطات " (نماینده رسمی تلفن همراه آلکاتل در ایران) برگزار شد، پدرام الیکایی مدیر عامل این شرکت به معرفی سری جدید گوشی‏های آلکاتل پرداخت.

وی با اشاره به ارزش یک میلیارد دلاری بازار موبایل در ایران اظهار امیدواری کرد که 25 درصد از فروش بازار ایران را از آن آلکاتل کند.

الیکایی گفت: "امروز رقابت اربابان صنعت موبایل بر سر مگاپیکسل و گوشی‏های گران قیمت است و این برای عرضه گوشی‏های ارزان قیمت با کارایی‏های بالا فرصت مناسبی است. گوشی‏هایی با حافظه یک گیگابایت و دوربین حداقل 1/3 مگاپیکسل با قیمتی پایین‏تر از‏150 هزار تومان در سیاست فروش آلکاتل است. یعنی گوشی‏هایی با حداکثر کارایی و حداقل قیمت."

الیکایی با انتقاد از تعرفه بالای گمرکی ادامه داد: "مقایسه قیمت‏ انواع تلفن همراه در خارج از کشور با قیمت همین محصولات در داخل بازار ایران نشان می‏دهد که هزینه قاچاق هر دستگاه تلفن همراه بیش از ده هزار تومان نیست و تقلیل تعرفه واردات از 60 به 25 درصد هیچ تغییری در بهای تلفن‏های همراه به خصوص مدل‏های گران قیمت ایجاد نکرده است."

وی در پاسخ به سٶالی در خصوص میزان فروش جهانی آلکاتل اعلام کرد که فروش آلکاتل 6 درصد بازار جهانی است. همچنین اضافه کرد: "آلکاتل اولین تولید کننده‏ای است که در دنیا منوی فارسی را بر روی گوشی‏های خود قرارداد."
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

perjixen
20-02-2008, 20:26
یادش بخیر ، ان سال پیش آلکاتل بورس بود ، سامسونگ بود!! یه هم 3310 اومد و.............. !
از برندش خوشم میاد ، ولی کاش طراحیشون کنی امروزی تر بود.

B L A S T E R
20-02-2008, 22:54
بابای من یدونه از این قدیمیاش داشت.خیلی شاخ یود...ولی گوشیاشو باید به روز کنه.هنوز امکانات قدیمی دارن.

amir2011
21-02-2008, 02:56
الیکایی گفت: "امروز رقابت اربابان صنعت موبایل بر سر مگاپیکسل و گوشی‏های گران قیمت است و این برای عرضه گوشی‏های ارزان قیمت با کارایی‏های بالا فرصت مناسبی است. "
اگر فقط به همین یک جمله اعتقاد داشته باشند حتما موفق میشن...

Nabakhshoode
21-02-2008, 11:18
اتفاقا تبلیقات گوشی هاش رو تو همشهری گاهی میزنه ! اکثر گوشی هاشم که تبلیغشون رو دیدم به نوعی با توجه به قابلیتهای پخش موزیک هست !
اینم عکس یکی از گوشی هایی که تبلیغش رو دیدم ! گوشیه شیکیه و دکمه های مستقیم پخش موزیکم داره ! باطری مناسبی داره ( 300 ساعت استند بای و 6 ساعت مکالمه ) + دوربین 1.3 مگ :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

seyyedi
21-02-2008, 15:48
دوستان سلام
من که وقتی گوشی رو دیدم همین آلکاتل دیدم
قدیم زیاد بودن اما حالا..........
فکر نمیکنم با وججود هواداری هایی که از نوکیا و سونی میشه این بتونه 25% بازار رو بگیره

perjixen
21-02-2008, 16:26
کسی آماری از حدود قیمتش داره؟

B L A S T E R
21-02-2008, 18:52
معمولا گوشیهای ارزون میزنه.ولی فک کنم تخصص اصلیه شرکتش یه چیز دیگه باشه.

Mobilecowboys
22-02-2008, 02:29
من اولین بار که عکسشو تو روزنامه دیدم زنگ زدم قیمتشو پرسیدم اون در داره رو میگم قیمتش120 هست ...