PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در درایور کارت گرافیک

myiranvatan
20-02-2008, 13:48
سلام خواهشا کمکم کنید من با بدبختی 3 ساعت درایور 169.21 forceware-winxp-32 را دانلود کردم اما وقتی وارد نصب میشم این ارور را میده
The nvidia setup program could not locate any drivers that are compatible with your current hardware . setup will now exit
کارت گرافیک من هم geforce 8600 512 silkway هست توروخدا بگید مشکل چیه و ایا راهی داره یا نه؟

mahdi7610
20-02-2008, 15:21
سلام خواهشا کمکم کنید من با بدبختی 3 ساعت درایور 169.21 forceware-winxp-32 را دانلود کردم اما وقتی وارد نصب میشم این ارور را میده
The nvidia setup program could not locate any drivers that are compatible with your current hardware . setup will now exit
کارت گرافیک من هم geforce 8600 512 silkway هست توروخدا بگید مشکل چیه و ایا راهی داره یا نه؟
سلام دوست عزیز
این error می گه که این درایور مال کارت گرافیک شما نیست .
شما یکبار بایوس سیستم تان را آپدیت کنید. در مواردی این کار میتواند باعث رفع مشکل بشود. برای این کار به سایت سازنده مادربورد خودتون مراجعه کنید و آخرین نسخه آپدیت بایوس را دریافت و نصب کنید.

در ضمن بهتره سوال خودتون را توی قسمت سخت افزار و انجمن کارت گرافیک مطرح کنید . اونجا بهتر به جواب می رسید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Angel Of Darkness
20-02-2008, 17:00
سلام
احتیاج به آپ دیت بایوس نیست اگه مادر بردتون جدید هست ولی اون درایو هم مال کارت شما نیست
راستی ویندوزتون که 64 بیت نیست ؟

mahdi7610
20-02-2008, 17:34
سلام
احتیاج به آپ دیت بایوس نیست اگه مادر بردتون جدید هست ولی اون درایو هم مال کارت شما نیست
راستی ویندوزتون که 64 بیت نیست ؟
سلام انجل جان
چرا اتفاقا احتیاج به اپدیت کردن بایوس هست . بعضی وقتها این مشکل پیش میاد حتی اگه شما درایو کارت گرافیک خودتون را درست دانلود کرده باشید .
به خاطر این که بایوس مسئول شناسایی سخت افزارها هستش .
و اصلا ما بایوس را برای چی اپدیت می کنیم به خاطر بیکاری این کار را که نمی کنیم به خاطر این که سخت افزارهای جدید با درایور های جدید را شناسایی کنه .

myiranvatan
20-02-2008, 19:57
اولا اینکه از کجا میشه فهمید ویندوزم 32 هست یا 64؟
2- مادر بورد من Asus P5pl2-e E2860 هست از کجا میتونم بایوس را اپدیت کنم ؟
لطفا کمک کنید

mahdi7610
20-02-2008, 20:10
اولا اینکه از کجا میشه فهمید ویندوزم 32 هست یا 64؟
2- مادر بورد من Asus P5pl2-e E2860 هست از کجا میتونم بایوس را اپدیت کنم ؟
لطفا کمک کنید
راستش برنامه هایی برای فهمیدن 32 بیت بودن یا 64 بیت بودن ویندوز وجود دارند . اگه دوستان اسمش را بدونند بهتون می گن .
راستش من احتمال میدم با اپدیت کردن بایوس مشکل حل بشه . می تونید سوالتون را تو قسمت مربوط به انجمن کارت گرافیک هم مطرح کنید تا اگه راههایی دیگه ای هم وجود داره بهتون بگن . ادرس تایپکش را توی پست اول گذاشتم .
اما برای اپدیت کردن بایوس باید به سایت سازنده مادربودتون برید و از اونجا بگیرید .
اگه توی گوگل هم سرچ کنید نحوه اپدیت کردن بایوس مادربورد را به صورت تصویری پیدا می کنید .
فقط قبلش از اطلاعاتتون یه بکاپ داشته باشید .

myiranvatan
20-02-2008, 20:54
چطوری میشه بکاپ گرفت؟

Angel Of Darkness
20-02-2008, 21:07
سلام مهدی جان 90 % با حرفتون مخالفم اون برای مادربردای قدیمی صدق میکنه نه جدید
دوست من ویندوز داره بالا میاد موقع لود اگه 64 باشه مینویسه و ...
در مورد آپ دیت بایوس هم ببین تو سی دی مادر بردت نرم افزاری چیزی هست
مال من با نرم افزار مخصوص مادربردم و از اینترنت به طور خودکار آپ دیت میشه

myiranvatan
21-02-2008, 14:26
کمک کنید دیگه دوستان

mahdi7610
21-02-2008, 14:52
سلام دوست عزیز
شما سوالت را توی انجمن سخت افزار مطرح کردی ؟
اکثر کسایی که این مشکل را دارند به اونجا مراجعه میکنند . اونجا بهتر می تونی جواب سوالت را پیدا کنی .
منظور از بکاپ هم اینه که اطلاعات مهم خودت را توی dvd رایت کن . چون احتمال داره موقع اپدیت کردن به مشکل بربخوری اونوقت اطلاعاتت در امان می مونند .

اپدیت بایوس اخرین راه بود که من بهت گفتم ولی شاید دوستان راههای ساده تری داشته باشن .